Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem SEÇER' Alıntı:
Ne gördün Volkan :)

Bakıyorumda hocayla ilgili hiç bir soruya açıkça cevap veremezken.Konu dönüp dolaşıp 1 haziran'a geliyor ne göremedin Kerem ? ben sana söyleyim ben döneklik gördüm ,sözünü yeme gördüm mart ayında oy için bize vaad verenlerin seçim sonu yan çizmelerini gördüm.Daha söyleyim mi ? sen ne gördün birde bize yazsan da bilsek.

Ama konu hoca olunca herkes kabuğuna çekiliyor ses çıkmıyor açılan topikler uyduruk bahanelerle kilitleniyor.Eğer olursa bu takım avrupadan elenirse hesabını kime soracaksınız çok merak ediyorum ??

Bu arada şahsına sorulan onlarca soruyu es geçip başka konularada, değinmen bayağı ilginç sevgili kardeşim biz kimseyi yaşı ile yargılamıyoruz.Ama tabiki !!tecrübe farkı var deneyim var görmüş ,geçirmişlik var.

Bu takım son 3 senede harcadığı parayı tarihinde harcamadı karşılığında ne aldı.

Cevap hoca bir hiç ama bunu sizler itiraf edemiyorsunuz kimse bindiği dalı kesmez,savunduğunuz her şey bir bir çürütülüyor.Ama siz 3 maymunu oynuyorsunuz.Gerçekçi olun ki !!! hatayı kabullenmekte bir nevi erdemliktir.

Benim cevap vermeme gerek olmayan sorular. Yazdığım yazıdan anlayan anladı da anlamayanların ısrarlıca sormaları beni alakadar etmez. Yazdım mı yazımı, eleştirimi yazdım. Niye sizler gibi 10 kere yazayım.

Ayrıca ben kulüp yetkilisi falan değilim. Niye bana soru soruyorsunuz? Dediğim gibi ben bana soru sorulmasına gerek kalmayacak şekilde bütün düşüncelerimi yazdım. Bundan sonra istediğiniz kadar sorun aynı soruları cevap alamayacaksınız. Klavyenize yazık ;)

Bu arada sizin gibi değerli basketbol üstadlarını Fantasy Challenge'a da bekliyoruz :)

Bazı Kişiler haklı oldukları konularda aşırı israr ve cümle secememeleri yüzünden haksız duruma düşüyor herkes fikrini belli kurallar icinde bildirmeli ancak bazen bu fikirler 50 defa söylenince kabak tadı veriyor.Bende Murat Özyerin bırakmasını istiyorum kampanya baslatılsa ilk katılacak olanlardan biriyim ancak böyle forumda ikili diyalog yaratmanın hemde bu diyalogları Basket takımını sadece takip eden ve hiç bir baglantısı olmayan birini suclayarak yapılmasını uygun ve etik bulmuyorum isterseniz 20 sayfa Murat Özyeri istemiyoruz yazın hiç bir anlam ifade etmez cünkü sözleşmesi bulunuyor ve bu yazdıklarınızı yönetimden biri okusa bile cok umrunda 1 2 kişinin cıkıp istemiyoruz demesi onlar icin bir anlam ifade etmeyecektir.

E.İcelli

VOLKAN KARDEŞİM
bence yazarken mithat abiyi örnek al üslup olarak çünkü sözlerin ile farkında olmasan da kırıcı oluyorsun...sonuçta ben mithat abi ile zıt düşünüyorum ama ne o bana kırıcı şeyler dedi ne ben ona kırıcı şeyler söyledim çünkü benim mithat abinin görüşünü değiştirmek gibi bir amacım yok çünkü görüş bana göre kişiseldir ve gruplaşmanın eseri olan görüşler daima sahte görüşlerdir....fakat sen ''1990 altıymış üstüymüş'' diyerek kendini üstün gösterme gayretine girişmişsin.fakat forumun yarısının görüşlerinin önemsiz olduğunu düşünerek bence burdaki bir çok insanı önemsiz kılmaktasın...bence yazmadan önce bi mithat abinin üslubuna bakarsan senin fikrini ifade etmen için daha yararlı olacaktır.sana haklısın veya haksızsın deme hakkını kendimde bulmuyorum fakat daha dikkatli yazmanı öneririm...istediğini söyle özgürce buna kimsenin birşey diyeceğini sanmıyorum fakat kimseyi yaşından dolayı sınırlamamalısın ... eğer sınırlarsan, bu senin at gözlüğü taktığını gösterir ki ben öyle olmadığını ve o cümleyi haklı çıkma amacını desteklemek için sinirle yazdığını düşünüyorum...fakat forumun yarısının 1990 altı olduğunu unuttuğunu sanmaktayım.
yazıma hem senden hem de mithat ve kerem abiden cevap bekliyorum
Ayrıca herkestne bir ricada bulunmak istiyorum...bir kişinin görüşlerini eleştirirken onun da Galatasaray aşığı olduğunu unutmayalım...
Saygılarımla Deniz Baskın

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ne gördün Volkan :)

Benmi ne gördüm polyancılık gördüm buraya tezgah atıp 10 sene kalıcakmıs gibi tavırlar gördüm ne yapacagını bilmeyen kacamak konusan gördüm

Seni gördüm ,murat abiyi gördüm, savası gördüm,gökceyi gördüm önder abiyi gördüm, eyüp abiyi gördüm barısı gördüm cem hocayı mert hocayı mihriban hocayı gördüm birde mithat abiyi cok görmek istedim işleri dolasıyla gelemedi

Deniz Baskın' Alıntı:
VOLKAN KARDEŞİM
bence yazarken mithat abiyi örnek al üslup olarak çünkü sözlerin ile farkında olmasan da kırıcı oluyorsun...sonuçta ben mithat abi ile zıt düşünüyorum ama ne o bana kırıcı şeyler dedi ne ben ona kırıcı şeyler söyledim çünkü benim mithat abinin görüşünü değiştirmek gibi bir amacım yok çünkü görüş bana göre kişiseldir ve gruplaşmanın eseri olan görüşler daima sahte görüşlerdir....fakat sen ''1990 altıymış üstüymüş'' diyerek kendini üstün gösterme gayretine girişmişsin.fakat forumun yarısının görüşlerinin önemsiz olduğunu düşünerek bence burdaki bir çok insanı önemsiz kılmaktasın...bence yazmadan önce bi mithat abinin üslubuna bakarsan senin fikrini ifade etmen için daha yararlı olacaktır.sana haklısın veya haksızsın deme hakkını kendimde bulmuyorum fakat daha dikkatli yazmanı öneririm...istediğini söyle özgürce buna kimsenin birşey diyeceğini sanmıyorum fakat kimseyi yaşından dolayı sınırlamamalısın ... eğer sınırlarsan, bu senin at gözlüğü taktığını gösterir ki ben öyle olmadığını ve o cümleyi haklı çıkma amacını desteklemek için sinirle yazdığını düşünüyorum...fakat forumun yarısının 1990 altı olduğunu unuttuğunu sanmaktayım.
Ayrıca herkestne bir ricada bulunmak istiyorum...bir kişinin görüşlerini eleştirirken onun da Galatasaray aşığı olduğunu unutmayalım...

Yazımı okumamısın belli ben 1990+ derken hayat tecrübesi dedim buda yasla orantılı oluyo bilmem anlayabiliyomusun ??? cünkü polyanıclık güzel oynanılıyo subede burdakı 90+ kardeslerim cıkarsız sadece galatasaray sevgisi oldugunu sanıyo birilerinin kalbinde . İşler öle degil deniz kardesim bunu anlatmaya calısıyorum anlatabildiysem ne mutlu, cünkü akıllı zeki olmak baska birsey hayat tecrübesi baska bir sey okulda süper zekasındır cok akıllısınızdır ben bundan gocunmam övünürüm ben galatasaray sevgisine inandıgı kişilerde emin ol o sevgi paraya koltuk sevdasına dönmüs bunu anlatmaya calıstım cünkü cok iyi oyuncular. Siz bunları farkedemiyosunuz eger zaten alaycı kücük düsürücü olsaydı yönetici abimlerim arkadaslarım gerekeni yapardı ben nedemek istedigim bundan önceki yazılarımda acıkladım ama anlamamısın

Birde kardesin dedigin insan senden 6 yas büyük benden 6 yas büyük olan insana asla kardesim diye hitap etmiyorum canım kardesim ;) görüslerimiz zıtda olsa

Deniz Baskın' Alıntı:
VOLKAN KARDEŞİM

Sevgli Deniz kardeşim uslub olarak beni örnek göstermen hoşuma gitsede,zaman,zaman bende kırıcı oluyorum.Aslında yaş bahane işin açıkçası hepimizin başına bu tarz olaylar gelmiştir.Okulda,işte,aile içinde şimdi sanırım Volkan'ın kastetdiği.Biz bir aileyiz ve siz bu ailenin küçük kardeşlerisiniz.Uslub konusunda asla Volkan'ı eleştiremem çünkü bazen hakikaten çığrından çıkıyoruz.

Hepimizin amacı ortak galatasaray,'ın başarısı bunda hem fikiriz.Yalnız bu forumda insanlar yazarken konuya vakıf olmalı,araştırmalı.Ben bir olay anlatıyorum karşımdaki !!! genç kardeşim bana kanımca haksızsınız diyor.Ben olayın içinde değilim ki ! haklı veya haksız olayım.

Şimdi Kerem KARDEŞİM ben sana her zaman söylediğim bir söz var.Objektif ol eğer konu galatasaray değilse,çünkü eminim bu koşuşturmanın karşılığını zaman içersinde alacaksın.Ama sen bunu tam aksini yapıp işi duygusallığa vuruyorsun.

Benin sana kızma sebebim bu bizler hepimiz gelip,geçiciyiz baki olan galatasaray ve onun başarıları,bir gün bu kulüpte görev alma şerefine eriştiğinde benim ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın.

Maalesef şimdi ayrı görüşleri savunsakta !!! zaman içersin de deneyimin ve tecrüben artıkça ortak noktalarda buluşup aynı fikri savunacağımızdan adım gibi eminim.

Deniz yazılarını okuyorum aynı tavsiyeyi sanada yapıcam araştır.Yalnız tek bir kaynaktan değil bir çok kişiden işin aslını öğrenmeye çalış öğrendiklerini ,kendi anlağında topla ve onları süzerek gerçek fikrini yansıt.Her zaman da söylediğinin arkasında ol ki!!insanlar senin söylediklerinin doğruluğuna inansın.Geçen yazını okudum aslında cevap yazıp hatalarını söyleyecektim ama zaten önümüzde ki günlerde bazı radikal değişiklikler olacak ve o zaman kendi hatalarını kendin daha iyi göreceğini umuyorum.

sevgilerimle

M.DURAN

Kerem sen de benim tetikçim oldun, artık Ayhan Şahenk´te birbirimizi koruruz :)

Şimdi yeni üyelerimiz haliyle merak ediyor; nedir bu 1 Haziran esprisi. Yeni üyelerimiz için tarihi biraz geriye alalım ve o günlere kısa bir yolculuk yapalım.

* 1 Haziran basketbol şubemiz için milat olacak!
* Sömürgeci anlayışa sahip sponsorumuz ne pahasına olursa olsun değiştirilecek!
* Murat Özyer gönderilip yerine Erman Kunter getirilecek!
* Türkiye´nin gündemine bomba gibi düşecek basketbolcuları Galatasaray´da izleme fırsatınız olacak! (Tek gerçekleşen vaad bu oldu!)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar...

Normal sezon devam ederken açılan Erman Kunter başlıkları modaydı o dönemde. Kilitlense bile bir bahane bulunup (mesela Kunter´in Fransa Milli Takımı başına düşünülmesi) yeni başlıklar açılıyordu. Ben istediğim her şeyi yaptırırım, ben istedikten sonra kimse karşımda duramaz vb sözleri kullanan Mithat Duran son noktayı koyuyor ve "Ne Diyorsak O" sloganıyla Erman Kunter Galatasaray´da başlığını açıyor. Biz de güvenerek hoşgeldin Erman Hoca diyor, Murat Özyer´e veda başlığı açıyoruz. Sonuç ortada...

Mithat Bey biliyorum bazı kişilere kızdınız şimdi. Çünkü temcit pilavı gibi 1 Haziran´ı gündeme getirip durduk bugün. Bir kusurumuz varsa affola...

Onur Yavuz' Alıntı:
Kerem sen de benim tetikçim oldun, artık Ayhan Şahenk´te birbirimizi koruruz :)

Şimdi yeni üyelerimiz haliyle merak ediyor; nedir bu 1 Haziran esprisi. Yeni üyelerimiz için tarihi biraz geriye alalım ve o günlere kısa bir yolculuk yapalım.

* 1 Haziran basketbol şubemiz için milat olacak!
* Sömürgeci anlayışa sahip sponsorumuz ne pahasına olursa olsun değiştirilecek!
* Murat Özyer gönderilip yerine Erman Kunter getirilecek!
* Türkiye´nin gündemine bomba gibi düşecek basketbolcuları Galatasaray´da izleme fırsatınız olacak! (Tek gerçekleşen vaad bu oldu!)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar...

Normal sezon devam ederken açılan Erman Kunter başlıkları modaydı o dönemde. Kilitlense bile bir bahane bulunup (mesela Kunter´in Fransa Milli Takımı başına düşünülmesi) yeni başlıklar açılıyordu. Ben istediğim her şeyi yaptırırım, ben istedikten sonra kimse karşımda duramaz vb sözleri kullanan Mithat Duran son noktayı koyuyor ve "Ne Diyorsak O" sloganıyla Erman Kunter Galatasaray´da başlığını açıyor. Biz de güvenerek hoşgeldin Erman Hoca diyor, Murat Özyer´e veda başlığı açıyoruz. Sonuç ortada...

Mithat Bey biliyorum bazı kişilere kızdınız şimdi. Çünkü temcit pilavı gibi 1 Haziran´ı gündeme getirip durduk bugün. Bir kusurumuz varsa affola...

O zaman elimden geldiği ,kadarınca seni kırmadan cevap vereyim. Evet yukarıda yazdıklarının hepsi oldu ve hepsini ben yazdım.

Sanırım buraya kadar bir sıkıntı yok.Şimdi sıkı durun yazı yazarken işin doğrularınıda yazmalısınız.Evet Erman geliyor dedik.Bunu asla inkar etmedik zaten sonuçta Erman'a kulüp tarafından bizzat Ahmet DEDEHAYIR VASITASI İLE TEKLİF YAPILDI.Antlaşma hazırlanıp şartlar görüşüldü hatta ne kadar para alacağı tazminatına kadar.Tabi bu arada Murat hocada kendi rotasını çiziyordu haklı olarak.Beşiktaşla görüştü benim efes sanıp aslında Daçka olduğunu sonradan öğrendiğim bir görüşmede oldu.Ne olduysa tam bu sırada oldu basın birden Murat hocanın lehinde yazılar çıkmaya başladıki!! bunları yazanlar ve yazdıranlar belli kişiler yavaş yavaş olayı başka boyuta çekti.Hatta şöyle bir yazı çıktı eğer Erman koç olursa 3.5 mil. dolar Murat olursa 8 mil.dolar laflarını unutmayalım.Ülkerin kulübümüze atadığı sömürge valisnin de sayın Yiğit ŞARDAN'la olan iş ilişkileri ve dostluğu ve bir anda Ahmet DEDEHAYIR'ın yönetim içinde pasifize edilerek basketbol şubesinin bir gecede Yiğit beye bağlanması Erman hocayla yapılan görüşmeleri bir anda bitirme noktasına getirdi.Dahası da var Erman hocaya dayatma yapamıyacağını iyi bilen Ülker gurubu hocanın transfer listesinde ki !! isimleri bu adamlarla şampiyon olamayız .Bunlar sıradan oyuncular diyerek veto etmesi Erman hocanın ve erdemli her insanın kabul edemiyeceği bir davranışa sebe olmaktadır.Bir hatırlatma bu oyuncuların içersinde Nonda de colo da var!!!!sonuç olarak Kulübü çalıştımayı Erman hoca istemedi sebebide açıkça belli meslek onuru.Tabi siz bu kelimeyi şimdi ki !! hocamızdan görmediğiniz gibi size yabancı olabilir.

Eğer konu 1 Haziran'sa işin içinde ki ! doğrularıda bilinmeyenleride açıklamanız lazım.Tabi bunu için önce konuya vakıf olmanız gerekli,tabi Erman işi yatınca kulüp istemiye ,istemiye Murat hocayla antlaştı.Nondayı beğenmeyen Ülker gurubu bize kendi oyuncusu Marshall'ı aldı tabi bir sene önce 50.bin dolara oynayan adama 280.bin dolar vererek.

Neyse fazla daha derine inmeyeyim bir laf vardır.Açtırma kutuyu söyletme kötüyü diye bu durum için tam uygun.

Bir soruda ben size sorayım Onur bey marshall'ın transferinde ki !! 230 bin dolarlık farkın hepsi bu oyuncuya mı gitti? yanıtınızı merakla bekliyorum ?? tabi her zaman ki ! gibi konu bilginiz dışı olduğu için yanıt vermekten kaçına bilirsiniz diye benim için tahminde yeterli bir cevap olacaktır.

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":1clnz7n2]VOLKAN KARDEŞİM

Yazımı okumamısın belli ben 1990+ derken hayat tecrübesi dedim buda yasla orantılı oluyo bilmem anlayabiliyomusun ??? cünkü polyanıclık güzel oynanılıyo subede burdakı 90+ kardeslerim cıkarsız sadece galatasaray sevgisi oldugunu sanıyo birilerinin kalbinde . İşler öle degil deniz kardesim bunu anlatmaya calısıyorum anlatabildiysem ne mutlu, cünkü akıllı zeki olmak baska birsey hayat tecrübesi baska bir sey okulda süper zekasındır cok akıllısınızdır ben bundan gocunmam övünürüm ben galatasaray sevgisine inandıgı kişilerde emin ol o sevgi paraya koltuk sevdasına dönmüs bunu anlatmaya calıstım cünkü cok iyi oyuncular. Siz bunları farkedemiyosunuz eger zaten alaycı kücük düsürücü olsaydı yönetici abimlerim arkadaslarım gerekeni yapardı ben nedemek istedigim bundan önceki yazılarımda acıkladım ama anlamamısın

Birde kardesin dedigin insan senden 6 yas büyük benden 6 yas büyük olan insana asla kardesim diye hitap etmiyorum canım kardesim ;) görüslerimiz zıtda olsa[/quote:1clnz7n2]
volkan abi kardeşim derken yakınlık anlamında bahsettim yanlış anladın sanırım...görüşlerimiz zıt olsa da bunun sadece o konuda olduğunu belirtmek amacıyla öyle dedim

mithat abi birşey soracağım erman hocanın listesinde hangi fransız oyuncular vardı ve türkiye'den kimleri düşünüyordu bildiklerini yazar mısın çünkü merak ettim açıkçası ...eğer alenen söylenmesini istemiyorsan pm atabilirsin abi

Deniz önemli degil kardesim beni anladıysan ne mutlu bilmem sezon acılısı toplantısındamıydın.Sana o toplantıdan bir anı anlatayım

Eyüb abi: abdi ipekciyiz istiyoruz hocam

1kısım taraftar : hayır hocam ayhan sahenk iyi

1kısım taraftar : evet hocam abdi ipcekciyiz istiyoruz

sonra muhterem zattan cevap

muhterem zat : erkek vede bayan takımında 2000 kişiye oynarsak hermac kemik seyirci ile size söz veriyorum yönetimle konusucam isteginizi sölicem abdi ipcekciye gidicez tabi bunu kemiklesmis seyirciyi oturtturmak biraz zaman alıcak ama ben size güveniyorum .

Simdi ben sana acıklayım biraz zaman demek bu sene olmaz birdaki sene geceriz demek yani kendinden okadar eminki muhterem zat hangi sartta olursa olsun o koltukda olucagını sanıyo benim sitemim benim kızgınlıgım buna. Kötü hocadir iyi hocadir yorumu bana düsmez benim gördügüm galatasarayın hedeflerine yetersiz hocadir.

Murat ÖZYER, onca sponsor desteğine(maddi olarak!) ve kendi taraftarının desteğine rağmen o kadar yetersizdir ki her seferinde elinini yüzüne bulaştırmıştır.

Koyduğu hedefler diyemeyeceğim çükü ilerisni görüp plan program yapan bir koç değildir kendisi. Günlük başarılarla yetinen, maçlarda oyun okuma bilgisi sınırlı, oyuncularını maç içinde tutma konusunda oldukça yetersizdir, kadro kurma ve oyuncu bilgisi bulunduğu konum ile hiçte uyuşmayan ki bu özellikleri ile halen başımızda kalması bile Galatasaray'dan sonra gelen isim ile alakalı olduğu artık gün gibi aşikârdır.

Artık yeter!

Bunca hezimete ve fiyaskoya rağmen hâlâ insaları kandırmaya çalışmaları bulundukları kuruma hakarettir.

Marshall Stricklan ile mi şampiyon olacaklarmış ? Bu oyunu okuma ve oyuncu psiklojisini çözemeyen koç ile mi ?

Bunlara ancak sizin gibiler inanır...

tamamdır mithat abi merak ettim çünkü koch'u da bu adam getirdi ve Koch burda efsane oldu.Sakatlanmasaydı 2 yıl üstüste bu takımda oynayan ilk yabancı olcaktı son yıllarda...
volkan öyle diyorsan öyledir dediğinde haklısın fakat bence yönetim de suçlu bu konuda...
bir de murat hocaya şimdilik ses edilmemesi görüşündeyim fakat benim de eleştirdiğim çok nokta var
mesela
saha içi yetersizlik
gereksiz açıklamalar
gerektiğinde yapılmayan açıklamalar
dağbaşına taraftar çağırmak
kariyerinde atmak dışında bir meziyetini kullanması istenmeyen bir guardı takımı oynatması için gül gibi kadroya dahil etmek ve takımı ona emanet etmek
artıları da eksileri de vardır ve gönderilseydi sesimi çıkarmazdım fakat özellikle yönetimin yaptığı saçmalıktan sonra bence bu adama bu kadro için çok yüklenmemek gerek tabi sezon ortasında eğer gerekli hamleler yapılmazsa avazım çıktığı kadar bağırırım çünkü temeli sağlam br kadro ve 2 transfer şart öyle çok birşey değil ve bunu da yapamazsa zaten arkasında durmam

Kerem SEÇER' Alıntı:
Muhterem zat değil Murat ÖZYER ;)

Muhterem zat (saygı değer kişi) bu kelimenin nesi kötü anlamadım uyarma ihtiyacı hissettin. Bence siz bize mail atın hoca ile ilgili kullanılacak veya kullanılmayacak ifadeler hakkında bizde ona göre davranalım. Bu kavgada bitsin sizde rahat edin, hocada rahat etsin ,bizde belki o zaman bu kulüp şampiyon olur.Ne kadar ufak hesaplar içersinde kalıyoruz.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":3og6zyrx]
Artık yeter!

Ne güzel anlatmışsınız düşüncelerimi.[/quote:3og6zyrx]

yetmez kardeşim yetmez ne zaman bu ülkenin en büyük kulübünün taraftarı olduğunuzu hatırlarsanız o zaman yeter.ne zaman çok sevdiğimiz galatasaray ezeli rakibi fenerbahçe den aynı firmadan daha az ücretle sponsorluk anlaşması yapmazsa o zaman yeter.efes ve telekom gibi seyircisi bile olmayan şirket takımlarını kendimize rakip dahi görememekten vazgecersek o zaman yeter.takımın coachunu ne zaman kendin seçersin o zaman yeter.ben şahsen bunları galatasaray'ın şampiyonluğa oynayamamasını kendime yediremiyorum onun için yetmez diyorum.eğer ilerisi için biz bunlara kafiyiz diyorsanız gölge yapmayın en azından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...