Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mithat abi sen ''3-4 hafta gösterme liderlik'' diyorsun ama sanırım ligin en uzun süre lideri bizdik .(tblstat'da yanlıs hesaplamadıysam)

Emin Doğanca' Alıntı:
Mithat abi sen ''3-4 hafta gösterme liderlik'' diyorsun ama sanırım ligin en uzun süre lideri bizdik .(tblstat'da yanlıs hesaplamadıysam)

Peki sevgili kardeşim ligin en uzun süre lider kalan ekibi olarak sana hangi kupayı verdiler ???? çok merak ettim.

Emin Doğanca' Alıntı:

Geçen sene en uzun lider olan Beşiktaş'tı.Bayanlar maçı daha önemli bir gündem maddesi bence şu anda ona dönmek lazım.Murat Hoca malesef bırakmayacak.

belli ki bişeyler kötü gidiyor takımda disiplin yok hocam ertuğrul sağlamın erdemliliğini sizden de bekliyoruz

Erdal Avcı' Alıntı:
Başlığı kilitleyelim desek her kötü sonuç ve kötü oyunda tekrar açacaksınız.Kovalım desek şuan bulunabilicek en uygun koç Burak Barut olduğundan[dalga geçmek amacı yok] takıma uygun koçda bulunamıyacak.Ben ne diyeyim bilmiyorum ki?Bütün bunların 2 tane suçlusu var.
1.KUNTER'CİLER:Koca Haziran ayını Kunter Kunter diyerek geçirdiniz.Önce onla anlaşamadınız sonra TT ile birleşmeye çalışdınız o da olmayınca Temmuz sonuna doğru "aman Murat hoca,canım Murat hoca" diyerek Murat hocayı son anda tekrar takıma kattınız.Eminim biçok kişi bu durumda teklifi kabul etmezdi ama oda farkındaydı kendiside kabul etmezse GS'a uygun koç kalmadığının.Kabul etmeyip takımı ateşe atmakdansa kendi egosunu yenip tekrar takıma geçti.Şimdi tekrar başladınız "Kunter Kunter"
2.YÖNETİM:Hem camia içindeki Kunter'cileri susturamadı hemde Graves ve Zizic gibi akıllı transferlerden sonra olağanüstü hatalı 3 transfer yaptı[Milan,Dejan,Marshall].Biri küçük takımın iyi istatistik yapan ama kesinlikle küçük takımın dışına çıkmaması gereken bir oyuncu.Diğeri savunma konusunda Zach Randolph'u bile hayretler içinde bırakan en iyi zamanları geçmiş kısa,hareketsiz,ağır ve hücum rebound'u,orta mesafe şutu dışında hiçbir şey yapmayan birisi.Sonuncusu en iyi zamanları geçeli epey olmuş 33 yaşında kurtarıcı!O kadar bağırdık savunma yapan atletik 3-4 numara diye ama siz beni sadece NBA ile ilgilenen biri sandığınız için benim mesajlarımla dalga geçmeye baktınız.Ben bunu Zizic ve Graves hücumda yeterli savunmacı lazım diye söyledim.
Şimdi soruyorum.Bu durumun 1 numaralı sorumlusu kim sizce?
Erdal sen hala basketbolu NBA'den ibaret zannediyorsun. NBA 1 dk. süre almış adam gelse senin gözünde Gurovic'ten daha değerli! Bu sene uzun zamandan beri en iyi yabancılar geldi. MS hariç hepsi iyi adamlar. Hatta ileri giderek Zizic-Milo-Gurovic bizim ''Big Three'' miz olur. Doğru basketbol oynatılırsa tozu dumana katarlar. Zizic ve Milojevic gibi iki ''Basketbol IQ'' değerleri tavanlarda gezen oyuncu. Ve Gurovic gibi bir ''Winner''... Ama önemli olan bu adamlara doğru basketbolu oynatmaktır. Bu adamların üçü de her maç 15+ sayı atabilecek adamlar. Graves de iyi bir oyuncu olarak gözüküyor. Tek geriye kalan isim ise MS... Belki de en büyük hatamız...
Bu saatten sonra Murat Hoca'nın kredisi tükendi. Üzülerek söylüyorum ki artık görevinden ayrılması ona en yakışacak davranış olur... Onun yerine ise gelmesini en çok istediğim kişi Orhun Ene'dir...

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
'3 hatalı transfer (milan,marsall,dejan)' kısmına kadar yazını okudum ondan sonra saçmaladığını ve yazının olgunluktan,basket bilgisinden uzak olduğunu görüp bıraktım Erdal!

Aynen.

Diyecek laf bulamıyorum...

Hangi oyuncu idarecisini dövdü.Yani yalanmamak için değil bilmediğim için soruyorum.İsim verilirse öğrenmek isterim.Hangi oyuncu hangi idareciyi dövdü.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Hangi oyuncu idarecisini dövdü.Yani yalanmamak için değil bilmediğim için soruyorum.İsim verilirse öğrenmek isterim.Hangi oyuncu hangi idareciyi dövdü.

İki sene önce Bursa Oyak maçı öncesi gece gerald Fitich olayın kahramanlarından idarecinin ismi bende kalsın kendisini rencide etmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":3tyqyffx]Hangi oyuncu idarecisini dövdü.Yani yalanmamak için değil bilmediğim için soruyorum.İsim verilirse öğrenmek isterim.Hangi oyuncu hangi idareciyi dövdü.

İki sene önce Bursa Oyak maçı öncesi gece gerald Fitich olayın kahramanlarından idarecinin ismi bende kalsın kendisini rencide etmeye gerek olmadığını düşünüyorum.[/quote:3tyqyffx]
Evet içeriğini bilmesemde böyle bir olay hatırlıyorum.

Fitch konusunda Murat Hoca zaten bir garipti.

Gözlemlediğim ve takip ettiğim kadarıyla...
Fitch'i hiç sevmez,bırakın ilk 5'te kadroda olmasını istemezdi.

Ama en zor anlarda ona sarılırdı.

Topiği kilitlemenin nasıl bir açıklaması olabilir anlamış değilim.O topikte isteyen edep kuralları içersinde kulüp yönetimine düşüncelerini aktaracakken yine Murat hocanın asistanlarının yasakçı zihniyetine takıldık.Hani özgürdü bu forum hani terbiye kuralları içersinde herkes düşüncesini yazacaktı böylemi oluyor işinize gelmeyen topikleri kilitleyerek yazık!!!!!!! çok yazık!!!!!!!!

Mithat Abi, teşekkürler böyle bir başlık için, nihayet sesimizi daha fazla ve ilgili yerlere duyuracağız, çok teşekkürler.

Galatasaray Basketbol Kültürünün erozyona uğradığı şu günlerde, Şubenin sahipsiz olmadığını herkese göstermiş oldun.

M.ÖZYER, Galatasaray Camiasının içinden yetişmiş, son derece beyefendi bir kişilik. Ama iş takım koçluğuna gelince maalesef bizleri hayal kırıklığına uğrattı. Yaptığı oyuncu tercihleri ile hep tartışıldı. Bir türlü kadro istikrarı yakalanamadı.

Geçen yıl büyük beklentiler içinde sezona başlayıp, müthiş bir fiyasko ile sezonu kapattık. Takım saha içinde ne yaptığını bilmez bir şekilde, sistemsizce oynuyor, resmen kaderine terk edilmiş bir görüntü sergiliyordu.

Saha kenarında maç içinde hakemler başta olmak üzere gerekli ağırlığı oluşturamadık, efendilik portresi ile sessiz kalıp emeğinin çalınmasına göz yumuldu.

Belirli bir oyun şablonu ve iyi bir plan, program olmadığı için sezon sonuna doğru bilhassa 2. yarı itibari ile müthiş bir düşüş yaşandı.

Play-Off serisinde hezimete uğradık ki kurulan ve sezonbaşı yapılan yatırımlar ile ters orantılı bir performans sergilemiştik.

Hocamızın elle tutulur en önemli başarısı Ulep Cup F4 oynamamız oldu.

Onun dışında kadro kalitesi ve oluşturulan hedefler ile kadronun Ligi bitirdiği yer (5.) bizlere hiç yakışmadı. Hocamız düşüşü engelleyemedi.

Bizler yeni yüzler ile sezona başlangıç yapacağımızı düşünürken, M.ÖZYER ile devam edildi ve çoğu kişi de bu karara şaşırdı. Bunca hezimete rağmen ÖZYER'in göreve devam etmesi kafalarda soru işaretleri oluşturdu.

Herşeye rağmen bunca desteğe ve yatırıma karşın Takım yine sezona hüsran ile başladı. Oluşturulan kadroya karşın oynanan silik oyun Özyer ile bu işin artık olmayacağı kanısını iyice kuvvetlendirdi. Yine bir fiyasko yaşandı ve Galatasaray olarak başkalarının yaptığı işlere göre hesaplar kurmak zorunda kaldık ki bu takımın hedefi zirve ve şampiyonluk ise her önüne geleni devirmeli en azından o giyilen formanın hakkını sahada vermelidir...

Bu sezonda heba olmadan lütfen gerekli önlemleri alın...

Sevgili Önder ÇİÇEKOĞLU'NA

Kulüp yönetimine iletilecek bir nevi mektup niteliğindeki düşüncelerin bulunduğu topiği kilitlemenin nasıl mantık içersinde yapıldığını sanırım sen bile izah edemessin.Lütfen artık bu durumlara bir çare üretin yoksa gerçekten forumdan istemeseler bile bir çok kişi kopacak.

O kurallar içinde herkes düşüncesini burayada yazabilir.Sizin istediğiniz olursa Erkek Takımı başlığında 10 tane Murat Özyer'i istifaya davet eden başlık açılmış olur.Bu başlığın adı ortada diğer açılan başlıkla aynı şeyleri ifade ediyor.

Başlığı bir kez daha oku kardeşim orda kulüp yönetimine diyor artı istemiyorsan kalsın deme hakkına sahipsin.Zaten bunuda belirttim bu konuyla onu nasıl birleştirdiniz.Anlamış değilim başka düşüncelerinizide yazabilirsiniz örneğin salon hakkında.

Erdal Avcı beni Galatasaray'a koç olarak düşündüğün için teşekkür ederim.Mithat Abi beni kabul eder mi bilemem?
Bende Doğan gibi yaptım.

Burak, kardeşim eğer Özyer takımı bırakır,takımın başına gelirsen ben takımda oynamaya hazırım. :)

Abi harbiden kaç sene antrenörlük yaptın? 2.ligde falan yer aldın mı?

Burak Barut' Alıntı:
Erdal Avcı beni Galatasaray'a koç olarak düşündüğün için teşekkür ederim.Mithat Abi beni kabul eder mi bilemem?
Bende Doğan gibi yaptım.
coach benim
Burak Barutta 1.asistant coach um olur
ne dersin burak kabul edermisin?

Burak kardeşim yok be ne 2. ligi :)

Sadece Yıldızlar ve Gençler düzeyinde yardımcı antrenörlük gibi birşeyler yaptık, hocanın yanında set falan öğrenmek amaçlı geçtiğimiz sene de mezun olduğum okulun başında maçlara çıktım.Onun dışında yıllık falan değil yani... Toplasam çıktığım maç 20'yi geçmez :)

Can olsun üstad merdivenleri teker teker çıkacam ben:)Burak Ceyhan'ı kadroya yaz İsmet kadar o da oturur :)

Burak Barut' Alıntı:
Burak kardeşim yok be ne 2. ligi :)

Sadece Yıldızlar ve Gençler düzeyinde yardımcı antrenörlük gibi birşeyler yaptık, hocanın yanında set falan öğrenmek amaçlı geçtiğimiz sene de mezun olduğum okulun başında maçlara çıktım.Onun dışında yıllık falan değil yani... Toplasam çıktığım maç 20'yi geçmez :)

Can olsun üstad merdivenleri teker teker çıkacam ben:)Burak Ceyhan'ı kadroya yaz İsmet kadar o da oturur :)
Bende o takımda oynarım dimi Burak . Dün NBA de haftanın en güzel 10 hareketine girecek kadar güzel bir blok yedim ama bu sefer öyle bir yamuk olmaz . Cunkü ben buna izin vermem . Yanlız biraz hücum faul yapan birisiyim (Sarıyerde bu sebeple benden cok cekti hala cekio.) , fiziğe dayalı oyunu severim . En beğenilir özelliğim ise cok iyi şütörüm. Zıplamadan sut atıyorum :) . Ne dersin Burak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...