Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
Uğur YILMAZ' Alıntı:
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz! Ama artık alevleri görmeye başladık...
Bu arada Galatasaray ile Ankaragücü'nün birleşmesi ile Galatasaray-Telekom birleşmesi aynı şey değildir...

Bu yazının aynısı yazacaktım sen yazmışsın saol :)

Fülker'in her sene şampiyon olmasını izlemek nasıl bir kaliteli lig anlayışıdır bunu alamadım. Ne Efes ne Beşiktaş ne Telekom ne de biz bu gidişle Fülker'i durduramayız. Ama Galatasaray - Türk Telekom birleşmesi ikinci bir şampiyon adayını çıkarır ve lig daha çekişmeli bir hale gelir. Bu işten bir tek Ankara seyircisi zararlı çıkar.

Ülker Fb ile birleşirken herkez sus pus olacak,hatta alkışlayacak.Mirsad,İbrahim,Oğuz bedelsiz fb ye verilecek.Solomon?un tüm parası karşılanacak.1 yılda bu şubeye ülker 15 Milyon Dolar para akıtacak.Gs ve Bjk?a sus payı olarakta 3,5 mılyon dolar verilecek.Oh ne ala.

Ankara Bld,İst.Bld ligde haksız rekabet yapıcak.Senin benim Belediyeye ödediğimiz paraları saçarak takım kuracak.Diğer Anadolu Klüpleri parasızlık yüzünden oyuncularını satarken Belediye takımları,Neca,De Nıgrıs,İbrahim AKın ve Necati?ye Mılyon dolarlar ödiyecek.Bunlar olurken herkez sus pus olacak....

Ama söz konusu GS olunca,vay efendim olurmuymuş.Bu haksızlıkmış.Felanda filanda.Bütün büyük takımlar sponsorla ayakta kalırken biz istemezük diyecez.Vay anasını.

Türk Telekom diye bir takım olurmu ya.Ya da Ziraat bankası,Halk Bank,Güneş Sigorta.Böyle saçmalık hiç gördünüzmü.Dünyada bir tane örnek gösterebilirmisiniz.Mesela Madrid Belediyesi diye bir takım olabilirmi.Yada Cıtıbank Basketbol takımı.Büyük şirketler genelde büyük spor klüplerine sponsor olurlar.

Hadi Angutların bu isyanını anlıyorumda,içimizdeki bazı arkadaşların yazdıkları hakikaten hayret verici.Yazık..

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Ülker Fb ile birleşirken herkez sus pus olacak,hatta alkışlayacak.Mirsad,İbrahim,Oğuz bedelsiz fb ye verilecek.Solomon?un tüm parası karşılanacak.1 yılda bu şubeye ülker 15 Milyon Dolar para akıtacak.Gs ve Bjk?a sus payı olarakta 3,5 mılyon dolar verilecek.Oh ne ala.

Ankara Bld,İst.Bld ligde haksız rekabet yapıcak.Senin benim Belediyeye ödediğimiz paraları saçarak takım kuracak.Diğer Anadolu Klüpleri parasızlık yüzünden oyuncularını satarken Belediye takımları,Neca,De Nıgrıs,İbrahim AKın ve Necati?ye Mılyon dolarlar ödiyecek.Bunlar olurken herkez sus pus olacak....

Ama söz konusu GS olunca,vay efendim olurmuymuş.Bu haksızlıkmış.Felanda filanda.Bütün büyük takımlar sponsorla ayakta kalırken biz istemezük diyecez.Vay anasını.

Türk Telekom diye bir takım olurmu ya.Ya da Ziraat bankası,Halk Bank,Güneş Sigorta.Böyle saçmalık hiç gördünüzmü.Dünyada bir tane örnek gösterebilirmisiniz.Mesela Madrid Belediyesi diye bir takım olabilirmi.Yada Cıtıbank Basketbol takımı.Büyük şirketler genelde büyük spor klüplerine sponsor olurlar.

Hadi Angutların bu isyanını anlıyorumda,içimizdeki bazı arkadaşların yazdıkları hakikaten hayret verici.Yazık..

süper yazmışsın baş harfinden son harfi ne kadar hakılısın

Okan BAKIR' Alıntı:
[quote="Çağlar Şentürk":u2muvqdv]Ülker Fb ile birleşirken herkez sus pus olacak,hatta alkışlayacak.Mirsad,İbrahim,Oğuz bedelsiz fb ye verilecek.Solomon?un tüm parası karşılanacak.1 yılda bu şubeye ülker 15 Milyon Dolar para akıtacak.Gs ve Bjk?a sus payı olarakta 3,5 mılyon dolar verilecek.Oh ne ala.

süper yazmışsın baş harfinden son harfi ne kadar hakılısın[/quote:u2muvqdv]Muhteşem bir yazı.

Dünyanın hiçbir yerinde de bir ülkeyi aynı şehrin 3 takımı götürmüyor.
Bu nedenle şirketler takımlara değil şehirlere sponsor oluyor bir nevi.

Şu basketbolla futbolu aynı örnekleme içinde kullanmaktan vazgeçin lütfen ya.

Görüşüme gelince.
Ha Galatasaray Cafe Crown
Ha Galatasaray TTnet
Ha Galatasaray Türk Telekom

Önemli olan bu birleşme ya da sponsorluklardan sonra bizim yapılanma şeklimiz.
2 sene de bizim klübte bu şube nerelere geldi bünye olarak.

Bugün Ankarada basketbol bitecek diyenler(kaldıki bitmiyor Ted koleji var) aynı duyarlılığı Oftaş ile Ankaraspor nedir diyede göstermeliler!

GS güçlenmemesi için şuan bir ittifak oluşmakta, pek yakında yürüyüşler falan olacaktır, umarım bu yürüyüşleri düzenleyenler ellerine süpürgeyi almışken Ankaraspor ve oftaşıda süpürürler aksi taktirde toplumsal isyanları bencillikten öteye geçemeyecektir!

çıkan söylentilere göre burda birleşme yok sponsor desteği var ama basın bu işin adını gs+telekom birleşmesi takınca kavramlar karışmaya başladı...resmi açıklamayı çok merak ediyorum akşam rüyama girdi bu olay hayırlara gitsin :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bugün Ankarada basketbol bitecek diyenler(kaldıki bitmiyor Ted koleji var) aynı duyarlılığı Oftaş ile Ankaraspor nedir diyede göstermeliler!

GS güçlenmemesi için şuan bir ittifak oluşmakta, pek yakında yürüyüşler falan olacaktır, umarım bu yürüyüşleri düzenleyenler ellerine süpürgeyi almışken Ankaraspor ve oftaşıda süpürürler aksi taktirde toplumsal isyanları bencillikten öteye geçemeyecektir!

eee bunlar çok normal eyüp bey başbakan bu işe el atarsa hiç şaşırmam. önce kendi içimizdekilerin kime hizmet ettiğini bilmek lazım ondan sonnra temizliği biz yaparız.

Valla şahsen beni ne Ankara' daki basketbol sevgisi ilgilendirir ne de başka birşey
''SÖZ KONUSU GALATASARAY'SA GERİSİ TEFERRUATTIR''

Hakkı Balkancı' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1gemxyr5]Bugün Ankarada basketbol bitecek diyenler(kaldıki bitmiyor Ted koleji var) aynı duyarlılığı Oftaş ile Ankaraspor nedir diyede göstermeliler!

Birde anlamadığım sosyal bir dernek olan Ted kolejini değilde para babası bir kartel olan italyan patronlu Telekoma sahip çıkılıyor, bunuda anlamakta zorluk çekiyorum???

eee bunlar çok normal eyüp bey başbakan bu işe el atarsa hiç şaşırmam. önce kendi içimizdekilerin kime hizmet ettiğini bilmek lazım ondan sonnra temizliği biz yaparız.[/quote:1gemxyr5]Bizim Telekom ile yapacağımız anlaşma bence şuanki anlaşmadan kat be kat onurlu olacaktır, ayrıca GS Telekom olmak bir birleşmeyse biz 3 yıl önce birleştik Ülkerin vasat bir ürünüyle, kaldıki bu bile bizi bir yerlere getirdi!
Şimdi önümüzde çok büyük bir fırsat var iken bu ülkenin en büyük spor klübü hakettiği desteği bulacakken malesef bunu istemeyenlerimiz var.

Bu anlaşma olacağına 10. sıra takımı olalım, gerekirse küme düşelim diyen insanlar var, bunların hepsini yaşadık zaten, ben eşorfmanı olmadığı için pijamayla ısınan oyuncu gördüm(abartıyorum biraz), abd de tinercilik yapan adamları basketçi diye transfer ettik sırf karın tokluğuna geldikleri için, bayan takımımız 5. sınıf tesislerde konakladı küme düştüğümüz yıllarda.... şimdi bugünleremi dönmek istiyoruz???

Ben istemiyorum, bu bir dönem ise biz bu dönemi sponsorlu geçireceğiz, GS Telekom olmak benim için klübü satmak anlamına gelmiyor, ben salonda sarı-kırmızı formayı vede aslan armayı destekliyorum sponsora ise sadece teşekkür ediyorum, bu olayı klübü satıyorlar vs... bağlamına çekmek bence son derece kötü!

Ayrıca şubeye çok sahip çıkan her maçı doldurabilen bir taraftar değiliz, bu klübe tarihin en büyük taraftar girdisi geçen sene yapıldı 325 milyar ytl olarak, bu pozisyonda sponsor istemeyiz demek bence çok fantastik vede zararlı geliyor!

Nerde kalmıştık Telekom olmaz haşaaa!

Türk Telekom'un Galatasaray ile birleşmesi durumunda devreye Turkcell ve Vodafone girecek.

Basketbolda son günlerde oluşan birleşme havasına Turkcell ve Vodafone da dahil oldu. Türk Telekom'un Galatasaray ile birleşmesi durumunda Ankara'da kurulacak takım için iki GSM operatörünün sponsor olacağı iddia edildi.
Bu durumda yeni oluşacak takımın "Vodafone TTNet" veya "Turkcell TTNet" olacağı ve başkentte hizmete devam edeceği belirtildi.
Bu duruma Türk Telekom ile Galatasaray'ın birleşmesi için gerekli olan ortam yaratılırken Turkcell ve Vodafone gibi iki önemli kurumun da basketbola girecek olması büyük sevinç yarattı.
Yeni kurulacak TTNet takımında şuanda başkent ekibinde forma giyen oyuncuların kalacağı Galatasaray'da ise yeni transferler için dev bir bütçe ayrılacağı öğrenildi.
Bu bütçeyle birlikte gelecek yıl Euroleague'de mücadele etmesi beklenen Türk Telekom'un da haklarını Galatasaray'la birlikte kullanacağı ifade edildi. kaynak:basketdergisi

görüş:dev bir bütçeyle,müthiş transferlerle euroleague de oynayacağız daha ne ya.karşı çıkan arkadaşlara anlam veremiyorum.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

Eyüp Bey daha önce de yazdığım gibi " TED Kolej´i kendi öğrencileri hariç benimseyeni pek yok. Zaten onların da Ankara bizi sahiplensin gibi bir beklentisi yok."

Gençler Oftaş ve Ankaraspor da Anadolu takımlarına hakkını devretsin demişiniz. Ben sadece kendime Müslüman değilim. Ben böyle bir girişime destek veririm. 1,5 saatlik çile çekip Ankaraspor maçının oynanacağı stada gideceğime 1,5 saat daha yol alır Konya´ya, Eskişehir´e de giderim. Ya da 3 saat daha yol gider Ali Sami Yen´de izlerim maçı.

Hakkı Balkancı' Alıntı:
... önce kendi içimizdekilerin kime hizmet ettiğini bilmek lazım ondan sonnra temizliği biz yaparız.
Hakkı Bey size söyleyebileceğim tek söz; bakış açınıza acıdım ...

Çağlar Şentürk' Alıntı:

Çağlar Bey, Ülker Fener´e aslan payı bize sus payı verirken sessiz kalındığını nereden biliyorsunuz? Ankaraspor´un beledeyi parası ile büyük bedeller ödeyerek transfer yaparken sessiz kalındığını nereden biliyorsunuz?

Yazınızda size katıldığım tek nokta büyük şirketler büyük kulüplere sponsor olur, birleşmez.

ooooooooooooooooo
mcintyre oleyyyyyyyyyyy !!!
lavrinovic oley !!!
terence morris oleyyyyyyyyyyy !!!
kaya peker oley !!!

dev butce euroleague seviyesinde bir takim muhtesem birlesme birlesin artik bekleme yapmayin devam edin !!!

Onur Yavuz' Alıntı:
Çağlar Bey, Ülker Fener´e aslan payı bize sus payı verirken sessiz kalındığını nereden biliyorsunuz?

Onur abi nasıl sesiz kalınmadı? Kim çıkıp hesap sorabildi?

Ha doğru bir ara Cafe Corwn'a boykut yapmaya çalışıyorduk nasıl unuturum...

Ya allah aşkına biri şu işi bana anlatsın şimdi hepimizin ortak paydası GALATASARAY değilmi?
öyleyse bizene Ankara'daki basketbol sevgisinden .......

Okan BAKIR' Alıntı:
Ya allah aşkına biri şu işi bana anlatsın şimdi hepimizin ortak paydası GALATASARAY değilmi?
öyleyse bizene Ankara'daki basketbol sevgisinden .......
tamamen altına imzamı atıyorum belki bazıları kızacak ama beni galatasaray başarısından başka hiçbirşey ilgilendirmiyor.. biz yenilmez armada olduğumuz dönemde ankarada basketbol sevgisiyle kim ilgileniyodu ben tekrar o dönemi istiyorum biraz bencil bi düşünce gibi gözükebilir ama benim görüşüm bu işallah böyle bir birleşme olur ama tt deki oyuncular eğer ankarada kalacaksa illa bize sponsor olması için isim değiştirmesine gerek yok ...

Bende öyle düşünüyorum.Ülker fenerle birleşince kimse sesini çıkartmıyor.Ne olcak ülker seyircisi diye.(İnanmayabilirsiniz ama gerçekten sadece ülkeri destekleyen kişileri tanıyordum.)
Bazı kişilerde sadece Ankara da güçlü bir takımı izlemek için bu birlikteliğe karşı çıkıyorlar.Böyle düşünenler gidin maçlara bedaca girmeyin ve diğer ankara takımını destekleyin.