Rancik, Wilkinson, Jasaitis, Darius GİTMESİN !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seneye 4 yabancının 4'ü de kalmalı...Yönetim bu sesi duymalı...
Ben böyle yabancılar hiçbir takımda görmedim...
Evet, iyi bir araştırmayla belki 4'ünden de daha yeteneklileri takıma getirilebilir...
Ama 4'ünden daha yüreklilerini bulmak neredeyse imkansız...
Biri bile gitse çok üzülürüz, çok ararız bu kesin...
Mike olmazsa Jasa, Jasa olmazsa Rancik, Rancik olmazsa Darius, Darius olmazsa Mike...
İyi oynayan değil sadece oyunuyla, yüreğiyle kendisine hayran bırakan oyuncular bunlar...
Play-off'a kalamasak bile yürekleri yeter...
Eğer seneye basketbola yatırım haberleri doğruysa 2. Yenilmez armada bu dörtlünün üzerine temellenmeli...
Son söz, iyiki varsınız ve biriniz, ikiniz, üçünüz değil, hepiniz birden kalırsınız...

yıllarda Dawkins hikayeleriyle büyüdük basketbolda.Bizim için idöl bir basketbolcu olduğu ve onun ruhundan bahsedilir durulur.

Sanırım 4 tane yeni Dawkins bulduk.Umarım elde tutmak için herşeyi yaparız.2-3 türk transferle seneye bu senenin öcünü alırız almasına da umarım sonrasında tribünler dolar.

Burak Barut' Alıntı:
yıllarda Dawkins hikayeleriyle büyüdük basketbolda.Bizim için idöl bir basketbolcu olduğu ve onun ruhundan bahsedilir durulur.

Sanırım 4 tane yeni Dawkins bulduk.Umarım elde tutmak için herşeyi yaparız.2-3 türk transferle seneye bu senenin öcünü alırız almasına da umarım sonrasında tribünler dolar.

Bu sene daha bitmedi kardeşim.. :)

Bu dev yürekli yabancılarımız için en azından bir pankart hazırlamalıyız. Onları seneye de burda görmek istiyoruz!

Emrah Bakın' Alıntı:
Seneye 4 yabancının 4'ü de kalmalı...Yönetim bu sesi duymalı...
Ben böyle yabancılar hiçbir takımda görmedim...
Evet, iyi bir araştırmayla belki 4'ünden de daha yeteneklileri takıma getirilebilir...
Ama 4'ünden daha yüreklilerini bulmak neredeyse imkansız...
Biri bile gitse çok üzülürüz, çok ararız bu kesin...
Mike olmazsa Jasa, Jasa olmazsa Rancik, Rancik olmazsa Darius, Darius olmazsa Mike...
İyi oynayan değil sadece oyunuyla, yüreğiyle kendisine hayran bırakan oyuncular bunlar...
Play-off'a kalamasak bile yürekleri yeter...
Eğer seneye basketbola yatırım haberleri doğruysa 2. Yenilmez armada bu dörtlünün üzerine temellenmeli...
Son söz, iyiki varsınız ve biriniz, ikiniz, üçünüz değil, hepiniz birden kalırsınız...
Harikasın Emrah baba!!!

Sercan Karabıçak' Alıntı:
Bu başlığa ek olarak bende şunu hazırlıycam bir taraftar ricasıdır:Murat kaya,Eren beyaz,Polat kocaoğlu ve Can akın lütfen gitsin,derhal.
Aynen...
Zaten bu oyuncuların olduğu bir takımın büyük hedefleri olamaz.Belki Can 11. , 12. oyuncu olarak kalabilir ama gerek yok.

Umarım bu cumartesi onları "son kez" Galatasaray formasıyla parkede görüşümüz olmaz.

Düşüncesi bile gözlerimi dolduruyor.. :(

A.Polat yönetimi artık amatör şubelere önem vermelidir.
Her sene ayrı ayrı yabancılarla bi yere varılmaz.
Hele ki böyle yürekten oynayan yabancıların varsa KESİNLİKLE yola devam edilmelidir.
Yönetim duy bu sesi ,sözleşme yenile Aslanlarla !

D was çıkıp ben şehri taraftarı çok sevdim kesinlikle diğer yıl kalmak istiyorum diye demeç vermiş artık gerçektende bu durumda bile sorumsuzca başka yabancılar ararsak yuh derim biraz ilgi gösterilmeli şu takıma ya bir yabancı 2sezon kalmış var mı böyle birşey ya ..

Şu takım elde tutulsun iyi bir yaz kampı geçirilsin 2-3 yerli belki bir tane de yabancı pivot alınsın, seneye şampiyon olmazsak ben hiç birşey bilmiyorum.Bu takım oynuyor arkadaş.6 kişiyle nerelerden gelip playoff a kalıyorduk.Hepinize minnetarım.

Bıraksın Adnan baskan ruhsuz takımını düsünmeyen futbolcuları

Burda onur gurur mücadelesi veren insanlara sahip cıksın !!!

Cüneyt Erden gibi bir kaptani neden gönderdik anlamiyorum. Murat Kaya gibi oyuncu tutuluyor bu takimda. Cüneyt Erden yollaniyor. hayret ediyorum. umarim seneye geri aliriz cücüyü.

Bu gala daşlı gala
Çıngıllı daşlı gala
Korkıram yar gelmeye
Gözlerim yaşlı gala

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...