Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Necati BAŞARAN' Alıntı:
Eyüp Abi diyosun ya 1.madde olarak ben Murat Hoca'nın yerinde olsam önce yönetimle konusurum ondan sonra istifa edip etmiyceğime karar veririm diye?

Şimdi çok açık bir soru sorıcam sana.Ertuğrul Sağlam'ın istifa ederkenki açıklamasından bir demet ekleyip:'Bana arkandayız diyip yüzüme gülenler öğrendim ki başkalarıyla görüşüyorlarmış.Şimdi onurumla istifa ediyorum artık kimle isterlerse onla görüşebilirler.'Beşiktaş Yönetimi bu sırada Lucescu ile bikaç sefer görüşmüştü,medyada birçok organda çıktı bunlar.Şimdi sezon sonunda Murat Hoca'yı kesnlikle istemeyen,Erman Hoca ile görüşen,hocadan memnun olmyana bu yönetim değil midir?Beşiktaş ile görüşmemiş midir Murat Hoca?Kısacası yönetimin ona olan bu tavrına karşı bunca şey üstüne yapması gereken tavrı bilicek olup istifa etmek olmamalı mıdır?Yarın bigün alınacak ilk kötü sonuçtan sonra mı gitmesi daha güzel bir tutumdur?Mesela Uleb Cup'a katılamazsak Murat Hoca bunun cevabını vicdanında nasıl verecektir???

GENÇLER DOĞRULARI ÖĞRENMEK İÇİN BAK NASIL SORGULUYOR

Al sana buz gibi sorular ver verbilirsen cevabını .Ama yalnız bu sorular sana değil Kerem sen ver cevabını.

Sana koca bir aferin kardeşim,doğrular tekdir vede saklanamaz.

Ben hala Murat hocanın herkesi utandıracağını düşünüyorum her takımda böyle kazalar olabilir önemli olan yeniden ayağa kalkabilmek Murat hocanın başarılı olacağından adım gibi eminim

Kazami? Ne kazasi? Kaza 1-2 kez olur hadi dielim allahin hakki 3 tur, 3 kez olur. Bizim su 2 senede yasadigimiz kaza adedinin haddi hesabi yok!! Lutfen artik biraz daha mantikli bakin su olaya. He bu ara oda yaptigi hatayi anlamis olucakki ( kafasina saksi filan dusmus olsa gerek :p ) stricland i pek oynatmamis bugun, yada belkide stricland o kadar iyi oynadiki kimse gormedi :p

Herşeye rağmen bende Murat hoca ile devam edilmesi taraftarıyım. Zira bu senede başarılı olamazsa zaten son senesi.

Bizleri daha fazla kandırmaya kimsenin hakkı yok!

Kimsenin gözünü boyamasın bu farklı TED maçı, bu takım için ilerisi karanlık.

En kısa zamanda Radikal değişiklikler şart.

Defalarca yazdım.Ama irlandalı ya da açısız olmakla suçlandım.Şimdi nerede Cüneyt-Cemal sevdalıları.Senelerdir basketbolu en çirkin şekliyle oynayan(onuda beceremeyen) bu ikiliye niçin sahip çıkıyorsunuz.Ölüyü diriltmenin imkansız olduğunu hala kavrayamadınız mı?Amacınız GALATASARAY'ın başarılı olması mı,yoksa bu iki oyuncunun takımı sömürmesine çanak tutulması mı?
Bu iki oyuncuyu basketbolcu diye takıma koyanında burada işi olmamalı.
Cüneyt-Cemal-MS-Murat Özyer,Galatasaray sizlerle rezil oluyor.Bu forma size tonlarca ağır gelir.Altında ezilirsiniz.Bırakıp gidin artık.

Ülker'in yanlışı..
Üç büyüklere tonla para yatırıyor Ülker her yıl, basketbol için. Bu sayede üç büyükler yeniden "Üç büyük" oldular. Yeniden seyirci toplamaya başladılar. Basketbola renk, heyecan geldi. Teşekkürler.. Ama kendi bindikleri dalı kesiyorlar.. Diyeti verdiler diye kolu yönetmek de istiyorlar.
En canlı örnek Galatasaray!..
Ülker'den gelen para ile iyi takım kuran Galatasaray iyi sonuç alamıyor. Neden?. Çünkü kulüp istediği, düşündüğü, konuştuğu hocayı işin başına getiremiyor. Ülker "Parayı veren düdüğü çalar" diyerek, belki de adını verdiği Fener'e fazla da rakip olmasını istemeyerek "Bizim seçtiğimiz bu hoca ile devam edeceksiniz" diye baskı yapıyor ve Galatasaray sıradan bir takım olmanın ötesine geçemiyor.
İşte yeni sezon gene o sıradan "Ülker Hocası" ile başladı ve işte sonuçlar.. Gelen giden yeniyor Galatasaray'ı..
Bu mudur, sponsor olmak?..

hınçal uluç yazmış.

http://www.sabah.com.tr/haber,461949DEE ... 4A56C.html

Zorunlu Açıklama: Hıncal Uluç

Bugün yayınlanan Sabah Gazetesi'nde Hıncal Uluç imzasıyla yer alan yazıda, Galatasaray Spor Kulübü'nün ana sponsorları arasında yer alan Ülker ile kulübümüz arasındaki ilişkiye ilişkin yanlış bilgilenmeden kaynaklanan yorumlar yer almaktadır.

Ülker ile yaptığımız sponsorluk anlaşması, çok değer verdiğimiz bir işbirliğidir. Bu işbirliğinin başlangıcından bu yana sponsorumuz Ülker, Galatasaray'ın örf ve geleneklerine ve yönetim tarzına son derece saygılı bir şekilde yaklaşmış ve sözleşmelerimiz de karşılıklı olarak ortak çıkar birliği üzerine net bir şekilde belirlenmiştir. Ülker grubu ile olan işbirliğimiz de büyük bir uyum içerisinde devam etmektedir.

Ülker'in basketbol takımımızın idaresine ilişkin bugüne kadar hiç bir telkini veya bir tercih belirtmesi söz konusu olmamıştır.

Galatasaray Spor Kulübü, geleneğini devam ettirerek, basketbol takımımızın sevk ve idaresini kendi belirlediği ve tercih ettiği teknik ve idari kadro ile yürütmektedir.

Bu yorumlara temel teşkil eden yanlış bilgilenmenin ortadan kaldırılması dileğiyle kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü

Kerem SEÇER' Alıntı:

Bugün yayınlanan Sabah Gazetesi'nde Hıncal Uluç imzasıyla yer alan yazıda, Galatasaray Spor Kulübü'nün ana sponsorları arasında yer alan Ülker ile kulübümüz arasındaki ilişkiye ilişkin yanlış bilgilenmeden kaynaklanan yorumlar yer almaktadır.

Ülker ile yaptığımız sponsorluk anlaşması, çok değer verdiğimiz bir işbirliğidir. Bu işbirliğinin başlangıcından bu yana sponsorumuz Ülker, Galatasaray'ın örf ve geleneklerine ve yönetim tarzına son derece saygılı bir şekilde yaklaşmış ve sözleşmelerimiz de karşılıklı olarak ortak çıkar birliği üzerine net bir şekilde belirlenmiştir. Ülker grubu ile olan işbirliğimiz de büyük bir uyum içerisinde devam etmektedir.

Ülker'in basketbol takımımızın idaresine ilişkin bugüne kadar hiç bir telkini veya bir tercih belirtmesi söz konusu olmamıştır.

Galatasaray Spor Kulübü, geleneğini devam ettirerek, basketbol takımımızın sevk ve idaresini kendi belirlediği ve tercih ettiği teknik ve idari kadro ile yürütmektedir.

Bu yorumlara temel teşkil eden yanlış bilgilenmenin ortadan kaldırılması dileğiyle kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü

Hakikaten ''Zorunlu Acıklama''

az ve öz yazanlardanım.Galatasarayın ismini satanlar her zaman vebal altındadırlar.bu kulübe başkan ve yönetici olanlar her branşı zirveye götürecek teknik, idari ve sporcu kadrolarını oluşturmak zorundadırlar.buna isim satmak dışında her türlü sponsorluk anlaşması da dahildir. eğer yapamıyorlarsa ya da bu kulübün yalnızca futboldan ibaret olduğunu düşünüyorlarsa geldikleri gibi gönderilirler. bu iş 103 yıllık kulübün adını satarak olmaz. o yüzden ben Galatasaray cafe crown lı değilim. o yüzden ne geçen sene bu isimdeki takımın uleb 4.sü olmasından en ufak memnuniyet duymadım ne de türkiye kupasındaki skandal performanstan bir üzüntü duymuyorum. ve inanınki kulüp adını satmadan oluşturacağı 3-4 milyon dolarlık takımlarla şu performanstan daha iyisini yapardı.yenilse de Galatasaray olarak yenilirdi. şimdi bir soru sorayım.Galatasaray c.c. takımı şampiyon olsa (ki en ufak bir mutluluk duymam) bu şampiyonluk daha önce 4 şampiyonluğu olan Galatasaray basketbol takımına mı yazılacak yoksa GS c.c. takımının ilk şampiyonluğu mu olacak? peki ilerde sözün gelişi c.c den ayrılıp GS f.f. oldu diyelim takımın adı. ve şampiyon olundu.peki bu şampiyonluk Galatasaraya mı yazılacak, GS c.c. ye mi yoksa Gs f.f. ye mi? bu skandalın ve rezaletin artık temizlenmesi gerekmektedir. hiçbir firma ya da isim Galatasaray ismini kullanamaz.
o yüzden bir kez daha söyleyeyim.basketbolda tek takımım var. o da Galatasaray Bayan Basketbol Takımı.(ismini satmadan da iddialı kadro kurulabileceğini gösterdiği ve bu isim sponsorluğu rezaleti içinde olmadığı için)
esasında bu hususn yeni bir başlıkta tartışılması gerektiğini düşünyorum ancak konu kirliliği oluşmaması ve hıncal uluçun yazısına atıfta bulunmak için bu başlıkta yazıyorum.

Kerem SEÇER' Alıntı:

Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü

bu açıklamanın ülker tarafından yapılmasının istendiğini düşünüyorum.ülker ile uyumlu çalışıyoruz denilmiş.bir ay öncesine kadar telekom ile yaşananları herkes biliyor.fb nin ne kadar sponsorluktan yararlandığı bizim ne kadar yararlandığımız yine ortada olan birşey.ne kadar tesadüftür ki cafe crown bize sponsor olunca dünyada sözleşme yapılabilinecek tek coach olduğu için murat özyer ile anlaşıldı.fb ye çeyrek finmalde süpürüldüğümüz maçtan sonra m.özyer seyirciyi tribüne çekmeyi başardık seneye daha iyi olacak biz cafe crown olarakta desteğimize devam edeceğiz desteğimizden memnunuz tarzı açıklamalarıda uzaylıların mahalle baskısı yüzünden yaptı.

murat hocayla devam edilmeli.hocanın takımları ocak aralıga dogru form tutuyorlar.en az hasarla o aylara gelebilirsek şampiyon olacagımıza inancım tam..

Ferhat Güneş' Alıntı:
murat hocayla devam edilmeli.hocanın takımları ocak aralıga dogru form tutuyorlar.en az hasarla o aylara gelebilirsek şampiyon olacagımıza inancım tam..

Tamam aralığa kadar hoca kalsın ama aralıktan sonra sen kurtaracaksın herhalde takımı. Haksız mıyım? Galatasaray gibi bir takım böyle riske edilebilir mi? Alıştıktan sonra dahi neler yapıldıgını gördük. Bu hoca, arkasından onca şey yapılmasına rağmen, yönetimin başka hocalar getirmeye çalışmasından sonra bile istifa etmedi. Murat Hoca'nın daha farklı tecrübelerden sonra GS'ı yönetmesinden yanayım.

He diyorsan ki ben kurtaracam sorun yok

Cem Baba' Alıntı:
[quote="Ferhat Güneş":32nitmyy]murat hocayla devam edilmeli.hocanın takımları ocak aralıga dogru form tutuyorlar.en az hasarla o aylara gelebilirsek şampiyon olacagımıza inancım tam..

Tamam aralığa kadar hoca kalsın ama aralıktan sonra sen kurtaracaksın herhalde takımı. Haksız mıyım? Galatasaray gibi bir takım böyle riske edilebilir mi? Alıştıktan sonra dahi neler yapıldıgını gördük. Bu hoca, arkasından onca şey yapılmasına rağmen, yönetimin başka hocalar getirmeye çalışmasından sonra bile istifa etmedi. Murat Hoca'nın daha farklı tecrübelerden sonra GS'ı yönetmesinden yanayım.

He diyorsan ki ben kurtaracam sorun yok[/quote:32nitmyy]
murat hoca buna rağmen bırakmadıysa bu onn galatasaray sevgisindendir.elmayla armutu karıştırıp da millete ahkam kesmeyelim lütfen...

Herşey o kadar basit ki.Yine taraftar zihniyetinin mağduruyuz.Bu kadar kıyametin koparılmasının nedeni bu yıl çok kaliteli bir kadro kurmamız ve bizim kadromuz çok iyi her takımı yeneceğiz düşüncesinde olmamız.Böylesine iyi oyuncular getirdikten sonra çoğumuz Türkiye Kupasında grubumuzdaki 3 takımıda mağlub edip güle oynaya çıkacağız beklentisine girdi.Murat Özyer'e bu kadar öfke kusma hakkını bize kim veriyor ? Efes Pilsen bizden çok daha iyi bir kadroları var bizim yaşadığımızı onlarda yaşayabilirdi onlarında basketbolları istenilen seviyede değil ama Murat Özyer Galatasaraylılığının ve Böyle Büyük Bir takımı çalıştırmanın bedelini ödüyor sanki.3 Büyükten birini çalıştırmak gerçekten çok zor hele birde türkseniz vede takımınıza yürekten bağlıysanız ....

Allah Murat Hoca'ya yardımcı olsun ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum ...

Bu takım M.ÖZYER'e teslim edilirken doğru işleri yapsın, düzgün kadro oluşturulsun diye teslim edildi.

O ne yaptı yine tecrübesiz, büyük takım yükünü kaldıramayacağı belli olan, büyük oyuncuları idare etmekten yoksun toy bir ABD'li Guard seçti, hemde bu işin olmayacağı baştan belli iken. Bu fantezisi az kalsın bizi yine skandal bir sezon başlangıcı ile merhaba dedirtecekti ki BJKCT sayesinde gruptan tek galibiyet ile çıktık.

Rakipler kim geçen yılın dağılmış BJKCT, altyapı takımı DAÇKA ki 25 sayı fark yiyerek yenildik ve TED. Bütçe ve destek sağlam ise tabiiki taraftarın beklentisi olacak ama Koç'ta mevkisini, sorumluluklarını bilecek!

Bu takım bu 1 numara ve çarpık oyun sistemiyle bırakın şampiyonluğu play-off oynaması bile tehlikededir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...