İlkan Karaman

Re: İlkan Karaman Galatasaray'da!

güzel hbaerler diğer yıl bize daha tecrübe edinmiş gelecektir gerçekten iyi bir 4numaramız olacak şimdiden diğer yılın takımı hazırlandı ilginç :)

İnşallah sürekli forma giyer ve performansını üst seviyeye çıkarırsa hem takımımız hem de Milli takım çok iyi bir 4 numaraya sahip olacaktır...

Türk Telekom a karşı 15 sayı 7 ribaunla oynadı bugün.Oyun olarakta çok iyiydi.Her geçen gün üstüne koyuyor maşallah.

Bugün dikkatli izledim kendisini çok iyi bir maç çıkardı. aldığı 7 ribaundun 5i hücumdu. Topları takip ediyor. Şutu da bir uzuna göre oldukça iyi. Kendisini daha da geliştirir ve gelecek sene daha iyi bir şekilde takıma katılır umarım.

Tofas Playoff'lara kalamassa bize katılma gibi bir durumu olabilir mi?

Son bir kaç gündür dikkatli bir şekilde izliyorum gerçekten çok iyi oyuncu.

Potaya yakın kullanmak performansını dahada arttırabilir...Bir 4 numarada ne gerekiyorsa hepsi var,ancak bunları geliştirmesi lazım tabi...Ayakları hızlı,atletik yetenekleri kusursuz,zıplama yeteneği oldukça iyi,fena olmayan bir şutu var,his konusunda sıkıntısı yok,biraz daha agresif biraz daha potaya yakın oynarsa çok daha iyi bir oyuncu olacaktır kanımca...

13:15'te Fenerbahçe Ülker-Tofaş maçı var Ntvspor'da. İlkan'ın bu maçtaki performansı da çok önemli olacak.

30 sayi fark yemisler, Ilkan nasil oynadi acaba?

İkinci çeyreğin başlamasıyla öne fırladı F.Bahçe Ülker, hemen devre başında da kopardı maçı zaten. Oğuz Savaş - Kaya - Vidmar'a karşı nasıl oynayacağını merak ediyordum ben de ama ne yazık ki izleme şansımız olmadı. Az süre aldı zaten, kopan oyunda.

Dünkü performansı ise sevindirici. Boyalı bölgeyi net şekilde karıştırdı, ribaundları topladı teker teker. Orta mesafe şutu çalıştığını duydum, önümüzdeki sezona kadar onu yüksek yüzdeyle bitirebildiği bir hücum silahına dönüştürebilirse harika olur kendisi adına.

bugün kendisini canlı gözlerle izleyeceğim Bornova'ya karşı.
inşallah güzel şeyler yazarım dönüşte

4 numara yedeğinin eksikliğini hissettiğimiz şu takıma bu sene katılsaydı keşke.

Ama transfer yapılacaksa gelecek sene gelmesi daha iyi olmuş tabiki.

Şu an fenerbahçeye karşı oynuyor.Beğendim açıkcası.

Dipnot: Son 2 posizyonda 2 hücüm ribaundu alarak 4sayı kaydetti.Şimdide çok güzel bir asist yaptı