İlkan Karaman

efes maçında Roberts'e öyle 2 blok koydu ki müthişşşş.
aha, bir blok da vişnievki'ye vurdu şimdi. Çok atletik ve güçlü gerçekten, oyun bilgisi zayıf ama gelişime açık...

Re: İlkan Karaman Bu Sene İçinde Gelmeli mi?

Gelmeli mi bilmem ama gelemez daha önce de yazmıştım sanırım Tofaş'ın 3 yabancısı var dolayısı ile federasyondan 125 bin dolar alacaklar. 4. yabancı demek bu 125 bin dolardan olmak + oyuncu maliyeti demek.175'de oyuncu alsa 300 bin dolar gitti demek .Ayrıca iki yabancı pota altıda iken yabancı kısalarından biri mecburen kenarda oturacak.Takımı kurarken 3 yabancıya göre bir kimya oluşturdular

148432_168682873150734_100000270681863_468860_3722137_n.jpg

Yememiş içmemiş ağırlık çalışmış sanırım bu yaz.

Bir an önce alınsın diyenler için de; :)

viewtopic.php?f=1&t=8956&start=15

Bugün İlkan'ı canlı seyretme fırsatı buldum...
Açıkcası çok etkilendim...
Eksikleri var ama oldukça iyi bir oyuncu olacak bu belli...
Savunmada da hücumda da büyük güç...
Şu anki haliyle bile...
Yeterki ucuz ABD'li hayranı bir koçun eline düşmesin...

Geleceğin takımının en önemli parçalarından biri olacak kesinlikle.

Hala Furkan'ın alınması ümidim var hele birde o gelirse tutulması zor bir türk jenerasyonu yakalamış oluruzki bu bizim en az 10-15 yıldır sahip olmadığımız bir özellik.

Saim Karakuzu' Alıntı:
diğer yıla kadar muhteşem gelişim gösterecektir.

Kıyacaksın paraya,Karşıyaka'dan Birkan ve Furkan'ı da alacaksın müthiş bir hamle olur gelecek için...

Göksenin-Melih-Birkan-İlkan-Furkan beşi muhteşem olur ;)

Suat Aydın' Alıntı:
Kıyacaksın paraya,Karşıyaka'dan Birkan ve Furkan'ı da alacaksın müthiş bir hamle olur gelecek için...

Göksenin-Melih-Birkan-İlkan-Furkan beşi muhteşem olur ;)

Özellikle Furkan için bu laflarım;

Burda mesele parayı kıyıp kıymama değil.Paraya kıyılıp alınır bu isimler sorun değil gerçekten sıkıntı değil bu.Ancak bu oyuncuların o paranın karşılığı alınana kadar takımında kalacağını garanti edebilmen lazım.

Birkan'ında öyle bir hayalinin,hedefinin olduğunu duymuştum sanki ama Furkan'ın kesin olarak NBA için can attığını biliyoruz.O durumda oradan alınacak max. bonservis bedelide belli zaten.En büyük sıkıntı orası bence.

Tofaş, Fenerbahçe Ülker'in genç uzunu Rasid Mahalbasic ile kiralık olarak anlaştı.

Daha önce de söylemiştim; Tofaş 1 yabancı alırsa, üstüne bir de Sertaç'ı kiralık olarak verirsek uzun sorunları kalmaz, böylece İlkan'ı bu seneden itibaren kadromuza katabiliriz.

Tofaş'ın bu hamlesi de umutlandırdı beni açıkçası, İlkan mı geliyor acaba?

Re: İlkan Karaman Bu Sene İçinde Gelmeli mi?

Tofaş, Fenerbahçe Ülker'in genç uzunu Rasid Mahalbasic ile kiralık olarak anlaştı.

Daha önce de söylemiştim; Tofaş 1 yabancı alırsa, üstüne bir de Sertaç'ı kiralık olarak verirsek uzun sorunları kalmaz, böylece İlkan'ı bu seneden itibaren kadromuza katabiliriz.

Tofaş'ın bu hamlesi de umutlandırdı beni açıkçası, İlkan mı geliyor acaba?