İlkan Karaman

Basketbol etik falan değildir. Futbol'dan farklıyız tamamen yalandır. Son 15-20 yıldır her play off final serisinde taraflar birbirine hep saydırmıştır. Burada şubenin büyük hatası vardır. Özel sözleşmeyi hemen devreye sokmamak hatadır. Yeni gelenlerin biz nasıl sözleşmeler yapmışız diye bir tarama yapmaması da hatadır. İlkan'ı 3 gün önce "başımızda Ergin Ataman gibi bir koç olacak" dedikten sonra bunu yapması ise karakter sorunudur.

Çocuğun bir suçu yok adamı bir oraya bir buraya kiraya ver arayıp sorma sözleşmesini aktif hale getirme ondan sonra İlkan kötü yok yav..

Her şerde bir hayır vardır derler. Şu an forumda 1.000 kişinin üzerindeyiz. Umarım taraftarın takımına yeniden sahip çıkmasına vesile olur. Ayrıca zaten İlkan Karaman'ın karakteri konusunda benim bir beklentim yoktu, sadece belki iyi basketbol oynayarak karakter eksikliğini tamamlar diye ümit ediyordum.

Bu olayda sorumlu kimse derhal takımdan uzaklaştırılmalı...
Menejer'in oyunu varsa menejer'in hemen lisansı iptal ettirilmeli.
Oyuncu'nun iş güzarlığı varsa oynamaması için herşey yapılmalı.
fb'nin aç gözlülüğü varsa yıllar boyunca transfer yasağı getirilmeli..
bunlar olsa ne olacakki..olan güzel Galatasaray'ıma oldu..karizması çizildi..sabah sabah bu haberle uyanmak ne kadar güzel ya..

Ya ilkan karamansin ya tanidigisin! Zaten oyuncu gidiyorsa suc kesin yonetimde hocadadir birakin artik bu mantigi. ilkands hic suc yok melek o

He İlkan Karaman'ım :) Bir de şu açıdan bakın Fenerbahçe'nin sözleşmeli genç ve umut vaadeden oyuncusunu biz alabilir miydik Fenerbahçe bırakır mıydı bu şekilde saçma bir nedenle? Ayrıca geçtiğimizz sezon Pınar Karşıyaka'ya kiralanmadan önce İlkan her maç öncesi ve sonrası Galatasarayım cimbomum diye mesaj atıyordu Karşıyaka kiralandıktan sonra hiç mesaj atmadı demek ki o zaman bitirdi kafasında.. İlkan yetenekli basketbolcu ama hala sokak basketbolu oynuyor bence Fb ülker'de o tipte oynayan Gist vardı zaten gereksiz oldu aldıkları. Üst düzeye alışana kadar İlkan Nba hayaline yelken açar..

Yahu anlamıyorum sen bu oyuncuyla 5 yıllık sözleşme imzalamışmısın imzalamşısın..hangi sporda varki bu sözleşme aktifleştirme olayı..varda ben mi bilmiyorum biri beni aydınlatsın yaa...

Her şerde bir hayır vardır derler. Şu an forumda 1.000 kişinin üzerindeyiz. Umarım taraftarın takımına yeniden sahip çıkmasına vesile olur. Ayrıca zaten İlkan Karaman'ın karakteri konusunda benim bir beklentim yoktu, sadece belki iyi basketbol oynayarak karakter eksikliğini tamamlar diye ümit ediyordum.

O 1.000 kişinin çoğu haberi duyar duymaz "ellerinden nasıl aldık ama, gidip yazdıklarını okuyalım zevkle" diyen akbabalardır

Hahaha fenerbasket'te İlkan'a laf saydıranlar şimdi baştacı yapmışlar. Javtokas'a benzetenler bile var. Mükemmel oyuncusu yaptılar kendilerinin. Genetiği değiştirilmiş taraftar topluluğu. :D :D :D

Abiler lütfen tamam İlkan Fb ye gitmek istemekle zaten bizim kafamızdan çıktı zaten sildik onu ama bu durumda yönetimin suçu hiç mi yok ya amatör kulüp müyüz lisansı unutmak ne demek , böyle leş kargaları gelir alır gider işte ?

Adam karaktersiz ama orda bu işlere bakması için getirilen Murat Özyer ne işe yarar..Domercant için az kalsın alamıyorduk bu olay istifa gerektirir.basketbol bu sene de yönetilmiyor