Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mithat Duran' Alıntı:
İşte aramızdaki fark onurcum sen hayal'le yazılarını dile getirirken ben o kişilerle aynı ortamda aynı havayı soluyorum.Bu arada halil ünere tek kızgınlığım.ben şeref türbününde mahmut uslu ile tartışırken beni zorla soyunma odasına götürmesidir.Gerçi yaptığım olay canlı yayında yayınlanmasaydı daha iyi olabilirdi ama ne yapalım.Şans işte :) şimdi olsa gerçi yine yaparım ama neyse bu arada tt ve fülker arsındaki maçları yerinde seyretmek seni biraz üzüyordur.Çünkü bu papatya ligde biz çeyrek finalde süpürüldük ve bizi süpüren finalde basketbolda tecrübe ve zamanlama çok önemlidir.Soruna gelince kendisinden nefret etmiyorum aksine onun için üzülüyorum,böyle bir başarısızlığı hak etmemişti,tabi bizde
Hiçbir zaman için Galatasaray´da görev almış bir kişiyle aynı havayı solumak yada onlarla röportaj yapmak gibi bir hayalim olmadı. Çünkü Galatasaray benim için hayatımın anlamı değil parçası. Fırsatım olsaydı Kurtuluş Savaşı mücadelesinin önderi ve silah arkadaşları ile 1968´li yıllarda öne çıkan kişilerle aynı havayı solumak isterdim. Ama hayal işte ...

Halil Üner´e kırgınlık duyduğunuzu söylediğiniz olayı anımsamıyorum ama olsa olsa Üner kendisi kavga etmek için sizi soyunma odasına göndermiştir! Ne de olsa yaptığı en iyi iş buydu. Evet Özyer ligde başarısızdır bunu kabul ediyorum ama aynı şeyi Avrupa için de söylemek haksızlık olur. Bu arada benim size sormak istediğim bir soru daha var; Ağabeylerin ve sizin başarısızlığın tavan yaptığı Ünerli yıllara bir tepki vermeyip Murat Özyer´le geçen iki sezona bu kadar sert tepki vermenizin nedeni nedir?

Bu arada bahsi geçen röportajı arşivden buldum. Üner´le geçen acı dolu yılları hatırlattığım için şimdiden özür dilerim.
Onur Yavuz' Alıntı:
Halil Üner´le yaşanan şok Beykoz mağlubiyeti sonrası yapılan röportaj;

*Beykoz mağlubiyeti hakkındaki yorumlarınız...
*Yabancı oyuncularımıza Beykoz maçının önemini düşünerek izin vermedim. Maça tam kadro hazırlandık. Malik´e önlem alınacağını bildiğimiz için alternatif taktik varyasyonları çalıştık hafta boyunca. Ancak salonun tavanının akması ve elektiriklerin kesilmesi tüm planlarımızı alt üst etti. Motivasyonumuzu kaybettik elimizde olmayan nedenlerden dolayı ummadığımız bir mağlubiyet aldık.

*Taraftar sitelerinde istifa etmeniz isteniyor. Bu konu hakkındaki yorumunuz...
Beni göreve yönetim getirdi taraftar değil. Kulübü taraftar yönetiyor olsaydı istifa ederdim zaten. Ayrıca taraftarın bana haksızlık yaptığını düşünüyorum. Bu takım geçen sezon kümede kalma mücadelesi verirken şimdi play off mücadelesi verir hale geldi.

*Ancak geçen sezon da takımın başında siz vardınız...
Evet takım play out maçlarını oynarken de ben takımın başındaydım ancak o günden bugüne yükselen bir grafiğimiz olduğu da bir gerçek. Ben Galatasaray´ın geleceğini çok parlak görüyorum. Biz temelleri sağlam attık. Takımın başında ben olurum veya olmam bunu zaman gösterir ama Galatasaray gelecekte başarılı bir çizgi yakalarsa bugünkü verdiğimiz emeklerin karşılığıdır bunlar. Bu onur da bize yeter. 12.2.2006

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Sizin ona veremediğiniz değeri Efes Pilsen maçının son 3 dakikasında salonu dolduran taraftar verdi. Doğru modelin Murat Özyer olduğunu taraftar anladı, siz anlayamadınız![/b]

Vatan gazetesi: Gökmen Özdemir

Gökmen Özdemir mi yazmış o zaman yazının çöp kadar değeri yok.

Ayrıca Efes maçındaki olayda beni çok düşündürüyor İmparator Özyer diye bağırılması bu mertebeye ulaşmak bu kadar kolay mı,bir Fatih Terim bu ünvanı alırken nerelerden geçti ve neler kazandı en üst noktaya çıktı İtalyan devlet nişanına layık görülen bir insan.Ya Özyer???

İmparator olmakta ayaklara düştü artık...

Orada biz bağırdık, başkaları da bağırdı bir sürü kişi vardı. Bizim bağırmamızın ve hocamıza gösterdiğimiz sevginin değerini ölçmek size mi kaldı? Bazen başarılar yapar insanı değerli bazen de adam gibi adam olmak. Biz hocaya adam gibi adam olduğu için bağırdık. Ayrıca ayaklara düştü ne demektir ya nasıl bir hakarettir bu?

Tunç Altanlar' Alıntı:

Ayrıca Efes maçındaki olayda beni çok düşündürüyor İmparator Özyer diye bağırılması bu mertebeye ulaşmak bu kadar kolay mı,bir Fatih Terim bu ünvanı alırken nerelerden geçti ve neler kazandı en üst noktaya çıktı İtalyan devlet nişanına layık görülen bir insan.Ya Özyer???

bu taraftar fatih terime basarılardan sonra mı imparator demeye başladı? dalga mı geciyosunuz anlamıyorum ki! fatih terim galatasarayla çıktıgı ilk maça (trabzon maçı*hagi*frikik) imparator tezahüratıyla çıktı zaten. kaldı ki o günden önce ki fatih hocanın 14 yıllık galatasaray dönemi 14 yıllık şampiyonsuzluk dönemine denk geliyor.

şunu unutmayın ki galatasaray taraftarı birine deger veriyosa başarısına bakarak vermez. o kişi deger verilmeyi hakediyosa bu taraftar hakedene hakettiğini verir.

murat özyer hem insan olarak hem galatasaraylı olarak bu degeri haketmiştir yaptıgı her hareketiyle, durusuyla vs vs.. hocalıgını begenmiyosunuz diye adama söylemediğiniz laf kalmadı ayıptır artık ya. iyi hocadır kötü hocadır ama murat hoca aslan gibi galatasaraylıdır. bari buna saygınız olsun.

Gerçekten eğer Murat Hocayı savunmak bu Gökmen Özdemir'e kaldıysa vah ki ne vah!!!

Çöp daha değerlidir benim gözümde bu adamın yorumları karşısında.

GS'da yatırım yapılıp kupasız kapatılan her branş başarısızlıktır.Kim destek vermemiş,kim yanlarında yeralmamış bilip bilmeden boş boş yazmış!!

Ağabeyler etkilidir ama Canaydın döneminde aktif olarak fazla ortalarda görünmediler.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":z1bjl0jn]
İşte aramızdaki fark onurcum sen hayal'le yazılarını dile getirirken ben o kişilerle aynı ortamda aynı havayı soluyorum.Bu arada halil ünere tek kızgınlığım.ben şeref türbününde mahmut uslu ile tartışırken beni zorla soyunma odasına götürmesidir.Gerçi yaptığım olay canlı yayında yayınlanmasaydı daha iyi olabilirdi ama ne yapalım.Şans işte :) şimdi olsa gerçi yine yaparım ama neyse bu arada tt ve fülker arsındaki maçları yerinde seyretmek seni biraz üzüyordur.Çünkü bu papatya ligde biz çeyrek finalde süpürüldük ve bizi süpüren finalde basketbolda tecrübe ve zamanlama çok önemlidir.Soruna gelince kendisinden nefret etmiyorum aksine onun için üzülüyorum,böyle bir başarısızlığı hak etmemişti,tabi bizde
Hiçbir zaman için Galatasaray´da görev almış bir kişiyle aynı havayı solumak yada onlarla röportaj yapmak gibi bir hayalim olmadı. Çünkü Galatasaray benim için hayatımın anlamı değil parçası. Fırsatım olsaydı Kurtuluş Savaşı mücadelesinin önderi ve silah arkadaşları ile 1968´li yıllarda öne çıkan kişilerle aynı havayı solumak isterdim. Ama hayal işte ...

Halil Üner´e kırgınlık duyduğunuzu söylediğiniz olayı anımsamıyorum ama olsa olsa Üner kendisi kavga etmek için sizi soyunma odasına göndermiştir! Ne de olsa yaptığı en iyi iş buydu. Evet Özyer ligde başarısızdır bunu kabul ediyorum ama aynı şeyi Avrupa için de söylemek haksızlık olur. Bu arada benim size sormak istediğim bir soru daha var; Ağabeylerin ve sizin başarısızlığın tavan yaptığı Ünerli yıllara bir tepki vermeyip Murat Özyer´le geçen iki sezona bu kadar sert tepki vermenizin nedeni nedir?

Bu arada bahsi geçen röportajı arşivden buldum. Üner´le geçen acı dolu yılları hatırlattığım için şimdiden özür dilerim.
Onur Yavuz' Alıntı:
Halil Üner´le yaşanan şok Beykoz mağlubiyeti sonrası yapılan röportaj;

*Beykoz mağlubiyeti hakkındaki yorumlarınız...
*Yabancı oyuncularımıza Beykoz maçının önemini düşünerek izin vermedim. Maça tam kadro hazırlandık. Malik´e önlem alınacağını bildiğimiz için alternatif taktik varyasyonları çalıştık hafta boyunca. Ancak salonun tavanının akması ve elektiriklerin kesilmesi tüm planlarımızı alt üst etti. Motivasyonumuzu kaybettik elimizde olmayan nedenlerden dolayı ummadığımız bir mağlubiyet aldık.

*Taraftar sitelerinde istifa etmeniz isteniyor. Bu konu hakkındaki yorumunuz...
Beni göreve yönetim getirdi taraftar değil. Kulübü taraftar yönetiyor olsaydı istifa ederdim zaten. Ayrıca taraftarın bana haksızlık yaptığını düşünüyorum. Bu takım geçen sezon kümede kalma mücadelesi verirken şimdi play off mücadelesi verir hale geldi.

*Ancak geçen sezon da takımın başında siz vardınız...
Evet takım play out maçlarını oynarken de ben takımın başındaydım ancak o günden bugüne yükselen bir grafiğimiz olduğu da bir gerçek. Ben Galatasaray´ın geleceğini çok parlak görüyorum. Biz temelleri sağlam attık. Takımın başında ben olurum veya olmam bunu zaman gösterir ama Galatasaray gelecekte başarılı bir çizgi yakalarsa bugünkü verdiğimiz emeklerin karşılığıdır bunlar. Bu onur da bize yeter. 12.2.2006
[/quote:z1bjl0jn]

Ne demek istediğini pek anlamadım galatasaray hayatının anlamı değil.parçası demişsin.işte farkımız galatasray benim için hayatta bir anlam ifade ediyor .bu okulundan mezun olmak için çırpınan insanlar bilirim galatasray bir kültürdür.bir tarihtir.geçmişi 1530lara varan bir abidedir.Sen böyle yüce bir kuruma anlamsız demen beni gerçekten üzdü dahası bunu galatasraylı birinin söylemesi.Asıl soruna gelecek olursak merak etme halil ünere de çok sert tepki verdim bunu sayın başkan özhan beye kadar ilettim hepside resmi evraklarla ama sen bunları bilmemen gayet doğal ,şimdi o konular bu platformda tartışılacak konular değil kulübün iç yapısını ilgilendirir.Birde biz bu takıma play out oynatmadık oynatanlarda bellidir bunun abilerle bir ilgisi yoktur. dönemin genel sekreteri bu konuda sizin muhatabınız olucaktır. Ve son olarak senden galatasaray tarihini iyi okumanı tavsiye ederim neden üç sene mezun vermemiştir bunu öğrenmeni çok isterim.belki daha büyük hayeller kurmana yardımcı olur.

M. DURAN

Semih Ural' Alıntı:
[quote="Tunç Altanlar":34n4cwbg]

bu taraftar fatih terime basarılardan sonra mı imparator demeye başladı? dalga mı geciyosunuz anlamıyorum ki! fatih terim galatasarayla çıktıgı ilk maça (trabzon maçı*hagi*frikik) imparator tezahüratıyla çıktı zaten. kaldı ki o günden önce ki fatih hocanın 14 yıllık galatasaray dönemi 14 yıllık şampiyonsuzluk dönemine denk geliyor.

şunu unutmayın ki galatasaray taraftarı birine deger veriyosa başarısına bakarak vermez. o kişi deger verilmeyi hakediyosa bu taraftar hakedene hakettiğini verir.

murat özyer hem insan olarak hem galatasaraylı olarak bu degeri haketmiştir yaptıgı her hareketiyle, durusuyla vs vs.. hocalıgını begenmiyosunuz diye adama söylemediğiniz laf kalmadı ayıptır artık ya. iyi hocadır kötü hocadır ama murat hoca aslan gibi galatasaraylıdır. bari buna saygınız olsun.[/quote:34n4cwbg]

ben ne demişim bu kupaları aldı da İmparator diye mi bağırdık demişim??Yoksa Fatih Terim'in ne kadar ulu bir insan olduğunu mu belirtmişim?Sizin kadar o tribünlerde bizlerde varız bizde görüyoruz neyin ne olduğunu.

Tunç Altanlar' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1w6tigjh]Sizin ona veremediğiniz değeri Efes Pilsen maçının son 3 dakikasında salonu dolduran taraftar verdi. Doğru modelin Murat Özyer olduğunu taraftar anladı, siz anlayamadınız![/b]

Vatan gazetesi: Gökmen Özdemir

İmparator olmakta ayaklara düştü artık...[/quote:1w6tigjh]

Ogün orda 2500 kişi bağırdı.bağırmayanlar yokmuydu evet arada bazı arkadaşlar bağırmadı.ama 2500 kişide azımsanmıyacak bir sayı.kimse o insanlara para verip bağıttırmadı.Herkes içinden geldiği için bağırdı ve bu olay 1-2 dakika ile sınırlı kalmadı.uzun süre bağırıldı.
Unutmayınki imparatorluk sadece başarı değil insancılş bir duruşta ister.

kendinle çelişiyosun farkındamısın

1) bu mertebeye ulaşmak bu kadar kolay mı,bir Fatih Terim bu ünvanı alırken nerelerden geçti ve neler kazandı en üst noktaya çıktı İtalyan devlet nişanına layık görülen bir insan.Ya Özyer???

2) ben ne demişim bu kupaları aldı da İmparator diye mi bağırdık demişim??

iki cümlede iki ayrı postta sana ait. benim başka söyliycek bişeyim yok.

teşekkürler,ben ne niyetle yazdığımı senden daha iyi biliyorum ama istersen benim yerime yaz ona alıntı yap onada sen cevap ver ne yollardan geçti demek Galatasaray'da oynadığı yıllardan kasıttır şimdi niye bunu dediğimi uzun uzun yazmam lazım örnekleriyle ama neyse şunu diyorum sonuç olarak Ülker'in veya başka bir firmanın dayatmasıyla oturmadı o koltuğa bilek hakkıyla oturdu ,ne kupalar kazandı değimi ünvanının perçinlemiş olması anlamındadır

Tunç Altanlar' Alıntı:
teşekkürler,ben ne niyetle yazdığımı senden daha iyi biliyorum ama istersen benim yerime yaz ona alıntı yap onada sen cevap ver ne yollardan geçti demek Galatasaray'da oynadığı yıllardan kasıttır şimdi niye bunu dediğimi uzun uzun yazmam lazım örnekleriyle ama neyse şunu diyorum sonuç olarak Ülker'in veya başka bir firmanın dayatmasıyla oturmadı o koltuğa bilek hakkıyla oturdu ,ne kupalar kazandı değimi ünvanının perçinlemiş olması anlamındadır

Ülker desteği ile oturduğunu kanıtla.

Tunç Altanlar' Alıntı:

ben senin yazdıgın iki cümleyi yazdım sadece bu kadar sinirlenmene gerek yok. yazdıkların ortadaç zaten ben yorum yapmadım gördüğün gibi bana yazdıgın cevaba senin iki cümlenle cevap verdim. aynı iki cümle hala yukarıda hala da yorum yapmıyorum.

Mithat Duran' Alıntı:
Ne demek istediğini pek anlamadım galatasaray hayatının anlamı değil.parçası demişsin.işte farkımız galatasray benim için hayatta bir anlam ifade ediyor .bu okulundan mezun olmak için çırpınan insanlar bilirim galatasray bir kültürdür.bir tarihtir.geçmişi 1530lara varan bir abidedir.Sen böyle yüce bir kuruma anlamsız demen beni gerçekten üzdü dahası bunu galatasraylı birinin söylemesi.Asıl soruna gelecek olursak merak etme halil ünere de çok sert tepki verdim bunu sayın başkan özhan beye kadar ilettim hepside resmi evraklarla ama sen bunları bilmemen gayet doğal ,şimdi o konular bu platformda tartışılacak konular değil kulübün iç yapısını ilgilendirir.Birde biz bu takıma play out oynatmadık oynatanlarda bellidir bunun abilerle bir ilgisi yoktur. dönemin genel sekreteri bu konuda sizin muhatabınız olucaktır. Ve son olarak senden galatasaray tarihini iyi okumanı tavsiye ederim neden üç sene mezun vermemiştir bunu öğrenmeni çok isterim.belki daha büyük hayeller kurmana yardımcı olur.

M. DURAN
Mithat Bey sizin yaptığınıza halkavcılığı (demagoji) desem abartmamış olurum. Ben "hayatımın anlamı değil parçası " demişim. Anlayıp anlamamazlığa vurduğunuz sözü açacak olursam; hayatım Galatasaray´dan ibaret değil; bir parçası ailem, bir parçası ulusum, bir parçası Galatasaray, bir parçası değer verdiğim insanlar... Keşke verdiğiniz değer biraz daha fazla olsa da lisesinde okuduğunuz, gönül verdiğiniz takımın adını doğru olarak yazabilseniz.

Bu arada yerden yere vurduğunuz Murat Özyer de lisemizden mezun. Ama görünen o ki sizin amacınız üzüm yemek değil ...

Kalmalı demek ki bizde geçen yıl bir el amin'i alacak kadar bütçe yokmuş o zaman bunun suçlusu murat özyer değil daha iyi imkanlar sunun murat hocanın önüne adice ve zayıfça eleştirmek yerine...

Arkadaşlar Murat ÖZYER ve ekibine kulübümüz gerekli desteği vermiştir hatta yeni sezonun bütçesinden bile harcama yapılmıştır...

Zihni Öztürk' Alıntı:
Arkadaşlar Murat ÖZYER ve ekibine kulübümüz gerekli desteği vermiştir hatta yeni sezonun bütçesinden bile harcama yapılmıştır...
Bu bir iddadır kimse söylediklerinin gerçekliğinden haberdar değil ispat edebilecekmisin ?

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1ccrlfxi]

M. DURAN
Mithat Bey sizin yaptığınıza halkavcılığı (demagoji) desem abartmamış olurum. Ben "hayatımın anlamı değil parçası " demişim. Anlayıp anlamamazlığa vurduğunuz sözü açacak olursam; hayatım Galatasaray´dan ibaret değil; bir parçası ailem, bir parçası ulusum, bir parçası Galatasaray, bir parçası değer verdiğim insanlar... Keşke verdiğiniz değer biraz daha fazla olsa da lisesinde okuduğunuz, gönül verdiğiniz takımın adını doğru olarak yazabilseniz.

Bu arada yerden yere vurduğunuz Murat Özyer de lisemizden mezun. Ama görünen o ki sizin amacınız üzüm yemek değil ...[/quote:1ccrlfxi]

Onur bey, bu arkadaş Tab Baldwin'e de, Ted Boldwin yazmıştı; yani isimlerle arası pek iyi değil... Hatta isimlerin arkasındaki anlamlarla da arasının pek iyi olduğunu söyleyemeyiz.

Galatasaray, kendisinden 2-3 kat bütçeyi ve hakem desteğini arkasına almış Telekom'a elendi diye Murat ÖZYER'i gönderebileceklerini düşünüp, "bu beladan kurtulacağız" iç geçirmeleriyle sevinen bu Galatasaray'lılar (!), takım Avrupa'da yarı final oynarken bile Murat ÖZYER'e Avram Grant diyebilme cüretini kendilerinde bulmuşlardır!

Sorsanız Erman Kunter büyük hoca derler, ama Erman Kunter'in koçluk kariyerinde yaşadığı tek bir şampiyonluk gösteremezler. Beşiktaş'ı küme düşeren ismin Erman Kunter olduğunu söylesiniz, sessiz kalırlar; görmezden gelirler! (Bu arada büyük hoca (!) Erman Kunter'in takımı Cholet Basket normal sezonu sekizinci olarak tamamladıktan sonra play-off'ta Le Mans ile eşlemiş ve ilk maçta rakibine 82-62 gibi bir skorla yenilmiştir.

Murat Özyer, Ergin Ataman'ın terkedip bıraktığı takımı sezon içinde alıp şampiyon yapmıştır. İki sezondur basketbol şubemize kattıkları ortadadır. Art niyetli kişiler dışında hemen hemen herkes kendisine saygı göstermekte, sevgi taşımaktadır. Avrupa'da yakaladığı başarıyla bizi gelecek adına umutlandırmıştır.

Kendi kanaatime göre yaptığı hataları birçok kez eleştirsemde, Murat ÖZYER'in kalmasını müspet görüyorum. Murat ÖZYER bize kupa değil, kupalar kazandıracaktır inancını taşıyorum!

Ahmed Salih' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":2jlr5da7][quote="Mithat Duran":2jlr5da7]

M. DURAN

Bu arada yerden yere vurduğunuz Murat Özyer de lisemizden mezun. Ama görünen o ki sizin amacınız üzüm yemek değil ...[/quote:2jlr5da7]

Onur bey, bu arkadaş Tab Baldwin'e de, Ted Boldwin yazmıştı; yani isimlerle arası pek iyi değil... Hatta isimlerin arkasındaki anlamlarla da arasının pek iyi olduğunu söyleyemeyiz.

Galatasaray, kendisinden 2-3 kat bütçeyi ve hakem desteğini arkasına almış Telekom'a elendi diye Murat ÖZYER'i gönderebileceklerini düşünüp, "bu beladan kurtulacağız" iç geçirmeleriyle sevinen bu Galatasaray'lılar (!), takım Avrupa'da yarı final oynarken bile Murat ÖZYER'e Avram Grant diyebilme cüretini kendilerinde bulmuşlardır!

Sorsanız Erman Kunter büyük hoca derler, ama Erman Kunter'in koçluk kariyerinde yaşadığı tek bir şampiyonluk gösteremezler. Beşiktaş'ı küme düşeren ismin Erman Kunter olduğunu söylesiniz, sessiz kalırlar; görmezden gelirler! (Bu arada büyük hoca (!) Erman Kunter'in takımı Cholet Basket normal sezonu sekizinci olarak tamamladıktan sonra play-off'ta Le Mans ile eşlemiş ve ilk maçta rakibine 82-62 gibi bir skorla yenilmiştir.

Murat Özyer, Ergin Ataman'ın terkedip bıraktığı takımı sezon içinde alıp şampiyon yapmıştır. İki sezondur basketbol şubemize kattıkları ortadadır. Art niyetli kişiler dışında hemen hemen herkes kendisine saygı göstermekte, sevgi taşımaktadır. Avrupa'da yakaladığı başarıyla bizi gelecek adına umutlandırmıştır.

Kendi kanaatime göre yaptığı hataları birçok kez eleştirsemde, Murat ÖZYER'in kalmasını müspet görüyorum. Murat ÖZYER bize kupa değil, kupalar kazandıracaktır inancını taşıyorum![/quote:2jlr5da7]

Ahmed bey pardon imlada hata yapmış olabilirim bunu için kusura bakmayın.Yalnız sizin beni eleştirmeniz basketbol bilginizi biraz geliştirmeniz gerekiyor.
Sen hala beşiktaşta kalmışsın erman hoca ondan sonra aldığı başarılı sonuçları bilmemen seni basketbol cahili yapar bu sene 800 bin avro'ya kurduğu takım fransa'da 1 kupa aldı 2. kupada final oynadı
şimdide playoff oynuyor yazmak için yazma araştır dersini iyi çalış murat özyerin backraund da şampiyonluk olabilir,peki o finali hatırlayalım bütün kalbur üstü oyuncuları başka takımlarla sözleşme imzalamış bir efes oyuncular çoktan tatile çıkmak için gün sayıyor sonrada efesi yenip şampiyon olduk diye bize karşı konuşuluyor.

Peki başka ne yapmış birde ben söyleyeyim transfer ettiği yerli yabancı bütün oyuncularla kavga etmiş hepsiyle sorun yaşamış.oyuncusu geçen sene deplasman maçında takım idarecisini dövmüş oyuncuya ceza bile verememiş,daha bitmedi galatasaray basketbol tarihinin en ağır yenilgisini almış hemde ezeli rakibinden basına biz cafe crown olarak bu sene başarılıyız açıklamasını yapmış.takıma bu sene idman programı yerine sezon boyu yarım saat konuşmanın ardından 5-2hücüm idmanınıdan başka bir idman yaptırmamış,sayıyorum diğer bütün rakipleri transfer yaparken amerikada staj yapmış son dakka kimi bulduysa almış,bir tane alt yapıdan oyuncuya sene başından beri bir dakika süre vermemiş.

Geçen sene bir tane ezeli rakibini yenememiş takımı zamanında kuramadığı için bu sene kupadan elenmiş,bu sene oynanan hiç bir maçta son top için oyun seti çizmemiş sonrada biz eleştirince biz menfaatçiyiz diye bize salvo yapın

Tekrar söytlüyorum basketbolu biraz öğrenmen gerekiyor ahmed bey ondan sonra gel bizle tartış eleştir, sinirlen başarılıysak alkışla eyvallah yoksa böyle bol keseden atıp tutmakla yalnızca kendini komik duruma düşürürsün

O zaman biz neden hedef koyuyoruzki ne de olsa 2-3 kat daha fazla bütçesi olanlar kendilerinden daha az bütçelileri elesin,şamar oğlanına çevirsin dursun!

Bırakın hakem edebiyatlarını bu takımın son bölümlerde nasıl kıvranıp kilitlendiğini 12-1'lik seriler yediğini hepimiz gördük.

Yahu Erman Kunter'in oynattığı basketbol şablonu ile Murat Özyer'in 2 yıldır hızlı hücum oynayacağız deyip sürekli sete set hücumlar izlemedik mi??? Dee gibi sete set oyundan bi haber oyuncuyu getirip sözüm ona hızlı oynayacağız deyip bu sistemi oturtamadan setlerde kıvranan yine biz değil miyiz???

Kaldıki sizin beğenmediğiniz Erman Kunter,Fransa Milli Takımı için adı geçen,elit bir antrenördür.O beğenmediğiniz takımı çok az bir bütçe ve tecrübesiz elemanlarla oraya getirip play-off oynatması bile takdirle karşılanırken sizler küçümsüyorsunuz.

Erman Kunter'in otoritesi ve oynattığı basketbol çağdaş oyundur.Franda da bunca yıl klamasıda başarılarının e büyük göstergesidir.

Kaldıki o yıl Ergin Ataman kaçmamış Ülker yönetimi tarafından işine son verilmiştir.

Bende Murat Özyer'in elindeki imkanlarla ve destekle büyük bir hüsran yaşattığını bunun tek sorumlusu olduğunu ve ilerisi için ışık vermediği görüşündeyim.

Avrupa başarısı hariç,Özyer, bir fiyaskoya imza atmıştır.

Bu hakemler liderkende vardı.

3-0 mazereti hakemler ve bütçe farkı olamaz.

Bu konu ve anket cevabını buldu sanırım.
Hocamız resmi televizyonumuza yaptığı açıklama ile bunun kanıtını sundu.
Murat Özyer:
Seneye geniş daha iyi bir kadro oluşturacağız.

O gelsin,bu gelsin demeye gerek kalmadı artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...