İlkan Karaman

Benim şöyle bir temennim var. Olay menajerlerin oyunu çıksın diyeceğim ama ilkan niye bütün gün sessiz kaldı. Merakla bekliyorum kendini affettirme çabalarını.

Benim düşüncem, gerekli yerlere başvuru yapılıp hem İlkan'ın hem Fenerbahçe'nin ceza almasını sağlamak. Eğer sözleşmesi olduğu halde "beni alın" diye mesaj gönderiyorsa bedelini öder.

Tamam da adamlar bugün federasyon binasına gidip anlaşmayı onaylattılar bu federasyon demedi mi bu adamın lisansı Galatasaray'da. Karman çorman bir iş biri çıkıp kesin durum şudur demeli bu görev de sanırım Özyer'in.

Beyler İlkan Fenerbahçe'ye beni alın diye talimat göndermiş tabi bu Fenerbahçe şikenin çakallığın babası var boş dururmu hemen 3 yıllık imza ve hemen federasyona bildiri. Galatasaray'da halen bizim oyuncumuz diyor. İnşallah bizde kalır. Maç oynamadan NBA'e giden ilk Türk vatandaşı olur. Ayrıca menajer oyunu felan olduğu sanmıyorum.

Tamam da adamlar bugün federasyon binasına gidip anlaşmayı onaylattılar bu federasyon demedi mi bu adamın lisansı Galatasaray'da. Karman çorman bir iş biri çıkıp kesin durum şudur demeli bu görev de sanırım Özyer'in.

Bence de çok çabuk gaza geliyoruz. Tabi federasyondan onay aldılarsa diyorum bunu.

DİKKAT !!!

Bugün bir kulübün resmi sitesinde, basketbolcumuz İlkan Karaman ile 3 yıllık sözleşme yapıldığı açıklanmıştır.

Sporcu ile tam bilgi sahibi olmadan ilgilenen bazı kulüplerin konunun hem ahlaki hem de hukuki boyutlarının neticesini bilmemesi tehlikesine karşı bu duyuruyu yapma zorunluluğu doğmuştur.

Haziran 2011 tarihinde Kulübümüz ile İlkan Karaman arasında 2011-2016 dönemini kapsayan sözleşme imzalanmıştır.

Sporcumuzun bonservisi 2011-2012 sezonunda Karşıyaka Spor Kulübü’ ne bir sezonluğuna verilmiş ve Türkiye Basketbol Federasyonu nezdinde yapılan sözleşme uyarınca bonservisi 12 Temmuz 2012 tarihinde tekrar Kulübümüze intikal etmiştir.

Konu ile ilgili gerekli bildirim Türkiye Basketbol Federasyonu ‘na da yapılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu’

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Bugün bir kulübün resmi sitesinde, basketbolcumuz İlkan Karaman ile 3 yıllık sözleşme yapıldığı açıklanmıştır.

Sporcu ile tam bilgi sahibi olmadan ilgilenen bazı kulüplerin konunun hem ahlaki hem de hukuki boyutlarının neticesini bilmemesi tehlikesine karşı bu duyuruyu yapma zorunluluğu doğmuştur.

Haziran 2011 tarihinde Kulübümüz ile İlkan Karaman arasında 2011-2016 dönemini kapsayan sözleşme imzalanmıştır.

Sporcumuzun bonservisi 2011-2012 sezonunda Karşıyaka Spor Kulübü’ ne bir sezonluğuna verilmiş ve Türkiye Basketbol Federasyonu nezdinde yapılan sözleşme uyarınca bonservisi 12 Temmuz 2012 tarihinde tekrar Kulübümüze intikal etmiştir.

Konu ile ilgili gerekli bildirim Türkiye Basketbol Federasyonu ‘na da yapılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu’

Ayrıca 12 temmuz'da bonservis menajerinden habersiz alınmış da olabilir. İlkan'da hala serbestim zannedip haber yollamıştır fenere niyeti zaten onlara gitmektir ama farkında değildir sözleşmenin alındığının.

İlkan neredesin çık dışarıya oynayalım... tbf resmi sitesinde transfer haberi yok, ilkan çok pis taklaya geldin geldinde bu saatten sonra seni adam yerine koyan olurmu bilmem, yazık hemde çok yazık.

Bu kadar bekledikten sonra böyle bir açıklama yaptığımıza göre elimiz sağlam.İlkan'ı geri alıp bütün sezon boyunca kadro dışı bırakalım Galatasarayla oynamak neymiş görsün.

Federasyondan onay aldılarmı ki?Resmi sitelerinde transfer haberi yok..

Ben temkinli olmakir gerek diyorum. Fenerbahçe haklı demiyorum ki. Bugün bazı yayın organları Fenerbahçe basketbol şubesinin federasyona gidip İlkan transferini bildirdiklerini söyledi. Eğer ters bir cevap alsalar neden siteden yayınlasınlar? Umarım timsaha gelmişlerdir ama biz de timsaha gelmeyiz umarım çünkü biliyorsunuz ki Fenerbahçe Ülker ile birleştikten sonra lig üzerinde federasyon üzerinde daha etkili bir hale geldi. Her an aleyhimize bir karar çıkabilir hele Turgay Demirel federasyonu varken belgeler sümenaltı bile edilebilir.. Sakin olmak gerekir. İlkan gitmek istiyorsa bpnservis belirleyelim gitsin nerede oynuyorsa oynasın. Bu dakikadan sonra İlkan'ı bu taraftar istemez heralde.

Ayrıca İlkan transferini duyururken Galatasaray'dan bahsetmeyen Fenerbahçe resmi sitesine de çok ağır kapak yapılmış "bir kulüp" denilerek :)