Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Hüseyin Karaçil":2h46aqc8]
Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel'in, Galatasaray ile Türk Telekom'un birleşme projesine olumlu bakmadığı öğrenildi.

Demirel'in, Telekom'un Ankara'dan taşınmasının basketbol için kayıp olacağını düşündüğü için birleşmeye soğuk baktığı vurgulandı.

İlk kez de olsa aynı fikirdeyiz Başkanla..[/quote:2h46aqc8]

Adamlar bizi engellemeye çalışıyor şu dediğinize bakın. Sayın Demirel de kesin basketbolu düşünüyordur zaten. Saf olmayın Allah aşkına.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":1d250uaf][quote="Hüseyin Karaçil":1d250uaf]
Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel'in, Galatasaray ile Türk Telekom'un birleşme projesine olumlu bakmadığı öğrenildi.

Demirel'in, Telekom'un Ankara'dan taşınmasının basketbol için kayıp olacağını düşündüğü için birleşmeye soğuk baktığı vurgulandı.

İlk kez de olsa aynı fikirdeyiz Başkanla..[/quote:1d250uaf]

Adamlar bizi engellemeye çalışıyor şu dediğinize bakın. Sayın Demirel de kesin basketbolu düşünüyordur zaten. Saf olmayın Allah aşkına.[/quote:1d250uaf]
aynen katılıyorum kerem abi bide telekomlu seyirciler yürüyüş yapacaklarmış protesto için ya iş bu kadar ciddi mi arkadaşlar ???

Onur Karakuzu' Alıntı:
aynen katılıyorum kerem abi bide telekomlu seyirciler yürüyüş yapacaklarmış protesto için ya iş bu kadar ciddi mi arkadaşlar ???

Senin takımın elinden alınsa aynı hassasiyeti sen göstermez misin?
Ankara'daki basketbolseverler maç izlemek istiyor,kendi takımlarına destek vermek istiyorlar.
Ancak bunu kimse anlamıyor.Herkes kendi derdine düşmüş.Biraz objektif bakın Allah aşkına..
Galatasaray Telekom birleşsin ama maçları Ankara'da oynayalım.
İstanbul'da yaşayıp bunu kabul edebilecek birileri var mı?

Her iki taraftarda kendi açısından haklı.Basketbolda Ankara'da adam akıllı tek kulüp olan Türk Telekom,
Ankara'ya basketbolu kazandıran bir kulüp.Ankaralılarda basketbol izlemek istiyor,Galatasaray'da eski günlerine dönmek istiyor.Bana kalırsanız birleşelim derim ama Ankara'daki basketbol seyircisine yazık olur.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Hüseyin Karaçil":gf9fxhy2]

İlk kez de olsa aynı fikirdeyiz Başkanla..[/quote:gf9fxhy2]

hangi başkanla;azize başkanlamı :) aynı fikirdesin.çünkü turgay demirelin onun yardakçısı olduğunu azize ne derse onu yaptığını 10 yaşındaki çocuklar bile biliyor.fener ülkerle birleşince Türk basketbolu için çok süper gelişme diyen adam şimdi çıkmış ne diyor.birleşme yada cafe crown'dan farklı bir sponsorla anlaşma inşallah olur.olmasa bile bu korku aziz ve turgay kardeşlere yeter. :)

Protesto için yürüyüş yapmak isteyen ve ankara valiliğinden izin isteyen taraftarlara valilikten izin çıkmış.yürüyüş şu sıralarda yapılıyordur herhalde.

görüş:bütün zorluklara rağmen bu iş olacak!!!

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Hüseyin Karaçil":7uexhxi1]

İlk kez de olsa aynı fikirdeyiz Başkanla..[/quote:7uexhxi1]

Sana sert çıkmak istemiyorum ama bu kadarda şuursuzluk olmaz be kardeşim,fenerliler bas bas bağırıyo bu birleşme olmasın diye sence nedeni nedir acaba,bir düşün bakalım,bırakın bu yeşilçam olaylarını,bırakın şu çocukluğu senin gibi adamlar yüzünden taraftarlığımdan soğuyorum,farklı düşüncelere farklı görüşlere açık olmaya çalışıyorum ama bu kadarda alt yapısı olmayan saçma bir görüşte insanı çığrından çıkarıyor...Yorumlarını okuyorum,gerçeği anlayıcak her yetişkin rasyonel insan gibi diyorum,yok ama nerde!!!İlk defa başkanla aynı fikirdeymiş,evet fenerlilerle ve federasyon başkanıyla aynı fikirde olmanı bir sorgula bakalım hangi sonuca varacaksın...

Can Bulubay' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":thnhp75b][quote="Can Bulubay":thnhp75b]Cafe crown a da zamanında çok karşı çıktım,çıktık ama bunda yine cafe crown ismi geri planda kalıyordu epey...
Ama telekom ismi bambaşka duygular yaratıyor...
Sanki bu birleşmeyle herşey dibe vuracakmış gibi...
Hatta buna birleşme falan da denmez artık,düpediz kucağa oturma denir...
Koccca Galatasaray oturacak kucak arıyor,işin özeti budur...
Gerisi hava,cıvadır...
Bu anlaşma ile ilgili olarak bu tabirleri kullanamazsın, burası GS forumu eleştirirkende buna göre eleştir, kucağa oturmak tabirini fenerliler bile kullanmıyor.

Galatasaray'a hakaret etmenin bu forumda bir cezası var, bundan sonraki tabirlerin umarım forum kuralları içinde olur.[/quote:thnhp75b]

Kim Galatasaray'a hakaret etmiş..?
Kimse kimseyi hedef göstermesin,arzu eden cezasını versin,yaksın sigarasını...
Yapılmamış şeyleri yapılmış gösterip saptırmayın...
Lütfen...[/quote:thnhp75b]Sen yazını bir daha oku o zaman!
Kucağa oturmak ne demek???
Eleştrilerini daha seviyeli yapman gerektiğini düşünüyorum.

FB+Turgay bu anlaşmayı istemiyor, bu anlaşmayı istemeyen diğer arkadaşlar birkez daha düşünsünler bence!

Ya arkadaşlar şartları bilmiyoruz

1-Telekom şubeyi kapatıp komple oyuncularla birlikte bizlemi birleşcek?
2-Yoksa Sadece isim hakkını bize verip yüklü bir miktarla sponsorluk anlaşmasımı?
3-Telekom bizimle birleşik TTNet adıyla ankaradamı devam edecek(aynı oyuncular ve aynı koç)?
4-Yada hiçbiri olmayıp telekom sadece bize sponsor olur TTNet yada Videofon vb. Telekomla yine devam edebilir?

Yani seçenek çok Arkadaşlar Açıklama yapılmadan gazetelerdeki haberlerle (ki biliyosunuz hiçbir zaman doğru haber yapmazlar) yorum yapıyoruz.Herkes son günlerde değerler değerler tutturmuş biz o değerleri çoktan kaydettik(cafe crown).Bide ankara seyircisi var herkes tutturmuş ankara seyircisini sanki ankarada başka takım yok ki belki telekom bize sadece sponsor olcak hiçbişey bellide değil.Ben 89 doğumluyum 19 yıldır galatasarayın bütün başarılarını duydum gördüm(uefa,super kupa lig şampiyonlukları) fakat şimdiye kadar bi basket şampiyonluğu duymadım.Telekom özelleşti arkadaşlar başındakiler yabancı onların ankara seyircisi afedersiniz şeyinde olmaz.Adamlar entrasyonel düşünür yurtiçi yurtdışı pazarını düşünür.Böyle değerlere önem vermezler.Ne kadar kazanacağına bakar.Kimin şampiyon olacağı onlar için önemli değildir önemli olsaydı final serisinde böyle oynamazlardı.Spor artık değişti endüstriyel spora dönüştü.Artık bütün büyük takımların sponsorları var(real,barcelona vb.)Bizimde şuanki bütçemiz elvermediği ve ülkemizdeki basketbola verilen önemden dolayı bizde sponsora mahkumuz.2 yıl sonra stadımız yapılır gelirlerimiz yükselir salonumuz yapılır forma satışı kombine satışı tv gelirleri derken gelirlerimiz artar o zaman hiçbir sponsora gerek duymayız sadece GALATASARAY adıyla devam ederiz 10 milyon $ az para değil arkadaşlar.Bu sene öyle böyle bir sponsorla devam edicez ha ülker olmasında kim olursa olsun ama şuan için telekomunda böyle bi isteği varken fırsat varken ben en iyi sponsor şuan için Telekomdur.Ülkerle birleşirken fbliler bişey demiyodu hiçbir basın yayın kuruluşu basket yazarları FEDERASYON başkanları birşey demiyordu hatta Üstüne bide milli takım koçunuda karşı takıma veriyordu ve her sene şampiyonluğun en büyük adayı oluyordu o zmanlar herşey iyiydi fakat biz birleşmeye kalkınca aman allahım olurmu öyle şeyler ankara seyircisine yazık değilmi hemen ayaklanalım protestolar düzenleyelim veto edelim geçin bunları geçin herkes kimin ne olduğunu biliyor

Boşuna abi o sonuçları kontrol panelinden istedikleri gibi oynayabilirler hiçbir zaman biz önde olmayız olsak ne değişcekki kim turkbasketin oyuyla iş yapmışki galatasaray yapsın

Uğur GÜVEN' Alıntı:
Boşuna abi o sonuçları kontrol panelinden istedikleri gibi oynayabilirler hiçbir zaman biz önde olmayız olsak ne değişcekki kim turkbasketin oyuyla iş yapmışki galatasaray yapsın
Çok haklısın.

Bu iş olumlu veya olumsuz sonuçlandıktan sonra kapalı kapılar ardında ne konuşulduğu inşallah açıklanır.O kadar merak ediyorum ki.Ne düşünüldüğünü.Ama zannetmem açıklanacağını

Bize herşey müstehak.Lıttle,Garnett gibi yabancılar bile fazla bize.Seneyede Fb Ülker -Efes final oynar,Fb Ülker finalde 4-0 la verir eline yine şampiyon olur.Ondan sonrada kimse ağlamasın....

Murat Özyer kalsa ne olur,gitse ne olur.Sen 4 mılyon bütçeyle ol.Adamlar 20 Mılyon Dolarlık bütçeyle olsun.Sonra adamları geç.Oldu...Suyundanda koyalım mı...

Madem telekom'u istemiyoruz,bende Cafe Crown'u istemiyorum.Sponsor da istemiyorum.Yabacısız çıkalım maçlara.Artık Play Out'ta yok.Seneye düşelim 2.Lige,orda onurumuzla oynıyalım!!!!!!!!!!

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Bize herşey müstehak.Seneyede Fb Ülker -Efes final oynar,Fb Ülker finalde 4-0 la verir eline yine şampiyon olur.Ondan sonrada kimse ağlamasın....

orda onurumuzla oynıyalım!!!!!!!!!!

Onursuz, kimliksiz başarılardan daha ziyade onurumuzla amatöre gitmeye razı olmak farklı bir duygu, farklı bir erdem olmalı...

Kaybetmekten hiçbir zaman korkmadık biz, bize böyle öğretildi evvelden...

Fakir fukara edebiyatlarını bırakalım bu takım her şartta sponsorsuz da play off yapacak kadroya sahip.Kimse küme falan deyip dramtikleştirmesin olayı.Ben şampiyonluk yaşayacaksam Fb gibi şaibeli ya da numaralarla değil hakederek almak isterim.Düşün bakalım hangisine daha çok haz verecek.Lütfen geçmişşimişze ve bugüne kadar savunulan şeylere İHANET etmeyelim.Ya da edecekseniz herkes Fenerbahçe Ülker'in hakkını versin.Kimse Other Team,Ülker gibi adlar yakıştırmasın.Ayıp oluyor.Dediklerinizin birbiriyle tutuşmuyor o zaman.

Galatasaray'lı yoneticilerinde Telekom'lu yoneticilerinde kamuoyu tepkisini dikkate alacaklarını sanmıyorum. Planlar hedefler ve sartlar dahilinde yapılır. Tepkiye gore degil...

Karsı olan Telekom'lu ve Galatasaray'lı taraftarları anlıyorum. Onların, gercekten, bazı sebeplerden oturu karsı cıktıklarını, bunda samimi olduklarını biliyorum. Fakat son iki gundur tek amaçları Galatasaray aleyhtarlıgı olan cevreler işi kendi amaçları dogrultusunda yonlendirmeye calısıyor. Basketbolun gelecegini, telekomu ya bizi dusunduklerini hiç sanmıyorum. Basta federasyon başkanı olmak uzere...

Ulker iki yıl once bu işe girdiginde ses cıkarmayanların şimdi konuşması ilginç. Fenerbahçe yine alttan gizli gizli çalışıyor. Konu amacından sapacak bu gidişle, cepheleşmeye dogru gidiyor. Gerçek sorumlular gudumlu hareket edenlerdir.

Telekom ve Galatasaray yoneticilerinin bu durumu gorusmelere baslarken ongorecegini sanıyorum. Buna hazırlıklıdırlar diye dusunuyorum. Verecek cevapları da vardır...

Fanatizm içeren bir yazı yazmaya calısmadım, yanlış anlaşılmasın. Fakat kamuoyu tepkisi bana spontane dogal gelmedi. Bunu kullanmaya calısanlar var acıkcası, medyayı takip edince acıkca anlasılıyor. Galatasaray, Telekom ve iki kulup tarafarlarının iradelerine ve goruslerine saygı duyulması gerekir. Manupule etmek degil...