Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyüp ,Eyüp turu geçtik.Hadi doğru havaalanına Beşiktaşı alkışlamaya ne olsa bize acıyıp maça asıldılar arada Murat hocayıda tebrik edersin.Nede olsa budurumda onun da !!katkısı yadsınamaz.

Mithat!

Bu cumartesi ankaraya gelmezsen fenerli ol diyorum ilave olarak!

Mithat Duran' Alıntı:
Eyüp ,Eyüp turu geçtik.Hadi doğru havaalanına Beşiktaşı alkışlamaya ne olsa bize acıyıp maça asıldılar arada Murat hocayıda tebrik edersin.Nede olsa budurumda onun da !!katkısı yadsınamaz.
Sorularıma cevap ver dostum!

Şimdi en vurucu sorumu soruyorum!

Murat hocaya olan kinin GS sevginden büyükmü???

Ama sende telefonda başka ,forumda başka konuşuyorsun Eyüp :p

Fena çok fena ben sana söyledim açtırma kutuyu söyletme kötüyü diye dinlemedin[/quote]İstediklerini yazdım işte!!!!!
1-Ben olsam yönetimle görüşüp tavırlarına göre istifa veya devam ederdim.
2-Marshall'ı hemen sepetlerdim.
3-Böyle turu geçmek rezalet!

Bütün söylediklerimi yazdım şantaj yapmana gerek yok :)

Gelelim senin durumuna!

Murat hocayı eleştirenleri ayrı bir yere koyuyorum, seni ayrı bir yere koyuyorum!

1-Neden sadece erkek takımı ile ilgileniyorsun?
2-Neden mağlubiyetlerde teşrif ediyorsun?
3-Neden maçlara hiç gelmiyorsun?
4-Maçlara iştirakın erman hocayamı bağlı???
5-Ankarada fenerle önemli bir maçımız var, ona neden hiç kelam etmiyorsun!

Sende bunlara cevap ver :)[/quote]

Tek tek bütün sorularına cevap vereceğim.

1- Bayan takımının başında benim için çok değerli bir insan var sayın Cem AKDAĞ onun olduğu yerde yanlış olmaz ve yalnızca başarı olur.O yüzden ilgilenmiyor gibi görünsemde devamlı görüşüyorum.

2- Ne yani yalandan kazanılan maçlarda bende ortama uyup yalandan şakşakçılık mı ?? yapayım lig başlar takım kazanır ben yine yazarım geçen sene yazmadım mı ?

3-Bak bu konuda siteminde haklı olabilirsin ama işlerimin aşırı yoğunlu vede ortamın çok yalan olduğu bir yerde ben fazla olmak istemedim.Taktir edersin ki ! 9 sene sonra işlerimle ilgileniyorum.

4-İnan Ermnada gelse başkasıda gelse durum benim açımdan değişmez işlerimin yoğunluğuna bağlı.

5-Kazanacağımızdan o kadar eminim ki!!! gerek duymuyorum bu sene bayanlar kupa bırakmaz iyiken herkes konuşur sahiplenir işler kötü gittiğinde taşın altında yalnız bizim elimiz kalır.

Mithat bayanlar kupayı alack gitmemize gerek yok demek heeee :) :)

Asıl böyle gitmek lazım bana görede, neyse karşılıklı olmasın atışmalarımız ama lütfen biraz daha objektif ol, eleştirirken!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":3d5pr5kp]Eyüp ,Eyüp turu geçtik.Hadi doğru havaalanına Beşiktaşı alkışlamaya ne olsa bize acıyıp maça asıldılar arada Murat hocayıda tebrik edersin.Nede olsa budurumda onun da !!katkısı yadsınamaz.
Sorularıma cevap ver dostum!

Şimdi en vurucu sorumu soruyorum!

Murat hocaya olan kinin GS sevginden büyükmü???[/quote:3d5pr5kp]

İster inan ister inanma hocaya bir kinim yok.Olsa zaten bunu içimde yaşatmam gider kusarım benim sevgim sakın kıyaslama onu ölçecek daha bir alet icad olmadı.

Peki ben sana bir soru sorayım Murat hocaya olan sevgin Galatasaray sevgisinden büyük mü??

Buna son dakika golü derler ..............

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mithat bayanlar kupayı alack gitmemize gerek yok demek heeee :) :)

Asıl böyle gitmek lazım bana görede, neyse karşılıklı olmasın atışmalarımız ama lütfen biraz daha objektif ol, eleştirirken!

Ben kötü günde yanlarındayım varsın iyi gününlerinde yanlarında başkaları olsun .Eyüp

Buda kapak olur ama söylemiyecem

Tencereler, kapaklar havada uçuşuyorda, ben hep o salonda olduğum için neremle güleceğimi bilemiyorum bu kapakçı tencerecilere:)

Selçuk Kahveci' Alıntı:
abi çok güzel atışıyorsunuz
aşıkların atışması gibi
aslında gib fazla ikinizde Galatasaray Aşğısınız nede olsa
Selçuk selam!

Kimsenin GS liliğinden şüphem yok, iyi gün taraftarı olduğumu ima edenlerin objektif olduğundan ciddi şüphelerim var?

Timur abi Eyüp abi her ne olursa olsun bu foruma lütfen yazmayı bırakmayın.
Gerçekten insan kendi fikirlerini sizin fikirlerinizle harmanlayıp daha iyi anlayabiliyor. :)
Bu arada gruptan çıksakta fikrim değişmedi Murat hoca hemen görevi bırakmalı.

Bu konu başlığını çok zaman önce açan ve şu anda internet arızası sebebiyle yanımızda bulunamayan Burak Barut kardeşimle iletişime geçtim.

'' Bu konuyu benden başkası açamaz ! '' dedi ve ekledi : '' Murat Hoca görevi bırakmalı. ''

Dipnot:Bu konuyu benden başkası açamaz kısmı latifeydi. :)

Açık söylemek gerekirse bende de ilk kez Murat Hoca ''bırakmalı'' mı şeklinde bir düşünce oluştu. Ama ben bu tip konularda pek konuşmak istemiyorum... Şuan takımın başına kim geçebilir vs. sorular kafamda var. Ama ben Murat Hoca'nın gideceğini düşünmüyorum. Fakat bu sene onun son şansı... Umarım bunu iyi değerlendirir... Bizim ''Big Three'' mizin hakkını verir...

Eyüp Abi diyosun ya 1.madde olarak ben Murat Hoca'nın yerinde olsam önce yönetimle konusurum ondan sonra istifa edip etmiyceğime karar veririm diye?

Şimdi çok açık bir soru sorıcam sana.Ertuğrul Sağlam'ın istifa ederkenki açıklamasından bir demet ekleyip:'Bana arkandayız diyip yüzüme gülenler öğrendim ki başkalarıyla görüşüyorlarmış.Şimdi onurumla istifa ediyorum artık kimle isterlerse onla görüşebilirler.'Beşiktaş Yönetimi bu sırada Lucescu ile bikaç sefer görüşmüştü,medyada birçok organda çıktı bunlar.Şimdi sezon sonunda Murat Hoca'yı kesnlikle istemeyen,Erman Hoca ile görüşen,hocadan memnun olmyana bu yönetim değil midir?Beşiktaş ile görüşmemiş midir Murat Hoca?Kısacası yönetimin ona olan bu tavrına karşı bunca şey üstüne yapması gereken tavrı bilicek olup istifa etmek olmamalı mıdır?Yarın bigün alınacak ilk kötü sonuçtan sonra mı gitmesi daha güzel bir tutumdur?Mesela Uleb Cup'a katılamazsak Murat Hoca bunun cevabını vicdanında nasıl verecektir???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...