Galatasaray Basketbol Kombineleri Satışta

Re: Kombine Alıyoruz!

Şamil'im :)
Dün dündür :)
Petrol vardıda bizmi içtik :)

Bu forum dışındaki platformlarda da duyrular yapılıyor mu oralarda hava nasıl ?

Facebook Galatasaray grubu da duyurdu bugün.

Genel duyuru yapalım bu başlığı da.

Her platformda duyurmalı. Avrupa maçlarıda var artık. Galatasaray'ın mücadelesine ortak olmalı herkes.

Sühan Cem' Alıntı:
Hepi topu 102 tane satılmış dün itibarı ile.

Yaklaşık 50 kombine zaten satışa çıkmadı yada genel satışa verimeden satıldı özellikle 3 numalı blokta satış başladığında kombinelerin bir kısmı yoktu (2-3-4. blok satışa çıktıktan çok kısa bir süre sonra Biletix'e gidip bakmıştım)

Yani aslında gerçekte satılan 50 civarı ki onunda büyük kısmını da bu forum üyeleri aldı.

Tamam bizler elimizden geleni yapalım yapıyoruz ama bizlerin yapabilecekleirnin ötesinde birşeyler yapılması gerekiyor.

Tekrar tekrar yazıyorum ama...

Biletix üzerinden bir kombine satış organizasyonu yapmak kesinlikle hatalı.Yapı Kredi Word karta 6 taksit klübün resmi kredi kartına 3 taksit böyle birşey olmamalı.

GSbonusa peşinde indirim /vade farksız taksit.

Biletix'in 3 taksit için uyguladığı vade farkı fahiş zaten hemen herkes peşin almak zorunda kalıyor bu yüzden.

En azından 150 ve 300'lük bölgeler için Öğrenci indirimi hatta bence 100 TL için bile öğrenci indirimi.

100 Tl zaten yeterince uygun denebilir ama bir anlamı yok bunun artık çünkü galatasaray basketbol takımının maçlarına girmenin bedeninin 0 TL (yazı ile sıfır) olduğu tüm bilinçlere hatta bilinçaltlarına yerleşmişken aslında en pahalı yerler 100 ve 150 TL'lik yerlerdir.Zihinlerde bedelsiz olan bir ürünü bedelli satmaya çalışıyorsun çünki.

Şubeye destek mantığı ile alınabilir ama o mantıkla alacak olanların çoğuda belli ki biraz daha paraya kıyıp 300'lük alıyor.102 kombine içinde kaç tanesi 100+150 TL'lik (çok çok azıdır) yerler onu da öğrenirsek tablo netleşir.

Futbol kombinesi satışı yapılırken basketkombinesi tanıtımı-satışı yapılmalı.

misafir' Alıntı:
Biletini kuryeyle teslim alan , daha doğrusu eline geçmiş olan var mı? Ben kurye teslimat tarihi olarak bu günü seçtim ama daha basılmamış bile. Şimdi bana uyacak , evde 1 gün daha kargo bekleyebileceğim bir gün belirlemek gerekecek. Kurye teslimat tarihi seçtiyseniz 1 gün öncesinden biletixle iletişime geçip teslimat tarihini onaylatmanızı öneririm.

Kimsenin eline geçemez malesef

Bu durum da ayrı bir skandal bende bu cumartesiyi seçtim mesela ama yukardaki ibarede teslimat 11 ekimden sonra diyormuş bende sonradan fark ettim öte yandan bileti aldıktan sonra dediğiniz gibi bu salıdan itibaren seçim yapılıyordu.Kimse bize dönüp bir yanlışlık olmuş tekrar seçim yapın da demedi

Gerçi en kötü ilk maç günü gişeden alınabiliyor çok sorun değil ama organizasyon anlamında sorun çok.Ben sonradan aldığım iki kombine için kupon bastırdım maç öncesi de teslimat yapılıyor.

Ayrıca facebook Galatasaray sayfasına girilmiş kombine konusu bir baktım yorum sayısı 100'lerce heyecanla okuyayım dedim ilgi var demek ki :) ama millet birbiri ile kavga ediyormuş meğer konu nedir anlamadım bile ama kombine ile ilgili yorum okumayı başaramadım

Kombinelerde bugün güzel bir hareketlenme olmuş, biraz asılırsak, bu kombineler bitecektir.

Ben sürekli 213'ü takip ediyorum ilk sıra bitmedi daha elimizden geleni yapalım yapıyoruz ama bizim elimizden gelenle olacak gibi değil.

PAzarlamam departmanımız (eğer varsa) Verdim biletix'e mevlam kayıranın ötesinde birşeyler yapmalı.

Bu arada bonus kart il alacaklar için (sanırım Word'de öyledir) 100 TL bile değil 99 TL.%1 bonus kazandırıyor çünki :)