Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yakında geçen seneki basketteki transfer bütçemiz futboldakini geçerse şaşmam ! Kerem abi bu 1 Haziran'da ne oluyor hala anlamış değilim :)

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Sayın Murat Necdet Ozyer'in Galatasaray Cafe Crown Basketbol takımında görev süresinde nasıl bir coach ozelliklerine sahip oldugu tam anlamıyla ortaya çıkmıştıır . Ülkerde bunu goremezdim,cunku kadro,yıldızlar vs malum..

sen hala göremiyosun zaten boşuna uğraşma..

Semih Ural' Alıntı:
[quote="Emir Kalyoncu":2thdwqqh]Sayın Murat Necdet Ozyer'in Galatasaray Cafe Crown Basketbol takımında görev süresinde nasıl bir coach ozelliklerine sahip oldugu tam anlamıyla ortaya çıkmıştıır . Ülkerde bunu goremezdim,cunku kadro,yıldızlar vs malum..

sen hala göremiyosun zaten boşuna uğraşma..[/quote:2thdwqqh]

GS kişiye gercekleri gormeyi ogretir..Bende bu sezon gordum bunu,1 Haziranı 4 gozle bende bekliyorum,bakalım...Sayet Murat Ozyer oldu ya,kaldı,aman baskı yapalımda,Amerikalara yeni Dee Brownlar keşfetmeye gitmesin!!!

Oğuz Uzun' Alıntı:
Eğer ki Mithat Abi'nin yazdığı 6.5 M $ rakamı ciddi ciddi doğruysa kesinlikle Murat hoca gitmeli,bu bütçe başka bir hocada olsaydı eminim daha iyi yerlere gelirdik çünkü..Ama dediğim gibi doğruysa..

Murat Hoca GSTV de açıkladı bu sezoki toplam bütçemiz 5.M $ bunun 3.5 $ oyuncular için geriye kalanı ise vergiler dedi umarım daha artar daha iyi daha kalite yabancıları kadromuza katabilirz...

Kerem,bende söylüyorumya işte guard tercihi tutmadı,normalde 2 numara elemandan 1 numara faydalanmaya çalıştı,ilk başlarda da gayet iyi gittiler 2'li oyunlar,içeri penetreler falan derken Dalmau düşüşe geçti doğal olarak ama ilk tercihide bizim ile uyum sağlayamayan Will idi ama onu biz aldık,neyse BJKCT kadar yönetimi tarafından sabote edilen başka bir basketbol takımı görmedim ben :)

Aksine ben Ergin Ataman'ın bize gelme ihtimali olduğunu düşünmüyorum.Bizim düşündüklerimiz Erman Kunter ve alternatifleri ki bunlar 1-2 kişidir.

Bizim eksikliklerimizden imkanlar eline sunulup,gerekli ortam oluşturulup,maalesef başarıyı yakalayamayan Hocamız sorumlu değil midir?

Yönetim ne istediyse yapmamış mıdır?

Mithat abinin camianın içinde olduğu ve herkes gibi Galatasaraın menfaatini istediği belli kendisinin yazdıklarına bakarak 1 haziran itibariyle takımın başına Erman Kunter getirilecek kendisi yapılanmayada güveniyor ki şampiyonluğu neredeyse garanti ediyor. Evet bende Glatasarayın şampiyonluğunu trt deki siyah beyaz maçların tekrarını izleyerek gördüm ve şimdi bir yenisini görmek dileğimiz tabiki de. Murat Özyer i savunmak adına da kaliteli bir antrenörün sıradanmış gibi gösterilmesi abes olmuş biraz aynı durum Murat hocanın aldığı şampiyonluğu küçümsemeklede geçerli ne olursa olsun Efes plisen gibi bir takım karşında iyi bir oyunla takımı şampiyon yapmıştır. Erman Kunter göreve getirilse olur da takım kötü sonuçlar alırsa burda Mithat abiye de Erman Kuntere de salvolar başlayacaktır. Tam tersi Murat hoca içinde geçerli onunda başarısızlığında eleştiri dozu artacaktır. Galatasaray antrenörlüğü için adı geçen bu iki isimde kaliteli antrenörlerdir. Gelecek sezon takımın başında kim olursa olsun her türlü şartta kutuplaşmadan desteklemek arkasında olmak bence en iyisi ayrıca 1haziranda ne gibi gelişmeler olacak bende çok merak ediyorum.

Ali Demirci' Alıntı:
Kerem,bende söylüyorumya işte guard tercihi tutmadı,normalde 2 numara elemandan 1 numara faydalanmaya çalıştı,ilk başlarda da gayet iyi gittiler 2'li oyunlar,içeri penetreler falan derken Dalmau düşüşe geçti doğal olarak ama ilk tercihide bizim ile uyum sağlayamayan Will idi ama onu biz aldık,neyse BJKCT kadar yönetimi tarafından sabote edilen başka bir basketbol takımı görmedim ben :)

Aksine ben Ergin Ataman'ın bize gelme ihtimali olduğunu düşünmüyorum.Bizim düşündüklerimiz Erman Kunter ve alternatifleri ki bunlar 1-2 kişidir.

Bizim eksikliklerimizden imkanlar eline sunulup,gerekli ortam oluşturulup,maalesef başarıyı yakalayamayan Hocamız sorumlu değil midir?

Ali Beşiktaş ilk tercihini alamadı diyorsun da biz hangi ilk tercihimizi alabildik?
Ergin Ataman'ın önüne bildiğimiz üzere önümüzdeki yılların paraları da koyuldu. Bunlar hep konuşuldu burada. Şimdi karşı çıkanlar olursa o zaman neredeydiniz derler adama. Neyse konu ne Ergin Ataman ne de Beşiktaş.

Murat Hoca için de gerekli ortam demişsin de önümüzdeki 4 takımdan daha fazla ortam yaratıldığını ispatlayın ben de bir daha yazmayacağım söz.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":2j9g4wit]Kerem,bende söylüyorumya işte guard tercihi tutmadı,normalde 2 numara elemandan 1 numara faydalanmaya çalıştı,ilk başlarda da gayet iyi gittiler 2'li oyunlar,içeri penetreler falan derken Dalmau düşüşe geçti doğal olarak ama ilk tercihide bizim ile uyum sağlayamayan Will idi ama onu biz aldık,neyse BJKCT kadar yönetimi tarafından sabote edilen başka bir basketbol takımı görmedim ben :)

Ali Beşiktaş ilk tercihini alamadı diyorsun da biz hangi ilk tercihimizi alabildik?
Ergin Ataman'ın önüne bildiğimiz üzere önümüzdeki yılların paraları da koyuldu. Bunlar hep konuşuldu burada. Şimdi karşı çıkanlar olursa o zaman neredeydiniz derler adama. Neyse konu ne Ergin Ataman ne de Beşiktaş.

Murat Hoca için de gerekli ortam demişsin de önümüzdeki 4 takımdan daha fazla ortam yaratıldığını ispatlayın ben de bir daha yazmayacağım söz.[/quote:2j9g4wit]

Kerem cok dogru sölüyosun ilk tercihlerini alamadı murat hoca ama nba oyuncusu düsürücem diye cok bekledi onuda gectim peki sunu nasıl izaah edicek dee yi hep istemis ki dee yi almak için avery yolladı (kendi acıklamasıda vardır murat hocanın sene basında istedik kabul etmedı sonraki gelişmelerden sonra geldi diye) sonrada 2 tane iyi 4 numarada oyuncumuz varken kalkıp sakat jonhseni aldı hangi akla mantıga yatıyo koca sezonu yatmıs oyuncuyu alıp verim saglamasını beklemek hite kenarda tutması ayrı bir konu zaten fatihten hiç fayda alamamak erdem tam iyi bir mac cıkardıktan sonra 2 mac hiç süre vermemesi bunlardan hangisini mantıklı yada hangisinde yanlısım var benim kızdıgım noktalar bunlar oyunculari idare edemiyo murat hoca bariz sekilde belli hite in bu sene tam cıkıp takımı havaya sokarken kendiside cosarken kendisine bench yolunu gösteren murat hoca dır buna hepimiz sahit olduk...

Simdi ben murat hocanın transfer politikasını oyuncu tercihlerini aldıgı oyuncularla oynadıgı oyunun arasında celiski oldugunu düsünüyorum bundan dolayıdırkı istememem .Belki yeni bas antrenör olmasından dolayıdır belki ilerde türkiyenin en iyisi olucaktır ama suanki durumu ile bizi hedefe götürücegine inancim yok :( keske olsada galatasarayımızda öz evladı ile bu basarıya gitse bizde daha cok sevinsek neden bayan takımımıza elestiri yapmazken erkek takımını elestiriyoruz cünkü bizim istedigimiz o aslanlar gibi mücadele yok göremiyoruz.

Murat hoca gecen sene son fülker macında son periyotta bes aslan gibi savasan türkü bozup macı kazanma noktasına getirmişken türk oyuncular fitch oyuna alıp oyuncuları üstündeki bütün güveni zaten sarsısmıstır kim bu oyuncular fatih tufan murat cemal ki bu sene cemal verdigi sansı fatihe verse eminim fatih cok büyük katkı saglardı ki bir fülkere karsı adam gibi oynadı neler yaptgınıda herkes gördü !!!

Cok uzattım neyse kimin ne düsündügü önemli degil murat hocada basımızda olsa ben elimden geldigince maca gidicem elimden geldigince takıma destek vericem cünkü destekledigim murat hoca degil GALATASARAY bunun bilincinde olan her galatasaraylıda bunu yapar düsüncesindeyim murat hocayı istemeyenlerde dahil!!!

Evet galiba bu başlıkta görevinin sonuna geldi çünkü dün şans eseri tv de zap yaparken tvnet kanalında İsmet Bademin programına denk geldim konuklardan biri Murat Özyer'di.Sonunu yakalayabilmişim en son ismet badem hocamıza "Şuan durum nedir Galatasaray'la dedi",Murat hocada "Şuan sadece gönül bağım var onun dışında resmi bi durum yok sadece evde kızmla iilgileniyorum dedi"oldukça üzgün ve durgun bi ifadeyle ve bende bunu duyunca işte bitti dedim anlaşılan yönetimimiz yeniden anlaşmayı düşünmüyo bence bu iş bitmitir malasef bakalım yeni hocamız kim olcak???

Ergin Ataman ayrıldı BJKCT'dan Türkiyeden 1 teklif varmış.Cuma gününe kadar kararını verecekmiş.

Bakalım önümüzdeki günler ne gösterecek,ama takımımızın başına yeni bir koç geleceği garanti.

Yönetimin Özyer'e soğuk baktığı yaklaşımlarından ve duruşlarından belli.Ama Erman Kunterde her an hareketlenmeler olabilir öyle bir his var içimde.

Saygıdeğer Galatasaraylı kardeşlerim, Ergin ATAMAN ile yaklaşık 2 ay öncesinden beri konuşuluyor. Sizler yanlış hedeflerle uğraşırken ( Ağabeyler Murat ÖZYER i istemiyor gibi) aslında Ülker Grubunun (Hakan AYDINOL) Galatasaray temsilcisi bu işleri çoktan organize edip bitiriyor. Ben şahsen basketbolumuzu yöneten Sponsorun içeriğini şube sorumlularını hiçe sayan bu tarzını kınıyorum, aslında ipleri kaptıran başkanımız ve yönetimimizi kınıyorum. Ergin Ataman hayırlı olur inşallah. Saygılar....

Beko Basketbol Ligi'nde Beşiktaş Cola Turka ile Ergin Ataman, yollarını ayırdı.
İtalya ve Türkiyeden ciddi teklifler almış ve 30 mayıs'da İtalya'ya ucacakmış...
Türkiyede bir takımla anlaşacagını sanmıyorum :p

Sinan Soysal' Alıntı:
Beko Basketbol Ligi'nde Beşiktaş Cola Turka ile Ergin Ataman, yollarını ayırdı.
İtalya ve Türkiyeden ciddi teklifler almış ve 30 mayıs'da İtalya'ya ucacakmış...
Türkiyede bir takımla anlaşacagını sanmıyorum :p

transfer bitmis efes pilsenin yeni hocasi ataman !!!
yani turkiyeden bir takimla anlasmis !!!

Başlık River plate - Boca Juniors atışmasına dönmüş.
Napıyorsunuz beyler ?

İşin komiği hepimiz ne düşünürsek düşünelim, kim ne derse desin, hangisi doğru olursa olsun hiçbirinin etkisi olmayacak çıkacak karara.

Ve de en kötüsü...
Seneye Murat hocamız kalsa 2 mağlubiyette ipe çekilecek;
Başka bir hoca gelse 2 mağlubiyette Murat hocamızın adı geçicek her yerde.
Hala Dixon-Fitch i konuşan bir taraftara sahibiz malum..

Asıl çekindiğim ve gerildiğim konu bu işin gerçeği.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...