Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimseyi suçlamak gibi olmasın ama bazı kişiler ortaya yalan veya yanlış bir haber atıyor ve sonrada forumda bu haberler altında kargaşa çıkıyor . Böyle olan haberlere lütfen aldanmayalım vede her haberde kaynak arıyalım .

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Hoca konusunda forumda yazan her üyenin görüşü var. Arda Bey bu kadar tepki göstermenizi anlamıyorum sezon bittikten sonra yönetim koç aryışlarına girdi basında ve sitede bazı koçlarla görüşüldüğüne dair haberler çıktı.07.06.08 tarihi olmuş hala M.Özyer'le anlaşmamışlar yönetim ya sponsor baskısı yada istediği şartlarda koç bulamadığı için M.Özyer'le anlaşıyorsa M.Özyer'in yerinde olsam kalmam geçen sezon başı Türkiye Kupası Facisından sonrada Oktay Mahmudi ve Aydın Örs'le görüşülmüştü iki koç kabul etmeyince yola M.özyer'le devam edilmişti bu sezonda aynısı oluyor son iki
senede de ağım şahım bir başarı yok herhangi bir kupa almadık yanılmıyorsam.

iMZA

Tepkimin hoca seçimine değil hocaya karşı kullanılan uslüp ve tavıra olduğu o kadar açık ve netki konuyu tartıştığım Kaan kardeşimizinde bunu anladığından eminim.

Ha eğer varsa Özyerin burada ülker baskısıyla kaldığını destekleyen bir belgeniz bende sizden adam gibi özür dilemeyi bilirim.
Türkiye kupasından sonra görüşülen hoca ile ilgili de elinizde bir bilgi olmadığına eminim.Varsa dönemin başkanı Canaydın ve yönetcisi Dedehayır imzalı bir haberiniz getirin önünüzde saygı ile eğilelim.

Sonuç olarak ya anlattığınız olayları ispat edip burdaki insanlara inandırın yada hiç insanların kafasını karıştırmadan laf kalabalığı yapmayı bırakın arkadaşlar.

Arda Öztürk' Alıntı:
Tepkimin hoca seçimine değil hocaya karşı kullanılan uslüp ve tavıra olduğu o kadar açık ve netki konuyu tartıştığım Kaan kardeşimizinde bunu anladığından eminim.

Ha eğer varsa Özyerin burada ülker baskısıyla kaldığını destekleyen bir belgeniz bende sizden adam gibi özür dilemeyi bilirim.
Türkiye kupasından sonra görüşülen hoca ile ilgili de elinizde bir bilgi olmadığına eminim.Varsa dönemin başkanı Canaydın ve yönetcisi Dedehayır imzalı bir haberiniz getirin önünüzde saygı ile eğilelim.

Sonuç olarak ya anlattığınız olayları ispat edip burdaki insanlara inandırın yada hiç insanların kafasını karıştırmadan laf kalabalığı yapmayı bırakın arkadaşlar.

Bunu ben söylüyorum senin için belge yerine geçermi ardacım ikimizde biliyoruz ki bu tarz görüşmeler off the record olur o yüzden kimseden belge isteme iki gündür senin kaanla atışmalarını okuyorum tabiri caizse ikinizde benim babam senin babanı döver kavgası yapıyorsunuz.Bu tarz diyologra gerek yok hoca kalır veya gider sonuçta ikinizde galatasarayın başarısını istiyorsunuz.

Onur Kumuk' Alıntı:
Avrupada 4. Olduk
Niye Uzatmiyorlar, anlayamiyorum

Daha nice basarilara imza atacagiz onunla..

Keşke herşey dediğin gibi kolay olsaydı işler çok karışık bi hafta dan fazla oldu kontratı biteli hala acaba yeniden anlaşılır mı diyo ne olcak belirsizlik bir kör kuyu,millet transferleri bir bir sıralıyo biz hala hoca diyoruz benim diycek sözüm kalmadı bu yönetime...

Bence kalsada gitsede hic bir sey farketmez.Final oynayamadıktan sonra Murat Ozyer kalmıs-gitmis pek bir onemi yok..O yuzden ceyrek final-yari final arasında gidip geliriz.

hala ne bekleniyor kendisiyle devam etmek için yada yeni hocayla anlaşmak için anlamadım ki ... ayıp ya bu kadar yavaşlık,rahatlık olmaz. sanki phil jackson a hocalık teklif ettik de serinin bitmesini bekliyoruz... bu takım ne zaman transfer yapacak, ne zaman toparlanacak, ölme eşşeğim ölme...

Arkadaşlar tekrar yazıyorum Murat ÖZYER in kalma formülü ;

Sponsorluk Toplantısı (Yapıldı)+Hakan AYDINOL(Reklamcı)+Yiğit ŞARDAN(Reklamcı)-Ahmet DEDEHAYIR=MURAT ÖZYER

3-4 gün önce yazdım herhalde sildiniz, yarın yönetim var...
Muhtemelen erkek takımı sorumlusu konusunda Yiğit ŞARDAN isminde uzlaşıldı, 3-4 gün önce Hakan AYDINOL ve Yiğit ŞARDAN da bilidiğim kadarı ile sponsorluk toplantısı yaptılar, Murat ÖZYER in kalması konusunda birleştiler.. Bundan sonra basına haber sızdırılmaya başlandı yumuşak, yumuşak... G.S C.Crown Murat ÖZYER ile devam etmeyi düşünüyor diye... Isınma turlarıda diyebiliriz.. Yarın akşamki yönetim sonrasıda kesin kararı açıklayacaklar.. Murat ÖZYER in kalması için Ülker grubu ve yönetimin son formülü bu... Herhalde Ahmet DEDEHAYIR başka birilerini istiyorki böyle hamleler yapılıor...

Zihni Öztürk' Alıntı:
Arkadaşlar tekrar yazıyorum Murat ÖZYER in kalma formülü ;

Sponsorluk Toplantısı (Yapıldı)+Hakan AYDINOL(Reklamcı)+Yiğit ŞARDAN(Reklamcı)-Ahmet DEDEHAYIR=MURAT ÖZYER

3-4 gün önce yazdım herhalde sildiniz, yarın yönetim var...
Muhtemelen erkek takımı sorumlusu konusunda Yiğit ŞARDAN isminde uzlaşıldı, 3-4 gün önce Hakan AYDINOL ve Yiğit ŞARDAN da bilidiğim kadarı ile sponsorluk toplantısı yaptılar, Murat ÖZYER in kalması konusunda birleştiler.. Bundan sonra basına haber sızdırılmaya başlandı yumuşak, yumuşak... G.S C.Crown Murat ÖZYER ile devam etmeyi düşünüyor diye... Isınma turlarıda diyebiliriz.. Yarın akşamki yönetim sonrasıda kesin kararı açıklayacaklar.. Murat ÖZYER in kalması için Ülker grubu ve yönetimin son formülü bu... Herhalde Ahmet DEDEHAYIR başka birilerini istiyorki böyle hamleler yapılıor...

Çok haklısın zihni dostum söylediklerin çok doğru aynen katılıyorum .

imza

M.DURAN

Mithat abi bende 1 sey sorucam sana

Ülkerle 5 yıllıgna nekadar anlasıldı

Murat hoca kalırsa nekadar bir bütcemiz olucak giderse nekadar ?

Volkan Ozger' Alıntı:
Mithat abi bende 1 sey sorucam sana

Ülkerle 5 yıllıgna nekadar anlasıldı

Murat hoca kalırsa nekadar bir bütcemiz olucak giderse nekadar ?
7 Yıllığına 35 milyon dolar.
5 yıllığına değil.

eyüp abi nasıl oluyo o iş mantık olarak yanlıs 2011 kadar dıyosunuz gectıgımız 2 sene önümüzdede 3 yıl var eder 5 yıl matematikmi degisti benmi yoksa ???

5+2 opsiyonlu bu sene bütçe aşıldığı için normalde bu sene ki bütçemiş birz daha düşük kulüple sponsor arasında ki bütçe görüşmeleri hocanın durumuylada ilgili ama sonuç olarak ipler bizim elimizde değil

Volkan Ozger' Alıntı:
eyüp abi nasıl oluyo o iş mantık olarak yanlıs 2011 kadar dıyosunuz gectıgımız 2 sene önümüzdede 3 yıl var eder 5 yıl matematikmi degisti benmi yoksa ???
Volkancım ben bildiklerim anlatayım, ama Mithat daha iyi biliyordur.
İlk önce 2 senelik anlaşıldı geçen sezonun başında ise 3+2 olarak uzatıldı 3 senesi kesin 2 senesi klüp tarafından opsiyonlu.
Yani 7 senelik toplamda
Ben bu şekilde biliyorum.

Bende bildiğimi yazayım ilk yapılan anlaşmada ;

Fenerbahçe 100
Galatasaray 25
Beşiktaş 25

milyon dolara anlaşmışlardı fakat Özhan Bey ve yönetimi futbol takımına transfer için o sene ek 10 milyon dolar daha aldı sözleşme böylece uzadı diye biliyorum...

eğer kalacaksa ki öyle gözüküyor dee yi geri getirsin getirmezse hakkımı helal etmiyorum :)... şaka bir yana Murat hocamız kalsada, gitsede desteğe devam. kombinemizi alıcaz. ama umarim gider.

Zihni Öztürk' Alıntı:
Bende bildiğimi yazayım ilk yapılan anlaşmada ;

Fenerbahçe 100
Galatasaray 25
Beşiktaş 25

milyon dolara anlaşmışlardı fakat Özhan Bey ve yönetimi futbol takımına transfer için o sene ek 10 milyon dolar daha aldı sözleşme böylece uzadı diye biliyorum...
bu ne alaka abi ? bu uçurumun nedeni nedir bilen varsa açıklayabilir mi ? böyle saçma anlaşmamı olur !ulan galatasaray olmasa nescafe çoktan piyasadan silmişti sizi... sizin o ne olduğu belli olmayan kıytırık karışımınızı reklam hatrına nescafe ye terih ediyordum, ama artık ağzıma sürmem. nankör herifler !!!!!!!

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Zihni Öztürk":1tyu1isf]Bende bildiğimi yazayım ilk yapılan anlaşmada ;

Fenerbahçe 100
Galatasaray 25
Beşiktaş 25

bu ne alaka abi ? bu uçurumun nedeni nedir bilen varsa açıklayabilir mi ? böyle saçma anlaşmamı olur !ulan galatasaray olmasa nescafe çoktan piyasadan silmişti sizi... sizin o ne olduğu belli olmayan kıytırık karışımınızı reklam hatrına nescafe ye terih ediyordum, ama artık ağzıma sürmem. nankör herifler !!!!!!![/quote:1tyu1isf]

:) :)

Valide'ye sezon boyunca markete gittiğinde sürekli Cafe Crown al demişimdir..
Ülker bisküvi alacağına ETİ al demişimdir..
Fener yöneticisi Ali Koç yüzünden Koç ürünlerini de kendimce boykot etmişimdir.
Tat ketçap alma Calve al,
Pastavilla alma Ankara Makarna al,
Sek süt alma Sütaş al.. vesaire vesaire vesaire..

Diyeceksiniz ki senin almadıklarınla Ülker veya Koç battı mı? Hayır.
Ama ben yine de tek kuruşumun o holdinglere işlemesini istemiyorum.
Elimden geldiğince tabii.Ellerini,kollarını piyasaya öyle bir atmışlar ki ahtapot gibiler.
Lanet olası pis elleri Galatasaray'a da dokundu maalesef Cafe Crown adıyla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...