Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha once de anlatmaya calıstım Murat Ozyer ya da Erman Kunter o kadar onemli degil ikisi de bu kulube yakısan isimler, her acıdan. Bu soruna ve soruya fazla takıldık.

Bu saatten sonra Kerem veya Kaya'dan, hic olmazsa birini alamazsak, kimin geldiginin sportif basarı acısından hicbir onemi kalmayacak. Yoneticiler koç arayısından once, oyuncu arayısına onem verseler iyi olacak. Cıkıp Murat ya da Erman oynamayacak. Elimizdeki yerlilerle Phil Jackson gelse efes tt fulker'i gecemeyiz.

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
HOPALAAA 08-09 sezonunda inşallah ligte kalırız.

Ne demek istiyorsan açık açık konuşsana bu takım inşallah maşallah ile avrupada 4 lü final oynamadı.Senin inşallahınlada küme düşmez.Bu yazından sonra takım sene sonunda play-off yaparsa ben olsam gelip yazmam.

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Mustafa Yağız ÖNDER":1rx3cvyd]HOPALAAA 08-09 sezonunda inşallah ligte kalırız.

Ne demek istiyorsan açık açık konuşsana bu takım inşallah maşallah ile avrupada 4 lü final oynamadı.Senin inşallahınlada küme düşmez.Bu yazından sonra takım sene sonunda play-off yaparsa ben olsam gelip yazmam.[/quote:1rx3cvyd]
Bencede bu yazıdan sonra murat özyerin başarılarında ne yapacaksın cok merak ediyorum.

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":z8tbhek1][quote="Mustafa Yağız ÖNDER":z8tbhek1]HOPALAAA 08-09 sezonunda inşallah ligte kalırız.

Ne demek istiyorsan açık açık konuşsana bu takım inşallah maşallah ile avrupada 4 lü final oynamadı.Senin inşallahınlada küme düşmez.Bu yazından sonra takım sene sonunda play-off yaparsa ben olsam gelip yazmam.[/quote:z8tbhek1]
Bencede bu yazıdan sonra murat özyerin başarılarında ne yapacaksın cok merak ediyorum.[/quote:z8tbhek1]
sen nereden biliyorsun başarılı olacağını ? ilk iki senede nasıl bir ışık gördün de böyle bir kanıya vardın ? ayrıca herkes hoca nın kalmasını istemekle mükellef mi ? hocayı başarılı bulmayan taraftarın galibiyetlerde sevinmeye hakkı yok mudur ? kulüp sayın özyer in tapulu malımıdır ?

Küme düşmemek o arkadaş için başarı yazıyı okuyabiliyosan anlıyacaksın bunu.
ayrıca hiç kimse hocanın kalmasını desteklemek zorunda değil.ancak yine hiç kimse de nerde yazdığını unutuğ hocayı küçük düşürücü cümleler kullanamaz.kullanabilir diyorsan hadi kullan...
Dualarım kabul oldu,zil takıp oynacam hoppala..nedir bunlar arkadaşım..

senin ışık görme konusunda ki sorununu biliyorum o yüzden yine anlatmak zorundayım
bu takım 3 yıl önce play-out 2 yıl önce ligde 8.lik elde etmiştir.
yine bu takım geçen yıl play-off ta yarı final oynamıştır
yine bu takım bu sezon bütçelerine yanından bile yaklaşamadığımız badolana ile avrupada 4lü finalde karşılaşma başarısı göstermişti.Bana göre tek başarısızlığı lige erken nokta koymaktırki kesinlikle o kadar tolersans vardır.

Arda Öztürk' Alıntı:
Küme düşmemek o arkadaş için başarı yazıyı okuyabiliyosan anlıyacaksın bunu.
ayrıca hiç kimse hocanın kalmasını desteklemek zorunda değil.ancak yine hiç kimse de nerde yazdığını unutuğ hocayı küçük düşürücü cümleler kullanamaz.kullanabilir diyorsan hadi kullan...
Dualarım kabul oldu,zil takıp oynacam hoppala..nedir bunlar arkadaşım..

senin ışık görme konusunda ki sorununu biliyorum o yüzden yine anlatmak zorundayım
bu takım 3 yıl önce play-out 2 yıl önce ligde 8.lik elde etmiştir.
yine bu takım geçen yıl play-off ta yarı final oynamıştır
yine bu takım bu sezon bütçelerine yanından bile yaklaşamadığımız badolana ile avrupada 4lü finalde karşılaşma başarısı göstermişti.Bana göre tek başarısızlığı lige erken nokta koymaktırki kesinlikle o kadar tolersans vardır.
yahu, sana göre başarılı, bana göre değil. sana göre töleransı var, bana göre yok. var mı ötesi ? kim kullanmış hoca yı küçük düşürücü kelime bul koy bakalım, bir tane kullanmış mıyım ? senden öğrenecek değilim ne konuşacağımı. unuttun galiba burası forum. herkesin düşüncelerini özgür şeklide yazıya dökecekleri bir yer.

önceki sayfalarda arkadaşın biri Karanlıktan aydınlığa teşekkürler Murat özyer demiş senin ordaki cevabına bak bakalım.anlaşılan sende orda burasının forum olduğunu unutmuşsun.

Ayrıca Murat hoca da çok iyi diretti kaldı dedin.Murat hoca ne yapmış klübün kapısında mı yatmış yönetime paramı yedirmiş de diretti diyorsun?bu konuda bildiğin bişey varsa söyle bizde bilelim.ayrıca hocaya ülker uşağı yakıştıması yapmak en büyük ayıptır.bunu herkes biliyor.

eğer ki senin gönülden bağlı olduğun takımın, sezon biteli çok zaman olmasına rağmen, seninle anlaşmıyorsa ve senin de ülkerle aranda müthiş bir bağın varsa, bende bunu çıkarırım ama tabi ki günah almak olmasın, sadece bir varsayım.

Kaan Can Garip' Alıntı:
eğer ki senin gönülden bağlı olduğun takımın, sezon biteli çok zaman olmasına rağmen, seninle anlaşmıyorsa ve senin de ülkerle aranda müthiş bir bağın varsa, bende bunu çıkarırım ama tabi ki günah almak olmasın, sadece bir varsayım.

Bak kendin söylüyorsun.Burada kimsenin varsıyımlarla insanları suçlamaya hakkı yok.

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":1ycnufxe]eğer ki senin gönülden bağlı olduğun takımın, sezon biteli çok zaman olmasına rağmen, seninle anlaşmıyorsa ve senin de ülkerle aranda müthiş bir bağın varsa, bende bunu çıkarırım ama tabi ki günah almak olmasın, sadece bir varsayım.

Bak kendin söylüyorsun.Burada kimsenin varsıyımlarla insanları suçlamaya hakkı yok.[/quote:1ycnufxe]
ben bunu suçlama, çamur atma amacı güderek yazmamıştım, öyle anlaşılıyorsa affola.. ama ben yine de murat hoca nın eğer ki kalırsa, ülker baskısı ile kalacağını düşünüyorum. zira, bütün sezon cafe crown adı ağzından düşmedi...

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":1y51n4rg][quote="Kaan Can Garip":1y51n4rg]eğer ki senin gönülden bağlı olduğun takımın, sezon biteli çok zaman olmasına rağmen, seninle anlaşmıyorsa ve senin de ülkerle aranda müthiş bir bağın varsa, bende bunu çıkarırım ama tabi ki günah almak olmasın, sadece bir varsayım.

Bak kendin söylüyorsun.Burada kimsenin varsıyımlarla insanları suçlamaya hakkı yok.[/quote:1y51n4rg]
ben bunu suçlama, çamur atma amacı güderek yazmamıştım, öyle anlaşılıyorsa affola.. ama ben yine de murat hoca nın eğer ki kalırsa, ülker baskısı ile kalacağını düşünüyorum. zira, bütün sezon cafe crown adı ağzından düşmedi...[/quote:1y51n4rg]

sevgili Kaan hala aynı şeyi söylüyorsun ülker baskısıyla kaldı diyorsun :) .Biraz araştır öyle yaz lütfen.Hocanın Galatasarayda neden kaldı kim tuttu araştır gel yaz.

takımın hocasının sponsoru hakkında konuşması neden bu kadar ağrına gitti anlamıyorum.bu adam 10 yıl ordan ekmek yemiş,şimdi kurduğu takımıda yine onların verdiği para ile kuruyor.Ayrıca yine Murat hocanın tüm yıl boyunca maç öncelerinde galatasaraylılık ruhunu anlatan cümleler kurduğunu bizleri yücelttiğini sürekli avrupa taraftarı olduğumuzu söylediğini unutma...

çok uzadı sanırım artık forum sakinlerini daha fızla sıkmayalım ama istersen sabaha kadarda yazarız :)

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":2r45ynyo]şimdi ben de işveren olsam reklamını en fazla yapanın yanında olurum diyecem, uzayacak gidecek, bence de kapatalım :)

90 + soktun lafını yine cevabımız bizde kalsın neyse :)[/quote:2r45ynyo]
yok yahu ne laf sokması :) arda kardeşim, uzlaşamıyacaz sanırım, bu konuda. sabaha kadar sürer. en iyisi kapatalım. özel den devam ederiz gelişme olursa :)

Timur abinin yazdıklarına hemen hemen katılıyorum. Hocayı tartışıp duralım biz. Atı alan Üsküdar'ı geçtikten sonra.

Hoca konusunda forumda yazan her üyenin görüşü var. Arda Bey bu kadar tepki göstermenizi anlamıyorum sezon bittikten sonra yönetim koç aryışlarına girdi basında ve sitede bazı koçlarla görüşüldüğüne dair haberler çıktı.07.06.08 tarihi olmuş hala M.Özyer'le anlaşmamışlar yönetim ya sponsor baskısı yada istediği şartlarda koç bulamadığı için M.Özyer'le anlaşıyorsa M.Özyer'in yerinde olsam kalmam geçen sezon başı Türkiye Kupası Facisından sonrada Oktay Mahmudi ve Aydın Örs'le görüşülmüştü iki koç kabul etmeyince yola M.özyer'le devam edilmişti bu sezonda aynısı oluyor son iki
senede de ağım şahım bir başarı yok herhangi bir kupa almadık yanılmıyorsam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...