İlkan Karaman

Re: İlkan Karaman Galatasaray'da!

Çok iyi hamle.Kutlamak lazım transferi yapanları.Bu sene bile iş yaparmış takımda olsa.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Emin Doğanca":ykow9qhx]Tofas Playoff'lara kalamassa bize katılma gibi bir durumu olabilir mi? [/quote] cevabını bilen var mı ?[/quote:ykow9qhx] Yok gibi gözüküyor. Şu an bizim sporcumuz ve Tofaş'da kiralık oynuyor gibi düşünürsek .İkinci yarı başlamadan bize geri dönebilir.İkinci yarı başladıktan sonra dönemez. Bir tek yöntem olabilir 27.haftadan önce Tofaşın play-off!a kalmayacağı ama ligden de düşmeyeceği net şekilde belli ise önce yurd dışında bir takıma kağıt üzerinde yolladıp sonra geri bize gelebilir belki teorik olarak ama böyle bir olasılık çok düşük ayrıca bu traz bir hülle de hoş değil [url="http://www.tbl.org.tr/beko/haber_detay.asp?Haber=7704' Alıntı:
http://www.tbl.org.tr/beko/haber_detay.asp?Haber=7704[/url]

Bugün iyi idi ilkan. FUlker uzunları ile iyi savaştı ama Faul problemine girdi.
Hücumda paylaşımı felan iyi. Bencil bir oyuncu değil ilkan :)
Seneye Galatasaray'ımıza çok faydalı olacaktır.
Herkesin takdirini yavaş yavaş kazanıyor ilkan.

Ilkan mukemmel bir oyuncu yaninda Furkan'da Karsiyakadan geldi mi,Ermal,Furkan,Ilkan 3'lsu ile 5 numarayi saglama aliriz.

Cemal Nalga konusunda ise asla ve asla bu takimin oyuncusu olacak duzeyde degil..Kaya Pekerin bir alt versiyonu.Bol steps,Bol top kaybi,Bos smaclar kacar..Tufan,Murat Kaya,Cemal vs..bu tarz oyuncular mumkunse artik Galatasaray gibi bir takimda oynamasinlar bi zahmet..

Timur Saglam' Alıntı:
Seneye Cemal de gelirse Ermal, Cemal, İlkan şeklinde dengeli bir yerli uzun rotasyonumuz olacak.

Cemal konusunda resmi yada gayri resmi bir opsyion hakkımz (türkiyeye tekrar dönerse bizde oynayacağına dair yazını bir anlaşma yada sözlü mutabakat ) var mı ? Konu ile ilgili bilgisi olan biri var mı ?

Bu çocuğu alıştığı takımın düzeni içerisinde pişmesi için anlaşmak doğru oldu fakat Sertaç'dan da bu sene faydalanamayacağımızı düşünüyorum keşke 15 dakka oynayabileceği bir takıma kiralansaydı o da. Uzun ama çok ince. Şu anki rotasyonda yer bulamazken ihtiyacımız olan kalın bir 4-5 transfer edilince 1 dakka bile oynayacağına inanmıyorum.

Bugün 13 sayı 8 ribaund 3 asist ile oynadı.Eğer böyle giderse seneye önemli kozlarımızdan biri olacak.

İlk 9 dakikada 11 sayı attı 2 ribaund aldı. Daha sonra kenara geldi.
Tekrar oyuna girdiğinde 2 dakika daha sahada kaldı 11 sayı 3 ribaund oldu.
Bu dakikadan sonra 4. çeyreğin son 8 dakikasına kadar hiç oyuna almadı koçları, ilginçtir. Tekrar oyuna girdiğinde ksk önde götürüyordu ancak 38 saniyede 2ribaund 2 asist yaparak molayı aldırdı kskya ve takımı için önemli bir dönüm noktasını oluşturdu.

Süre aldığı 22 dakikada 13 sayı 8 ribaund 3 asist 1 top çalma ve 1 blokla galibiyette en büyük pay sahiplerinden olmuş İlkan. Maşallah.

Birdaha maç bitmeden istatistik vermeyelim takip ediyorum bu 3 oldu,10 dakikada şunu yaptı vs.diye birşey yazdığımızda adam 40 dakikayıda aynı bitiriyor nerdeyse...
Var benim böyle inançlarım...:D

Acaba yönetimden bir hamle gelir mi diyorum Shumpert'ın yabancı statüsünde oynayacağı kesinleştikten sonra.

Gelse bizde de gayet süre bulur şu rotasyonda.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Acaba yönetimden bir hamle gelir mi diyorum Shumpert'ın yabancı statüsünde oynayacağı kesinleştikten sonra.

Gelse bizde de gayet süre bulur şu rotasyonda.
Harika olur, hem kendisi hem de bizim için.

Tofaş kabul etmez zaten Onur, Ruziç ve İlkan, var uzun rotasyonlarında diyelim Furkanı verdiler bir uzun almaları lazım o da ancak yabancı olur.Tofaş'ın 3 yabancısı var yeni bir yabancının maliyeti federasyondan alacakları 125 bin dolar +artık gelecek oyuncunun ücreti olur .Belki bunu karşılarsak olabilir.Tabi kaç yabancı ile oynayacağını son deklare ettiğin tarih geçmedi ise çok zor yani malesef

Birde sanırım 3 yabancı oynattıkları için,daha fazla yabancı oynatan kulüplerin verdiği paradan bir havuz oluşturuyor federasyon,bu paralarıda 3 yabancı oynatan kulüplere dağıtıyor...Ne kadar dağıtıyor onu bilmiyorum ancak...

Yani;Yb ücreti+125 bin dolar+havuzdan alacakları para...

Böyle bir fatura çıkıyor karşımıza...

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Birde sanırım 3 yabancı oynattıkları için,daha fazla yabancı oynatan kulüplerin verdiği paradan bir havuz oluşturuyor federasyon,bu paralarıda 3 yabancı oynatan kulüplere dağıtıyor...Ne kadar dağıtıyor onu bilmiyorum ancak...

Yani;Yb ücreti+125 bin dolar+havuzdan alacakları para...

Böyle bir fatura çıkıyor karşımıza...

Yok 4 yabancı için ektra ücret yok 5 yabancı için var yani üzerine parar vermezler alacakları paradan olurlar sadece ...ama dediğim gibi belli bir tarih var bu iş için diye biliyorum o tarihten sonra deklere ettiğin yabancı sayısını değiştiremiyorsun