Galatasaray CC - Beşiktaş CT

Tabii bence jeff'in sahada göstereceği performansta süresinde etkili olacak. ;)

Onur UNCU' Alıntı:
İyi de Tolga biz bu sezon doğru düzgün set hücumu izleyemedik ki takımdan.Pek olmayan sistemin temel oyuncusu yokken takımdan set beklemek ne seviye doğru bilemiyorum.Malum setlerin oturması uzun zaman alıyor bir takımda.Biz bunu 5 günde oturtabildiysek helal olsun Murat hocaya ve takıma. :)
3'te deniz otobüsü,3:30 Bakırköy.1 saat 15 dakika kala salonun önünde olurum.İnşallah girememe gibi bir durum olmaz. :)
onur haklı benimde bahsetmek istediğim aslında bu bahsettiğim maçlar bir iki hafta önceki maçlar bütün bir yılda oturmayan sistemi fichtin oynamayacağı haberi alındıktan 4 gün sonra nasıl oturtacağız.kilitlenen oyunu nasıl açacağız.zaten savunmada sorunumuz yok.büyük bir ihtimal 60-70 sayı civarında yeriz ama yediklerimizi karşılacayacak fast-breakleri ve sayı yükünü çekecek olan en önemli oyuncumuz maalesef oynayamayacak

mexes138' Alıntı:
ya hollmani gondersek super olacak birde yerine sirti donuk saya atan bir adam lazim bize bir de fitchin yerine daha takim icin oynayan birisi gelse :D Ted macini salonda izledim belki iyi oynadi gibi geliyor ama insana sikinti veriyor takım arkadaslarina sikinti veriyor savunmada rickyi ehr tutugu poziyonda uclugu yedik super savunmaci fitch ama tufan ne zaman tutsa adam havayi dovdu bizim icin en hayırlısı bence fitchin gitmesi bugun hep birlikte fitchsiz Gs nasil takim gorecegiz tamam super oynuyamayiz ama bence onun yerine daha takım oyuncusu daha az ozelligi olan bir oyuncuyla daha iyi oynariz
bişey hatırlatmak istiyorum en iyi savunmacımız olarak kabul edilen tufan son snde ricky tuttu.ama faul yapması şutu attırmaması gerekirken büyük bir hata yaptı ve maç uzatmaya gitti.evet ficht çok iyi markaj yapmıyor adamını ama atletik özelliklerinden dolayı top çalma ve ribauntlarda çok etkili oluyor

arkadaşlar salon etrafında atmosfer nasıl şehir dışında olduğumdan dolayı gelemiyorum maça bilgilendirirseniz sevinirim

jeff inş.ii çıkar.bence halen oynuyomu bilmiyorum ama eski oyuncumuz alexander koul bizimiçin ii transfer olabilir diye düşünüyorum.pivot hareketleri epey iidi ama tabi yaşlılık ne hale getirdi bilmiyorum.ayrıca keep bencede pivot olarak ii bi oyuncuydu..

Son 5 Maç
Oyak Renault 63-79 Beşiktaş Cola Turka
Beşiktaş Cola Turka 68-82 Fenerbahçe Ülker
Beşiktaş Cola Turka 65-75 Tofaş
Efes Pilsen 60-59 Beşiktaş Cola Turka
Beşiktaş Cola Turka 81-83 Darüşşafaka
kaynak: http://www.galatasaray.org
son 4 haftadır kaybediyorlar.. inş. kazanırızda 4.lükteki yerimizi sağlamlaştırırz..

Abdullah gül konusuyordu alahtan bitti gene bant yayın yapacaklarını düsündüm ufff :?

lanet olsu ilk çeyrekten hakemlerin yaptıklarına bakın.saçma sapan faul düdükleri,ayrıca inanılmaz top kayıpları yapıyoruz.bu maçı sadece üçlüklerle kazanamayız oyunu açacak adama ihtiyaçımız var

bi basketbol hakemi olarak bakdigimda hakemlerin bugunku tercihi mucadeleden uzak bi basketbol yapisi anlayisi war,,,,,

werdiklerin faullerin cogu mucadele etmemizi onluoo