Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
Onur Çanka' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":3xuv1stn]senin için GALATASARAY'ın menfaatlerinden başka önemli ne var
Galatasaray ilkeleri var.Ben para için herşeyi yapmam FB gibi,benim gözümü para ve hırs bürümedi.
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Onur; Adımızın arkasına 3. yıl önce isim geldi günaydın diyorum sana :) :)

O isim gelmeden önce iyimiydik peki??? vakur vede gururlumuyduk????

Hayır yüzbinkere hayır, rezaletleri oynuyorduk....

Play out senesi sezon başı bir maçta ismini vermek istemediğim bir oyuncumuz, Baba açız varya sizin için oynuyoruz demişti utanmıştım :( :( :(
Adımızın arkasına o ismin yazılmasına ne kadar üzüldüğümü forumdan bazı arkadaşlar bilir,MSN de bazen sohbet ediyoruz.Üzgünüm ama benim o konuda ne düğündüğümü bilmeden yorum yapmanız talihsizce.
O isim gelmeden önce kötüydük tamam,ya o ismi alınca ne oldu?şampiyon mu olduk?Hayır,Ülker e teslim olduk.
Dediğiniz sezon başı bir oyuncumuz öyle demiş olabilir,ama o zaman başkanımız maalesef sayın Canaydın dı,kendisinin nasıl başarısız olduğunu dememe gerek yok sanırım,basketbol takımına ilgisizdi.
Ben isim sponsoru ve birleşmemizi istemiyorum kardeşim,ilk yazımda fikrimi yazdım,daha niye uzatılıyor anlamış değilim.[/quote:3xuv1stn]

peki GALATASARAY ilkeleri ezeli rakiplerinizin yayında hep ezik kalın onlar her konuda büyüsün ama siz hala fakir ama gururlu edebiyatı yapın der mi?

Galatasaray ilkeleri Takımın adını değiştirin,takımın başındaki adamı bile sponsor seçsin,ama aynı sponson ezeli rakibinize her türlü desteği versin,sizde bir avuç parayla övünün,nasıl para kopardık deyin demez.

Eğer eziklikten anladığınız şampiyonluksa 3 sene önceki halimizden yani isim sponsorluğundan önceki halimizden farklı değiliz,sadece derece farkı var.

Onur Çanka' Alıntı:
Galatasaray ilkeleri Takımın adını değiştirin,takımın başındaki adamı bile sponsor seçsin,ama aynı sponson ezeli rakibinize her türlü desteği versin,sizde bir avuç parayla övünün,nasıl para kopardık deyin demez.

işte bizde bunlardan kurtulmak için telekom diyoruz

Okan BAKIR' Alıntı:
[quote="Onur Çanka":26w4ldkn]Galatasaray ilkeleri Takımın adını değiştirin,takımın başındaki adamı bile sponsor seçsin,ama aynı sponson ezeli rakibinize her türlü desteği versin,sizde bir avuç parayla övünün,nasıl para kopardık deyin demez.

işte bizde bunlardan kurtulmak için telekom diyoruz
[/quote:26w4ldkn]
Telekom'un da öyle olmadığını nereden biliyorsunuz?Kimseye güvenmeyeceksin,kendi işini kendin halledeceksin.

Onur Çanka' Alıntı:
Ben isim sponsoru ve birleşmemizi istemiyorum kardeşim,ilk yazımda fikrimi yazdım,daha niye uzatılıyor anlamış değilim.
Bakın fikrimi yazdım ben,ama hala daha gereksizce mesajlar yazılıyor,tamam siz isim sponsoru da alın,başka takımla da birleşin,ne istiyorsanız onu yapın,ama lütfen bana yönelik şeyler yazmayın,yanıt vermek zorunda kalıyorum,sürüp gidiyor.Ha buna rağmen ısrarla yazarsanız kalp kırmaktan korktuğum için yanıt yazmayacağım.

Berk Bayraktar' Alıntı:
Bir şeyi çok merak ettim.
Zamanında Ülker Ankara'dan İstanbul'a taşınınca bu kadar kıyamet kopmuşmuydu.Ben hatırlayamıyorum galiba ortaokulda falandım.Ankara'da basketbol bitti.Ankara seyircisi basketbol seyredemiycek dendimi.Telekom taraftar siteleri gibi Ülker taraftarından herhangibir oluşum böyle karşı savaş açtı mı?
Ankaralı arkadaşlarım birilerine kızacaksa Ankaragücü'ne,Gençlerbirliği'ne kızsın.Bunların görevidir spora hizmet etmek.Telekom,Ülker kar amacı güden şirketlerdir.Eczacıbaşı gibi,Tofaş gibi bugün varlar yarın yoklar.

Abi yazına imzamı atarım.Niye telekom durup dururken bir takımla birleşmek istesin.
Onlar da bazı şeylerin farkında fenerbahçe ülker örneğinde olduğu gibi.
Bence bu gayet doğal.İnşallah bu birleşme olur ve kazanan Galatasarayımız olur.

sponsorluk konusunda yeni bir iddia;
Türk Telekom'un Galatasaray ile birleşmesi durumunda devreye Turkcell ve Vodafone girecek.
Basketbolda son günlerde oluşan birleşme havasına Turkcell ve Vodafone da dahil oldu. Türk Telekom'un Galatasaray ile birleşmesi durumunda Ankara'da kurulacak takım için iki GSM operatörünün sponsor olacağı iddia edildi.
Bu durumda yeni oluşacak takımın "Vodafone TTNet" veya "Turkcell TTNet" olacağı ve başkentte hizmete devam edeceği belirtildi.
Bu duruma Türk Telekom ile Galatasaray'ın birleşmesi için gerekli olan ortam yaratılırken Turkcell ve Vodafone gibi iki önemli kurumun da basketbola girecek olması büyük sevinç yarattı.
Yeni kurulacak TTNet takımında şuanda başkent ekibinde forma giyen oyuncuların kalacağı Galatasaray'da ise yeni transferler için dev bir bütçe ayrılacağı öğrenildi.
Bu bütçeyle birlikte gelecek yıl Euroleague'de mücadele etmesi beklenen Türk Telekom'un da haklarını Galatasaray'la birlikte kullanacağı ifade edildi.

Şu ana kadar Cafe Crown ile adımız bir oldu ama hiç bir BBL maçında(Maç boyunca) ben GSCC yazdığını görmedim. Hep GS yazıyordu. Uleb Cup maçlarındada bu olay söz konusuydu . Şimdi Türk Telekomla birleşince adımız yine GS olarak kalacak ama gizli özne rolünde TT olacak . CC yerine onun 3 katı daha iyi olan TT yi tercih ederim .

caglarkeceli' Alıntı:
Türk Telekom'un Galatasaray ile birleşmesi durumunda devreye Turkcell ve Vodafone girecek.
Basketbolda son günlerde oluşan birleşme havasına Turkcell ve Vodafone da dahil oldu. Türk Telekom'un Galatasaray ile birleşmesi durumunda Ankara'da kurulacak takım için iki GSM operatörünün sponsor olacağı iddia edildi.
Bu durumda yeni oluşacak takımın "Vodafone TTNet" veya "Turkcell TTNet" olacağı ve başkentte hizmete devam edeceği belirtildi.
Bu duruma Türk Telekom ile Galatasaray'ın birleşmesi için gerekli olan ortam yaratılırken Turkcell ve Vodafone gibi iki önemli kurumun da basketbola girecek olması büyük sevinç yarattı.
Yeni kurulacak TTNet takımında şuanda başkent ekibinde forma giyen oyuncuların kalacağı Galatasaray'da ise yeni transferler için dev bir bütçe ayrılacağı öğrenildi.
Bu bütçeyle birlikte gelecek yıl Euroleague'de mücadele etmesi beklenen Türk Telekom'un da haklarını Galatasaray'la birlikte kullanacağı ifade edildi.

kaynak?

Samet Kandemir' Alıntı:
caglarkeceli' Alıntı:

kaynak?

kaynak:basketdergisi,türkbasket,ajansspor,basketbol haber,fotomaç

öğlen çıktı bu haber

Samet Kandemir' Alıntı:
caglarkeceli' Alıntı:

kaynak?

basket dergisi ve ajanslar

Arkadaşlar başlı başına kaynak biziz bizden alıyolar O ttnet olayınıda bi arkadaşımız günler önce söylemişti telekom bizle birleşir ttnet ankarada devam eder diye haber daha bugün çıkıyor.

Bu sessizlikten sonra ortaya bişeyin çıkmaması süpriz olur ve bizim planlarımızın ve icraatlarımızın gecikmesine yol açar(transferler,koç vb.)Fırtına öncesi sessizlik diyorum başka bişey demiyorum.eyüp abi bize yetkili yerlerden bikaç bilgi ulaştıramazmısın delinin biri ortaya bir birleşme lafı attı bin akıllı çıkarmaya çalışıyo gibi bişey oldu daha konunun birleşmemi sponsorlukmu olduğunu bile bilmiyoruz.Bilmediğimiz içinde forumda Birleşme isteyenler İstemeyenler Arasında tartışmalar ve gruplaşmaların çıkacağını düşünüyorum

Telekom,TTNET olur ve kadro onlarda kalır.Ankara da bu yeni oluşumdan etkilenmemiş olur.

Biz ise Galatasaray Telekom olarak yeni bir ad alırız.Teknik kadronun başına Erman KUNTER gelir.Çok geniş bir kadro oluşumu için maddi kaynak sağlanmış olur ki bunda da kalburüstü yabancılar ön plana çıkar.

Ve son olarak bugün Basket Dergisi ve diğer Ajanslara son düşen haber en mantıklısı gözüküyor.Basketbolun iddiası Ankara da kalmış olur kimse zayıflamaz bizde yeni bir oluşuma girmiş oluruz.

Valla geniş kadro kurulur da Telekomdan da bir Tutkuyu, bir Wrright'ı bir de Türk olmuş Dudleyi alsak yani yeni oluşumda bizim kadromuzda yer alsalar fena olmaz hani. :)

Yok böyle bir birleşme falan .. Telekom'un hedefleri hem ankara üzerine .. Onlar Mutlaka Ankara'da şampiyonluk yaşamak istiyorlar .. Zaten kimse taraftarın tepkisini üzerine çekmek istemez .. Bu birleşme olayını biri ortaya attı uzadıkça uzadı gazeteler içinde iyi oldu her gün bu konuyla ilgili haberler çıkarıyorlar geçen yılda vestel'le birleşiyoduk falan ..

Yalan Yalan Yalan Yalan ... Birleşme Falan Yok

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
ankaragücü.ankaraspor ve gençlerbirliği taraftarları bu olayı protesto etmek için valilikten izin istiyolarmış.
http://turkbasket.com/haberanasayfa.asp?m=1&hid=39843

bu turkbasket ulker'in cikarlarini koruyan bir site boyle 2 - 3 oldu protesto haberleri veriyor , diger sitelerde boyle bisey yok ! anlamadiklari sey ise ne olursa olsun biz baska bir sponsorla anlasacagiz ismi onemli degil maksat ulkerden kurtulalim. protesto icin iznide allah bilir kendileri istemislerdir ne var onda bende yarin gidip isterim eylem icin izin.

solomon icin fener taraftari protesto ediyor takim yoneticilerini neden yazmiyor turkbasket diger sitelerde boyle haberler var mahmut usluya yoneltilern hakaretleri neden yazmiyorlar ?

Şimdi ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler,bizim durumumuzda bu misal.

Öncelikle bizde inanmamıştık ama haber ajanslarında da bu durum belirince bazı görüşmelerin olduğu kesin.Ve bizim yönetimin bazı çabalar içinde olduğunuda biliyoruz.Eğer yalan haber olsaydı siteden yalanlama yapılırdı bizde hiçbir tepki yok.

Telekom kesinlikle Vodafone ve Turkcell'in rakibi konumunda değil,tam tersi onların alt yapı sağlayıcısı kaldıki GSM Operatörleri ile Devletin Özelleştirmesinde olan bir kurumun halk ile daha içiçe olmaları farklı alanda yatırım yapmaları çok doğaldır ve bu konuda ortak da hareket edebilirler.

Ama ne olacaksa bir an önce olsun,belirsizlik bizleri karamsarlığa itiyor.