Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mithat Duran' Alıntı:
Bir soruda ben size sorayım Onur bey marshall'ın transferinde ki !! 230 bin dolarlık farkın hepsi bu oyuncuya mı gitti? yanıtınızı merakla bekliyorum ?? tabi her zaman ki ! gibi konu bilginiz dışı olduğu için yanıt vermekten kaçına bilirsiniz diye benim için tahminde yeterli bir cevap olacaktır.
Mithat Bey ima etmeyin, açık açık söyleyin ki kimsenin aklı karışmasın. İsmi söylerim de ama ispatlayamazsam kim uğraşacak tazminat davalarıyla diyorsanız o başka.

Bu sitede geçen sene den beri hep birşeyi iddaa ettim Murat Özyer yetersiz hocadır, bunu tüm forum bilir hatta Murat Özyer İstifa Topicini geçen sene ilk açan kişi bendim ve sürekli olarak bunu söylüyordum.
Ben Özyer'in tamamen basketbol kişiliğiyle alakalı yorum yapıyordum, ancak sizler adama belden aşağı saldırmaya başladınız bunu bekliyordunuz ve hedefinize ulaştınız.
Ben her zaman gibi Murat Özyer yetersizdir diyorum ancak sizin gibi zihniyete artık yter diyorum.Her gün buraya aynı şeyleri yazmaktan bıkmadınız bu adam takımın başında gidiyor madem gücünüz vardı getirseydiniz hadi geçtim getirmeyi madem büyük Galatasaraylısınız Murat Özyer'e Javtokas'ı getirmek için yardım etseydiniz ya da Domercant'ı...

Şimdi O farkın kerem abiye gittigi söylenecek diye korkuyorum acıkcası :)

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":353z4e6p]
Bir soruda ben size sorayım Onur bey marshall'ın transferinde ki !! 230 bin dolarlık farkın hepsi bu oyuncuya mı gitti? yanıtınızı merakla bekliyorum ?? tabi her zaman ki ! gibi konu bilginiz dışı olduğu için yanıt vermekten kaçına bilirsiniz diye benim için tahminde yeterli bir cevap olacaktır.
Mithat Bey ima etmeyin, açık açık söyleyin ki kimsenin aklı karışmasın. İsmi söylerim de ama ispatlayamazsam kim uğraşacak tazminat davalarıyla diyorsanız o başka.[/quote:353z4e6p]

Ben kaldıramayacağım taşın altına girmem Onur bey transferde yasal olan komisyon diye bir ücret var.Ama bakıyorumda konuyu yine alıp başka yerlere taşıyorsunuz.Sanırım yine konu hakkında bir fikre sahip olmadğınız için böyle bir yola başvurdunuz.

Bir ata sözü derki !lütfen üstünüze almayın.

Davul sesi zurna sesi uzaktan hoş gelir sesi ustalar meclisinde çıraklar keser sesi.

yalnızca bir Ata sözü lütfen başka yerlere çekilmesin.

saygılarımla
M.DURAN

Erdal Icelli' Alıntı:
Bazı Kişiler haklı oldukları konularda aşırı israr ve cümle secememeleri yüzünden haksız duruma düşüyor herkes fikrini belli kurallar icinde bildirmeli ancak bazen bu fikirler 50 defa söylenince kabak tadı veriyor.Bende Murat Özyerin bırakmasını istiyorum kampanya baslatılsa ilk katılacak olanlardan biriyim ancak böyle forumda ikili diyalog yaratmanın hemde bu diyalogları Basket takımını sadece takip eden ve hiç bir baglantısı olmayan birini suclayarak yapılmasını uygun ve etik bulmuyorum isterseniz 20 sayfa Murat Özyeri istemiyoruz yazın hiç bir anlam ifade etmez cünkü sözleşmesi bulunuyor ve bu yazdıklarınızı yönetimden biri okusa bile cok umrunda 1 2 kişinin cıkıp istemiyoruz demesi onlar icin bir anlam ifade etmeyecektir.

E.İcelli
Burak Barut' Alıntı:
Bu sitede geçen sene den beri hep birşeyi iddaa ettim Murat Özyer yetersiz hocadır, bunu tüm forum bilir hatta Murat Özyer İstifa Topicini geçen sene ilk açan kişi bendim ve sürekli olarak bunu söylüyordum.
Ben Özyer'in tamamen basketbol kişiliğiyle alakalı yorum yapıyordum, ancak sizler adama belden aşağı saldırmaya başladınız bunu bekliyordunuz ve hedefinize ulaştınız.
Ben her zaman gibi Murat Özyer yetersizdir diyorum ancak sizin gibi zihniyete artık yter diyorum.Her gün buraya aynı şeyleri yazmaktan bıkmadınız bu adam takımın başında gidiyor madem gücünüz vardı getirseydiniz hadi geçtim getirmeyi madem büyük Galatasaraylısınız Murat Özyer'e Javtokas'ı getirmek için yardım etseydiniz ya da Domercant'ı...

İki yazı arasındaki 7 farkı bulun :) Sana % 100 katılıyorum Burakcım

"Ali Demirci"]
Artık yeter!

yetmez kardeşim yetmez ne zaman bu ülkenin en büyük kulübünün taraftarı olduğunuzu hatırlarsanız o zaman yeter.ne zaman çok sevdiğimiz galatasaray ezeli rakibi fenerbahçe den aynı firmadan daha az ücretle sponsorluk anlaşması yapmazsa o zaman yeter.efes ve telekom gibi seyircisi bile olmayan şirket takımlarını kendimize rakip dahi görememekten vazgecersek o zaman yeter.takımın coachunu ne zaman kendin seçersin o zaman yeter.ben şahsen bunları galatasaray'ın şampiyonluğa oynayamamasını kendime yediremiyorum onun için yetmez diyorum.eğer ilerisi için biz bunlara kafiyiz diyorsanız gölge yapmayın en azından.

İMZA

VOLKAN ÖZGER

Burak Barut' Alıntı:

Valla çok haklısın niye getirmedik acaba !!!biz bu kulübe ihanet eden kişileriz.Yoksa siz bu işleri bilmessiniz siz oturun oturduğunuz yerde biz ülkerle hertürlü başarını yolunu öğrendik ne sizin aklınaza ,nede paranıza mı dendi.

Çok merak ediyorum acaba gidip hocaya 'Hocam bu oyuncuları getirme şansımız var ilgilenirseniz yardımcı olurum bir Galatasaraylı olarak' dediniz mi çok merak ediyorum?
Yoksa bir menejer olarak illetiniz mi bu da kabulumdur?

Mithat Duran' Alıntı:
Ben kaldıramayacağım taşın altına girmem Onur bey transferde yasal olan komisyon diye bir ücret var.Ama bakıyorumda konuyu yine alıp başka yerlere taşıyorsunuz.Sanırım yine konu hakkında bir fikre sahip olmadğınız için böyle bir yola başvurdunuz.

Davul sesi zurna sesi uzaktan hoş gelir sesi ustalar meclisinde çıraklar keser sesi.

saygılarımla
M.DURAN
Mithat Bey bilmemek değil öğrenmemek ayıp der atalarımız. Madem yasal, neden söylemiyorsunuz kimin ne kadar komisyon aldığını? Bir de madem bu yasal bir şey neden gündeme getirme gereği duydunuz?

Burak Barut' Alıntı:
Çok merak ediyorum acaba gidip hocaya 'Hocam bu oyuncuları getirme şansımız var ilgilenirseniz yardımcı olurum bir Galatasaraylı olarak' dediniz mi çok merak ediyorum?
Yoksa bir menejer olarak illetiniz mi bu da kabulumdur?

Sen beni komisyoncuyla karıştırdın galiba Burak lafın gittiği yeri iyi belle!!!ben inanmadığım bir insana niye gidipte oyuncu önereyim .Bu açıkça kendimle çelişmek olur biz gerekeni gerekli kişiler vasıtasıyla değerli büyüklerimize ilettik.Bundan sonrası bizim dışımızda gelişen olaylardır.Yalnız bu sene iyi para harcandı 3 tane isim ve kariyerli oyuncu alındı .İki tane de bonus aldılar.Yerli sıradan bir oyuncu ile transferi şimdilik bitirdiler.O zamanda yazdım bir kez daha yazayım kalbur üstü oyuncuları idare etmek çok zordur deneyim ister .Akil kullanırsanız çok büyük bir silah olur.Ama tecrübesiz ve pasifseniz zaman içersinde o silah teper sizi vurur.Nedemek istediğimi anlatabildim mi??Burak'cım

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":13zs3r1l] Ben kaldıramayacağım taşın altına girmem Onur bey transferde yasal olan komisyon diye bir ücret var.Ama bakıyorumda konuyu yine alıp başka yerlere taşıyorsunuz.Sanırım yine konu hakkında bir fikre sahip olmadğınız için böyle bir yola başvurdunuz.

saygılarımla
M.DURAN
Mithat Bey bilmemek değil öğrenmemek ayıp der atalarımız. Madem yasal, neden söylemiyorsunuz kimin ne kadar komisyon aldığını? Bir de madem bu yasal bir şey neden gündeme getirme gereği duydunuz?[/quote:13zs3r1l]

Gerektiği zaman gerektiği yerde örneğin genel kurulda zaten bu konu konuşulacak.O zaman kimin nasıl Galatasaray'lı olduğu belli olur.

Onur bey
Siz bu konuları zaman bırakın açıklamanın bir nüshasını size mail atarım.

Size bir söz daha

Allahım beni dostlarımdan koru düşmanlarımla zaten ben baş ederim. Hz. MEVLANA

Mithat Bey yerinin Genel Kurul olduğunu düşündüğünüz konuyu neden burada gündeme getiriyorsunuz?

Madem alınan yasal bir komisyon, kimin aldığını açıkmalamaktan neden ısrarla kaçınıyorsunuz?

Benim bir fikrim var.

Aynı böyle bir konu daha açılsın.''Murat Hoca devam etmeli'' başlığı altında.

Murat Hoca bırakmalı konusunda; bırakmasını isteyen renktaşlarımız neden bırakması gerektiğini,yerine kimi düşündüklerini,hocanın yanlışlarını yazsınlar.
Bu bölüme sadece Murat Hoca karşıtları yazsın.Kendi aralarında muhabbet tarzı iletiler göndersinler.Diğerleri okumakla yetinsin.

Murat Hoca devam etmeli konusunda; bırakmasını istemeyen renktaşlarımız neden bırakmaması gerektiğini,neden hocanın yanında olduklarını ve ona güvendiklerini yazsınlar.
Bu bölüme sadece Murat Hoca'yı isteyen renktaşlar yazsın.Murat Hoca'ya olan güvenlerini her geçen günden ve maçtan sonra tazelesinler.Diğerleri okumakla yetinsin.

Sadece bir fikir.Hoşgören de olur beğenmeyen de... Herkese saygım vardır.
Teşekkürler.

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey yerinin Genel Kurul olduğunu düşündüğünüz konuyu neden burada gündeme getiriyorsunuz?

Madem alınan yasal bir komisyon, kimin aldığını açıkmalamaktan neden ısrarla kaçınıyorsunuz?

Niye bu kadar sabırsızsınız Onur bey size tonlarca soru sordum hep kulak arkası edip duymadınız.Şimdi bu heyecanınız niye maalesfef şu an büyüklerim böyle bir açıklama yapmamı doğru bulmazlar.Dediğim gibi yeri zamanı geldiğinde sizde öğreneceksiniz.Bu forumda bahsettim kimse anasından çıkma aksüt değil işin içinde başka işler olduğuna ufak bir dem vurmaktır.

Bu arada ben hiç bir zaman kaçmadım kaçmam da azdan az gider çoktan çok felsefesini benisemiş biri olarak.

Kaçınıyorsunuzun temeli kaçmak fiilinden gelir.

Ufak bir hatırlatma!!!!!!

Tugay Aktepe' Alıntı:
Benim bir fikrim var.

Aynı böyle bir konu daha açılsın.''Murat Hoca devam etmeli'' başlığı altında.

Murat Hoca bırakmalı konusunda; bırakmasını isteyen renktaşlarımız neden bırakması gerektiğini,yerine kimi düşündüklerini,hocanın yanlışlarını yazsınlar.
Bu bölüme sadece Murat Hoca karşıtları yazsın.Kendi aralarında muhabbet tarzı iletiler göndersinler.Diğerleri okumakla yetinsin.

Murat Hoca devam etmeli konusunda; bırakmasını istemeyen renktaşlarımız neden bırakmaması gerektiğini,neden hocanın yanında olduklarını ve ona güvendiklerini yazsınlar.
Bu bölüme sadece Murat Hoca'yı isteyen renktaşlar yazsın.Murat Hoca'ya olan güvenlerini her geçen günden ve maçtan sonra tazelesinler.Diğerleri okumakla yetinsin.

Sadece bir fikir.Hoşgören de olur beğenmeyen de... Herkese saygım vardır.
Teşekkürler.

Aslında iyi fikir ama bizde olmaz gurupçuluk olur.Sevgili Turgay böyle zamanlarda bölünmeye değil birleşmeye ihtiyacımız var.Bırakalım herkes özgürce fikrini savunsun.

Mithat Duran' Alıntı:
Niye bu kadar sabırsızsınız Onur bey size tonlarca soru sordum hep kulak arkası edip duymadınız.Şimdi bu heyecanınız niye maalesfef şu an büyüklerim böyle bir açıklama yapmamı doğru bulmazlar.Dediğim gibi yeri zamanı geldiğinde sizde öğreneceksiniz.Bu forumda bahsettim kimse anasından çıkma aksüt değil işin içinde başka işler olduğuna ufak bir dem vurmaktır...
Zamanında siz merak ettiniz, şimdi ben merak ediyorum. Benim basketbol bilgimin sizin kadar derin olmaması ve şubeye uzak olmam nedeniyle yanıt veremiyordum ama siz bildiğiniz şeyleri söylemiyorsunuz.

Abilerinizin isteğiyle foruma üye oldunuz ve üye olduğunuz andan itibaren aldığınız telkinler sonucu Murat Özyer´e saldırdınız. Abilerinizden aldığınız bilgilerle burada anti Murat Özyer ortamı yaratmaya çalıştınız...

Evet Darüşşafaka maçından sonra Murat Özyer istifa etmedi, sizin deyiminizle Ertuğrul Sağlam gibi adam gibi adam olamadı. Ama o hiçbir maçtan sonra sizin abilerinizin 3 yıl görev verdiği Halil Üner gibi kapı tekmelemedi, abilerimiz gibi hakem tokatlamadı... Onun için hiçbir zaman adam gibi adam olamayacak Murat Özyer.

Haklısınız kimse sütten çıkmış ak kaşık değil...

Not: Merakım giderilmezse boşa kürek sallamaya gerek yok, bir daha yanıt vermemeyi tercih ederim.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1canyycx]
Niye bu kadar sabırsızsınız Onur bey size tonlarca soru sordum hep kulak arkası edip duymadınız.Şimdi bu heyecanınız niye maalesfef şu an büyüklerim böyle bir açıklama yapmamı doğru bulmazlar.Dediğim gibi yeri zamanı geldiğinde sizde öğreneceksiniz.Bu forumda bahsettim kimse anasından çıkma aksüt değil işin içinde başka işler olduğuna ufak bir dem vurmaktır...
Zamanında siz merak ettiniz, şimdi ben merak ediyorum. Benim basketbol bilgimin sizin kadar derin olmaması ve şubeye uzak olmam nedeniyle yanıt veremiyordum ama siz bildiğiniz şeyleri söylemiyorsunuz.

Abilerinizin isteğiyle foruma üye oldunuz ve üye olduğunuz andan itibaren aldığınız telkinler sonucu Murat Özyer´e saldırdınız. Abilerinizden aldığınız bilgilerle burada anti Murat Özyer ortamı yaratmaya çalıştınız...

Evet Darüşşafaka maçından sonra Murat Özyer istifa etmedi, sizin deyiminizle Ertuğrul Sağlam gibi adam gibi adam olamadı. Ama o hiçbir maçtan sonra sizin abilerinizin 3 yıl görev verdiği Halil Üner gibi kapı tekmelemedi, abilerimiz gibi hakem tokatlamadı... Onun için hiçbir zaman adam gibi adam olamayacak Murat Özyer.

Haklısınız kimse sütten çıkmış ak kaşık değil...[/quote:1canyycx]

Beğenmediğiniz abiler gerekli belgeleri sayın başkan Özhan (ABİ) CANAYDIN'a vererek Halil Üner'in bu takımla ilişiğinin kesilmesini sağlamıştır.Onur bey birilerini itham ederken seviyenizi ve saygınızı düşürmemenizi rica ederim.Ben kimsenin tetikçisi değilim kimseninde güdümünde yazı yazmam siz bu forumda yönetici olmanız bana hakaret etme hakkını size vermiyor.Biz o hakeme o tokatı Galatasaray'ın hakkını yediği için attık.O tokatın asıl sahibi bu kulübün ekmeğini yiyip daha sonra ihanet ve gaflet içine düşen Turgay DEMİREL'e atılmıştır.Keşke kapı tekmeleseydide en azından ruhunu belli ederdi.

Müthiş ikili sahnede. Salon tıklım tıklım dolu. Atışmaları izleniyor, dışarıda kalabalık içeri girmek istiyor.

Karagöz: Hacivatım bak gene ilgi çektik.
Hacıvat: Çekeriz dostum benim sayemde.
Karagöz:Hayır benim benim.

Mithat Duran' Alıntı:
...Onur bey birilerini itham ederken seviyenizi ve saygınızı düşürmemenizi rica ederim.Ben kimsenin tetikçisi değilim kimseninde güdümünde yazı yazmam siz bu forumda yönetici olmanız bana hakaret etme hakkını size vermiyor...
Haklısınız Mithat Bey, ispatlayamayacağım bir konuda ithamda bulundum, özür dilerim...

Gökce Başaran' Alıntı:
Müthiş ikili sahnede. Salon tıklım tıklım dolu. Atışmaları izleniyor, dışarıda kalabalık içeri girmek istiyor.

Karagöz: Hacivatım bak gene ilgi çektik.
Hacıvat: Çekeriz dostum benim sayemde.
Karagöz:Hayır benim benim.

Alkış ne söz söyledin öyle Bravoo...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...