Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Turgay iyi fikirde bizim adımız olmus kelle avcısı ipe götüren bugünde oldu sabotajcı.Bizim yazı yazmadıgımız yerlere bizim adımıza yazı yazanıda gördük neden diye sorunca ceza aldıgımızıda yasadık gecmise bakıp okuyanlar görüceklerdir.
Onur yavuz abime 1 sey sorucam gecen sene yenildigimiz bir mac sonrası hatırlamıyorum ama arastırırsam bulurum murat hoca gitsin yazın vardı aslın içimizde ne fırtınılar kopuyo ama sene sonunu beklıyoruz diye ne oldu??? murat hoca bizi sampiyonmu yaptıda o fırtına dindi o anlamadım abim ???

Her 2-3 sayfada bir gerginlik yasanıyor . Herkes birbirine hakaret ve aşağılayıcı sözler sarf ediyor . Bu tür olayların yaşandığı başlıklar kilitlendiğine göre bence bu konuda kilitlenmeli . Cünkü ne desek boş , konustukca batıyoruz . Bu saatten sonra hoca istifa etmez .

Bende bu topiğin nereye varmak istediğini merak ediyorum.Sanki Murat Özyer bu konu 20 sayfayı aşınca bırakacam demiş gibi sürekli aynı konu üzerinde aynı fikirler üzerinde 10larca yazı yazılıyo ve işin sonu sen komisyon aldın, sen şunu yaptın, sen bunu yaptına kadar vardı.Misafirler zevkle izliyodur sanırım bu durumu...

Volkan Ozger' Alıntı:
... Onur yavuz abime 1 sey sorucam gecen sene yenildigimiz bir mac sonrası hatırlamıyorum ama arastırırsam bulurum murat hoca gitsin yazın vardı aslın içimizde ne fırtınılar kopuyo ama sene sonunu beklıyoruz diye ne oldu??? murat hoca bizi sampiyonmu yaptıda o fırtına dindi o anlamadım abim ???
Volkan o sözü söylediğimi hatırlıyorum. Sezon sonu, özellikle ona karşı yapılanlardan sonra kalmasını istemedim. Hatta kupadaki Daçka yenilgisinden sonra da arkasındaki en büyük güç olarak görünen taraftar desteğini kaybetmeye başladığını düşündüğüm için bırakmasının daha doğru olacağı kanaatindeydim.

Ama her defasında saldırgan bir üslupla hoca eleştirilince, olay bel altına kayınca ister istemez Galatasaray´ın hocasını savunma ihtiyacını hissediyor insan.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":d2c8cg02]... Onur yavuz abime 1 sey sorucam gecen sene yenildigimiz bir mac sonrası hatırlamıyorum ama arastırırsam bulurum murat hoca gitsin yazın vardı aslın içimizde ne fırtınılar kopuyo ama sene sonunu beklıyoruz diye ne oldu??? murat hoca bizi sampiyonmu yaptıda o fırtına dindi o anlamadım abim ???
Volkan o sözü söylediğimi hatırlıyorum. Sezon sonu, özellikle ona karşı yapılanlardan sonra kalmasını istemedim. Hatta kupadaki Daçka yenilgisinden sonra da arkasındaki en büyük güç olarak görünen taraftar desteğini kaybetmeye başladığını düşündüğüm için bırakmasının daha doğru olacağı kanaatindeydim.

Ama her defasında saldırgan bir üslupla hoca eleştirilince, olay bel altına kayınca ister istemez Galatasaray´ın hocasını savunma ihtiyacını hissediyor insan.[/quote:d2c8cg02]

Eyvallah abim bunu duymak istiyordum saol ama söle bir gercekde varki galatasaraylı dedigimiz bir insan takıma zararda veriyosa gider.Uzatmicam salonda tepkimide koyarım benimle aynı düsüncede olanlarda eslik eder!!!!

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":19z00d3n]... Onur yavuz abime 1 sey sorucam gecen sene yenildigimiz bir mac sonrası hatırlamıyorum ama arastırırsam bulurum murat hoca gitsin yazın vardı aslın içimizde ne fırtınılar kopuyo ama sene sonunu beklıyoruz diye ne oldu??? murat hoca bizi sampiyonmu yaptıda o fırtına dindi o anlamadım abim ???

Ama her defasında saldırgan bir üslupla hoca eleştirilince, olay bel altına kayınca ister istemez Galatasaray´ın hocasını savunma ihtiyacını hissediyor insan.[/quote:19z00d3n]

Onur Abi bunu ilk kez savunmuyorsunuz ki...
3 seneden beri durum aynı.
18 Mart 2007 tarihinde Ahmet Cömert'te Fenerbahçe Ülker'e 91-57'lik skorla yani 34 sayı farklı bir hezimete uğradığımızda da aynı yorumları yapmışsınız.Arşiv bölümüne girdim,gördüm.
Ve bugün de aynı yorumları yapıyorsunuz.
Bilen bilir.Ben de 2 seneden beri ne olursa olsun Murat Hoca'nın yanındaydım.Ancak alınan sonuçlar gelecek için hiç ümit vermiyor.
Doğru olan Murat Hoca'nın görevi bırakması.
Ancak devam ederse de bu taraftar desteğini hiçbir zaman esirgemez.
Son sözüm Murat Hoca'yı seviyoruz.Ama Galatasaray'ı daha fazla seviyoruz.
Teşekkür ederim.

Olayın özü şu benim düşüncelerim aynen şöyle;

Murat Özyer yetersizdir ancak Mithat Abi ve diğerlerinin bu acımasız ve sürekli olan karalama çabalarına inat MURAT ÖZYER kalsın istiyorum.Başaranlar sağolsun.

istiklal sokaklarında yürüyoruz formalarla
sayımız yüzbinler oldu sarısıyla kırmızıyla
sarın güneş gibi olsun kırmızında damarımda kan
sensiz geçmesin bu yaşam senin için bütün kavgam
bindokuzbeşte doğdu şanlı galatasarayımız
ıssız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz
o günlere inanarak dalgalan sarı kırmızı
acıların arasında söyle isyan marşımızı
kalksın eller üçlü için haykıralım cimbom için
son nefesi verir gibi şahadet getirir gibi

Beste aslında göztepe isyan marsıdır onların affına sıgınarak göztepe yazan yerleri cevirdim.Bunu burya yazmamdaki sebep bizim suandaki halimizi anlatıyo.Burayada daha fazla yazmıcam TEPKİMİ SALONDA göstericem herkese saygılar.

(not mars insanı göztepeli yapıcak kadar güzel dinleminiz tavsiye ederim yazanın besteleyenlerin yüreklerine saglık göztepeli yada izmirli degilim ama artık göztepe fanıyım :) )

Volkan Ozger' Alıntı:
istiklal sokaklarında yürüyoruz formalarla
sayımız yüzbinler oldu sarısıyla kırmızıyla
sarın güneş gibi olsun kırmızında damarımda kan
sensiz geçmesin bu yaşam senin için bütün kavgam
bindokuzbeşte doğdu şanlı galatasarayımız
ıssız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz
o günlere inanarak dalgalan sarı kırmızı
acıların arasında söyle isyan marşımızı
kalksın eller üçlü için haykıralım cimbom için
son nefesi verir gibi şahadet getirir gibi

Beste aslında göztepe isyan marsıdır onların affına sıgınarak göztepe yazan yerleri cevirdim.Bunu burya yazmamdaki sebep bizim suandaki halimizi anlatıyo.Burayada daha fazla yazmıcam TEPKİMİ SALONDA göstericem herkese saygılar.

(not mars insanı göztepeli yapıcak kadar güzel dinleminiz tavsiye ederim yazanın besteleyenlerin yüreklerine saglık göztepeli yada izmirli degilim ama artık göztepe fanıyım :) )

Kaf-Kaf forumlarına yaz bunları da çıldırsınlar biraz.. :)

Şaka bir yana da İzmir'de en iyi seyirci Karşıyaka'da var bence.

polemik yaratmak degil amacım sadece suankı duruma uygun oldugunu düsündüm.Bence türkiyede yazılmıs en güzel 5 besteden biridir diger dört besteden 3 carsıya aittir kesin belki 1 tanede bizde vardır ama süper mars dinlemeni tavsiye ederim ben mp3 bile buldum dinliyorum :) tugay neyse bence kafkafın degildir göztepenindir :p

Volkan o beste tribünde söylenir forum köşelerinde değil. Yok ben söylerim diyorsan buyur kardeşim. Ortam varsa salonda söylersin. Yok salonda ortam yoksa isyan edecek durum da yoktur demektir ;) Ki sen isyan edeceğim diyorsun bekliyorum büyük bir merakla kardeşim ;)

Bu arada marş bahane önemli olan isyan. Tabiki bu marşla isyan edilmez;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Volkan o beste tribünde söylenir forum köşelerinde değil. Yok ben söylerim diyorsan buyur kardeşim. Ortam varsa salonda söylersin. Yok salonda ortam yoksa isyan edecek durum da yoktur demektir ;) Ki sen isyan edeceğim diyorsun bekliyorum büyük bir merakla kardeşim ;)

Bu arada marş bahane önemli olan isyan. Tabiki bu marşla isyan edilmez;)

Yine durumu farklı yere cektin ben bunu güzel oldugu için yazdım he istifa diye gidicegim maclarda bagırıcam emin ol bu mars göztepenin ben other takımların taraftarları gibi baskasını marsını alıpda sölemem :) Sölede bir durum var marsın büyük kısmında sarkı kırmızı askını anlatıyo vede biraz umutsuzlukdan umuda cıkıs anlatılıyo suan bizim basket takımında oldugu gibi bunu anlatmak istedim .Yazmamdaki amac murat hoca ile ilgili degil umutsuzluk durumunaydı ama siz cok alıngan olmusunuz :) neyse sanırım yeterince acık oldu keremcim

Dedim zaten bu marş bahane diye. Ben olayı başka yerlere çekmedim. Rahatsız olan rahatsızlığını dile getirmeli. Salonda veya kongrede. Sizler için buraya 10'larca şeyi tekrar tekrar yazmanın getirisi nedir? Sevgili Eren kardeşimiz de sormuş aynı soruyu. Burada şov mu yapıyorsunuz yoksa gerçekten rahatsız mısınız göreceğiz ;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Dedim zaten bu marş bahane diye. Ben olayı başka yerlere çekmedim. Rahatsız olan rahatsızlığını dile getirmeli. Salonda veya kongrede. Sizler için buraya 10'larca şeyi tekrar tekrar yazmanın getirisi nedir? Sevgili Eren kardeşimiz de sormuş aynı soruyu. Burada şov mu yapıyorsunuz yoksa gerçekten rahatsız mısınız göreceğiz ;)

Kerem yine dıyorum murat hoca gittsin diye yazmadım .Bu mars icin topic acmam komik olurdu sadece sarı kırımızı olan askı vede umutsuzlukdan umuda cıkılıcagına inanısı anlatıyo diye yazdım !!! neyi uzatıyosun anlamadım suan ??? ;)

Konuyla alakası yoksa söyle sileyim mesajları Volkan.
"Başlıkla alakalı olmayan mesajlar silinir."
Sen cevap ver, ben bakarım yarın.
İyi geceler ;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Konuyla alakası yoksa söyle sileyim mesajları Volkan.
"Başlıkla alakalı olmayan mesajlar silinir."
Sen cevap ver, ben bakarım yarın.
İyi geceler ;)

Konu ile alakalı burdakı umutsuzlugu anlatıyo vede sarı kırmızıya duyulan askı ;) anlatıyo sanırım yeterli???

Eren Aydın' Alıntı:
Müthad Abi bu bölüme sorulara cevap verme dışında yazma amacın nedir?
Bizi ikna etmek mi yoksa kendine taraftar bulmak mı?

Benim kimseyi ikna etmek için üstlendiğim bir misyonum yok .Sevgili kardeşim !!benim amacım ben doğruları yazayım isteyen, istediğine inanır.Birde Kadir inanır.Eğet amacım taraftar toplamak olsaydı bir kahvaltı düzenler uzun uzun vaadlerde bulunur insanlara yalandan güler.Onlara sıcak davranır kendime taraftar edinirdim.

Onur bey geç kalınmış özür için teşekkür ederim.Yalnız sizi karagöz beni hacıvat yapan arkadaşlar bizim atışmamızı gayet mutlu mesut izliyor.

Tekrar ,tekrar beyan edeyim !!! ben kimsenin kalemşörü değilim hatta bu forumda yazdığım için sizin tabirinizle abiler tarafından sıkça ,ve sert bir şekilde ikazlar almama rağmen insanlar doğruları bilsinler diye yazıyorum.

Mithat eleştrilerin artık iyice kontrolden çıktı, biraz sakin ol lütfen!

Kahvaltı falan vs... böyle betimlemeler yapman kırıcı oluyor, Murat hoca'yı bu foruma böyle yazarak gönderemezsin, kongre üyesisin, şayet yanlış ilişkiler varsa orada ifşa et, ama burada bizi bu konuların içine çekme lütfen!

Murat hoca'yı beğenenlerde beğenmeyenlerde Koçluğunu konuşuyor, lütfen burada farklı yaklaştığını farket, insanları rencide etme.

Kendi adıma ben Murat hocay hep inandım, halada içimde bu inancı taşıyorum, ama bu forumdaki karşı görüşteki dostlarımın Murat hoca(saygılı olanları) eleştirilerini yaşadığımız olaylara bakarak saygıyla karşılıyorum.

Tekrar ediyorum ben hocamıza inanıyorum hala, ama Galatasaray'ımız için hayırlısı ne ise o olsun en çok buna inanıyorum!

Herkese sevgilerimle!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...