Hosley ve Tolliver Galatasaray'da!

Açıklanmaması insanın canını sıkıyor biliyorum. Ama diğer pencereden baktığımızda Müthiş bir zaferin öncesi ve ardından açıklamak bu açıklamayı sıradanlaştırırdı. Yani bekletilmesini doğru buluyorum.
Bence:)

Muhammet Kaan' Alıntı:
Açıklanmaması insanın canını sıkıyor biliyorum. Ama diğer pencereden baktığımızda Müthiş bir zaferin öncesi ve ardından açıklamak bu açıklamayı sıradanlaştırırdı. Yani bekletilmesini doğru buluyorum.
Bence:)
Zeki adamın hali başka oluyor:)

Resmi site hala açıklamadı!

Arkadaşlar özellikle son dönemde transfer haberi duyurulmasına rağmen gerçekleşmeyen oyuncu transferi oldu mu? Buna rağmen inanmayanlara söylenecek bir söz yok...

Transferlerde emeği geçenlere teşekkürler. Umarım yeni oyuncularımız takıma çabuk uyum sağlar ve taraftarın beklentilerine yanıt verir.

Hâlâ açıklanmamış olmasının sebebi belki lisans işlemleri belki Site yöneticilerinin (Galatasaray) haber sırasındaki önceliklerindendir. Fazla uzatmaya gerek yok...

Son olarak;

Galatasaray Cafe Crown'un iki yeni transferinin Efes Pilsen maçında oynayıp oynamayacakları merak konusu...

Uzun süren transfer arayışlarını sonunda bitiren ve Quinton Hosley ile Anthony Tolliver'ı renklerine bağlayan Galatasaray Cafe Crown, bu oyuncuları Efes Pilsen maçında sahaya çıkarmak için büyük bir uğraş sarfediyor. Sarı - Kırmızılı idareciler bugün büyük bir koşuşturmayla son iş gününde oyuncuların lisanslarını çıkarmak için çabalarken büyük bir ihtimalle iki oyuncunun de Efes Pilsen maçında sahada olacağı öğrenildi.

Basketdergisi

---------------------------------------------------------------------

Cem BAYINDIR' Alıntı:
inanmamaktan değil kulaklarımıza inanamamaktan arkadaşım özür dileyerek söylüyorum...
Cem Bey dikkatli incelemediğim için, siz de inanmıyorum dediniz mi bilmiyorum ama yaklaşık her on iletide bir "resmi site hala haberi vermedi" sözlerini okumak can sıkıcı.

En iyisi transferlerin keyfini sürelim...

Tolliver Ribaund icin savasir iken. Bu resimden bilene anlasiliyor birazcik Nekadar isabetli bir transfer yaptigimiz.
Umarim kanayan yaramiz savunma ribaundlarimizdaki eksikligimizi giderir Tolliver.

Ozellik ile Erdemir macinda cok savunma ribaundu vermis idik.
Maci kaybetmemizdeki etken olmus idi.

Hosley ve Tolliver transferleri umarim azda olsa Efes'e karsi oynayabilirler.
Cunki Efes takimi atletik oyuncular karsisinda cok zorluklar cekiyor.
Bizde cekiyor idik.
Hosley ve Tolliver bu acigimizi kapatacaktir.

Gec oldu ama Play-Off'lar oncesi tam isabet oldu.
Cunki bu rotasyon kisitliligi ile yerimizi kaybetmedik ikinci devam ediyoruz.
Bu transferler takima oturur ise gucumuze guc katacagiz.

Emegi gecenler'e tekrardan tesekkurlerimi'i sunarim.

En güzeli yarın akşamki maçı bekleyelim ve yeni yapılanan takımımızı alıcı gözü ile bir kez daha izleyelim. Tabiki ilk maçları olduğu, alışma devresi olduğunu da unutmadan hoşgörümüzü de elimizden bırakmayalım. Bir - iki maç olumsuz oynayabilirler. Baştan yargısız infaz olmasın.

Bu arada forumda Graves ve Milo'nun durumları ile ilgili farklı yorumlar çıktı diye hatırlıyorum. Son durum Graves'in oynamayacağı yönünde mi? Maça Tufan hariç tam kadro mu çıkıyoruz (tabi bu durumda yabancılardan birisi kenarda olmak zorunda)

Tolliver ve Hosley Galatasaray Cafe Crown?da

Galatasaray Cafe Crown iki yeni transferle kadrosunu güçlendirdi: Anthony Tolliver ve Quinton Hosley?

Geçen sezon Pınar Karşıyaka'da 23.2 ortalamayla sayı kralı olan Quinton Hosley, yeni sezonda Real Madrid forması giyiyordu. Anthony Tolliver ise NBA Gelişim Ligi'nde (NBDL) Iowa Energy takımından Galatasaray Cafe Crown?a transfer oldu.

Anthony Tolliver
Doğum Tarihi: 1 Haziran 1985
Boyu: 2.06
Pozisyon: Forvet
Geldiği Takım: Iowa Energy (NBDL)

Creighton Koleji mezunu Tolliver, bu sezon Iowa?da 14.5 sayı ? 8 ribaund ? 2 asist ortalaması ile oynuyordu.

Quinton Hosley
Doğum Tarihi: 25 Mart 1984
Boyu: 2.00
Pozisyon: Forvet
Geldiği Takım: Real Madrid

Sezon başında Pınar Karşıyaka?dan Real Madrid?e giden Hosley, Euroleague?de 13 maçın 7?sine ilk beş başlarken 8.6 sayı ? 3 ribaund ortalamasına ulaştı.

Yeni oyuncularımızla yapılan ilk röportajı, akşamüstü saatlerinde ana sayfamızdaki Sarı Kırmızı Medya bölümünde izleyebilirsiniz!

GSBasket.Org üyesi olduğum için çok mutlu oluyorum bu haberlerden sonra. Kastettiğim yöneticileri değil de üyeleriyle beraber açık ara en iyi basketbol platformu burası. En iyi haber sitelerinden çok daha iyi bir haber sitesi.