Jerry Johnson

öyle veya böyle artık bu sezonu jerry ile geçireceğiz,sonuçta yetenekleri belli bir oyuncu ve geldiği günden bugüne ivme yakaladı en azından.rochestie ile daha çok tıkanıyorduk kısmına ben de katılıyorum,penetre özelliği takıma çeşitlilik kattı,rochestie ile kaybettiğimiz maçlarda çember döverken,jerry ile kaybettiğimiz maçlarda onun yanlış tercihlerinden dolayı kaybediyoruz,yani daha iyi karar verebilse çok farklı bir yerde olacak hem takım hem de kendisi.

bu sezon onu kabullenip gidebildiğimiz kadar gideceğiz,olin ve fenerbahçe maçında çok çok basit şutları kaçırmamış olsa o maçları da almıştık,önümüzdeki sezon ise kesinlikle iyi bir guard bekliyorum.taurasi için kesenin ağzını o kadar açmışken erkek takımında geri adım atmak mantık hatası olur ki yanlış bilmiyorsam taurasi 1.2m dolar+ekstra alacak,1.5m dolara avrupada herkesin isteyeceği bir guardı alabiliriz,tabi ki o seviyede bir guardın gelmesi için euroleague biletini de almamız gerekiyor. chuck eidson'un 900bin dolara oynadığını,jeremy pargo'nun 190bin dolara ki 900bin-1m civarına fenerbahçe'ye imza atacağı söyleniyor,düşünülürse gerisine siz karar veririn.

Görüşlerinize aynen katılıyorum Arca Bey..Ancak JJ bence seneye kalmamalı,ondan daha iyi oyuncular bulmalıyız.Bu taraftarın bu seneden sonra artık tahammülü olmayacaktır.Çünkü artık şampiyonluğu hakkettiğimizi düşünüyorum.Ligin basketbolü en iyi bilen taraftarları bizleriz,en çok desteği gerektiği zaman veren yine bizleriz.Bu yüzden artık şampiyonluk görmek istiyoruz ve bu şampiyonluk öyle JJ ile Rancik ile olmaz bence.Onların yerlerine daha kaliteli oyuncular almalıyız.

Tabi teknik ekip bunları benden daha çok düşünüyor ve biliyor,bundan hiç şüphem yok.Bu yüzden bence gelecek sene JJ ile devam etmemeliyiz gerektiğini düşünüyorum.Ondan daha kaliteli guardlar bulmalıyız eurolegue kalitesinden.Omar Cook gibi,David Logan gibi,Lakovic gibi,Bo McCalebb gibi...

Görüşlerinize aynen katılıyorum Arca Bey..Ancak JJ bence seneye kalmamalı,ondan daha iyi oyuncular bulmalıyız.Bu taraftarın bu seneden sonra artık tahammülü olmayacaktır.Çünkü artık şampiyonluğu hakkettiğimizi düşünüyorum.Ligin basketbolü en iyi bilen taraftarları bizleriz,en çok desteği gerektiği zaman veren yine bizleriz.Bu yüzden artık şampiyonluk görmek istiyoruz ve bu şampiyonluk öyle JJ ile Rancik ile olmaz bence.Onların yerlerine daha kaliteli oyuncular almalıyız.

Tabi teknik ekip bunları benden daha çok düşünüyor ve biliyor,bundan hiç şüphem yok.Bu yüzden bence gelecek sene JJ ile devam etmemeliyiz gerektiğini düşünüyorum.Ondan daha kaliteli guardlar bulmalıyız eurolegue kalitesinden.Omar Cook gibi,David Logan gibi,Lakovic gibi,Bo McCalebb gibi...

omar cook gerçekten mantıklı olabilecek bir alternatif ki valencia'dan ayrılacağını açıkladı javtokas ile beraber. javtokas da her zaman benim favori oyuncularımdan biridir.

Jerry çok özellikli bir oyuncu. Ancak biraz daha kafasını kullanarak oynamayı öğrenmesi lazım. Özellikle yaptığı erken tercihler çok abartı oluyor bazen. Oktay Hoca Cem Akdağ'ın D-Wash'a yaptığı gibi ona biraz daha akıllı basketbol oynamayı öğretirse çok çok önemli katkılar alabiliriz ondan.

Yemek yaparken elini yakmış dünkü antrenmana çıkmamış.Yarı final serisine yetiştirilmeye çalışılıyormuş diye bir haber okudum az önce.Umarım doğru değildir.

Jerry ilk geldiğinde takımda çok sırıtıyordu ama şimdi baya bir yol aldı yinede aradığımız oyun kurucu olduğunu da düşünmüyorum.

Jerry Johnson iki ucu keskin bıçak gibi. Maçı alabilir de, en kritik yerde hatayı yaparak verebilir de. Özellikle maçın sonlarında mümkün olduğunca daha ufak bir rolde kullanılması gerekiyor. Hatırlayın Beşiktaş maçını... Önce attığı panyalı üçlük, sonra hücum süresini felaket değerlendirerek kullandığı son top, uzatmada maç berabereyken kaçırdığı boş turnike, ardından maç sonunda galibiyetin kapısını ardına kadar açan iki asist... Yarı finalde ve kısmetse finalde daha ciddi, daha sert savunmalara karşı oynayacağımız maçları düşününce insan ister istemez maç sonunu Tutku ile oynamak istiyor. Tutku zaman zaman şut tercihlerinde sıkıntı yaşasa da her zaman takım adına en doğru kararı vermeye çalışan bir isim.

Bugun herkes üstüne geliyor da neden eli yanık halde oynadığını göz ardı edip sürekli elestiriyoruz inanılır gibi değil.

Normal bir sakatlık falan değil bu eli yandı adamın.

Ne kadar tedavi edersen et o acı bir şekilde etkisini gösteriyor.

Ayrıca kendisi son zamanlarda iyi bir grafik çiziyordu.

Jerry hep ayni Jerry.Bunu gormek zormu.Bu takimin guardi Jerry olamaz.Mumkunse sure almasin.Sayi atmasi,cok hizli olmasi hic onemli degil.Topun degerini bilmeyen ve aklini kullanmayan bir oyuncu bu takima hic uymuyor.

Ne olursa olsun bu adama güvenmek zorundayız, başka seçeneğimiz yok.

Jerry'ye İpekçi'de herhangi bir pozisyondan sonra tepki gösterilirse bu ligin sonu olur bizim için. Dikkat edelim lütfen.

El üstü 3'lükleri sokunca aslanım Jerry, top kaybı yapınca Taylor'dan bile kötü. Şurda yarı final ve final serisi kalmış köstek değil destek olsak daha yararlı olur bence.

Jerry belki çok üst düzey bir guard değil fakat bu sezonki bütçemize göre alınabilecek en iyi guardlardan biriydi.Ayrıca bugün 1. veya 2. çeyrekte pota altında Evren Büker'e attığı pas çok hoşuma gitti.