Sponsor !!

Büyük ihtimalle Cafe Crown olmaz.Çok büyük bir sponsorluk hamlesi beklemeyelim ama Cafe Crown'dan daha umut dolu olacak benim görüşüm.

Potayı geren skorboard

38720potayi-geren-skorboard-661580.jpg

Efes Pilsen Kulübü, Fenerbahçe Ülker ile oynanan Beko Basketbol Ligi play-off serisinin ikinci maçı öncesinde skorboardda 61-16 şeklinde rakamların çıkması ile ilgili bir açıklama yaptı.

Geçen sezon Kerem Gönlüm'de çıkan doping yüzünden kapışan Fenerbahçe Ülker ile Efes Pilsen yine birbirine girdi! Skorboarda Fenerbahçe'ye futbolda şok yaşatan Trabzon (61) ve Bursa'nın (16) plakalarını simgeleyen rakamların maç skoruymuş gibi yazılması yeni bir gerginliğe yol açtı

Efes Pilsen ile Fenerbahçe Ülker arasında oynanan Beko Basketbol Ligi play-off final serisinin ikinci maçında ortalık karıştı.

Geçen sezon Efes Pilsen'in milli oyunusu Kerem Gönlüm'ün dopingli çıkması sonrası iki kulüp arasında yaşanan gerginlik, bu sezonki finale de sıçradı.

İşte Fenerbahçe cephesinin tepkisini çeken olaylar...

Karşılaşma öncesi skorboarda Fenerbahçe'nin kupa finalini kaybettiği Trabzon (61) ve lig şampiyonluğunu kaptırdığı Bursa'nın (16) plakaları bilinçli olarak yan yana getirilerek 61-16 şeklinde yansıtıldı.

Efes Pilsen, 4-5 otobüs dolusu taraftarı Bursa ve Kocaeli'den getirerek onlara bedava bilet ve kumanya dağıttı.

Şube Direktörü Nedim Karakaş, "Efes Pilsen'in hakemler üstünde baskı kurmaya çalışması bizi rahatsız ediyor" dedi.

EFES PİLSEN KULÜBÜ?NDEN SKORBOARD AÇIKLAMASI:

Efes Pilsen Kulübü, Fenerbahçe Ülker ile oynanan Beko Basketbol Ligi play-off serisinin ikinci maçı öncesinde skorboardda 61-16 şeklinde rakamların çıkması ile ilgili bir açıklama yaptı.
Efes Pilsen Kulübü?nden yapılan yazılı açıklamada, maç öncesi skorboard ile ilgili denemelerde son olarak böyle bir yazının çıktığı hatırlatılarak, konunun tekrar edilmemesi için gerekli özenin gösterileceği bildirildi.
Yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
"22 Mayıs tarihinde Efes Pilsen-Fenerbahçe Ülker takımları arasında oynanan play-off müsabakası öncesinde skorboardda basketbol ile ilgisi olmayan bazı rakamların yer aldığını bugün basın yoluyla öğrenmiş bulunmaktayız. Söz konusu olayla ilgili olarak yaptığımız araştırmada Efes Pilsen-Fenerbahçe Ülker takımları arasında oynanan play-off maçından saatler önce skorboardda çeşitli deneme yazılımları yapıldığı öğrenilmiştir. Ancak söz konusu deneme yazılımlarının en sonuncusu skorboardda 61-16 olarak yansıyan rakamlar olmuştur. Maçın başlamasından yaklaşık bir saat öncesinde açılan skorboardda yukarıda belirttiğimiz rakamlar görülmüş, ancak bunun fark edilmesinin ardından kısa süre içerisinde kaldırılmıştır. Öte yandan, söz konusu rakamların skorboardda
görülmesinden dolayı hiçbir tatsız olay yaşanmamıştır.
Kulübümüz çalışanlarının ve yöneticilerinin bilgisi ve kontrolü dışında gerçekleşen bu olaydan ötürü büyük üzüntü duyduğumuzu ifade etmek isteriz. Böyle olayların tekrar edilmemesi için gerekli özen gösterilecektir."

kaynak: milliyet

Bende neden bu Efes'i seviyorum diyorum kan çekiyor heralde.. Bize sponsor olsalar ya artık :)

Bizim Ülker'le tüm iliskilerimizi kesmemiz gerekirdi aslinda, Ülkerin Fenerle birlestigi andan itibaren. Madem Fener'le birlesiyorsun bari Euroleague hakkini bize ver. Ya da Euroleague hakkini onlara veriyorsun bari oyunculari bize ver. Ama hem oyunculari, hem Euroleague'i, hem de paranin cogunu onlara ver, sonra bizimkiler de Fener'e verilenin %10'una denk gelen bir teklifi kabul etsin. Gerekirse daha az paraya baska sponsor bulur ve subemi kendi imkanlarimla ayakta tutardim ama Ülker'den uzak dururdum. Futbol ve diger branslar da dahil.

Salih Coskun' Alıntı:
Bizim Ülker'le tüm iliskilerimizi kesmemiz gerekirdi aslinda, Ülkerin Fenerle birlestigi andan itibaren. Madem Fener'le birlesiyorsun bari Euroleague hakkini bize ver. Ya da Euroleague hakkini onlara veriyorsun bari oyunculari bize ver. Ama hem oyunculari, hem Euroleague'i, hem de paranin cogunu onlara ver, sonra bizimkiler de Fener'e verilenin %10'una denk gelen bir teklifi kabul etsin. Gerekirse daha az paraya baska sponsor bulur ve subemi kendi imkanlarimla ayakta tutardim ama Ülker'den uzak dururdum. Futbol ve diger branslar da dahil.

http://www.youtube.com/watch?v=5BTYLohEyjU

http://www.youtube.com/watch?v=QaHu-77_ ... re=related

Galatasaray Spor Kulübü ve ?Herkes İçin Sağlık? sloganıyla kaliteli sağlık hizmetlerini tüm Türkiye?ye ulaştıran Medical Park Hastaneler Grubu?nun 2010-2011 sezonu itibariyle başlatacağı büyük işbirliği 28 Mayıs 2010 tarihinde Swiss Otel?de düzenlenecek imza töreni ile hayata geçecek.

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan ve Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta?nın katılımıyla düzenlenecek törende sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Medya mensuplarının bilgisine sunulur.

Saygılarımızla,

Program:
Yer : Swiss Otel The Bosphorus
Asuka Salonu
Tarih : 28 Mayıs 2010, Cuma

09.30 ? 10.15 Kahvaltı
10.15 ? 10.45 İmza Töreni

Bilgi için:
Bersay İletişim Grubu 0212 337 51 00
Sibel Kahraman sibel.kahraman@bersay.com.tr 0212 337 52 35 / 554 435 49 83

Eren Bekdemir' Alıntı:
Galatasaray Spor Kulübü ve ?Herkes İçin Sağlık? sloganıyla kaliteli sağlık hizmetlerini tüm Türkiye?ye ulaştıran Medical Park Hastaneler Grubu?nun 2010-2011 sezonu itibariyle başlatacağı büyük işbirliği 28 Mayıs 2010 tarihinde Swiss Otel?de düzenlenecek imza töreni ile hayata geçecek.

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan ve Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta?nın katılımıyla düzenlenecek törende sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Medya mensuplarının bilgisine sunulur.

Saygılarımızla,

Program:
Yer : Swiss Otel The Bosphorus
Asuka Salonu
Tarih : 28 Mayıs 2010, Cuma

09.30 ? 10.15 Kahvaltı
10.15 ? 10.45 İmza Töreni

Bilgi için:
Bersay İletişim Grubu 0212 337 51 00
Sibel Kahraman sibel.kahraman@bersay.com.tr 0212 337 52 35 / 554 435 49 83

Ya aslında okadar çok şey söylemek istiyorum ki şu anda bazı arkadaşlara ama tekrardan tartışma çıkmaması için susuyorum. Sadece diyeceğim şey yönetim uyumuyor Cafe crown da olmuyor işte sponsor. Sanırım bazı arkadaşlar artık kulaktan dolma haberlerle atıp tutmayı bırakır artık. Kulubumuz için hayırlı ve uğurlu olsun.

Medical Park'ın bayan takımına sponsor olması , erkek takımı da rahatlatacak , çünkü basketbol şubesine toplamda ayrılan para artacak.

Eren Akın' Alıntı:
Medical Park'ın bayan takımına sponsor olması , erkek takımı da rahatlatacak , çünkü basketbol şubesine toplamda ayrılan para artacak.
erkek takımınada isim sponsorluğu olmasada para aktarabilirler bence yarın inşallah bütün detayları aktarabilirler ..

Galatasaray'dan 16 milyon dolarlık imza Paylaş
Haberi PaylaşBenim Sayfam DeliciousFacebookGoogleMySpaceTwitterE-postaFriend Feed A.A.27 Mayıs 2010Galatasaray Kulübü, sponsorluk gelirlerine çok önemli bir halka daha ekledi.

Sarı kırmızılı kulüp, Medical Park Hastaneler Grubu ile yapacağı sponsorluk anlaşması ile bayan basketbol ve bayan voleybol takımlarına önemli bir sponsorluk desteği sağlayacak. Galatasaray Kulübü ile Medical Park Hastaneler Grubu'nun yapacağı anlaşma sonrasında Medical Park, bayan basketbol ve bayan voleybol takımlarının ana sponsoru olacak ve her iki branş için Sarı-kırmızılı kulübe 8'er milyon Dolar sponsorluk kaynağı oluşturacak.

Galatasaray ile Medical Park Hastaneler Grubu'nun yapacağı sponsorluk anlaşması, yarın düzenlenecek imza töreni ile hayata geçecek.

Rakam 16 değil arkadaşlar, ama 1 sezonda Medical Park'tan alacağımız sağlık desteği ile rakam 16 ya yaklaşacak.

Bütün branşlarımız sağlık sponsoru Medical Park, sanırım burdaki masraflarda dahil buna.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Aykut Ogut":2q3f1svi]16 mı 8 mi :)
toplamda 16,8 bayan basket 8 bayan voleybol takımlarına olmak üzere[/quote:2q3f1svi]
Sanmıyorum bence toplamda 8dir
kimse bayan basketbola 8 milyon dolar vermez hadi bayan basketbola verdi diyelim bayan voleybola hiç vermezler.
Sitenin birinin yazdığı bayan basketbol 5,bayan voleybol 3 daha mantıklı geldi bana..