Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Mithat Abi

Benim otobüsle 5 dk. süren bir yolculuk etmem neden bu kadar sorun oldu anlamadım. Sonuçta ben hocadan ve menejerden izin aldım. Günlerdir onları takip ettiğim gibi aslına bakarsak aylardır yakından takip ediyorum. Yıllardır da izliyorum.

Futbolda deplasmana taraftarlar aynı uçakta gidince sorun olmuyor da basketbolda 5 dk. beraber gidince mi sorun oluyor? Yapma Mithat abi Allah aşkına.

Ama teknik olarak hocayı eleştirmekte haklısın. Savunmak için benim de elimde birşey olması lazım. Ama yok işte. Bunun yenilgiyle ilgisi de yok. Fark 34-54 iken de yoktu.

Bu arada gece dönüyordum ama her ne olursa olsun takımı yarı yolda bırakmak olmaz dedim ve biletimi maç sonuna çevirdim. Çorum izlenimlerini döndükten sonra yazarım.

yani anlamadım gitti . adnan polat 9,5 milyon dolar bütcemiz var diyo. murat özyer gitmiş marshallı polat gibi çapsız oyuncuları alıyo.oktay mahmudinin takımı 2.5 milyon euro onun gibi takım olamadık.darüşşafakayı yenemiyosak hiç lige çıkmayalaım.bu sene bir tane maçına bile gitmeyecem.murat hoca çok iii biri ama bir an önce bu konuya çare bulunmalı

Mithat selam!

Murat Hoca'yı her konuda eleştir ama taraftara olan yaklaşımları için eleştirmek bence abesle iştigal etmektir!

Bazılarımız, hatta bu forum hoca ile 'GALATASARAY' üzerinden duygusal bir bağ kurdu ama asla bu senin dediğin anlamda hocayı kayırmak gibi bir durum yapmamız anlamına gelmiyor!

Yönetim ve Hoca ne yapacaklarına karar versinler bu tabloda!

Bunu söylemek suç değil, nasılki istifa diyen arkadaşlara kızmıyorsak onlarda bize kızmasın!

mirsad altın' Alıntı:
yani anlamadım gitti . adnan polat 9,5 milyon dolar bütcemiz var diyo. murat özyer gitmiş marshallı polat gibi çapsız oyuncuları alıyo.oktay mahmudinin takımı 2.5 milyon euro onun gibi takım olamadık.darüşşafakayı yenemiyosak hiç lige çıkmayalaım.bu sene bir tane maçına bile gitmeyecem.murat hoca çok iii biri ama bir an önce bu konuya çare bulunmalı
9.5 Milyon dolar bayan takımı ile beraber harcanan para, doğru bilgi olsun.

Kerem SEÇER' Alıntı:
@Mithat Abi

Benim otobüsle 5 dk. süren bir yolculuk etmem neden bu kadar sorun oldu anlamadım. Sonuçta ben hocadan ve menejerden izin aldım. Günlerdir onları takip ettiğim gibi aslına bakarsak aylardır yakından takip ediyorum. Yıllardır da izliyorum.

Futbolda deplasmana taraftarlar aynı uçakta gidince sorun olmuyor da basketbolda 5 dk. beraber gidince mi sorun oluyor? Yapma Mithat abi Allah aşkına.

Ama teknik olarak hocayı eleştirmekte haklısın. Savunmak için benim de elimde birşey olması lazım. Ama yok işte. Bunun yenilgiyle ilgisi de yok. Fark 34-54 iken de yoktu.

Kısa Kısa hemen cevap vereyim sevgili KEREM kardeşim verdiğin örnekte T.H.Y.tarifeli seferidir.Ve o tarife seferine bilet alan her yolcu o uçakla seyahat edebilir bu durum çok farklı sen futbol takımının otobüsüne bine bilirmisin.Bana onun cevabını ver sen bir örneksin diye adını yazdım yoksa senin ile ilgili şahsi bir konu yok.

Onur bey'e

Ben forum kurallarını hiçe saymıyorum ben sizin bana yaptığınız haksızlığa bir şekilde tepki veriyorum ama sıkıntı değil.Ben bu konuda hala sizden bir özür bekliyorum ,ben sizin başınızı kuma gömdünüz demedim ve kasdetmedim.Ben takım iyiken yapılan muhalefete gösterdiğiniz tepkiye bakıp şimdi niye sessiz kaldığınızı veya basit cümlelerle geçiştirdiğinizi gözlemledim.bunun sebebini merak ettim.

Tekrar sevgili Kerem'e

Sevgili kardeşim senin görevin hocayı savunmak mı? bu forumda doğruları dile getirmek mi? bence sen bu konuda çok duygusalsın burda senden küçük ama takımla ilgili bilgi almak isteyen çok kardeşim var.Seninde etik olarak onlara objektif olarak yorum yapman lazım hata varsa vardır yoksa yoktur.Daha önce senle konuşmalarımızda bütün savunduklarını boşa çıkardığımı sanıyordum o yüzden savunulacak kişi hoca değil savunulacak kurum Galatasaray'dır.Ufak bir abi tavsiyesi naçizane

saygılarımla

M.DURAN

Murat Özyer,bu takıma geçen sezondan beri hiçbirşey vermedi ve gözüken veremez.Yıllarca basketbol oynadım bu kadar ne yaptığını bilmez bir takım görmedim.Alınan oyuncular geçen senede bu senede hakikaten çok iyi ve çok başarılı bir kimya ve rotasyon ile çok başarılı olabileceğiniz bir kadro.Tek zayıf halka alınan guard,onuda değiştirmek çok kolay;birde Murat hocaya sahip çıkıp kalsın diyenler var artık gözüktü ki bu hoca bu işin altından kalkamıyor oyuncunun formu diye birşey kabul edilemez o kadar maç yapıp kamp yaptılar iyi oyuncuların varsa iyi oyun otomatikman gelir ama bu Galatasaray da olmuyor çünkü bence başındaki adam buna inanmıyor. İnanç Bingöl

Bence Özyer, bugün son maçına çıkacak, son 2 saati var 15:00 gibi yol alır, eğer mesleğine, kendisine ve camiasına saygısı varsa tabi...

Eğer bunlara saygısı yoksa ve olurda kazayla çıkarsak gruptan, yine belirli kişiler takıma destek adı altında hocayı kanatları altına alıverirler, yeni başlıklar açarlar!...

Asıl yönetim ne yapar, böyle fiyaskoyu nasıl izler aklım almıyor!

Hocamız iyi bir G.Saray'lı olabilir ama iyi bir Hoca olduğunu düşünmüyorum.Kendisine yeterince şans verildi ve maalesef bu şansı kötü kullandı.Yapılması gereken bellidir.Hocamız çok sevdiği G.Saray'a iyilik yapmak istiyorsa vakit kaybetmeden gerekeni yapsın.

Re: Özyer İstifa!!!

Kerem SEÇER' Alıntı:
Maçtan çıktık, biraz dışarıda bekledik. Takım çıktı. Aldırma Gönül tezahüratı söylendi. Murat Kaya'nın tepkisizliği biraz tepki çekti taraftarda. Tabi yüzüne de değil. Biz Fenerli değiliz. O kadar da değil. Bu sırada düşündüm bilet bulabilirsem gideyim diye. Takımın kaldığı otel terminalin yanında. Hocam dedim geleyim ben de sizle, bilet alacağım. Hoca dedi ben yürümek istiyorum Kerem, sen bin otobüse. Sonra hoca da geldi. Herkes üzgün ve herkes suçlu. 1 kişi değil. Otobüs geldi durağa ve vedalaştım teknik kadroyla. Ben gidiyorum abi, kusura bakmayın dedim. Dediler sen kusura bakma Kerem. Ve sanki üzüldüler baya. Hoca dışarıdaydı takım otele girdikten sonra. Belki de yürüyecekti, düşünecekti. O sırada yanına gidip Hocam bence bırakın. Siz de üzülmeyin, yıpranmayın demek istedim ama gidemedim. Hoca belki de bu gece düşünecektir. Ama unutmayın. Siz üzgünseniz hoca da üzgün. Siz üzgünseniz Çorumlu Aslanlar daha çok üzgün. Siz üzgünseniz ben hayli hayli üzgünüm. Hocaya istifaya davet etmek de sizlerin hakkı. Ama herkes üzgün. Bunu yaparken dikkatli olalım.

Çorum'dan son gecemden iyi geceler hepinize.
bu bir kişi kim oluyo?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mithat selam!

Murat Hoca'yı her konuda eleştir ama taraftara olan yaklaşımları için eleştirmek bence abesle iştigal etmektir!

Bazılarımız, hatta bu forum hoca ile 'GALATASARAY' üzerinden duygusal bir bağ kurdu ama asla bu senin dediğin anlamda hocayı kayırmak gibi bir durum yapmamız anlamına gelmiyor!

Yönetim ve Hoca ne yapacaklarına karar versinler bu tabloda!

Bunu söylemek suç değil, nasılki istifa diyen arkadaşlara kızmıyorsak onlarda bize kızmasın!

AH EYÜP AH

Taraftarla bağlantı kurmanın yüzlerce yolu vardır.maalesef bunların içinde aynı otobüsle yolculuk yoktur. Hele kaybedilen bir maçtan sonra bunun ileride oluşturacağı sakıncalı bir durumdan haberdar olmaman gayet normal birde sizin ağzınızda duyalım hatalı kim suçlu kim bunları niye dile getyirmiyorsunuzda ,hep kaçamak cevaplar veriyorsunuz.Bunuda çok merak ediyorum.Mesala Kerem maçı seyretmiş ama yenilginin sebebi ile ilgili tek söz yok dün bir soru sordum ona cevap yok eğer sevginiz hocaya ise bu takımın taraftarı değilsiniz ,yok sevginiz renklere ise niye hocayını menfaatini kulübün önünde tutuyorsunuz ? şimdi hoca alınmasın diye eleştiri bile yapmıyorsunuz.Sizden objektif olmanızı bekliyorum ama bunu hocayı kırmadan nasıl yapacaksınız çok merak ediyorum??

Gördük yere göre sığdıramadığınız iki amerikalıyı sevgili Eyüp

Şah ve kaçınılmaz son !!!!!!MAT!!!!

Sevgilerimle

Mithat DURAN

Mithat Duran' Alıntı:
şimdi hoca alınmasın diye eleştiri bile yapmıyorsunuz.Sizden objektif olmanızı bekliyorum ama bunu hocayı kırmadan nasıl yapacaksınız çok merak ediyorum??
Mithat DURAN

Çok güzel bir nokta.

Objektif olarak benim görüşüm Murat hocanın görevi bırakmasıdır. Çokmu kırıcı oldu şimdi bu? Ya da illa daha ağır bir yazı yazarakmı belirtmem gerekir bunu? Düşüncelerimizi ifade etmek için illaki çok ağır sözler seçmemiz gerekmiyor. Hele ki bazı arkadaşlarımızın yaptığı gibi anlık sinirle kırıcı, alaycı ve hakaret içeren yazılar yazmak biz Galatasaraylılara hiç ama hiç yakışmıyor. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Ah Mithat ah!!!

Sende çok yanıldın, seninde çok tahminin tutmadı, ne olacak şimdi?

Erman hoca, Domercant, Lavirnovic ve alaskalı suikastçi geldide arkasında durmadkmı? destek olmadıkmı??

Murat hoca şuan zor durumda, kendisi her şeyin zaten bilincinde, ne yapması gerektiğine yönetimle beraber oturup karar vereceklerdir.

Diğer bir konuda bu gün bu durumda Erman Kunter olsaydı onada şuan yaptığım tavrı yapardım!

Galatasaray'ın başarısı her şeyin önünde gelir, buna inan!

SAYGILARIMLA

Eyüp abi ama artık bize yazık sana yazık herkese yazık..Şahsen ben murat hocaya çek git filan demem..Ama olmuyor be EYÜP abi daha neyi zorluyor anlamadım..Bugüne kadar hep arkasındaydım ama gercekten artık bişeyler düzelmeli..Bırakmalı..Olmuyor..Olmuyor..Olmuyor..

Maçları seyredemedik, hazırlık surecini ikincil kaynaklardan takip edebildik ama bugun gelinen nokta, son iki sezonun benzeri oldugu için birseyler soyleyebiliriz. Oncelikle M.Ozyer'de durumdan memnun degildir. Durum hakkındaki degerlendirmelerini son maçımız sonrası ogreneriz. Olası acıklamalardan acıkcası yeni bir sey beklemiyorum. Son iki sezondur ozellikle hucum setlerimizi anlayamıyorum. Kolayca dıs atısa yoneliyoruz. Takım karakteri mucadelecei olmakla birlikte asla atesli ısıran bir huviyet kazanamadı. M.Ozyer'in basarılı olacagı inancını tasımıyorum.

Zannetmiyorum bırakacağını... bıraksa, geçen sene sonunda yaşanan hezimetten sonra bırakırdı. Yönetim acilen işine son vermeli kendisi bırakmıyorsa.

Kimse babamızın oğlu değil. Kendisine bu kadar tahammül edilecek türde bir vefa borcumuz olduğunu kesinlikle düşünmüyorum...

Bu iş aşıkların karşılıklı atışmasına döndü ama olsun,ben yinede izah edeyim .

Öncelikle Önder beye ben tepkinin dozjına değil.Tepkinin kim tarafından yapılacağını vurguladım üç senedir .Yapılan bütün yanlışlıkları görmezden gelip hoca ile kahvaltı yapma sevdasına kapılan arkadaşlarımızın .Şimdi hocayı eleştirmemelerine ufak bir atıftı benim yazdığım.

Eyüp yazdığın oyuncuların gelmeme sebebi ise bizle ilgili değil ,kulubü babasının çiftliği gibi yöneten kahya HAKAN AYDINOL'un ve çalışma arkadaşlarının koltuk sevdası yüzündendir.Biliyorsun ki!!! bitmiş transferi sırf kendi istediği olmadığı ve ülkerin çalışanlarının boşta kalacağı için bozan yine kendisidir.

Hala yanlışa yanlış deme cesaretiniz olmadığını düşünüyorum,hala içinde bir umut var hoca devam etsin diye yine dostluklar arkadaşlıklar kulüp çıkarlarının önünde sizin için içinizden hala birisi çıkıp bu iki mağlubiyetin sebelerinden birinin de hocanın yanlış seçimleri olduğunu söyleyemiyor.Ben sebebini biliyorum bunu dediğiniz zaman bu güne kadar savunduğunuz bütün ilkeler bir,bir yıkılacak.

Hala soruma yanıt alamadım Eyüp hangisi adam gibi adamın yapması gereken davranış sen ilk önce bunun cevabını ver veremiyorsan.Lütfen konuyu başka boyutlara çekip geçiştirmeyi düşünme!!!!!

Mithat Duran' Alıntı:
Bu iş aşıkların karşılıklı atışmasına döndü ama olsun,ben yinede izah edeyim .

Öncelikle Önder beye ben tepkinin dozjına değil.Tepkinin kim tarafından yapılacağını vurguladım üç senedir .Yapılan bütün yanlışlıkları görmezden gelip hoca ile kahvaltı yapma sevdasına kapılan arkadaşlarımızın .Şimdi hocayı eleştirmemelerine ufak bir atıftı benim yazdığım.

Eyüp yazdığın oyuncuların gelmeme sebebi ise bizle ilgili değil ,kulubü babasının çiftliği gibi yöneten kahya HAKAN AYDINOL'un ve çalışma arkadaşlarının koltuk sevdası yüzündendir.Biliyorsun ki!!! bitmiş transferi sırf kendi istediği olmadığı ve ülkerin çalışanlarının boşta kalacağı için bozan yine kendisidir.

Hala yanlışa yanlış deme cesaretiniz olmadığını düşünüyorum,hala içinde bir umut var hoca devam etsin diye yine dostluklar arkadaşlıklar kulüp çıkarlarının önünde sizin için içinizden hala birisi çıkıp bu iki mağlubiyetin sebelerinden birinin de hocanın yanlış seçimleri olduğunu söyleyemiyor.Ben sebebini biliyorum bunu dediğiniz zaman bu güne kadar savunduğunuz bütün ilkeler bir,bir yıkılacak.

Hala soruma yanıt alamadım Eyüp hangisi adam gibi adamın yapması gereken davranış sen ilk önce bunun cevabını ver veremiyorsan.Lütfen konuyu başka boyutlara çekip geçiştirmeyi düşünme!!!!!

;)

Bu yazının altına ne yazsak boş sadece smiley koyarsam bozmuş olmam , sömürge valisinin keyfine kalmışız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...