Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mirsad'ın oyununa söylenecek pek birşey yoktur ama bu başlıkta kesinlikle ismi geçmemesi gereken birisidir. Bunun da tribün ağzıyla alakası yoktur.

sen bilmezsin kerem tribün agzı ve menejer agzı farklı seylerdir. mesela sen bu aralar çok tribün agzıyla konusuyosun. ben ezelden beri yeni açık agzıyla konusurdum.

ah su yazdıklarımı bi yönetici okusa :)

Semih Ural' Alıntı:
sen bilmezsin kerem tribün agzı ve menejer agzı farklı seylerdir. mesela sen bu aralar çok tribün agzıyla konusuyosun. ben ezelden beri yeni açık agzıyla konusurdum.

ah su yazdıklarımı bi yönetici okusa :)

Bazıları,Hala anlasılan 2-3 sene oncenin(Play-Out) etkisinden çıkamamış.Psikolojik bu..Ne olursa sofrada yeriz misali.Oysaki büyük düşünüp,ne yerizden çok,kaliteli ne yerizin hesabını yapmak lazım.

Ahh,Canaydın,ahh!! Klubude,taraftarlarıda psikolojik olarak bayagı etkiledin.Herkes paramız yok,diye aglıyor.Oysaki GS'ın diger kluplerden yastık altında daha cok parası olduklarından haberleri yok.Buyuk dusunemeyen bir cok taraftar var.Ne olursa sofrada yeriz mantıgı! Sonucta ortada!

Konuya gelecek olursak,Murat Ozyer kalmalı diye ısrar eden arkadasları suna benzetiyorum..

Siyasetteki gibi akp-chp durumu..akp'nin su haline ragmen nasıl oyları artıyorsa!!!!!,Murat Ozyerin durumuda o sekil..

Öncelikle sıcak bir haber vereyim dün akşam bir özel bankanın organize ettigi sampiyonluk kutlamasına katıldım.Galatasaray başkanı ve yönetim kurulu oradaydı(Ahmet Dedehayır dahil) ortam sakin oluca Ahmet Dedehayır ile kısa bir sohbet yaptım.Benim sorum Murat Özyerin takımdaki geleceğiyle ilgiliydi.Soruma tam olarak net yanıt vermesede sanki Murat Özyerin takımda kalacağı sinyalini aldım bunu belirteyim.Daha bir çok alanda soru yöneltecektim fakat hep programın formatı uygun degildi hemde adnan polatla fotograf çektirmek ve forma imzalamak biraz daha çekici geldi açıkçası :)

Safa Erülken' Alıntı:
Öncelikle sıcak bir haber vereyim dün akşam bir özel bankanın organize ettigi sampiyonluk kutlamasına katıldım.Galatasaray başkanı ve yönetim kurulu oradaydı(Ahmet Dedehayır dahil) ortam sakin oluca Ahmet Dedehayır ile kısa bir sohbet yaptım.Benim sorum Murat Özyerin takımdaki geleceğiyle ilgiliydi.Soruma tam olarak net yanıt vermesede sanki Murat Özyerin takımda kalacağı sinyalini aldım bunu belirteyim.Daha bir çok alanda soru yöneltecektim fakat hep programın formatı uygun degildi hemde adnan polatla fotograf çektirmek ve forma imzalamak biraz daha çekici geldi açıkçası :)

Seni ti ye almışlar canım kardeşim yok öyle bir şey.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Safa Erülken":2exipr93]Öncelikle sıcak bir haber vereyim dün akşam bir özel bankanın organize ettigi sampiyonluk kutlamasına katıldım.Galatasaray başkanı ve yönetim kurulu oradaydı(Ahmet Dedehayır dahil) ortam sakin oluca Ahmet Dedehayır ile kısa bir sohbet yaptım.Benim sorum Murat Özyerin takımdaki geleceğiyle ilgiliydi.Soruma tam olarak net yanıt vermesede sanki Murat Özyerin takımda kalacağı sinyalini aldım bunu belirteyim.Daha bir çok alanda soru yöneltecektim fakat hep programın formatı uygun degildi hemde adnan polatla fotograf çektirmek ve forma imzalamak biraz daha çekici geldi açıkçası :)

Seni ti ye almışlar canım kardeşim yok öyle bir şey.[/quote:2exipr93]

Zaten söylemedi net cevap fakat ben ifade şeklinden çıkarıp söylemeye çalıştım sadece varsayım bakalım göreceğiz :)

1 SORU

Cevaplarsanız çok seviniriz

Sevgili Murat hocam önümüzdeki sezon yeni bir yapılanmaya gidecek olan (gençleştirme) efes pilsenle anlaştığınız doğrumu

Mithat Duran' Alıntı:
1 SORU

Sevgili Murat hocam önümüzdeki sezon yeni bir yapılanmaya gidecek olan (gençleştirme) efes pilsenle anlaştığınız doğrumu

Bir duyumunuz mu var acaba ?

Ben yalnızca bir soru sordum sence duyum olabilirmi? tabiki hayır :p sanırım bu konuda en iyi cevabı murat özyer'in kendi verecektir

Mithat Duran' Alıntı:
1 SORU

Sevgili murat hoca önümüzdeki yıl yeni bir yapılanmaya gidecek olan(gençleştirme)efes pilsen'le anlaştığınız doğrumu.
Mithat Bey aynı iletiyi farklı konu başlıklarında görünce foruma girdiğim ilk zamanları anımsadım. Hayali bir Halil Üner röportajı yapıp iki ayrı konu başlığına göndermiştim. Sanırım benim Halil Üner´den nefret ettiğim kadar siz de Özyer´den nefret ediyorsunuz. Peki Halil Üner´i seviyor musunuz?

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":2qcvcemo]1 SORU

Sevgili murat hoca önümüzdeki yıl yeni bir yapılanmaya gidecek olan(gençleştirme)efes pilsen'le anlaştığınız doğrumu.
Mithat Bey aynı iletiyi farklı konu başlıklarında görünce foruma girdiğim ilk zamanları anımsadım. Hayali bir Halil Üner röportajı yapıp iki ayrı konu başlığına göndermiştim. Sanırım benim Halil Üner´den nefret ettiğim kadar siz de Özyer´den nefret ediyorsunuz. Peki Halil Üner´i seviyor musunuz?[/quote:2qcvcemo]

Konu dışı olacak;ama Üner röportajın aklıma gelince gülümsedim yine Onur Abi.kendisiyle yapsan kelimesi kelimesine aynı olurdu sanırım.Üşenmesem bulup koyacaktım.

Kan değişikliğinin sadece bizim için değil de Murat Hoca için de yararlı olacağını düşünüyorum.Gelecek sezonu geçiş dönemi olarak gören bir Efes Pilsen'in başında geçirilecek bir sezon Murat Hoca için yararlı olabilir.Galatasaray'da kaldığı takdirde yaşanacak ufak bir sallantı da istifası istenebilir,bu da kendisini zorlayacaktır.

ya birileri burda sezon başından beri murat özyer gitsin murat özyer gidicek diye yazıp duruyolar. görünen o ki murat hoca artık takımın basında olmıycak. bizim yönetimin de yeni alternatiflerle görüstüğünü cümle alem biliyo artık.

bu noktada artık murat hocanın başka bi takımla görüsüp el sıkısmasından dogal daha ne olabilir ki? hala niye murat hoca insanların önüne atılmaya çalışılıyo.

hem murat hoca gitsin diye burda kampanya yapıcaksın sezon ortasından beri hem de gidiyo diye bile hala eleştiriceksin. kişisel nefretler galatasaray menfaatlerini aşmaya başlamış sanırsam.

murat hoca efesle anlaştıysa onlar için hayırlısı biz de yeni bi hocayla anlaştıgımız zaman bizim için hayırlısı olur inşallah.

Mithat Duran' Alıntı:
1 SORU

Murat Özyer kalır veya gider hiç önemi yok benim için. Ama üzüldüğüm tek nokta var ki, o da klübe yakın belkide önümüzdeki dönemde basketbol şubesinde çalışabilecek kişilerin bu kadar mizansız ve insafsız olması. Asıl gelecek adına beni korkutan bu... Her mesajınızda Galatasaray'ın geleceğini düşündüğünüzü belirten emarelerden çok şahsi ihtiras, kin ve nefretiniz ön plana çıkıyor. Bu yaklaşıma sahip bir zihniyetin getireceği başarı da umurumda olmaz. Çünkü çabanız Galatasaray'mı başka bir şey mi şimdi anlaşılamadığı gibi o zaman da anlaşılmayacak...

Ahmet Son' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":pty6mxh0]1 SORU

Murat Özyer kalır veya gider hiç önemi yok benim için. Ama üzüldüğüm tek nokta var ki, o da klübe yakın belkide önümüzdeki dönemde basketbol şubesinde çalışabilecek kişilerin bu kadar mizansız ve insafsız olması. Asıl gelecek adına beni korkutan bu... Her mesajınızda Galatasaray'ın geleceğini düşündüğünüzü belirten emarelerden çok şahsi ihtiras, kin ve nefretiniz ön plana çıkıyor. Bu yaklaşıma sahip bir zihniyetin getireceği başarı da umurumda olmaz. Çünkü çabanız Galatasaray'mı başka bir şey mi şimdi anlaşılamadığı gibi o zaman da anlaşılmayacak...[/quote:pty6mxh0]

Aslında bu tarz cevapları pek sevmiyorum lakin cevaplamak ihtiyacı hissettim .

İlk olarak sevgili ahmet murat hocayı çok eleştirdim,istifaya davet ettim.Fakat asla belden aşşağı vurmadım!peki vuramazmıydım?tabiki vururdum ama çok küçük yaşta edindiğim galatasaray etiğine ihanet etmiş olurdum.Ben yalnızca bir soru sordum bu soruyu sorarkende bir sohbet sırasında öğrendiğim yeni bir gelişmeydi cevabı basit bu soruyu sorarken ben gerçeği zaten biliyorum.kimseye kin gütmem belki eleştirilerim ağır olabilir.Bu benim tarzım yalnız herkes şunu bilmeliki ben her zaman nokta gibi sabitim virgül gibi asla kıvrılmam yakında sizde gerçeği spor basınından öğreneceğinizi umuyorum

Bugün 23 Mayıs. G.Saray şampiyonluk kutlamalarına bu akşam Kalamış?ta devam edecek. Ama bu durum F.Bahçeliler?i rahatsız ediyor. Hem de hangi F.Bahçeliler?i biliyor musunuz? Geçen sezon F.Bahçe şampiyon olduktan sonra ?Ali Sami Yen?e çıkarken G.Saraylı futbolcular rakiplerini alkışlasın? diye yazı yazan F.Bahçeliler?i... Yazan kim? Gürcan Bilgiç... Neymiş, G.Saray?ın Kalamış kutlamaları F.Bahçeliler?i tahrik ediyormuş! Okuduğumda inanamadım. Bir daha okudum. Sonra ?Gürcan abi ?çıldırmış? olmalı? dedim... Öyle olmasa geçen yıl fair-play bayraktarlığı yapan, ?G.Saray F.Bahçe?yi alkışlasın? diyen Gürcan abi, niye tahrik etsin ki milleti? F.Bahçe için fair-play, G.Saray için tahrik... Yapma Gürcan abi... Yoksa sen de G.Saray?ın şampiyonluk kutlamalarından nasibini alıp çıldırdın mı?

Kutlama ve çıldırma faslı bir kenara... G.Saray?a dönelim. G.Saray futbolda teknik direktör ararken, basketbolda elindeki değeri kaybediyor. İki yılda basketbol şubesini ayağa kaldıran, bazılarının oyuncaklarını elinden aldı diye kötü adam olan Murat Özyer?in ayağının kayıp düşmesini bekliyormuş zavallılar. Bütün bir sezon oturdukları kırmızı koltuktan sahaya zehir akıtanlar, G.Saray Telekom?a elendi diye zil takıp oynayacaklar...

DOĞRU MODEL ÖZYER

NEDEN? Çünkü Özyer onlara göre başarısız oldu. G.Saray sezonu kupasız kapatabilir ama Murat Özyer ve oyuncuları başarılıdır. Yalnız bırakıldıkları, yönetimsel hataların tavan yaptığı, federasyonun G.Saray?ı sahaya gömmek için uğraştığı, kendilerini G.Saraylı sanan ağabeylerin kuyularını kazdığı bir ortamda o formayı hakkıyla temsil ettiler. Bugün Murat Özyer gider yarın başkaları. Ama bu kafa değişmedikçe siz bir adım ileri gidemezsiniz sevgili ?ağabeyler.? Alın oyuncağınız sizin olsun. Ama bu işler artık 40 yıl önceki telden arabalarla oynamaya benzemiyor.

Murat Özyer mi? Sizin ona veremediğiniz değeri Efes Pilsen maçının son 3 dakikasında salonu dolduran taraftar verdi. Doğru modelin Murat Özyer olduğunu taraftar anladı, siz anlayamadınız!

Vatan gazetesi: Gökmen Özdemir

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1xfiereb]1 SORU

Mithat Bey aynı iletiyi farklı konu başlıklarında görünce foruma girdiğim ilk zamanları anımsadım. Hayali bir Halil Üner röportajı yapıp iki ayrı konu başlığına göndermiştim. Sanırım benim Halil Üner´den nefret ettiğim kadar siz de Özyer´den nefret ediyorsunuz. Peki Halil Üner´i seviyor musunuz?[/quote:1xfiereb]

İşte aramızdaki fark onurcum sen hayal'le yazılarını dile getirirken ben o kişilerle aynı ortamda aynı havayı soluyorum.Bu arada halil ünere tek kızgınlığım.ben şeref türbününde mahmut uslu ile tartışırken beni zorla soyunma odasına götürmesidir.Gerçi yaptığım olay canlı yayında yayınlanmasaydı daha iyi olabilirdi ama ne yapalım.Şans işte :) şimdi olsa gerçi yine yaparım ama neyse bu arada tt ve fülker arsındaki maçları yerinde seyretmek seni biraz üzüyordur.Çünkü bu papatya ligde biz çeyrek finalde süpürüldük ve bizi süpüren finalde basketbolda tecrübe ve zamanlama çok önemlidir.Soruna gelince kendisinden nefret etmiyorum aksine onun için üzülüyorum,böyle bir başarısızlığı hak etmemişti,tabi bizde

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bugün 23 Mayıs. G.Saray şampiyonluk kutlamalarına bu akşam Kalamış?ta devam edecek. Ama bu durum F.Bahçeliler?i rahatsız ediyor. Hem de hangi F.Bahçeliler?i biliyor musunuz? Geçen sezon F.Bahçe şampiyon olduktan sonra ?Ali Sami Yen?e çıkarken G.Saraylı futbolcular rakiplerini alkışlasın? diye yazı yazan F.Bahçeliler?i... Yazan kim? Gürcan Bilgiç... Neymiş, G.Saray?ın Kalamış kutlamaları F.Bahçeliler?i tahrik ediyormuş! Okuduğumda inanamadım. Bir daha okudum. Sonra ?Gürcan abi ?çıldırmış? olmalı? dedim... Öyle olmasa geçen yıl fair-play bayraktarlığı yapan, ?G.Saray F.Bahçe?yi alkışlasın? diyen Gürcan abi, niye tahrik etsin ki milleti? F.Bahçe için fair-play, G.Saray için tahrik... Yapma Gürcan abi... Yoksa sen de G.Saray?ın şampiyonluk kutlamalarından nasibini alıp çıldırdın mı?

Kutlama ve çıldırma faslı bir kenara... G.Saray?a dönelim. G.Saray futbolda teknik direktör ararken, basketbolda elindeki değeri kaybediyor. İki yılda basketbol şubesini ayağa kaldıran, bazılarının oyuncaklarını elinden aldı diye kötü adam olan Murat Özyer?in ayağının kayıp düşmesini bekliyormuş zavallılar. Bütün bir sezon oturdukları kırmızı koltuktan sahaya zehir akıtanlar, G.Saray Telekom?a elendi diye zil takıp oynayacaklar...

DOĞRU MODEL ÖZYER

NEDEN? Çünkü Özyer onlara göre başarısız oldu. G.Saray sezonu kupasız kapatabilir ama Murat Özyer ve oyuncuları başarılıdır. Yalnız bırakıldıkları, yönetimsel hataların tavan yaptığı, federasyonun G.Saray?ı sahaya gömmek için uğraştığı, kendilerini G.Saraylı sanan ağabeylerin kuyularını kazdığı bir ortamda o formayı hakkıyla temsil ettiler. Bugün Murat Özyer gider yarın başkaları. Ama bu kafa değişmedikçe siz bir adım ileri gidemezsiniz sevgili ?ağabeyler.? Alın oyuncağınız sizin olsun. Ama bu işler artık 40 yıl önceki telden arabalarla oynamaya benzemiyor.

Murat Özyer mi? Sizin ona veremediğiniz değeri Efes Pilsen maçının son 3 dakikasında salonu dolduran taraftar verdi. Doğru modelin Murat Özyer olduğunu taraftar anladı, siz anlayamadınız!

Vatan gazetesi: Gökmen Özdemir

Yukarıda adı geçen şahıs kimlerin kalemşörlüğünü yaptığı bilinmektedir.Düne kadar adı basında bombacı olan zatı muhterem kimilerin sözlerini dile getirdiği meçhuldür ama öğreniriz burda'da yazarız !!!!
ama kendisiyle yakın zaman da görüştüğümüzde benimde ona ilginç sorularımı yanıtlamasını isteyecem.

iki senedir nasıl kalkınmışız birde bana anlatmasını RİCA edicem bence kendiside murat hocayla beraber efese basın sözcüsü olarak alınmasını tuncay abi'den (ÖZİLHAN)bizzat rica edicem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...