Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam zaten ben senin şahsına bi eleştiri yapmadımki sen bu skorlardan sonra eleştiri yapmadıysan benim dediklerimide üzerine almana gerek yok, Ben şahsen Murat Özyer'e güveniyorum nasıl telekom' elendikten sonra boğazım yırtılana kadar Murat hoca için tezahürat ettiysem gene yaparım ozamanda güvendim şimdide güveniyorum. Ama yanlış anlaşılmakda istemem Murat hocayı beğenmeyenlerin de haklı nedenleri vardır kendilerince onu istemeyenlerede saygılıyım. Ama ben güveniyorum varmı daha ötesi.

Halamin biyiklari olsaydi amcam olurdu.
Olimpiyatta Rİze'den 5 yemeseydik, belki Terim istifa etmezdi.
Bu isler boyle.

Tezahurati Galatasaray'a yapin, hocaya degil.
Hocalar gelir gecer, Yenilmez Armada ruhun yeter.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Tamam zaten ben senin şahsına bi eleştiri yapmadımki sen bu skorlardan sonra eleştiri yapmadıysan benim dediklerimide üzerine almana gerek yok, Ben şahsen Murat Özyer'e güveniyorum nasıl telekom' elendikten sonra boğazım yırtılana kadar Murat hoca için tezahürat ettiysem gene yaparım ozamanda güvendim şimdide güveniyorum. Ama yanlış anlaşılmakda istemem Murat hocayı beğenmeyenlerin de haklı nedenleri vardır kendilerince onu istemeyenlerede saygılıyım. Ama ben güveniyorum varmı daha ötesi.

Ha söle güveniyorum diyipde konusanlara eyvallah tartısırız konusuruzda .Aslında gitmesini istiyorum ama burda ona cok gitsin diye kalsın gibi komik cümleler üreten daha neye inandını neye inanmadıgının bilmeyipde bize saldıranlar komik duruma düsmeyinde. Bir davaya inancınız olsun ya bu insana güveniyosunuzdur ya güvenmiyorsunuzdur !!!

Zoban Raftik' Alıntı:
Halamin biyiklari olsaydi amcam olurdu.
Olimpiyatta Rİze'den 5 yemeseydik, belki Terim istifa etmezdi.
Bu isler boyle.

Tezahurati Galatasaray'a yapin, hocaya degil.
Hocalar gelir gecer, Yenilmez Armada ruhun yeter.
Abi biz maçta takımımız için Galatasarayımız için çok tezahürat yaptık nasıl hafta sonu maç boyunca Galatasarayıma boğazımı kanatana kadar tezahürat yaptım ( Beni gören bilen biliyor) maçtan sonrada ışıl için tezahürat yaptım, nasıl Hagi için tezahürat yaptıysam Murat hoca içinde yaptım bunu galatasaraya takıma tezahüratdan ayrı görmek, farklı görmek anllamsız, Murat hocayı istememeniz bana haksızlık yapma imkanını tanımaz size benim takımım için nasıl tezahürat yaptığımı, Bu armaya nekadar bağlı olduğumu ve onu herşeyin kendimin bile önünde tuttuğumu beni tanıyan bilen biliyor.
Hocalar tabiki gelip geçicidir aslolan ARMA dır ama bu takımın başındaki insana hakaret etmek yada onun için tezahürat etmemek demek değildir, yada hocaya tezahürat etmek veya bir oyuncu için tezahürat yapmak takımı ikinci plana atmak değildir.

Galatasaray taraftari kimsenin, Galatasaray'a oyle ya da boyle hizmet eden kimselere dusman kesilmesi dusunulemez. Dolayisi ile sayin Murat Ozyer'i elestiriyor olmam, gorevi birakmasini arzulamam, ona dusman oldugum anlamina gelmez. Icinden dusmanlik gececek kadar sert duygular tasimiyorum. Bu takimi sampiyon yaparsa, onu omuzlara alacak olan da sonucta yine bizleriz. Sadece kocluk beceresine, taktik anlayisina, takimi yonetme uslubune ve mac oncesi/sonrasi demeclerine "pozitif" bakan bir GS taraftari degilim.
Bir tür tükenis yasandi Ozyer ile Galatasaray arasinda, bana göre.
Ben kendisinin, yerine alternatif hoca olarak Erman Kunter bakilmaya baslandigi anda istifa etmesini beklerdim. Etmedi.

Basarisiz olmasini da bekler halde degilim. Takimi oynatsin, takim 20 sayilardan maclar vermesin, potansiyelini sahaya yansitsin, Ozyer'i yine alkislariz. Umidim yok sadece.

Takim disinda, hocalara yoneticilere bagrilmasini manasiz buluyorum.
Sahadaki oyuncuyu yureklendirmek gerekiyor, tezahurat bunun icindir.
Saha kenarindakiler yureklilik zafiyeti icindelerse zaten gorevlerinin basinda olmamalari gerekiyor.

Zoban Raftik' Alıntı:
Galatasaray taraftari kimsenin, Galatasaray'a oyle ya da boyle hizmet eden kimselere dusman kesilmesi dusunulemez. Dolayisi ile sayin Murat Ozyer'i elestiriyor olmam, gorevi birakmasini arzulamam, ona dusman oldugum anlamina gelmez. Icinden dusmanlik gececek kadar sert duygular tasimiyorum. Bu takimi sampiyon yaparsa, onu omuzlara alacak olan da sonucta yine bizleriz. Sadece kocluk beceresine, taktik anlayisina, takimi yonetme uslubune ve mac oncesi/sonrasi demeclerine "pozitif" bakan bir GS taraftari degilim.
Bir tür tükenis yasandi Ozyer ile Galatasaray arasinda, bana göre.
Ben kendisinin, yerine alternatif hoca olarak Erman Kunter bakilmaya baslandigi anda istifa etmesini beklerdim. Etmedi.

Basarisiz olmasini da bekler halde degilim. Takimi oynatsin, takim 20 sayilardan maclar vermesin, potansiyelini sahaya yansitsin, Ozyer'i yine alkislariz. Umidim yok sadece.

Takim disinda, hocalara yoneticilere bagrilmasini manasiz buluyorum.
Sahadaki oyuncuyu yureklendirmek gerekiyor, tezahurat bunun icindir.
Saha kenarindakiler yureklilik zafiyeti icindelerse zaten gorevlerinin basinda olmamalari gerekiyor.

Abi ben senin gibi eleştirenleri hiç bi şekilde herhangi bi lafım olamaz. Ben ve şahenkteki herkes maç bittikten sonra Murat hoca için tezahürat yaptık onu sevdiğimizden başarıların gelip geçici olduğundan aslolanın asalet olduğundan dolayı yani onu yüreklendirelim maçı koparsın diye değil yani nasıl imparator Fatih Terim diye bağırdıysak aynı nedenlerden dolayı. Sizin fikirlerinize saygılıyım Düşamanlık kelimesinide sizin için kullandığım için üzgünüm zaten değiştirmiştim ama görmüşsünüz malesef ben hatamı düzeltmeden :) .

Samil eyvallah gırtlagım kanayana kadar bagrıyorum diyosunda murat hoca sana karslıgında istedigin o kupayı yada güzel basketbolu yada bir macada giderken kesin alabilicez dedirtiyormu ??? Bu güveni veremiyo veriyo diyen yalan söler kendini kandırır.

Evet biz karsılıksız seviyoruz ama bir sene iki sene olur bir insana sabır. Bizimde galatasarayın basarısını görmek hakımız vede galatasaray adının gectigi yerde basarısızlık varsa gidilir erdemliktir sevgidir ama ben bu muhteremde göremiyorum neyse uzatmıcam aynı seyleri dönüyo konuyu

Bizimde karsılık bekleme vaktimiz geldi muhteremden eger takımın hakını veremiyosa isyanımızda protestomuzda haklıdır.

Asalet, basarisiz oldugu o koltuga Erman Kunter dusunuldugu anda istifayi verip gitmekle olurdu.
Galatasaray'in asaletiyse apayri . Bu yuzden Sayin Ozyer'in aslinda demeclerinde cizdigi ve cogu kisinin oradan dusundugu sekli ile "adam gibi adam"ligina bu kalma karariyla nasil tutusturuldugunu da merak ediyorum. Bu hal her sekli ile Galatasaray'a zarar veriyor.

Zoban Raftik' Alıntı:
Asalet, basarisiz oldugu o koltuga Erman Kunter dusunuldugu anda istifayi verip gitmekle olurdu.
Galatasaray'in asaletiyse apayri . Bu yuzden Sayin Ozyer'in aslinda demeclerinde cizdigi ve cogu kisinin oradan dusundugu sekli ile "adam gibi adam"ligina bu kalma karariyla nasil tutusturuldugunu da merak ediyorum. Bu hal her sekli ile Galatasaray'a zarar veriyor.
Sana katılmıyorum abi ben o olaya şu pencereden bakıyorum Murat Özyer çok sevdiği Galatasaray için Beşiktaş takımın hocalığını elinin tersiyle itmiştir, benim bakış açım.

Burada İstifa et diyenler Murat Özyer'i görseler hocam nasılsınız der imza ister fotoğraf çektirebilir miyiz der ?Sizin istifa anlayışınız bilgisayarınız on ile off tuşu arasındadır.

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Burak Barut":253rhfg6]Burada İstifa et diyenler Murat Özyer'i görseler hocam nasılsınız der imza ister fotoğraf çektirebilir miyiz der ?Sizin istifa anlayışınız bilgisayarınız on ile off tuşu arasındadır.
[/quote:253rhfg6]

Valla öle bir sey yapmadım gördüm acılıs partisinde nasıl olucak simdi ??? 8) Üstüne üstlük sorular sorucaktık ama savas vede eyüb abiye saygımızdan sormadık barıs 1 soru sordu kem kümledi zaten ikinciyi sorsak kalkıp gidicekti

Alen Hekimbas' Alıntı:
Mithat bey sizin diğer konulardaki görüşlerinizide merak ediyoruz.. Her mesajınzda Murat Özyer kelimesinin geçmesi sizi halen bıktırmamış olabilir ama burdaki bir çok kişi için aynı şey geçerli değil.. Amacınız herneyse bunun yeri burası değil demokratik değil dediğimiz bu forumda size gerçekten sabır gösteriliyor açık söylüyorum başka bir forumda 2-3 mesaj sonrasında üyeliğiniz kapatılmış olurdu..

Forumda üye olan arkadaşlarımızın Galatasaray sevgililerini kimsenin istismar etmeye hakkı yok.. Murat Özyer konusunda herkesin farklı farklı görüşleri var burdaki bir çok arkadaşımız öğrencidir bir çoğumuz yeri geldi haşlığımızdan kıstık ama Galatasarayımızı yanlız bırakmadık..Ama bunun adını "İktidar Mücadelesi" koyup sırf bu amaçla hocamıza sebep ne olursa olsun saldırmanızı kimse göz yummamalı demokrasi dediğimiz şeyin ucu sınırısız değil sonuçta...

Lig ve ULEB'teki maçlarımız başlıyor artık konsantrasyonumuzu birazda maçlara kaydırsak nasıl olur?

Şu anda mesaj yazdığın topiğin adı ne ?? alen kardeşim bende topiğin adına uygun yazıyorum sen bıktıysan okumama hakkını baki kullanırsın olur biter.Sanırım biz bu ülkede demokrasiyi iyi bilen yaş gurubuna giriyoruz .Ne iktidarı nede hoca düşmanlığı bizimkisi !!bizimki Galatasaray aşkı onun sevgisi sen bu aşkı bu sevgiyi yaşamak için Murat hocayı şart koşuyorsan o senin ilgilendirir.Benim hakkımda en ufak bir bilgisi olmayan kardeşlerim lafının nereye gittiğini bilmeden yazı yazmasıda biraz kabak tadı veriyor artık.

Ben istediğim yere yazı yazma hakkım var bunuda çok rahat kullanıyorum.Ama bundan sonra izinde !!alırım.

Eyüp çırpındıkça batıyorsun farkındamısın kabul et bomba elinizde patladı.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eyüp Abiye ve Savaş Abi'ye olan saygını Murat Özyer'e de gösterelim lütfen.Madem bu kadar delikanlısınız gidip saygı bakmayıp adamın suratına söyle burada yazman birşey değiştirmiyor Alayına İnat Murat Özyer.

1000 sayı fark yesek de Murat Özyer !

Burak Barut' Alıntı:
Eyüp Abiye ve Savaş Abi'ye olan saygını Murat Özyer'e de gösterelim lütfen.Madem bu kadar delikanlısınız gidip saygı bakmayıp adamın suratına söyle burada yazman birşey değiştirmiyor Alayına İnat Murat Özyer.

1000 sayı fark yesek de Murat Özyer !

Sen ilk önce davana sahip cık birileri için birilerni destekleme okey misafirdik misafir gibi davrandık ev sahibi olsaydık öle davranırdık ama sende sanırım bu kavramlar pek yok :)

Ben inandıklarımı söylerim yetersizdir derim ve çekilirim.Sizin gibi her gün aynı pilavı ısıtıp ısıtıp insanların önüne koymam.Her gün aynı pilav yenmez siz 5 aydır zorla yedirmeye çalışıyorsunuz.Evet bende öyle kavramlar yoktur ben sokak çoçuğuyum siz iyi aile çoçuğusunuz bilgili, kültürlü ve saygılısınız.

Burak Barut' Alıntı:
Ben inandıklarımı söylerim yetersizdir derim ve çekilirim.Sizin gibi her gün aynı pilavı ısıtıp ısıtıp insanların önüne koymam.Her gün aynı pilav yenmez siz 5 aydır zorla yedirmeye çalışıyorsunuz.Evet bende öyle kavramlar yoktur ben sokak çoçuğuyum siz iyi aile çoçuğusunuz bilgili, kültürlü ve saygılısınız.

Ya komedi yemin ederim bize bütün sezon zaman,sakatlık,altyapı vs vs vs gibi bahaneler bulundu hepsini cürüttük .Hala pilav dıyosun yeni bahaneniz bizmiyiz?? biz olmasak aslında sampiyonda olur dimi bu takım. Güldürme beni biz bukadar cok yazıyormusuz diye murat hocaymıs inadina böle bir savunma ilk defa gördüm sanki biz murat hocanın sahip oldugu takımı tutuyoruz zorla . Yada siz GALATASARAY oldugunu unutunuz bu muhtermin calıstırdıgı takımıN galatasarayın önüne gecirdiniz muhteremi.

Galatasaray 1000 sayı fark yesinmis inadina murat hoca imis anlayısın zanten bu sana cevap daha vermicem !!! bosuna ne yazarsan yaz sen safını belli ettin safın galatasaray degil murat özyer !!!!

işler iyice kontrolden çıktı.herkes böyle birbirine bol keseden sallayacaksa 3 ay önce olduğu gibi siteyi 1-2 günlüğüne kapatalım.yoksa kavga gürültü site dışında normal hayatada sıçrayacak.

Erdal Avcı' Alıntı:
işler iyice kontrolden çıktı.herkes böyle birbirine bol keseden sallayacaksa 3 ay önce olduğu gibi siteyi 1-2 günlüğüne kapatalım.yoksa kavga gürültü site dışında normal hayatada sıçrayacak.

Site 1-2 gün sonra açılınca ne olucak gene aynı konular o yüzden kimse hiç bişiyi kapatmasın bu sefer biz siteden mahrum kalıyoruz.

Murat hocayı galatasaray'ın önüne geçirmekle ne alakası var, Hagi de ayrılacakken seni seviyoruz Hagi diye trübünler inlemedimi yada imparator Fatih Terim derken onlarıda mı takımın önünde tutuyoruz bu söylediğin çok mantıksız Skibbe'ye istifa et demiyoruz diye onudamı takımın önünde tutuyoruz. Kimsenin Galatasaraylılığını sorgulamak bana düşmez ama benim galatasaraylılığa bakış açım takımın başındaki insana veya oyuncuna ( Armana layık karakteri sergiliyorsa ) her zaman destek olmak onu küçük düşürecek ithamlardan kaçınmak tıpkı Hagi'de Fatih Terimde Bülent Korkmazda Hakan Şükürde ve sayamadığım nicelerrinde olduğu gibi. Bence Murat hoca Bunu hak ediyor.

Volkan Ozger' Alıntı:
Ya komedi yemin ederim bize bütün sezon zaman,sakatlık,altyapı vs vs vs gibi bahaneler bulundu hepsini cürüttük .
Ben bu cümleyi anlamadım tam.Murat Özyer'in laflarını çürütmek gibi bi misyonunuz mu vardı?Ayrıca asıl komedi avatarının silindiğini sanan ve bunu devasa harflerle yazan zihniyet.
Mithat Abi bana bol ünlem işaretli cevap vermiş ben normal ve sakin bir soru sormama rağmen.Kendi üslübüdür bişi diyemem.Bunu geçtim ben soruma tam cevap alamadım yinede.Taraftar toplamak amacı yoksa bir kez söylenen doğru neden defalarca söylenir.Ya dediğinizden emin değilsinizdir yada insanları ikna etmeye çalışıyorsunuzdur.İkincisi olmadığına göre ilkidir sanırım.
Son olarak bende Murat Özyer'in yetersiz olduğu kanaatindeydim ama her gün neredeyse planlı olarak saldırılan bir adama karşı kendimi sorumlu hissettim bende Burak gibi düşünüyorum artık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...