Galatasaray CC - Beşiktaş CT

1 den 8 e kadar sayamayan aptal hakemlerle maç yapıyoruz.oynamayalı maç bjkye verin gitsin
birde bu kadar top kaybına kazanmayız.umarım anlaşılmıştır fichtin önemi o 5-6 top kaybı yapıyordu ama takımın 20 top kaybı yapmasını önlüyordu.
3.30 dk kaldı artık burdan çeviremeyiz gibi gözüküyor

play off esitlikle basliycak bu da yetmezmis gibi saha awantajinida kaybettik olaki ayni puanla bitirirsek. 7 sayi altinda bitirmemiz gerektigini nasil olurda unuturcasina son dakiklari oynarlar inanmiorum

TEK BUYUK ALKIS TARAFTARA

üzülecek bşe yok ortada
ama fitchsiz galatasaray istiyenlere en gzl cvbı beşiktaş verdi
graves gerçekten umut verdi
telekom maçında eleştrdğimiz taraftar bgn bna gurur verdi

Fitchsiz bukadar iste. hücumda tamamen tikaniyoruz. hele besiktas in bugün yaptigi savunma karsisinda bos sut bulamadik dogru dürüst. fazla da üzülmemek lazim. Fitch ile rahat aliriz play off maclarini

öncelikle şunu belirtmeliyim ki ;

bu maç federasyon tarafından beşiktaş'a verilmiştir!

maçın ilk periyodunda verdikleri hücum faullerle savunma direncimizi kırdılar ve bunun getirdiği moral bozukluğuyla skorda üretemeyip beşiktaş'ın sezon boyunca atmadığı kadar üçlük atması maçı bizden aldı götürdü

burak sezgin...maçı koparan ikinci etkende o oldu fark ettiyseniz farkı kapayıp ivme yakaladığımız anlarda gereksiz üçlük kullanıp onlara fast-break şansı vermiştir.maçtan öncede belirttim fitch olmadığı zaman sert savunmaya karşı sayı bulamayız.1.80lik mitchell'ı 1.98lik barış savunduğu zaman film kopmuş oldu.

hakemler gerçekten çok kötüydü son çeyrekte ki 8 saniyeyi vermediler o hücumda üçlük yiyip oyundan koptuk

son olarak graves tam olarak aradığımız oyuncu değil tamam çember altından iyi savunması var pota dibinden sayı bulabiliyor ancak bize bunlara artı olarak posttan sayı bulabilen bir uzun lazımdı belki graves sete sette sayı bulabilir ancak uzunlarımızın hepsi fundemental olarak çok yetersizler

fitchli kadromuz bu maçı farklı alırdı ancak gereksiz bir maç kaybı yaptık,maça giden arkadaşlara teşekkürler

fitchin basketbolunu tartısan basketbol bilgisi kıt arkadaslara bu mac en güzel cevaptır sanırım
buarada graves te fena oynamadı biraz alısınca dahada iyi olacaktır

iyi akşamlar..
ilk kez yazıyorum belkide yasımızın biraz büyük kaldığı içindir,çok yaşlı değilim ama michael scearse'in ankaradaki cumhurbaşkanlığı kupası maçındaki coast to coast larını , cem caniklioğlu nun spor sergide pivotsuz galatasaray da efes pilsen deki tamer'i nasıl savunduğunu,yada o korkunç tezahüratlı kaunas maçını hani faruk süren'in kurtsiniatis' e transfer teklif ettiği maçları hatırlarım.neyse lafı uzatmayayım öyle günlerdeyizki berabere kalıyor diye sahadaki sarı kırmızı yı görmeye dayanamayan bir başkan, rakiplerin! kendi kulüp kanalından fazla maç yayınlayan bir ulusal kanal , yağlarından sarı lacivert akan bir yorumcu ve periyod bittikten 2 sn sonra faul çalan hakemlerimiz var.yine lafı uzattım ama bu maçta hatırladıklarım hep o eski güzel günlerdi bu vesileyle orada olan tüm galatasaraylılara teşekkür ederim zamanınızı aldıysam affola.

cemyilmaz24' Alıntı:
fitchin basketbolunu tartısan basketbol bilgisi kıt arkadaslara bu mac en güzel cevaptır sanırım
buarada graves te fena oynamadı biraz alısınca dahada iyi olacaktır

fitchin egoist oyun tarzi her zaman elestirilir bazi gereksiz atislari yapmayip asiste yonelik oynasa iste o zaman 4 4luk bi oyuncu olur dikkat et cogu kritik macda bu gereksiz zorlamalari bize zarar wermisdir ben demiorumki kotu oyuncu ama herzaman ben atmaliyim dusuncesi uzak durmali gerektigi zaman gerektigi yerde zorlama yerine pas atmali...90 li yillarin petar naumoski de ustun yetenekdi hep o atardi ama gerekdiginde oynatirdi HATTA HEPIMIZ BILIRIZ KI SAZI ELINE ALDI DERDI MURAT ILE ISMET......

BASKETBOL BILGISI NEYE GORE TARTISILIR BENIN SENIN DUSUNCENE SAYGI DUYUORUM ama TAKIM OYUNU OYNAYAN BI FITCH ISTIORUM 3 kisi arasindan gecipde atmaya calisan bi fitch deil

Fitch'i eleştirenlere en güzel cevap bu maçta verilmiş oldu bence...Graves'i beğendim açıkçası ancak dış şut olarak yetersiz galiba tercih etmedi dış atış çünkü...

Fitch'siz bir GALATASARAY düşünmek istemiyorum..Bugünde gördük..
Ama OoOo Büyük GALATASARAY taraftarına Gönülden Teşekkür Ederim..Yeni transferde Çok iyiydi 10 sayı 6 ribaunt 13 dk da ama biraz faul problemi var gibi..ama takıma alışınca takımla büyük işler yaparız..en kötü play-off da yarın final oynarız..TARAFTARIMIZA TEKRARDAN ÇOK TEŞEKKÜRLER :claps :claps :claps :claps