Jerry Johnson

İçine Jason Terry kaçmış :) Çok benziyor stilleri, saçmalama ihtimalleri yüksek ama eğer günündeyseler maç kazandırabiliyorlar

Dünkü maçta soktuğu 2 üçlükle takımı ve taraftarı ateşledi ama sonuç yine hüsran oldu ama olsun jerry inanılmaz bi adam çok seri ve ne zaman ne yapacağı belli olmaz içeri penetre ederken yaptığı hataları da düzeltirse onn gibi guard daha bulunmaz.

Alınacak yabancı oyuncuları bilmiyorum ama alınan oyunculara göre takımda kalabilir. Biraz basketbol zekası olsa çok değerli bir oyuncu olabilirdi.

Bize Bornovaya Karşıyakaya Trabzona oynayacak adam değil Fenere Efese oynayacak adam lazım.. devam jj

Jerry Jhonson FB Ülker serisinde gerçekten çok iyi oynuyor, şutları girdiği için demiyorum. Zaten belli bir şut istikrarı hep vardı. Ama O'ndan asıl beklediğim atması değil takımı oynatması idi. Ve bu beklentimi hiç sayı atamadığı ve 7-8 dakika kalabildiği serinin 5. maçında çok net bir şekilde gösterdiğine inanıyorum. Ermal'i çok iyi besledi. Basit top kayıpları da olmasa ya da en azından azaltabilse -yorgunlukla arttığına inanıyorum- çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Serinin 6. maçında onun performansı belirleyici olacak.

5.maç durgun olan Jerry Johnson'ı Abdi İpekçi'deki atmosferle kendine getiririz. Seyirci onu, takımımızdaki bir çok oyuncudan daha fazla motive ediyor. Banvit serisi 2 maçında ortada olmayan Jerry, sonraki 2 maçta çıldırmışçasına oynamıştı. Fenerbahçe serisinde bunu biraz daha düzene oturttu ama yine de gözle görülür bir fark var ortada.

Açıkçası 6. maç için benim jerry johnson hakkında çok fazla tereddütlerim var.
çünkü 5. maçta oyundan çıktıktan sonra Mahmuti'yle aralarında bir tartışma yaşandı ve maç boyunca hiç mutlu değildi johnson.
bunun üstüne 6.maçta çok iyi performans göstereeğini sanmıyorum. ha gösterse bile kendi için oynayacaktır bu da takıma zarar verebilir.
umarım tedirginliklerim doğru çıkmaz ve beni utandırır.

Açıkçası 6. maç için benim jerry johnson hakkında çok fazla tereddütlerim var.
çünkü 5. maçta oyundan çıktıktan sonra Mahmuti'yle aralarında bir tartışma yaşandı ve maç boyunca hiç mutlu değildi johnson.
bunun üstüne 6.maçta çok iyi performans göstereeğini sanmıyorum. ha gösterse bile kendi için oynayacaktır bu da takıma zarar verebilir.
umarım tedirginliklerim doğru çıkmaz ve beni utandırır.

Rakipte Kinsey oynamaz ise Abdi İpekçi'de önemli kozlarımızdan birisi olacağını umuyorum. FB Ülker'e eşleşmede sorun yaratan adamların başında geliyor JJ, o çabuklukta ve tempoda sadece Kinsey var rakipte.
6.maç, 5.maçın aksine çok tempolu oynayacağımızı sanıyorum, o yüzden JJ den umutluyum ben.

Hocaya çıakrken el hareketi yapmış hocada sanırım "Jerry'ciğim senin tansiyonun yükseldi kan şekerin düştü galiba bana gider işlemez" dedi ve bir daha oyuna sokmadı :)

1. maç 25 dk
2. maç 38 dk
3. maç 30 dk
4. maç 28 dk
8 günde 4 maçta 121 dk süre alan oyuncudan ben de performans olarak bir düşüş bekliyordum açıkcası ki kendisi 5.maçta sadece 9 dakika süre alabildi.

İşte bu dakikaları görünce Shipp'i daha iyi değerlendirmek gerekiyor. Takımın en çok sahada kalan adamı ve son saniye affı yok :) JJ'de bu maçta az oynayarak 6. maç için oldukça dinlenme zamanı buldu. 6. maçta çok bakacağız eline.

10 tane Ender Arslan'ı cebinden çıkarır final serisinde ki Jerry Johnson!Umarım Ender için kendisini göndermeye kalkışmayız...