Galatasaray CC - Beşiktaş CT

dikkatli bakarsaniz butun sut yuzdeleri hemen hemen ayni sadece bizi yikan fauller we teknik fauller yikti son bolumde tam yakaladik 5 sayiya indi fark sonra tolgaya atilan dirsege faul calmadilar halbuki bejeke potasi altinda bu tip pozisyonlara kasitli faul bile calindi....

umarim bu gidisat taraftari cileden cikarmazz suana kadar gercekten superdiler bilincliydiler

İlk yarı itibariyle çok top kaybı yaptık ve hakemler topuzun kantarını kaçırdı biraz. Özellike hakemler 2. yarıda böyle devam ederse Fener maçnı seyircisiz oynarız söylemedi demeyin.

Hakemlerinde Federasynunda hepsinin allah belalarını versin.Böyle şerefsizce düdükler çalan hakemlere lanet olsun.Bu çaldıkları boş faullerle basketbolu bir spordan çok çirkefleştirdiler.Söylenecek başka söz yok zaten.

gerizekalı hakemler süreyi takip etme zahmeti bile göstermeyip periyot bittikten 10 sn sonra faul düdüğü veriyor.allahtan düzeltme nezaketi gösterdiler.yazıktır bee bu kadar emeğe

girmeyince girmiyor hakemlerde bejekeye çalışıyor bugün
murat hocaya diyecek laf bulamıyorum adam geçen sene bejekenin kaptanıydı 0 katkıyla oynuyor inatla adamı sahada tutuyor :mad: maçın sonu geldi savunmaya daha çare bulamadı

aglayacagım ya bu hakemler ne biçim bir yönetim sergiliyor anlayamadım şimdi de 8 saniye de diger sahaya gecemediler es gectiler pozisyonu ben sonuna kadar gs ye güveniyorum