Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okan BAKIR' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":9rnlmlm9]Mithat Duran fun club kuralım bir tane, güzel olur!
:hi[/quote:9rnlmlm9]Çokmu kızdın abisi???
Mithat abime laf söyletmem diyorsun yani!

Tamam söylüyorum!

Ben olsam yönetim ile görüşürdüm, yönetimin tavrına göre devam veya istifa ederdim!

Ama kupadan elenirsem :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Tamam söylüyorum!

Ben olsam yönetim ile görüşürdüm, yönetimin tavrına göre devam veya istifa ederdim!

Ama kupadan elenirsem :)

Asena , Tanyeli ,Eyüp mezdeke yeniden kuruldu.Yönetimle kendi aldığı kararın ne alakası var eğer yönetime dayatma olmasaydı .Zaten bu sene çalışılmayacaktı kendisiyle bunu en iyi sen biliyorsun kupada turu geçsen ne yazar Galatasaray gibi büyük bir camia ezeli rakibinin insafına kalmış.Sen bunu kendine yedirebiliyormusun.Ben yediremiyorum da!!!!

Ben düşüncemi söyledim, ayrıca bazı şeyleri yanlış aksettirdiğinide çok iyi biliyorum, senin eleştrilerin ile diğer arkadaşların eleştrilerini farklı görüyorum!

Sen cidden Murat hoca'dan nefret ediyorsun, kişisel bir durum söz konusu, ama diğer arkadaşlar haklı sebeplerle eleştiriyorlar!

Mezdeke grubuna katılma teklifini reddediyorum!
Mor ve Ötesi'ne katılıp sana ithafen 'CAMBAZ' Şarkısını söylemek istiyorum.

Oh be..... :)

yine mi?bi kafamızı arkaya çevirmeye gelmiyor sapıtıyorsunuz.bu ne acele?arkadan biri mi kovuluyor?3 gündür siteye ilk girişim ve yine Murat Hoca gitsin mi kalsın mı?Oyuncu kadrosu olmadıktan sonra Murat Özyer n'apsın?Zizic alındıktan 1-2 hafta sonra söylemiştim.bize hücumda Zizic ve Graves yeter sadece savunma yapan 3 ve ya 4 ve iyi bir oyun kurucu alalım demiştim.NBA'de çok uygun isimler var demiştim.Dejan ve Milan'a gerek yok demiştim.Şimdi yaşlı ve işi geçmiş Milan,savunma konusunda Zach Randolph'u bile sollayan Dejan,küçük takımın iyi istatistik yapan point guard'ı Marshall'a kaldı işimiz.Bu başarasızlığın aslan payı bu oyuncuları alanda.

Tunç Altanlar' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":9apph8kp]Mithat Duran fun club kuralım bir tane, güzel olur!

Siz Özyer club'ı 2 sene önce kurdunuz biz geç kaldık maalesef , başka bir oluşum düşünüyoruz,.[/quote:9apph8kp]Saol Tunç, eyvallah!
Haklı mücadelende sana başarılar!

Murat hoca sezon başlamadan bırakmalıydı. O gün de söyledik çok zor bir yola girdi. Keşke başarabilse ama çok zor görünüyor. Bir değişiklik olacaksa da hemen olmalı sezon başlamadan.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Ben düşüncemi söyledim, ayrıca bazı şeyleri yanlış aksettirdiğinide çok iyi biliyorum, senin eleştrilerin ile diğer arkadaşların eleştrilerini farklı görüyorum!

Sen cidden Murat hoca'dan nefret ediyorsun, kişisel bir durum söz konusu, ama diğer arkadaşlar haklı sebeplerle eleştiriyorlar!

Mezdeke grubuna katılma teklifini reddediyorum!
Mor ve Ötesi'ne katılıp sana ithafen 'CAMBAZ' Şarkısını söylemek istiyorum.

Oh be..... :)

Dur daha rahatlamadın 3 gündür yazdığım yazıların hangisinde nefret gördün sevgili Eyüp.

Doğruları çarptırma hangi konuyu yanlış aksettirmişim bu güne kadar konyu bana çevirip.Kendinizi aklamaya çalışma .Ben her zaman nokta gibi sahip olup virgül kıvrılmam kıvrılanları ben çok iyi biliyorum. Benim açıkladığım gerçekler sizi rahatsız ediyor,bunu niye kabul etmiyorsun.Ayıp bu kulübe iyilik yerine kötülük yapıyorsunuz.Bilmem farkındamısın ben böyle Galatasaraylıyım ben başkasının bana bahşettiği veya hibe ettiği başarıyı kabul edemem.Ne yazık ki!! senden böyle bir hareket görmedim bu senede eğer ezeli rakibin final oynarsa söz maç biletlerini ben temin edicem belki canlı seyredip içindeki burukluğun ne olduğunu anlarsın.Adam gibi adam gördük nasıl olduğunu helal olsun Ertuğrul SAĞLAM GÖSTERDİN YA BİZE HELAL OLSUN SANA

Mithat!

Burdan laf atıyorsun, yetmiyor birde telefon açıp yazını zorla tekrar tekrar okutuyorsun, kardeşim turu geçtik sen bir müddet kaybol :) :) :) :) :)

Şaka bir yana bende turu böyle geçmek istemezdim tabiki, kim isterki????

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mithat!

Burdan laf atıyorsun, yetmiyor birde telefon açıp yazını zorla tekrar tekrar okutuyorsun, kardeşim turu geçtik sen bir müddet kaybol :) :) :)

Ama sende telefonda başka ,forumda başka konuşuyorsun Eyüp :p

Fena çok fena ben sana söyledim açtırma kutuyu söyletme kötüyü diye dinlemedin

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":16q6cwqo]Mithat!

Burdan laf atıyorsun, yetmiyor birde telefon açıp yazını zorla tekrar tekrar okutuyorsun, kardeşim turu geçtik sen bir müddet kaybol :)

Ama sende telefonda başka ,forumda başka konuşuyorsun Eyüp :p

Fena çok fena ben sana söyledim açtırma kutuyu söyletme kötüyü diye dinlemedin[/quote:16q6cwqo]İstediklerini yazdım işte!!!!!
1-Ben olsam yönetimle görüşüp tavırlarına göre istifa veya devam ederdim.
2-Marshall'ı hemen sepetlerdim.
3-Böyle turu geçmek rezalet!

Bütün söylediklerimi yazdım şantaj yapmana gerek yok :)

Gelelim senin durumuna!

Murat hocayı eleştirenleri ayrı bir yere koyuyorum, seni ayrı bir yere koyuyorum!

1-Neden sadece erkek takımı ile ilgileniyorsun?
2-Neden mağlubiyetlerde teşrif ediyorsun?
3-Neden maçlara hiç gelmiyorsun?
4-Maçlara iştirakın erman hocayamı bağlı???
5-Ankarada fenerle önemli bir maçımız var, ona neden hiç kelam etmiyorsun!

Sende bunlara cevap ver :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...