Jerry Johnson

Re: 5 # Jerry Johnson

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Jerry'nin son oynadığı maçlarda şut yüzdesinin kötü olduğunu görüyorum,umarım geçici bir durumdur.

Önemli olan şutu değil aslında, ama şut kullanıyorsa kendine güvenerek başarı sağlamalıdır.

Önceliği takımı oynatmak.

Muratcan Köseoğlu' Alıntı:
[quote="Mert Karahan":2lrm4hkj]valla ben ender aslan ı tercih ederdim....
Ben şahsen Chris Paul u daha uygun buluyorum.Onu tercih ederdim nası olsa biz tercih edelim yeter.[/quote:2lrm4hkj]

Sizde haklısınız tabii.

Maç tıkandığında skor bulacak,Tutku'dan başka diğer oyunculara pozisyon yaratacak oyuncu yok diyorduk,işte o adam J.J. Son 2 maçtır gerçekten çok kötü oynuyor doğru ama takımla ve özellikle Oktay Hoca'yla daha çok çalıştıkça geçen sezon D-Wash'da yaşananları yaşayacağımıza eminim.

JJ bence iyi oyuncu. En azından skor potansiyeli lazım bu takıma. BU konuda eleştirmem ki zaten ilk geldiğinde de övdüm Jerry'yi. Ama ''MADEM BÖYLE BİR ADAM ARIYORUZ O ZAMAN DARİUS NİYE KALMADI'' diyenler bence kesinlikle haklılar. Bir de Darius alışmıştı bize.
not: büyük harfle yazılan yerler genel bir görüş olduğu için büyük harfle yazılmıştır. Anlam karşıklığı olmasın diye büyük karakterle yazdım. Bağırma , çağırma , isyan yoktur . Yanlış anlaşılmasın. :)

Ben Rochestie'den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Şu an için pek iyi olmadığının ben de farkındayım...

Sorumluluk alabilir bence sıkıntı durumlarda. Şut yüzdesi 2 maçtır yerlerde ancak Gazanfer'in de söylediği gibi şutlarını soksa taraftarın sevgilisi haline gelecek.. Daha geleli çok olmadı, biraz sabredelim

JJ iyi oyuncu ama yinede 1 numara değil bence ayrıca insan BJK nin yaptığı Serkan Erdoğan transferini görünce acaba diyor

Mustafa Kaya' Alıntı:
JJ iyi oyuncu ama yinede 1 numara değil bence ayrıca insan BJK nin yaptığı Serkan Erdoğan transferini görünce acaba diyor

Serkan, eski Serkan olsaydı zaten Alicante'de oynamazdı. Eski oyunundan çok çok geride hatta.. Kontenjan olarak bakınca belki mantıklı görünebilirdi ama Jerry transferi çok daha doğru bana göre..

Ayrıca adam 1 numara yani gayet. Daha çok kendi oynamak istiyor farkındayım.. Ama her topu çok kullanan 1 numara olmuyorsa, Malik Dixon neydi ?

millet jasi ile ukiç i oyun kurucu kullanırken bizim jj ile rocherstie ile oynamamızın yorumu ne olabilir bilmiyorum!!

Ender Tunasız' Alıntı:
millet jasi ile ukiç i oyun kurucu kullanırken bizim jj ile rocherstie ile oynamamızın yorumu ne olabilir bilmiyorum!!

Bütçe farkı olmasın mesela ? Ya da Euroleague gibi en önemli Avrupa kupasını kazanma istekleri, yani kısacası vizyon farkı

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
[quote="Mustafa Kaya":100xblp2]JJ iyi oyuncu ama yinede 1 numara değil bence ayrıca insan BJK nin yaptığı Serkan Erdoğan transferini görünce acaba diyor

Serkan, eski Serkan olsaydı zaten Alicante'de oynamazdı. Eski oyunundan çok çok geride hatta.. Kontenjan olarak bakınca belki mantıklı görünebilirdi ama Jerry transferi çok daha doğru bana göre..

Ayrıca adam 1 numara yani gayet. Daha çok kendi oynamak istiyor farkındayım.. Ama her topu çok kullanan 1 numara olmuyorsa, Malik Dixon neydi ?[/quote:100xblp2]

Malik Dixon çok iyi şütordü. Her ne kadar iki ucu keskin bıçak olsa da bi maçta 40 sayı atmıştı hatırlıyorum. Çok daha iyi bir skorerdi JJ'den.

Suat Aydın' Alıntı:
[quote="Ender Tunasız":1ym55qdh]millet jasi ile ukiç i oyun kurucu kullanırken bizim jj ile rocherstie ile oynamamızın yorumu ne olabilir bilmiyorum!!

vizyonsuzluk kardeşim ;)[/quote:1ym55qdh]
İyimisiniz kankalar? Bir takım Euroligde oynuyor, diğeri eurocupda. Aramızda 3 kat bötçe farkı var. Ne vizyonu ne yorumu?

Ben halaa umutluyum Johnson'dan.Tutku'nun kadroya tam olarak dönmesiyle takıma uyum surecini daha kolay atlatacak.Çünkü Tutku yokken takımın dengesi çok kolay bozulabiliyor

Suat Aydın' Alıntı:
[quote="Ender Tunasız":2c6idpvp]millet jasi ile ukiç i oyun kurucu kullanırken bizim jj ile rocherstie ile oynamamızın yorumu ne olabilir bilmiyorum!!

vizyonsuzluk kardeşim ;)[/quote:2c6idpvp]

Buda yılın yorumu olmuş.

Vizyon sergilediğimiz tek branştan bahsediyoruz.Bütçe farkı demek vizyonsuzluk değildir.Asıl bu tür zamansız yersiz aşık atmalar yüzünden 5 yıllık sponsorluk gelirinin 3 yılda tüketilmesi vizyonsuzluktur.

Sağlam bir yapılanma kararı alman,bunada bağlı kalmak,2 mağlubiyetle isyan,3 galibiyetle bayram yapmamak asıl vizyondur.Oda bizde var Allah'a şükür.

Sistem takımı değil miyiz bu sayede liderliğe oturmadık mı ? Evet guard skor bulması gerekliliğinden bahsettik ama topu 15 saniye elinde tutsun istemedik ki ? o tuttukça oyun akışı bozuluyor bozuldukça takım düzeni kayboluyor vs vs...1-5 numara önemlidir. hiç 1 ve 5 numaramızın ikisinin aynı anda çok iyi olduğunu görmedim yıllardır.

Orhun Ene-Kerem-Lollis-Hanglotten'dan bu yana.

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
[quote="Mustafa Kaya":3k4hbsic]JJ iyi oyuncu ama yinede 1 numara değil bence ayrıca insan BJK nin yaptığı Serkan Erdoğan transferini görünce acaba diyor

Ayrıca adam 1 numara yani gayet. Daha çok kendi oynamak istiyor farkındayım.. Ama her topu çok kullanan 1 numara olmuyorsa, Malik Dixon neydi ?[/quote:3k4hbsic]
Serkan'ın ne durumda olduğunu hiç bilmiyordum açıkcası ben eski Serkan'a göre yorum yaptım k.bakma .
Ayrıca oradaki 1 numara değilden kastım saf 1 numara değil olacaktı