Murat Özyer ile yollar ayrıldı.

Re: Murat ÖZYER ile yollar ayrıldı

guard: Ozan Güven
sutör guard: Yunus Günçe
Kısa Forvet: Mehmetcan Mincinozlu
Uzun Forvet: Hakan Ka
Pivot: Sarp Leventoğlu

Şampiyonluk hayal değil. haha.

Sarp Leventoğlu bu takımda iş yapar ama :p

Koray Hoca doğru isim değil bencede madem daha ileri diyoruz daha ilerini gören bir hoca olmalı bu isim.

Gecikmiş bir istifa fakat çok zamansız oldu.

Verdiğin emekler için teşekkürler murat hoca...

bence her yönden iyi oldu fb maçında alınacak kötü sonuçla taraftar tarafından istifaya davet edilerek gönderilme ihtimalide vardı.bu şekilde ileride belki yollar tekrar kesişir.murat özyer açısından en az hasarla atlatıldığını düşünüyorum.takımda oyuncuların birbirleriyle kavga ettiği,oyuncuların(ziziç) kaçmak istediği,oyuncuların mert uyguç'a murat özyer'i şikayet ettiği bir ortamda murat özyer bundan daha başarılı olamazdı.hem takıma daha fazla zarar verilmedi hem de murat özyer efendi efendi bırakmış oldu.

BJK maci sonrasi kendisinin istifa etmesi gerekirdi, hayirli olsun hepimize. Ancak bu is sadece Murat Ozyer in istifasiyla kalmamali, bu basarisizlikta imzasi olan ve subeyi oyuncaga cevirmis Agabeylerinde subeden el cektirilmesi gerekmekte. Bu isi gonulden yapip mesaisini subeye ayiricak hedefleri olan bi yoneticiye sube teslim edilmeli ve yeniden yapilanmali basketbol subesi

Gökce Başaran' Alıntı:
guard: Ozan Güven

Sağlam kadro oldu yahu...
Koray Hoca'ya 1 gram bile güvenmiyorum basketbol bilgisine sahip olduğunu da düşünmüyorum.
Bu ülke basketboluna ne vermiş diye düşünüyorum hiç birşey bulamıyorum.
Fener maçına 4 gün kala yapılan bu hamle, bazılarını kandırabilir ancak bizi kandıramaz.
Hep bir hayalim olduğunu söylüyorum.Özyer'in Fener'i yenip bırakmasını çok istiyordum ancak yönetim bu şansı ona vermedi ve gelecek mağlubiyetin şimdiden kılıfını hazırladı.

Ali Sercan Akkaya' Alıntı:
BJK maci sonrasi kendisinin istifa etmesi gerekirdi, hayirli olsun hepimize. Ancak bu is sadece Murat Ozyer in istifasiyla kalmamali, bu basarisizlikta imzasi olan ve subeyi oyuncaga cevirmis Agabeylerinde subeden el cektirilmesi gerekmekte. Bu isi gonulden yapip mesaisini subeye ayiricak hedefleri olan bi yoneticiye sube teslim edilmeli ve yeniden yapilanmali basketbol subesi

%100 katılıyorum daha protokol tribününde oturmayı beceremeyen yöneticimiz takımımıza ne kadar yakışıyor

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":2j0d4zfk]guard: Ozan Güven

Sağlam kadro oldu yahu...
Koray Hoca'ya 1 gram bile güvenmiyorum basketbol bilgisine sahip olduğunu da düşünmüyorum.
Bu ülke basketboluna ne vermiş diye düşünüyorum hiç birşey bulamıyorum.
Fener maçına 4 gün kala yapılan bu hamle, bazılarını kandırabilir ancak bizi kandıramaz.
Hep bir hayalim olduğunu söylüyorum.Özyer'in Fener'i yenip bırakmasını çok istiyordum ancak yönetim bu şansı ona vermedi ve gelecek mağlubiyetin şimdiden kılıfını hazırladı.[/quote:2j0d4zfk]
senin kadro koçum benim lise defteri karması olmuş ama olsun

Şaka bir yana ben Koray hoca konusunda çok ta karamsar değilim.Ama yinede takımın başına Jasmin Repesa nın geçmesini istiyorum.Ben bu saatten sonra türk coach taraftarı değilim.Aydın Örs Oktay Mahmuti olmadığı takdirde

Burak Barut' Alıntı:
Koray Hoca kovulmadan istifa et konusunu inanın ilk ben açacağım ;)
Çünkü 5 yıllık antrenörlük yapmayan adamı kurtarıcı diye sahneye atmak akla mantığa sığmaz.Halil Üner deseniz kabul edebilirim ancak Koray Bey'i edemem.

13 yıldır teknik direktörlük yapmayan dedeyi takımın başına getiren nacizane yönetimimizin bu hamlesi beni şaşırtmadı.

Adnan Polat Adnan Polat bulunmaaazz eşiiin .. :)

geç bile kalındı ama zararın neresinden dönersek kardır tabi..yolu açık , Galatasaray'dan uzak olsun..

Kişiliği sağlam, Galatasaray´ı temsil etme gücü olan her hocayı desteklerim, elimden geldiğince maçlara gitmeye devam ederim...

Samet Semiz' Alıntı:
13 yıldır teknik direktörlük yapmayan dedeyi takımın başına getiren nacizane yönetimimizin bu hamlesi beni şaşırtmadı.
Gündemdeki isim ile ilgili duyduğum bir söz; "Koray Mincinözlü´nün kariyerindeki en büyük başarısı, rol aldığı dizide koçluğunu yaptığı lise takımını şampiyon yapmasıdır."

Galatasaray adına kazandırdıklarınla, kaybettirdiklerinle iyi-kötü senelerimiz geçti.

Cömert'teki Fener hezimetini unuturum ama geçen haftaki Beşiktaş maçını asla unutmam... Unutmayacağım iyi şeyler de az değil; ULEB Kupası tüm maçları mesela...

Neyse Hocam, bir Galatasaray taraftarı olarak size çok teşekkür ediyorum, gelecekte tüm emellerinize ulaşmanızı temenni ediyorum.

'' Bambaşka bir halin vardı... ''

İyi oldu ama çok geç oldu.

Artık öyle ya da böyle Murat Hoca gitti iyi oldu veya kötü oldu diye tartışmalar girmeden yeni hoca gelene kadar bütün görev biz taraftarlar düşüyor hep beraber destek vereceğiz ve FB maçını alacağız...