Hosley ve Tolliver Galatasaray'da!

4 yıldır gsbasket.org un üyesiyim belki pek fazla aktif degilim ama böyle bir sitenin bünyesinde bulunmaktan dolayı gururluyum birkez daha bir numara odugunu aleme gösterdi.

O kadar sevindim ki anlatamam, bu kadroyla 2. ligi korumamız bence mucizeydi(sakatlıkları fln düşününce tabi..) özellikle hosley mükemmel bi oyuncu, ahmet dede hayırlı olsun :ehue

Hosley'in gelişine çok üzüldüm,öyle bir adamı Galatasaray'da istemiyorum.
Bu transferi yaptıkları için de kesinlikle ama kesinlikle yönetimi suçlamıyorum... Yanlış anlaşılmayalım sonra...

Beklememize değer mi diyorduk, bu transferlerle şampiyonluğun en büyük iki adayından biri olduk. Umarım takım için ellerinden geleni yapıp üzün süre bu takıma hizmet eder yıldızlarımız.

Bize haberi resmi siteden önce veren Eyüp Abi'ye teşekkürler. Hayırlı olsun...

arkadaşlar birde şu mesele var sözleşme konusunda sorun olanlar çoğunlukla oyuncular çünkü performansa göre aldığı paranın çok çok üsütne başka takımlara gidiyorlar zaten abd li basketbolcu bütün avrupayı dolaşmadan basketbolu bırakmaz kolay kolay :p

selamlar
arkadaşlar her iki transferimizde hayırlı olsun. hosley geçen senenın yıldızı
takımda görmek istediğm iki oyuncudan bırıydı ve yöneticilerimizi tebrık etmek isterim diğer oyuncuda telekomdan wrıgt umarım bır gun sarı kırmızı forma altında görürüz.
arkadaşlar 6 yabancımıdan eğer bırını feda edecek olursak bu kesınlıkle gurovıc olmalı bu adam erdemır macında murat ve huseyın oynarken sorumluluk almayıp seyretmekle yetındı bır cok macımızda olduğu gıbı. gurovıcın yaptığından cok fazlasını rahatlıkla yapacak lıgde bır suru oyuncu var lıgde.
acıkca ifade etmek gerekırse bugune kadar şampiyonluğu hayal olarak görüyordum hosley ve tollıverle şampiyonluk umudum oldukça artığını ifade ediyorum. gecen seneden takıp ettiğimiz kadara hosleyın hırsı takımıda ateşleyecek yanında oynayanlar da gaza gelecektır. yarın efesın uzun suredır yenılmezlığine son vereceğiz. ben bu zamana kadar salonda cımbomumuzu takıp etmeddım ama bundan sonra kalbımıde olduğu gıbı salonlardada yerımızı alacağız. tum arkadaşlara selamlarımızı iletiyor böyle bir arkadaşlık ve aile ortamı oluşturanlara ayrıca teşekkur ediyorum.
ne mutlu böyle bir aile içinde olmak
ne mutlu cimbomlu olamak
ne mutlu TÜRKÜM diyene

Berk Tuna Tertipli' Alıntı:
Beklememize değer mi diyorduk, bu transferlerle şampiyonluğun en büyük iki adayından biri olduk. Umarım takım için ellerinden geleni yapıp üzün süre bu takıma hizmet eder yıldızlarımız.

Bize haberi resmi siteden önce veren Eyüp Abi'ye teşekkürler. Hayırlı olsun...
Ben teşekkür ederim, ayrıca öğrendiğim bir şeyin sakıncası yoksa forumla paylaşmak çok keyifli:)

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Ali Bozgeyik":1k5o8xm4]Hosley sezon sonuna kadar değil sanırım...
kaynak ne ?? inş dediğin gibidir ama sanmıyorum[/quote:1k5o8xm4]

Sadece mantık kurdum...Karşıyakaya verilecek bir para var bunu biliyorum...Bu para verileceğine göre adama 3 aylık sözleşme imzalatmazlar kanımca...

eğr bu yılı avrupada tamamlasaydı karşıyakaya belli bir ücret ödeyecektik diye biliyorum bence hosley gibi adama bi buçuk yıllık anlaşma imzalatmak bu kadar kısa sürede imkansız imzatılsa zaten derdi resmi site yasemin horasanda 2yıllık anlaştık dediği gibi

Tamamlasaydı bonservis vermeyecektik. Yazarken yanlışlık mı oldu bilmiyorum mantıksız oluyor o yazdığın ;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Tamamlasaydı bonservis vermeyecektik. Yazarken yanlışlık mı oldu bilmiyorum mantıksız oluyor o yazdığın ;)
yani bu yıl tam anlamıyla oynayıp diğer yıl için transfer etseydik verecektik karşıyakaya ücret diye biliyorum yanılıyormuyum ??