Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Tugay Aktepe; Kardeşim amma taktın şu hitap olayına, biz fülker dedik onlara evet onlarda bize 6s cafe crown dediler, sponsorsuz kendi adımızla ne diyecekler zannediyorsun???? 6s diyecekler muhtemelen, çok takma bunlara diyorum :) :)
İçerik önemli bence, nasıl bir anlaşma olacak o bir kamuoyuna açıklansın ondan sonra karar verirsin bu konuda bence!

Abi açıklamada birleşme kelimesi yerine sponsorluk kelimesini kullanırlarsa eğer sorun olmayacaktır.
Biz zaten sponsoru olan bir kulübüz.Sadece sponsor değiştirmiş oluruz.Birleşme söz konusu olursa eğer bizim 2 yıldır bu forumdan yükselen sesimize ne olacak? Sponsorluk terimini zor benimsemiş taraftarlarız ki birleşme konusunda daha zor olacak bizler için..

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2ah20z97]Tugay Aktepe; Kardeşim amma taktın şu hitap olayına, biz fülker dedik onlara evet onlarda bize 6s cafe crown dediler, sponsorsuz kendi adımızla ne diyecekler zannediyorsun???? 6s diyecekler muhtemelen, çok takma bunlara diyorum :) :)
İçerik önemli bence, nasıl bir anlaşma olacak o bir kamuoyuna açıklansın ondan sonra karar verirsin bu konuda bence!

Abi açıklamada birleşme kelimesi yerine sponsorluk kelimesini kullanırlarsa eğer sorun olmayacaktır.
Biz zaten sponsoru olan bir kulübüz.Sadece sponsor değiştirmiş oluruz.Birleşme söz konusu olursa eğer bizim 2 yıldır bu forumdan yükselen sesimize ne olacak? Sponsorluk terimini zor benimsemiş taraftarlarız ki birleşme konusunda daha zor olacak bizler için..[/quote:2ah20z97]
ben katılmıyorum bu konuyu birleştiğimizde oyuncu bakımından da inanılmaz olacaktır bizim için ben en çokta onun için istiyorum türk oyuncu kalmadı piyasada ....

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1u9n7r3i]Tugay Aktepe; Kardeşim amma taktın şu hitap olayına, biz fülker dedik onlara evet onlarda bize 6s cafe crown dediler, sponsorsuz kendi adımızla ne diyecekler zannediyorsun???? 6s diyecekler muhtemelen, çok takma bunlara diyorum :) :)

Biz zaten sponsoru olan bir kulübüz.Sadece sponsor değiştirmiş oluruz.Birleşme söz konusu olursa eğer bizim 2 yıldır bu forumdan yükselen sesimize ne olacak? Sponsorluk terimini zor benimsemiş taraftarlarız ki birleşme konusunda daha zor olacak bizler için..[/quote:1u9n7r3i]Şimdi bizim adımız Galatasaray Telekom olursa bunun adı birleşme ama GS TTNET olursa sponsorlukmu olacak???
Şuan ülker grubuyla yapılan anlaşmadan daha onurlu bir anlaşma olacağı kesin, ayrıca tt,fb,bjk,ep vs.... bu birleşme olmaması için birleşmişlerdir, kamuoyunu karşımıza çevirmeye başladılar, birde içimizde bu sponsorluğu istmeyen arkadaşlarda var olduğunu düşünürsek bu iş gerçekleşmez!!

Bizde ülker ile devam ederiz çok şükür!

Alınan bilgiye göre, Türk Telekom'un Galatasaray'la birleşme haberleri, Türkiye'nin önde gelen GSM operatörleri Turkcell ve Vodafone'u harekete geçirdi.

İki firmanın, Türk Telekom'un desteklerini Galatasaray'a kaydırması durumunda başkent temsilcisine sponsor olmaya ve ismini vermeye hazırlandığı ifade edildi. Bu gelişmenin gerçekleşmesi durumunda Dernekler Kanunu'na göre Türk Telekom firmasından ayrı bir kulüp olan Türk Telekom, adını "Turkcell Telekom" ya da "Vodafone Telekom" yaparak yoluna devam edebilecek.

Gelecek bu destekle Ankara'da faaliyetlerini sürdürecek olan Türk Telekom, yine iddiasını sürdürecek. Turkcell veya Vodafone'nun katkı yapması durumunda mevcut kadro korunacak ve yeni sezonda Türk Telekom, yine şampiyonluk parolasıyla sezona başlayacak.

Bu yeni oluşum haberlerinin Ankaralı sporseverler tarafından nasıl bir yankı bulacağı ise büyük merak konusu oldu.

Kaynak:http://www.ajansspor.com/basketbol/tbl/h/20080621/telekomda_surpriz_olusum.html

Mademki konu toplumsal vede sosyal bir duyarlılığa yönlendi, bende bu duyarlılığı geliştirmeye davet ediyorum herkesi!!!

5 Tane taraftarı bile olmayan sadece kar amaçlı kurulmuş Ankaraspor ve G.OFTAŞ lağve edilsin İzmir ve Güneydoğudan bir takım 1.lige çıksın Türk Futboluda gelişssin!

Yürüyelim arkadaşlar :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mademki konu toplumsal vede sosyal bir duyarlılığa yönlendi, bende bu duyarlılığı geliştirmeye davet ediyorum herkesi!!!

5 Tane taraftarı bile olmayan sadece kar amaçlı kurulmuş Ankaraspor ve G.OFTAŞ lağve edilsin İzmir ve Güneydoğudan bir takım 1.lige çıksın Türk Futboluda gelişssin!

Yürüyelim arkadaşlar :)

Çok doğru bir düşünce tebrik ediyorum.Zaten amaç o olmalı .Futbolun gelişmesi basketin gelişmesi.

Hakkı Bey, bu kadar büyük yatırımın ardından Telekom´un Galatasaray´a birleşme teklifi ile geleceği pek mantıklı gelmiyor. Madem kafalarında birleşme vardı, neden Ercüment Sunter ile sözleşme yenilediler ya da bu kadar iddialı bir kadro kurdular sezon bitiminde.

Vodafone ve Turkcell´i anlıyorum. Galatasaray´la sponsorluk anlaşması imzalayıp diğer büyük kulüp taraftarlarının tepkisini çekmektense Ankara taraftarında kentin takımını ayakta tutan kuruluş izlenimi yaratmaya çalışıyorlar.

Aslında geçen sezon Vodafone ile sponsorluk gündeme gelmişti ama Ülker tazminatı gözleri korkuttu sanırım. Ancak Ülker yasal hakkı olmasına rağmen bizden kolay kolay tazminat talep edemez. Biz forum olarak zamanında tepki verdik ama sesimizi pek duyuramadık. Dolayısıyla katılım çok az oldu potansiyel dikkate alındığında. Peki Galatasaray yöneticileri -özellikle Yiğit Şardan bunu tereyağdan kıl çeker gibi yapar- Ülker´i taraftarın önüne yem olarak atarsa n´olur?

Forumda "başarıya giden her yol mübahtır" anlayışının ağırlıkta olduğunu gördükçe üzülüyorum.

Karşı çıkılan Fenerbahce ve Ülker klüplerinin gerçekleştirdiği türden bir birleşme..Cafe Crown örneğinde olduğu gibi bir sponsorluk anlaşmasına zaten kimsenin laf ettiği yok.İstesekte istemesekte bu işin gerçeği bu. Evet buna bile tahammül etmek zor ancak Gsaray için sineye çekilip, bünyeler alıştırıldı bir şekilde... Bu tartışma klüp tarafından gelecek resmi bir açıklamaya kadar sürecek muhtemelen. Ortada koskoca bir anlam kargaşası var..

Telekom sadece Galatasaray'a sponsor mu olacak ?

Yoksa ;

Telekom ve Galatasaray birleşerek fb ülker örneğinde olduğu gibi, çakma transferler & kapanan klüpler & pilot takımlar mı göreceğiz?

Taraftarın bilmek istediği nokta sanırım sadece bunun yanıtı...

Bekleyip göreceğz..

Birleşme değilde bize şöyle yüklü miktarda bir sponsorluk yapsalar daha iyi olur. Anadoludan rekabetçi bir takımın eksilmesini kesinlikle istemem. Spor rekabeti ile güzel.

Nedense hiç sıcak bakamıyorum Telekom'la birleşmeye ... Beni heyecanlandıracak tek birleşme EFES İLE birleşmemiz olabilir ... fb ülker'le bizde efes'le işte bu ...

Telekom forumlarında biri aynen şöyle bir şey yazmış!

??Arkadaşlar merak etmeyin bize fb de destek verecektir çünkü onlar GS nin güçlenmesini istemez??

Başka bir şey demek gelmiyor içimden!

GALATASARAY TELEKOM
POTADA Galatasaray ile Türk Telekom arasında ki birleşme görüşmeleri olumlu neticelendi.Taraflar detayları hallettikten sonra birleşmeyiilan edecek.Yeni sezonda Galatasaray Türk Telekom adıyla mücadele edecek Cimbom'a Telekom maddi destek sağlayacak
kaynak:20.06.2008(dün) tarihli fanatik gazetesi

Arkadaşlar Galatasaray Futbol Takımının Kalkıp Ankaragücüyle birleşmesine olumlu bakarmısınız .. Galatasaray'a sponsor desteği olabilir ama Galatasaray'ın başka bir klüple birleşmesine hangi Galatasaraylı zihniyet sıcak bakabilir anlamıyorum ... Sponsorluk farklı birleşme farklı ... Biraz gerçekleri görelim .. Birleşme olduğu zaman % 50 Galatasaray % 50 Telekom'dan oluşan bir takım olacak bu yani bir bakıma Galatasaray'ımızı başka bir klüple paylaşmak ... Başarı için Galatasaray'ın bütün değerlerini kaybetmeye razı olan zihniyetlerin yolu mutlaka kesilecektir ... 20 Milyon Taraftarı olan bir klübün gücü kendi taraftarı olmayan ankaradaki futbol takımlarının desteğini alan bir Telekom'la birleşmeyi gerektirecek kadar az mı ?? Maddi zorluklar olabilir ama Galatasaray'ımız hep kendi başına ayakta kalabilecek güce sahiptir ...

-Söylediklerimin özeti şudur tabiki Galatasaray'ın pota'da dış desteğe ihtiyacı vardır ama bu destek bir klüple birleşerek olmamalı sponsor desteği ile olmalı .. Bir Sürü Sponsor Bulabiliri Vestel,Beko,Vodafone,Pepsi gibi .. Ama bir klüple birleşmeyi gerektirecek hiçbirşey yok !!!

Bizler değilmiydik onlarca konu açıp Ülkerden nasıl kurtulacağız diye hesaplar yapanlar? Şimdi ne olduda bu fırsatı yakalamışken herkes biranada fikrini değiştirdi?

Türk Telekom'un Basketboldaki misyonu sadece ve sadece reklamdır birleşme olduğunda hem biz güçlenmiş olacağız hemde Türk Telekom uğraşmaya çalıştığı şeyi elde etmiş olacak. Herşey bu kadar netken bu fırsatı kolay kolay bir daha yaklayamayacağımız bu kadar açıkken hala tartışmak geçmişte çektiğimiz o kadar ızdırabıda hatırlayınca gerçekten tuhaf geliyor...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Telekom forumlarında biri aynen şöyle bir şey yazmış!

??Arkadaşlar merak etmeyin bize fb de destek verecektir çünkü onlar GS nin güçlenmesini istemez??

Başka bir şey demek gelmiyor içimden!

Herşeyi açıklıyor zaten bu...

Bu kadar sessiz kalınması ve transferde b planının bile uygulanmayısı bize sunu gosterebilir: Yonetim sponsorluk falan degil, direkt birleşme yanlısı. Olayı kafadan koparmaya calısıyorlar, hemen yorulmadan sampiyonluga terfi etmek istiyorlar. Tercihtir. Tartısılır. Bu tarafından cok ya birleşme saglanamazsa Kaya'da Rusya'ya giderse ne yapacaklar nasıl bir takımla yola cıkacaklar merak ediyorum.

Tercihim birleşme degil iyi bir sponsorluk anlaşmasıdır.

arkadaslar bu birlesme olucak gibi gozukuyor; 2 gsm ve telekom birlesip galatasaray'a sponsor oluyor , sadece galatasaray degil bu gidisle gsmlerde birlesecek.

birlesmeye benden tam destek!!!

Timur Saglam' Alıntı:
Bu kadar sessiz kalınması ve transferde b planının bile uygulanmayısı bize sunu gosterebilir: Yonetim sponsorluk falan degil, direkt birleşme yanlısı. Olayı kafadan koparmaya calısıyorlar, hemen yorulmadan sampiyonluga terfi etmek istiyorlar. Tercihtir. Tartısılır. Bu tarafından cok ya birleşme saglanamazsa Kaya'da Rusya'ya giderse ne yapacaklar nasıl bir takımla yola cıkacaklar merak ediyorum.

Tercihim birleşme degil iyi bir sponsorluk anlaşmasıdır.
Son cümlene %100 katılıyorum ...

Potada müthiş iddia! Galiba Olacak

Türk Telekom'un Galatasaray ile birleşmesi durumunda devreye Turkcell ve Vodafone girecek.

Basketbolda son günlerde oluşan birleşme havasına Turkcell ve Vodafone da dahil oldu. Türk Telekom'un Galatasaray ile birleşmesi durumunda Ankara'da kurulacak takım için iki GSM operatörünün sponsor olacağı iddia edildi.
Bu durumda yeni oluşacak takımın "Vodafone TTNet" veya "Turkcell TTNet" olacağı ve başkentte hizmete devam edeceği belirtildi.
Bu duruma Türk Telekom ile Galatasaray'ın birleşmesi için gerekli olan ortam yaratılırken Turkcell ve Vodafone gibi iki önemli kurumun da basketbola girecek olması büyük sevinç yarattı.
Yeni kurulacak TTNet takımında şuanda başkent ekibinde forma giyen oyuncuların kalacağı Galatasaray'da ise yeni transferler için dev bir bütçe ayrılacağı öğrenildi.
Bu bütçeyle birlikte gelecek yıl Euroleague'de mücadele etmesi beklenen Türk Telekom'un da haklarını Galatasaray'la birlikte kullanacağı ifade edildi.

Kaynak :http://www.basketdergisi.com/haber_detay.asp?id=3452&tur=38

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz! Ama artık alevleri görmeye başladık...
Bu arada Galatasaray ile Ankaragücü'nün birleşmesi ile Galatasaray-Telekom birleşmesi aynı şey değildir...