Robert Hite

Re: Robert HITE

Dün akşam Nur Germen sezon öncesi murat hocayla beraber çalışıyolardı kendisi robert hite ın çok uzun süre bekeldiğini çok isabetli bir transfer olcağını murat hocayla sezon öncesi konuşulduğunu özellikle biraz geç katıldığını çünkü avrupaya gelme kararı biraz uzun sürmüş nba olmayınca 12 den vurulmuş bir transfer takımımıza scout larada teşekkürler(Murat Hoca).
Bence nba için fizik dezavantajı var hite ın, inanılmaz zıplıyo ama onun pozisyonunda ki oyunculara baktığımızada hite ı işi zor görünüyo gelecek sezon umarım bizde kalır ve daha iyi bir hite izleriz çünkü çok müthiş bi skorer yeterki istediği süreleri alabilsin...

Volkan Ozger' Alıntı:
Torinoda destan yazarak gelicez allahın izni ile bu mac hite tin macı olucak içimde böle bir his var gaiens ile süper oynıcaklarını düsünüyorum helekı son macta bir kaya izledimki evlere senlik gaiens bu formla ezer gecer onu !!!!

bjk macı öncesi :)

Sadece şunu sölüyorum Robert Hite 24 yaşında olan oyuncu ilk avrupa sezonunda bu kadar önemli bir maçda 22 sayı :)

Her ne kadar hücumda istikrarsız olsada her zaman savunmada kendisini sonuna kadar verdi. Bu maçta bizi öne fırlattı ona teşekkürler. Gidip kalması konusunda ise birşey diyemem...

Bu akşamki Badalona maçında da 8/9 2 sayı, 3/5 3 sayı, 3/3 serbest atış oranlarıyla toplam 28 sayılık bir performans sergiledi...

Robert HITE!

Hite, senin gibisini bir daha bulur muyuz bilmiyorum.

Sana da ilk geldiğinde birçok söz söylenmişti ama herkese gösterdin...

Joventut Badalona seyircisinden bile alkış aldın, helal olsun sana...

#5 Robert HITE
profile_roberthite_b.jpg

Konsantre olduğunda inanılmaz etkili oluyo rakip kim olursa olsun...bugün gösterdi bunu bize.Bütün oyuncular içinde bence Torinoda ki en etkili birkaç isimden birtanesi oldu...Hiç zannetmiyorum ama inş seneye bizimle devam eder...

bencede gelecek sene takımda tutabilceğimiz ilk yabancı HİTE dır. gaines de tutulabilir ama gaines biraz paragöze benziyo.

Takımda tutmalıyız en karakterli oyuncumuz sonra gaines'te tutulabilir owens duruma göre gönderiledebilir ama dee brown mutlaka gitmeli yerine daha faydalı bir guard alınmalı bana kızanlar olacak bu yorum için ama dee brown ve hite'ı karşılaştırın sonra karar verin

son yıllarda takımımıza gelen tartışmasız en kaliteli , en büyük , en yürekli , uzak ara en iyi oyuncusu..seneye tutmak çok zor olur gibi duruyor şu anda ama tutarsak gelecek sezon da final four' da oluruz..buna göze alarak yeni sezon da bi teklif verilmeli kendisine..

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Takımda tutmalıyız en karakterli oyuncumuz sonra gaines'te tutulabilir owens duruma göre gönderiledebilir ama dee brown mutlaka gitmeli yerine daha faydalı bir guard alınmalı bana kızanlar olacak bu yorum için ama dee brown ve hite'ı karşılaştırın sonra karar verin
katiliyorum sana kardes.. Dee cok kötü oynuyor ...

Çok kral bi adam. Canavar gibi bi tipi olmasına rağmen aşırı sempatik.. Yahut bana bize öyle geliyor =) Basketboluna laf söyleyen çarpılır zaten. Adam bugün Rudy Fernandez'den de yukarı sıçradı ya, dedim tamam bu herif müthiş bir atlet. 2.12,13 lük adamlardan çok rahatça ribaund çekebiliyor bu çok ekstra ve önemli bir özellik.Bunun yanı sıra savunmada çok iyi ayakları çok çabuk. Maç boyunca disiplininden hiç taviz vermiyor, surat ifadesi maç bitene kadar hiç değişmiyor ama soğuk değil mücadelenin içinde ve daima maçı hissederek oynuyor. 3lük konusunda becerisi had safha, topu elinden çok çabuk çıkardığı anlarda bile çoğu zaman isabet bulması, bize yok artık dedirtebilecek şutları sokması, olağanüstü smaçlar vurması da cabası. Bu adama mümkünse bu senekinden çok daha iyi bir teklif sunulmalı ve kalması sağlanmalı. Hite giderse yeri kolay dolmaz gibi geliyor bana.. Ayrıca Owens'ın yerine adını unuttuğum eski oyuncumuz, Asvel'in uzununu alabiliriz. Bence ortalama bir teklife gelecektir.Sonuç olarak eski hallerimizde bize geldiyse şu dönemimizde gözünü kırpmadan gelecektir. Neyse saptırmayayım konuyu.

#5 Hite - Fan !

Fırat Aydın' Alıntı:
Çok kral bi adam. Canavar gibi bi tipi olmasına rağmen aşırı sempatik.. Yahut bana bize öyle geliyor =) Basketboluna laf söyleyen çarpılır zaten. Adam bugün Rudy Fernandez'den de yukarı sıçradı ya, dedim tamam bu herif müthiş bir atlet. 2.12,13 lük adamlardan çok rahatça ribaund çekebiliyor bu çok ekstra ve önemli bir özellik.Bunun yanı sıra savunmada çok iyi ayakları çok çabuk. Maç boyunca disiplininden hiç taviz vermiyor, surat ifadesi maç bitene kadar hiç değişmiyor ama soğuk değil mücadelenin içinde ve daima maçı hissederek oynuyor. 3lük konusunda becerisi had safha, topu elinden çok çabuk çıkardığı anlarda bile çoğu zaman isabet bulması, bize yok artık dedirtebilecek şutları sokması, olağanüstü smaçlar vurması da cabası. Bu adama mümkünse bu senekinden çok daha iyi bir teklif sunulmalı ve kalması sağlanmalı. Hite giderse yeri kolay dolmaz gibi geliyor bana.. Ayrıca Owens'ın yerine adını unuttuğum eski oyuncumuz, Asvel'in uzununu alabiliriz. Bence ortalama bir teklife gelecektir.Sonuç olarak eski hallerimizde bize geldiyse şu dönemimizde gözünü kırpmadan gelecektir. Neyse saptırmayayım konuyu.

#5 Hite - Fan !
dedigin oyuncu Nsomwu sanirim ;)
benim begendigim oyuncu asvelden atletik olan lamayne wilson 8)
hite ise mukemmel bir oyuncu, vurdugu inanilmaz smaclar olsun attigi uclukler olsun tam bir takim oyuncusu.
dort dorluk komple bir oyuncu her ne ararsan var.
INSALLAH seneye takimimizda tutabiliriz.

Shaq'ın yanında oturan oyuncu tabi ki iyi olur :) Fakat Hite'da kusursuz değil.İstikrar sağlarsa 2-3 sene içinde Avrupa'nın en değerli oyuncularından biri olacaktır.Pana^da yakında onu görürsek şaşırmam ;)

gecen bir yerde okumustum. amerikadaki basketbol otoritelerine göre Hite NBA disinda kalan en iyi 5 oyuncu arasinda gösteriliyormus. bu oyuncularin icine avrupali oyuncular dahil degil tabikide. NBDL de oynayan ve sürekli NBA'i zorlamaya calisan oyunculari kast ediyorlar. BJK'nin yeni aldigi Brian Chase de bu oyuncularin arasinda ama bence Hite avrupa icin müthis bir oyuncu olur. atletizmi ve sutu süper. ayaklari elleri müthis cabuk. o perdelemeler olmasa Rudy Fernandez'i rahat durdurur'du bugün.

Umarım önümüzdeki sene takımda tutabiliriz ve yönetimde gerekli fedakarlıkları yapar.Bu sene takımımızda seyretmekten en çok keyif aldığım oyuncu.Uzun yılar da şutuyla, smaçlarıyla, alley-oop larıyla,atletik özellikleriyle ki müthiş sıçrıyor ve savunmasıyla böyle komple bir oyuncu Galatasarayamıza gelmemişti.Bence bu sene ligimizde de o bölgedeki en iyi oyuncu.White ,kinsey ,shumpert ve diğerleri yerine Hite ı tercih ederim herzaman.