Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
bence sponsorsuz girelim sezona 3 milyon dolarlik bir butce hosley neal gibi oyunculari bizde buluruz hem erman kunter bu durumlarin hocasi.

bu ulker ne yuzsuzmus yaaaaaaaaaa adamlardan ayrilmak icin elimizden geleni yapiyoruz hala sozlesmeyi fesh etmiyorlar , bu bize belki zarar verir ama ben ulker'e her zaman karsiyim !!!

Sakin arkadaslar... Olay acıklıga kavussun... Cok da buyutmeye gerek yok, bekleyip gorelim...

B planları ustune kafa yorsak iyi olacak... Sağolsun bjk b planı bırakmadı ya... Erman hocayla iş bir an once resmileşmeli ve iyi bir menajer bulmalıyız.

Bu işe madem niyetliydiler hiç bu olay medyaya sızmayacaktı.Herşey oldu bittiye gidecekti kamuoyunun tepki göstermesi çok normal.Fener'in şampiyonlularını izlememek Telekom'a bağlı değil bu ülkede onlarca sponsorluk verebilecek marka var.Geçelim duygu sömürülerini.

Galatasaray her zaman ki gibi yine işi eline yuzune bulaştırdı. Her turlu girişimimiz daha baslamadan medyaya sızıyor. Sagolsun bu yoneticiler. Fb, t.direktoru ve alacagı oyuncuyu medya duydugunda iş zaten bitmiş oluyor. Bizde her konuda boyle daha fikir asamasındayken sagır sultanın bile haberi oluyor...

bu iş iptal olursa çok üzülürüz zaten geç kaldık transferde coach belli değil
bu saatten sonra istemediğimiz ülker bize görüşmeden önce vereceğinin max yarısını verir

Savaş abi ultrAslan forumunda bu işin bittiğini söylemişti inşallah doğrudur.
Bu arada inşallah Aziz'in medyası sayesinde bu işten vazgeçilmez.
Bide bazı renktaşlarımız yazıyor.Başka kimse yok mu diye bizim şampiyonluğa oynayacak kadro için telekom ve vestelin sponsorluklarını görüyordum.Vestelin ikinci ligde takımı olduğu için bu biraz zor gözüküyor.
Ha yönetimimiz güçlü bir sponsor bulur ve şampiyonluğa oynayacağız der ise eyvallah der her zamanki gibi takımımı desteklemeye devam ederim.

birleşmeye olumlu bakanlar ümidini kaybetmesin.daha kesin olan hiç bir şey yok.hem en kötü ihtimal sponsorumuz olur türk telekom.yiğit şardan a güvenim tam.o her elini attığı işi becermiştir.müjdeli haberi BEKLİYORUZ!!!

Yılmaz Yıldırım' Alıntı:
Savaş abi ultrAslan forumunda bu işin bittiğini söylemişti inşallah doğrudur.
Bu arada inşallah Aziz'in medyası sayesinde bu işten vazgeçilmez.
Bide bazı renktaşlarımız yazıyor.Başka kimse yok mu diye bizim şampiyonluğa oynayacak kadro için telekom ve vestelin sponsorluklarını görüyordum.Vestelin ikinci ligde takımı olduğu için bu biraz zor gözüküyor.
Ha yönetimimiz güçlü bir sponsor bulur ve şampiyonluğa oynayacağız der ise eyvallah der her zamanki gibi takımımı desteklemeye devam ederim.
bu arada vestel, manisadan sponsorluğunu çekti.

her sene transferler konusunda belirsizlik yaşadığımız yetmez gibi bi de sponsorlukta belirsizlik yaşıyoruz yeter artık yönetim uyuyor mu?bir açıklama bekliyoruz lütfen.......

Şimdi önümüz dahada açıldı ... Bu birleşme uğruna herşey gecikiyordu transferler,antrenör olayı ... Ama şimdi birşeylerin gecikmesi için hiçbir sebep yok ... Ülker sponsorluğuna bende karşıyım ne zaman eşit destek gelecek o zaman ülker'e bende sıcak bakarım ama ben birleşmeyede karşıyım ..

Ben sponsordan yanayım daha iyi sponsordan yanayım ... Birleşme haberini ilk duyduğumda moralim bozulmuştu şimdi bunun gerçekleşmeyeceği haberini duyduğumda tam tersi etki yaptı ... Bundan sonra önümüz açık Erman.Kunter gelecek çok kısa bir zaman içinde ve transfer bombaları patlamaya başlayacak ...

Tabi Galatasarayla Telekom ismini bir arada görmek isteyenler üzülecek bu duruma ama bizim bildiğimiz Galatasaray tek hiç kimseyle birleşmesine gerek yok sadece diğer takımların yaptığı gibi sponsor bulabiliriz .. Birleşme olayı fb'ye has bişey .. biz Galatasaray'ız ŞEREFLİ BAŞARILARA KUCAK AÇANIZ ...

Bugün Galatasaray Basketbol Şubesi Adına gerçekleşen en olumlu olay bu birleşmeden vazgeçilmesi oldu ... Önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynanacak bir takım kurulacak ... bu yönetim ülker istenilen bütçeyi vermezse zaten başka sponsor bulur ... Ama ne olursa olsun Galatasaray'ı hedeften uzak bırakmaz ... Güzel günler çok yakın .. Telekom Yoluna Galatasaray Şampiyonluğa ...

Timur Saglam' Alıntı:
Eyup ve Mithat herhangi bir gelişme duyum alabildiniz mi? Gidişat ne yonde...
Timur bey haddim olmadan cevap vermek isterim. klübe yakın 2 arkadaşım 2 farklı şey söylüyor. her halde hala görüşmeler sürüyor diye düşünüyorum.

telekom galatasary birlesmesi bu seneye yetismesi cok zor ama seneye kesin birlesicez !!!!!!!!

cafe crown la istemiyoruz

erman kunterle sona yakiniz

oyuncu olarak gorusmelerimiz suruyor

birlesme bu sneye yetistirmek zor ama olma ihtimali de var onumuzdeki gunlerde programa katilacak

ulebe elemeyle katiliyoruz hepsi bu !!!