Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hani benle muhatap olmayacaktın.özel mesajda yazdıklarını ne çabukda unuttun.ama istersen ben her konuda[spor,siyaset vs.]seninle muhatap olurum ;) .

Erdal Avcı' Alıntı:
hani benle muhatap olmayacaktın.özel mesajda yazdıklarını ne çabukda unuttun.ama istersen ben her konuda[spor,siyaset vs.]seninle muhatap olurum ;) .

Erdal büyütme istersen olayı.
Senin düşüncene saygım var tabii ama söylediklerinin akla mantığa sığar bir yanı yok.

Türkiye'de, bizi geçtim, rakiplerimizin dahi çok iyi transferler deyip korktukları oyuncular hakkında biraz daha araştırma yapman çok övündüğün scout'luğun için çok yararlı olacak...

Sevgili Arkadaşlar, Daha önce Murat ÖZYER hakkında çok fazla fikirlerimi yazmış biri olarak bu konuya değinmeden başka bir noktaya da dikkatinizi çekmek isterim.. Ülker Grububunun temsilcisi Hakan AYDINOL, kendisi şubeyi dışarıdan yöneten kararlarda çok etkili bir isimdir.. Levent TOPSAKAL ın getirilmesi, Erman KUNTER'in engellenmesi gibi vs.. Düşücelerim çok fazla ironik gibi gözüksede, Levent TOPSAKAL'ın Murat ÖZYER'in başarısızlığında yerine geçmesi için görevlendirildiğini düşünmekteyim.. Ayrıca Hakan AYDINOL'un reklamcı meslektaşı Yiğit ŞARDAN üzerinde de ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz.. Yanii yazılarda okuduğum GS basketbol şubesi Murat ÖZYER den sonra düzene girdi vs... şeyleri kabul edemeyeceğim.. Sadece para kaynağı doğru kullanılıp paralar zamanında ödeniyor.. Bundan dolayı parasını alan oyuncu işini yapıyor.. Eski kadrolarda 6 ay geciken maaşlara rağmen arkadaşlık dostluk üst düzeylerde idi.. Halil ÜNER in dışında, Murat ÖZYER'e kadar hiç bir dönemde şubede hedeflerden şaşılmadı... Koray MİNCİNÖZLÜ zamanında, Tofaş, Efes, Ülker, Fb arasından ligi lider bitirdiğimizi hatırlıyorum.. Yine Murat DİDİN döneminde lige çok iyi başladığımızı, Ülkerin koçumuzu ve Takımı taşıyan Amerikalı oyuncularımızı alarak sezonumuzu hiç ettiğini hatırlıyorum.. Erman KUNTER zamanı çok komik fiyatlara alınan oyuncular ve 800 milyar bütçe ile 3.lük hatırlıyorum.. Bunların daha öncelerine gittiğimde Play- Off yarı final serisinde rahmetli Aydan SİYAVUŞ döenminde Ülker' e hakemlerim verdiği maçı hatırlıyorum.. Uzun lafın kısası şubemize çok değerli insanlar geldi çalışma şartları hep kötü oldu, paralar ödenmedi, oyuncular kaçtı, yöeticiler şubenin önemini anlamadılar.. C.Crown parayı veriyor diye ruhumuzu Ülker grubuna teslim ettiler.. Şampiyon koç Murat ÖZYER dediler, Efes Finalinde, Efes oyuncularının oynamadıklarını hepsinin başka yerlerle mukavele imzaladıklarını görmezden geldiler.. Bu sene C.Crown ve Murat ÖZYER in 3. sezonu her sene bütçeler katlanarak büyüdü, daha pahalı ve kariyerli oyuncular alındı, paralar zamanında ödeniyor,kimse kaçmıyor yöneticiler iki taraftan da tribünden işin başındayız mesajını veriyor... İstikrarın arkasında duruluyor.. Peki problem nerde, problem parayı verenin düdüğü çalmasında, problem yöneticilik oynayanlarda, problem ihtiraslarda,kaprislerde,kulislerde,rantda.. Kendi istekleri dışındaki kararlara itiraz edenlerde.. Herkesin adamının bir yerlere yerleşmesinde.. Bu filmin başrol oyuncuları Özhan CANAYDIN, Adnan POLAT, Atilla KINAY, Ahmet DEDEHAYIR, ''Hakan AYDINOL'', Yiğit ŞARDAN, Murat ÖZYER, vs.. HEPSİNE TEBRİKLER... Şubenin paraları ödeniyor, yönetimin başı ağrımıyor, futbola daha fazla vakit ayırabiliyorlar... Hakikaten Tebrikler...

Zihni Bey:
Usta döktürmüşsün gene.Ama yanlış yerdesin doğrular burda geçer akçe değil burda sen ve benim gibiler kaka çocuk.Kulübün git gide ne kadar kötü duruma düşeceğinden haberleri yok.

Kerem Seçer kardeşim ben bilmiyordum büyük harfle topik açılmayacağını sen kilitlemek yerine başlığın düzeltilmesi için bir uyarı yapsaydın.Ben gereken itinayı gösteriridim.

Sanırım Onur bey görevi sana devretti ki !!! bu aralar sıkça ön plana çıktığını düşünüyorum.

Yönetime sunulmak için açılan topiğe bununla aynı demek abesle iştigal eden.Bir durum sorulan hiç bir soruya doğru cevap verememeniz.Sizin de gerçekleri bilip hoca kırılmasın üzülmesin politikası izlemenize en güzel kanıt diye düşünüyorum.

Bu satırlar Murat hocaya !!!!

Hoca sen sakın bırakma !!!! bu kulübü yaptıkların yapacaklarının teminatıdır. Aman sakın sen bildiğin yolda ilerle en fazla 3,5 seneye kadar Gs.basketbol erkek takımı diye bir şey kalmayacak zaten erdemin,mesleğe saygının ne demek olduğunu bizlere öğrettiğin için şahsım adına çok teşekkür ederim.

Olurmu mithat abi cok iyi insan cok iyi galatasaraylı zatti muhterem galatasarayı ne hallere soktu hala utanmadan arszıca cıkıp konusa biliyor burdaki ;1990 üstü arkdaslarımda işte murat hoca antremanları taraftara acıyo bulusmaya geliyo elimizi sıkıyo cok iyi adam diye kanıp ona destek cıkıyolar. Burda birileri icin galatasarayın önüne gecmis murat hoca sevgisi, neyse gün olur devran döner ama murat hoca bu kapıdan bir daha giremez böle devam ederse ne mutlukı bize su 2 senedir sölediklermiz cıkıyo aslında mutluluk degil.Galatasarayımızın sonunu getiriyolar ama bizim gibi bir elin parmagı kadarda olsak gerceklerı görenler var.Söledıklerımıze artık cevap dahi yazamıyolar nereden tutsalar ellerinde kalıyo!!!

En fazla bir sezon daha burdasın murat hoca tabi biz o salonda catlak ses cıkartmaya basladıgımızda zamanın git gitde azalıcak =))) sen böle devam et .

Volkan Ozger' Alıntı:
Olurmu mithat abi cok iyi insan cok iyi galatasaraylı zatti muhterem galatasarayı ne hallere soktu hala utanmadan arszıca cıkıp konusa biliyor burdaki ;1990 üstü arkdaslarımda işte murat hoca antremanları taraftara acıyo bulusmaya geliyo elimizi sıkıyo cok iyi adam diye kanıp ona destek cıkıyolar. Burda birileri icin galatasarayın önüne gecmis murat hoca sevgisi, neyse gün olur devran döner ama murat hoca bu kapıdan bir daha giremez böle devam ederse ne mutlukı bize su 2 senedir sölediklermiz cıkıyo aslında mutluluk degil.Galatasarayımızın sonunu getiriyolar ama bizim gibi bir elin parmagı kadarda olsak gerceklerı görenler var.Söledıklerımıze artık cevap dahi yazamıyolar nereden tutsalar ellerinde kalıyo!!!

En fazla bir sezon daha burdasın murat hoca tabi biz o salonda catlak ses cıkartmaya basladıgımızda zamanın git gitde azalıcak =))) sen böle devam et .
Sabote etmeyin Sene sonu konuşma hakkınız olsun

Ramazan Uzun' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":1kqe8iyl]Olurmu mithat abi cok iyi insan cok iyi galatasaraylı zatti muhterem galatasarayı ne hallere soktu hala utanmadan arszıca cıkıp konusa biliyor burdaki ;1990 üstü arkdaslarımda işte murat hoca antremanları taraftara acıyo bulusmaya geliyo elimizi sıkıyo cok iyi adam diye kanıp ona destek cıkıyolar. Burda birileri icin galatasarayın önüne gecmis murat hoca sevgisi, neyse gün olur devran döner ama murat hoca bu kapıdan bir daha giremez böle devam ederse ne mutlukı bize su 2 senedir sölediklermiz cıkıyo aslında mutluluk degil.Galatasarayımızın sonunu getiriyolar ama bizim gibi bir elin parmagı kadarda olsak gerceklerı görenler var.Söledıklerımıze artık cevap dahi yazamıyolar nereden tutsalar ellerinde kalıyo!!!

Sabote etmeyin Sene sonu konuşma hakkınız olsun[/quote:1kqe8iyl]

Sabote etmeyin bakarmısınız.Yazının sonuna genç kardeşimiz nasılda tanımış hemen bizi.Acaba bizi sabotajçı olarak suçlayan kardeşim.Ya işin ciddiyetinden uzak bir halin var yada bu konuda görüş bildirecek kadar bilgi birikimin yok.O zaman ben istemeyerek olsada açıklayayım. Çok yakında herkesi şok edecek gelişmeler olacak.Yönetim bunun için bazı görüşmeler ve toplantılar içinde.

Sabotajçı :

Sabote etmeyin bakarmısınız.Yazının sonuna genç kardeşimiz nasılda tanımış hemen bizi.Acaba bizi sabotajçı olarak suçlayan kardeşim.Ya işin ciddiyetinden uzak bir halin var yada bu konuda görüş bildirecek kadar bilgi birikimin yok.O zaman ben istemeyerek olsada açıklayayım. Çok yakında herkesi şok edecek gelişmeler olacak.Yönetim bunun için bazı görüşmeler ve toplantılar içinde.

Sabotajçı :[/quote]
Mithat Abi sabote ne demektir?Engel koymak,birşeylerin yapılmasını engellemek!!anlamı taşır
Volkan'ın yazdığı ''en fazla bir sezon daha burdasın murat hoca tabi biz o salonda catlak ses cıkartmaya basladıgımızda zamanın git gitde azalıcak =)))''senin edebiyat bilgine kalmıs resmen yenilsende bağırsak alehinde diye bağırma isteği taşıyor haa bunu anlamak sana kalmıştır dediğim gibi nasıl anlamak istersen öyle anlarsın ki yazılarındada belli sende bi ''ÖZYER'' takıntısı var eleştirenleri saygım sonsuz haklıdırlar ama sende eleştiriden ziyade takıntı var

sabotajcı he tuttum bunuda bir sene kelle avcısı bir sene ipe götürenler bu sene sabotajcı olsun buda güzel sevindim aynı kalmıyosunuz hersene yeni isimler getiriyosunuz hersene biz haklı cıkıyoruz :)
Yalnız mithat abi dedigim gibi ilk fevri hareketi eden +1990 lı kardeslerimiz tespitlermiz herzamanki gibi dogru cıkıyo 8)

Ramazan Uzun' Alıntı:

Sabotajçı :
Mithat Abi sabote ne demektir?Engel koymak,birşeylerin yapılmasını engellemek!!anlamı taşır
Volkan'ın yazdığı ''en fazla bir sezon daha burdasın murat hoca tabi biz o salonda catlak ses cıkartmaya basladıgımızda zamanın git gitde azalıcak =)))''senin edebiyat bilgine kalmıs resmen yenilsende bağırsak alehinde diye bağırma isteği taşıyor haa bunu anlamak sana kalmıştır dediğim gibi nasıl anlamak istersen öyle anlarsın ki yazılarındada belli sende bi ''ÖZYER'' takıntısı var eleştirenleri saygım sonsuz haklıdırlar ama sende eleştiriden ziyade takıntı var

Güzel kardesim erman hocaya yapılanlar ortada birdaki sene olucaklar ortada bu sene medyada cıkınca iptal oldu sagır sultan duydu köroglu gördü bir siz anlamak yada kabul etmek istemıyosunuz :)

Ramazan Uzun' Alıntı:

Sabotajçı :
Volkan'ın yazdığı ''en fazla bir sezon daha burdasın murat hoca tabi biz o salonda catlak ses cıkartmaya basladıgımızda zamanın git gitde azalıcak =)))''senin edebiyat bilgine kalmıs resmen yenilsende bağırsak alehinde diye bağırma isteği taşıyor haa bunu anlamak sana kalmıştır dediğim gibi nasıl anlamak istersen öyle anlarsın ki yazılarındada belli sende bi ''ÖZYER'' takıntısı var eleştirenleri saygım sonsuz haklıdırlar ama sende eleştiriden ziyade takıntı var[/quote]

Bak canım kardeşim.Bende Özyer takıntısı falan yok olsa zaten tepkimi farklı gösteririm,ben yapılanları hazmedemiyorum.Siz hala bana aynı tarannaneleri anlatıyorsunuz,ben size aynanın arka yüzünden bahsediyorum.Ben Murat hocanın önüne engel koymuş olsam aslında kime engel olmuş olurum.Tabi ki !! galatasarayın sence ben tuttuğum takıma ihanet edecek kadar şerefsizmiyim.bu kulüpte kimlerin istifası istenmediki!!! saymakla bitmez.Başarısızsan gidersin sence başarılımı?? bence değil.Ama başarısız olduğun zaman gönderilmeyi beklemiyeceksin kendin gideceksin işte o erdeme sahip adam ne yazık ki!! Murat hoca değil.

Güzel kardesim erman hocaya yapılanlar ortada birdaki sene olucaklar ortada bu sene medyada cıkınca iptal oldu sagır sultan duydu köroglu gördü bir siz anlamak yada kabul etmek istemıyosunuz :)

güzeL abicim :) bak anlatamıyorum galiba sorun erman hoca ile sözleşme masasına oturulması sonra ülker'in devreye girmesi falan değil olanların ve olabileceklerin farkındayım ama takıldım az önce kullandığın kelimeler ''orda duramayacaksın catlak seslerimiz yükselecek''

"güzeL abicim :) bak anlatamıyorum galiba sorun erman hoca ile sözleşme masasına oturulması sonra ülker'in devreye girmesi falan değil olanların ve olabileceklerin farkındayım ama takıldım az önce kullandığın kelimeler ''orda duramayacaksın catlak seslerimiz yükselecek''

Bu üc sene zarfında bi kere murat hocaya salonda ters yada kötü cümle kulanılmadı ki biz kelle avcılarıda maclarda idik ama artık ses cıkartırız emin ol susdukca dingonun ahırına döndü sube bayan takımı ile erkek takımına bak arasındaki farkı gör nedemek istedigimi anlarsın

Söle bir konuda var konusma hakkı bizde sanırım susma hakkı sizde süper hocanız sampiyon yapınca konusma hakkınız dogucak eger sabote dıyosan. Söle bir gercek daha var daha play off daki süpürülme olayını vede corum olayıda cok yeni istersen cümleleri özenle sec sene sonu konusmak hakkı derken kendinizden bahsediyorsun sanırım bizden degil dimi??? :) cünkü gecen sene konusan taraf hep siz oldunuz , kelle avcıları ipe götürenler diye ceza verilen taraf olarak biz susturulduk ama ne acıdırkı biz haklı cıktı .

+1990'lı ne demektir?

20 yaşından büyükler olaya akıllıca bakıyorlar da küçükler bakamıyorlar mı? Kimse kimsenin yaşına göre onların düşünceleri hakkında yorum yapamaz. Ben çok kişi biliyorum ki 15-16 yaşlarında burada yazanların çoğundan kat kat daha fazla biliyorlar basketbolu.

Konuyu saptırmaktan baska bişey ettiğin yok uzatmayada gerek yok haklısın diyeyim geçelim karşıya meydan senin buyur konusun 1 sene boyunca

Kerem SEÇER' Alıntı:
+1990'lı ne demektir?

20 yaşından büyükler olaya akıllıca bakıyorlar da küçükler bakamıyorlar mı? Kimse kimsenin yaşına göre onların düşünceleri hakkında yorum yapamaz. Ben çok kişi biliyorum ki 15-16 yaşlarında burada yazanların çoğundan kat kat daha fazla biliyorlar basketbolu.

Kerem nedemek istedigim cok iyi anladın ama baska tarafa cekme ben akıllı degiller demedim ama daha önce yazılarımda belirttim murta hocanın polyanacılıklarına kanabiliyolar evet zeki olabilir ama hayat tecrübeside baska bir sey sen nedemek istedigimi anladın

Haklı diyelim gecelim degil RAMAZAN kardesim HAKLIYIZ SONUNA KADAR HEMDE oke ;)

Ne olacaksa olsun artık yani koskoca Galatasaray antrenör değişikliği yapamıyor neden Ülker engelliyor hal böyle olunca da antrenör kendi istifa etmeden yenisi gelmiyor. Gelsin şu 1 Haziran da görelim ne olacak sahi 1 Haziran çoktan geçti değil mi? Yeni sezon başlayacak hala aynı terane.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...