Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
KESİN Mİ?seneye

soyle dedi yetisirse zaten bu sene olucaz ama yetismesi uzun sure aliyor seneye bu birlesme olucaktir cafe crown i istemiyoruz devam dusuncemiz yok dedi !!! programin basini kacirdim suan sonu zaten ve program bitti.

telekomla birlesme konusunda mutabik olduklari ortada anladigim kadariyla ankaradaki taraftarlari uzmemek icin yeni cozumler ariyolar bide kolay is degil bu birlesme belli etti

ama ahmet dedehayirin su sozu cok etkileyici biz kesinlikle bu birlesmenin olmasini istiyoruz bu seneye yetisme ihtimali biraz zayif ama en kotu ihtimal bu birlesme seneye olucak !!!

Seckin Hasseli' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":37jx7kji]KESİN Mİ?seneye

soyle dedi yetisirse zaten bu sene olucaz ama yetismesi uzun sure aliyor seneye bu birlesme olucaktir cafe crown i istemiyoruz devam dusuncemiz yok dedi !!! programin basini kacirdim suan sonu zaten ve program bitti.[/quote:37jx7kji]
Tşkler..

Seçkİn Arkadaşımızın dedikleri doğrudur bende onları yazmaya geldim.Tahmin ettiğimiz gibi 'Birleşme' sponsorluk değil bu işin adı.Sponsor aranıyor :)

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Şimdi önümüz dahada açıldı ... Bu birleşme uğruna herşey gecikiyordu transferler,antrenör olayı ... Ama şimdi birşeylerin gecikmesi için hiçbir sebep yok ... Ülker sponsorluğuna bende karşıyım ne zaman eşit destek gelecek o zaman ülker'e bende sıcak bakarım ama ben birleşmeyede karşıyım ..

Ben sponsordan yanayım daha iyi sponsordan yanayım ... Birleşme haberini ilk duyduğumda moralim bozulmuştu şimdi bunun gerçekleşmeyeceği haberini duyduğumda tam tersi etki yaptı ... Bundan sonra önümüz açık Erman.Kunter gelecek çok kısa bir zaman içinde ve transfer bombaları patlamaya başlayacak ...

Tabi Galatasarayla Telekom ismini bir arada görmek isteyenler üzülecek bu duruma ama bizim bildiğimiz Galatasaray tek hiç kimseyle birleşmesine gerek yok sadece diğer takımların yaptığı gibi sponsor bulabiliriz .. Birleşme olayı fb'ye has bişey .. biz Galatasaray'ız ŞEREFLİ BAŞARILARA KUCAK AÇANIZ ...

Bugün Galatasaray Basketbol Şubesi Adına gerçekleşen en olumlu olay bu birleşmeden vazgeçilmesi oldu ... Önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynanacak bir takım kurulacak ... bu yönetim ülker istenilen bütçeyi vermezse zaten başka sponsor bulur ... Ama ne olursa olsun Galatasaray'ı hedeften uzak bırakmaz ... Güzel günler çok yakın .. Telekom Yoluna Galatasaray Şampiyonluğa ...

hıı haklısın bu bütçeyle baya bi bomba patlatırız. ama nerde masadamı elimizdemi o belli olmaz :(

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Ankara'da yapılacak yürüyüşe katılacak GS'lılar varmış.Yazıklar olsun.Fb'lilerle kol kola girip yürüsünler.Onlarada bu yakışır...

Yürümek özgürlüktür..
Yürümek kurtuluştur..
Yürümek rahatlatır, koşmaktan daha aklıselimdir..
Dün övdüğün, yere göğe sığdıramadığın fb yöneticileriyle beraber de sen izlersin salonlarda Galatasaray'ı..
Orada düzenlenmesi düşünülen yürüyüş tüm bir yıl boyunca kendisinden destek beklenmiş, sezon sonunda da biz birleşiyoruz arkadaşım diyen ankaragüçlülerin yürüyüşüdür..
En azından seninkinden daha yürekli bir davranıştır..
Sinir bozmaktan başka hiçbir işe yaramıyorsunuz..
Esas sana ve senin gibilere yazıklar olsun..
Arma tektir..Galatasaray arması tektir..
Buna laf eden, gözünü başarı hırsı bürümüş, başarısız olunca sağa sola tüküren, salonlara stadlara uğramayan, geçmişinden kültüründen edebinden hiçbir ders almamış insanlar nankördür...
Terbiyesizdir..
Ahlaksızdır..
Kendi dilinizden konuşmaya zorluyorsunuz insanı..
Burayı kimler okuyor, kimlere nasıl örnek oluyorsunuz, bihabersiniz..
İnsanlara Galatasaray'dan bahsedeceğinize Telekom isimli şirketten bahsediyorsunuz..
Nasıl bir dipsiz kuyuya düştüğünüzü de görmüyorsunuz...

Yıldırım Bey bu anlaşmayı isteyen insanların da sizler gibi hayatını armaya adadığını bilmeniz gerekir. Ne yani Telekom'u istiyoruz diye başarı taraftarı mı olduk?

yıldırım abi resmen sövmüşsün ama buradaki herkesin ortak bir amacı var.kimse istemez galatasaray armasının başka şeylerle birleşmesini fakat şuanda 3. bir çözüm yolu yok..ha siz diyorsanız ben onurumla play-off'a girerim belki yarı final yaparım sonra da fenerbahçe şampiyonluğu izlerim sizin düşüncenizdir saygı duyarım..

Seckin Hasseli' Alıntı:
telekom galatasary birlesmesi bu seneye yetismesi cok zor ama seneye kesin birlesicez !!!!!!!!

cafe crown la istemiyoruz

erman kunterle sona yakiniz

oyuncu olarak gorusmelerimiz suruyor

birlesme bu sneye yetistirmek zor ama olma ihtimali de var onumuzdeki gunlerde programa katilacak

ulebe elemeyle katiliyoruz hepsi bu !!!

iste en dogru kaynaktan beklenen haber !!!

Bu forumunda suyu iyice çıktı.Fikirlerin değil lafların çatıştığı yere döndü.Birilerinin buna dur demesi gerekmiyor mu ? Yoksa gittikçe seviyenin aşağı mı düşmesi bekleniyor.

Sevgili Eyüp;

Bir kere içten mesajın için teşekkürler. Her sevdalının aynı düşünmesi aynı çarelerle yolunu aydınlatması mümkün değil. Demek ki farklı bakıyoruz olaylara ve aslında elimizden gelen bir şey yok. Olsaydı Canaydın 6 sene o koltukta olmazdı.

Bizimkisi taraftar refleksiyle zamanında ve yerinde tepki gösterebilmek. Bu sanal alem olur yarın salon olur ama sesimizi duyurmak gerek. Kendi adıma kendi doğrularım doğrultusunda mücadelemi sürdüreceğim. Bir birleşmenin halen başarıyı satın almak olduğunu düşünüyorum.

İlk gittiğim Galatasaray maçı Spor Sergi'de Fenerbahçe derbisiydi ve iki tarafında iddiası yoktu. Ne ilk gün nede bugün sahaya çıkan takımın performansı değil armadır bizi peşinden koşturan. Yer, lig, sıralamadan ötedir bu sevda yeter ki dik duralım.

Kendi özel yaşamımda da bana dayatılanlara evet demedim. Değişen şartlar değil, kendi doğrularım yön verdi hayatıma. Bu anlayıştan yola çıkarak bu dayatmaya her platformda karşı çıkacağım, bunu yapmazsam kendimi eksik hissederim.

Ben sana katılmasamda seni anlıyorum, biliyorum sende bana katılmıyorsun ama anlıyorsun. O yüzden sanırım çok didişeceğiz ama bu ne beraber maç seyretmemize ne de gün gelir bir yerde iki kadeh içmemize engel olur.

Sevgili Kerem;

Telekom'la birleşmeyi istemek bence başarı taraftarlığı bunu ben değil bu konu başlığındaki çoğu mesaj söylüyor.

Cevdet Akay;

Had aşılması kola Fenerbahçeliler takıldığı zaman gerçekleşmiştir.

Son olarak bir takım tartışmalarda burada veya başka platformlarda konu gereksiz yerlere gitmiştir. Benim/ bizim kimseye ispat edeceğimiz bir şey yoktur. Kimse kimseden aferin beklemiyor Galatasaray sevdasını tribünde yaşamak yeter. Yalnız mesnetsiz iddialarla yazmak bu kadar kolay olmamalı. Sabırda bir yere kadar....

Sevgiyle,

Ülker'i düşünmüyoruz dediğine göre ... Artık Galatasaray Cafe Crown değil sadece Galatasaray'ız .. Yeni bir sponsor bulunur bu yıl için sorun değil ... Ama bu yıl Ülker'le devam edilmesin ... Alsınlar FB'yi hayrını görsünler ... Biz birleşme olmadanda iyi bir sponsor bulabiliriz ... Sonuçta Galatasaray büyük bir marka bu marka'ya sponsorluk yapacak tek kurum ülker mi ???

Kerem Usluer' Alıntı:
Sevgili Eyüp;

Bir kere içten mesajın için teşekkürler. Her sevdalının aynı düşünmesi aynı çarelerle yolunu aydınlatması mümkün değil. Demek ki farklı bakıyoruz olaylara ve aslında elimizden gelen bir şey yok. Olsaydı Canaydın 6 sene o koltukta olmazdı.

Bizimkisi taraftar refleksiyle zamanında ve yerinde tepki gösterebilmek. Bu sanal alem olur yarın salon olur ama sesimizi duyurmak gerek. Kendi adıma kendi doğrularım doğrultusunda mücadelemi sürdüreceğim. Bir birleşmenin halen başarıyı satın almak olduğunu düşünüyorum.

İlk gittiğim Galatasaray maçı Spor Sergi'de Fenerbahçe derbisiydi ve iki tarafında iddiası yoktu. Ne ilk gün nede bugün sahaya çıkan takımın performansı değil armadır bizi peşinden koşturan. Yer, lig, sıralamadan ötedir bu sevda yeter ki dik duralım.

Kendi özel yaşamımda da bana dayatılanlara evet demedim. Değişen şartlar değil, kendi doğrularım yön verdi hayatıma. Bu anlayıştan yola çıkarak bu dayatmaya her platformda karşı çıkacağım, bunu yapmazsam kendimi eksik hissederim.

Ben sana katılmasamda seni anlıyorum, biliyorum sende bana katılmıyorsun ama anlıyorsun. O yüzden sanırım çok didişeceğiz ama bu ne beraber maç seyretmemize ne de gün gelir bir yerde iki kadeh içmemize engel olur.

Sevgili Kerem;

Telekom'la birleşmeyi istemek bence başarı taraftarlığı bunu ben değil bu konu başlığındaki çoğu mesaj söylüyor.

Cevdet Akay;

Had aşılması kola Fenerbahçeliler takıldığı zaman gerçekleşmiştir.

Son olarak bir takım tartışmalarda burada veya başka platformlarda konu gereksiz yerlere gitmiştir. Benim/ bizim kimseye ispat edeceğimiz bir şey yoktur. Kimse kimseden aferin beklemiyor Galatasaray sevdasını tribünde yaşamak yeter. Yalnız mesnetsiz iddialarla yazmak bu kadar kolay olmamalı. Sabırda bir yere kadar....

Sevgiyle,
Ben söyleyiş tarzındaki seviyesizliğe haddini bil dedim ( söylediğim kişi siz değilsiniz. ) , yoksa savunduğu fikirler kendisine aittir , o konular hakkında bir yorum yapmam. inşallah anlaşılmıştır Kerem Bey

Seckin Hasseli' Alıntı:
arkadaslar bu olaylar ve aciklamardan sonra ulker bize sozlesmedekinin 1 lira fazlasini vermez 3.5 milyon dolara talim !!! :oops: :oops:

Yok yok merak emeyin onların 2 kuruşu ile hedef belirleyecek değiliz!!

Bizimkilerin artık açık olarak beyan etmelerine bakılırsa Café Crown olayı fiilen bitmiştir.Ve eğer Telekom birleşmesi olmaz ise bu yıl hemen TTNET sponsorluğu ile yola devam edilir.Benim aklıma gelen ilk plan bu.

herşey olacağına varır arkadaşlar.. varsın bu sene sponsorumuz olmasın, feshedilsin anlaşma. mevcut imkanlarla yönetimimiz yapar transferini, biz de taraftar olarak geçen sene gösterdiğimiZ perfprmansın iki katını gösteririz, salonları doldururuz, takımımızın çeyrek final oynayacağı varsa final oynar, ama BİZİMLE..