Galatasaray CC - Beşiktaş CT | BBL - Play-Off Ç.F (3-0)

Beşiktaş daha çok dışarıdan oynuyor galiba. Gerçi istatistiklere bakıp değerlendirmek yanlış olur ama şut yüzdeleri az daha düşerse yeneriz, fenerde yenik kapadı ilk yarıyı. Daçka bir sürpriz daha yaparsa müthiş olur.

Hiç işi uzatmadan,2.yarı iyi bir oyunla maçı kazanıp 3-0 bitirmek lazım seriyi. Zaten Bjk'ın ahı gitmiş vahı kalmış, seyirci de yok deniliyor. Artık almak lazım bu maçı.

İçeriden Graves ile ezmişiz galiba, normali de bu. Hadi bakalım,3-0 bitsin seri.

Brown'un sayıya katkı yapması bizim için çok iyi bir gelişme ayrıca Tolga'nın son haftalardaki müthiş çıkışı var...Graves desen zaten çok iyi Mitchell,Fitch,Tufan'ın ve diğer oyuncularında oyunuyla rakip daçka olursa rahat geçerizde eğer ülker olursa büyük ihtimalle ülker olucak ben ülkeride çok ama çok zor fakat geçeceğimize inanıyorum...!

Bunu yazma gereği duydum Özür Diliyorum ;)

Neyse Haydi Şimdi Şu Maçı Alalım...! :atki

Burası Galatasaray-beşiktaş konusu da o yüzden silinmiştir. Daçka geriden geldi de, bizde elimizdeki maçı vermeyelim son saniyede artık. Az kaldı hadi bakalım...

kazanmışız.helal olsun bizimkilere.bjk la oynadığımız 3 maçı da kazanmamız beni çok mutlu etti.

Seriyi 3-0 gibi net bi şekilde tamamladık..Hayırlı uğurlu olsun...Muhtemelen Fenerbahçe ile eşleşeceğiz..Final şansı çok az gibi gözükyor..Ama benim arzum Galatasaray'a yakışır mücadeleyi yapsınlar finale çıkamasak da canları sağolsun...

Mitchell 16 sayi,5 ribaund,8 asist
Tolga 16 sayi,4 ribaund 1 asist
Graves 22 sayi, 6 ribaund
Mithat 13 sayi ,4 asist
Denham 11 sayi, 6 ribaund, 1 asist

Viçen Bitlisyan' Alıntı:
Seriyi 3-0 gibi net bi şekilde tamamladık..Hayırlı uğurlu olsun...Muhtemelen Fenerbahçe ile eşleşeceğiz..Final şansı çok az gibi gözükyor..Ama benim arzum Galatasaray'a yakışır mücadeleyi yapsınlar finale çıkamasak da canları sağolsun...
EVET tek isteğim benimde iyi mücadele etmek elersin elenirsin o önemli değil!!!

bekledigim bir sonucdu duydugun kadariyla en skorerimiz graves mis helal olsun sana graves ama en cok tolga beni mutlu etti tolga icin bu takimin oyuncusu degil diyenlere hem serinin 2. macinda hemde 3. macinda cevapi vermis oldu

Seriyi uzatmadan bitirdik, bütün oyuncularımızı tebrik ederim. Maçı izleyemedik ama istatistiklere bakarsak Graves, Mitchell, Mithat ve Tolga galibiyette önemli katkı yapmışlar. Brown'da bayağı süre almış ve o da 11 sayı atmış. Tufan pek etkili olamamış herhalde, neyse dinlensinler iyice. Daçka'da ülkeri bayağı hırpalıyor o seri için umutlanmaya başladım biraz.