Sponsor !!

Sefa Kadakal' Alıntı:
Bayan basketbol ve bayan voleyboluna Medical Park sponsorluğundan sonra erkek basketbol takımımızında vestel sponsorluğu altında devam edeceğini düşünüyorum..
Telekom pek mümkün değil..
Efes dağılırsa ordan gelecek oyuncuların sponsorluklar yardımıyla takıma kazandırılıması kolay olacak..
Bu sezon karşı yakadakilerin sezonuydu ama gelecek sene bizim senemiz olacak!..

jasa'nın ve evren'in gönderilmesinden sonra pek inanmıyorum açıkçası!!!

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Bugün Alkol'ü çağrıştırıyor diye Efes Pilsen'i kapatan yarın Bayan Basketbol,Voleybol maçlarına günah diye erkek seyirci almaz,çok saçma dimi ama ismi Alkol'ü çağrıştırıyor diye Efes Pilsen'i kapatmaya çalışmakta o kadar saçma,İçimden sırf inat olsun diye Efes içmek geliyor,normal'de içkiyi yılda 2-3 kez kullanırım ama bu tür saçma yasaklar olunca insanın inadına yapası geliyor bazı şeyleri.

Kimsenin Efes Pilsen'i kapattığı yok tam tersine AB uyum sürecinde yapılan bir düzenleme zaten daha taslak halinde hemen olayları siyasi yöne heleki din temelli olarak görüp çok saçma iletiler yazmanın anlamı yok.

F1?de de sigara markalarının sponsorluklarının kimi ülkelerde perdelendiğini F1 meraklıları hatırlar. Yanlış hatırlamıyorsam Fransa, İngiltere gibi ülkelerdeki Grand Prix?lerde sigara reklamı yasağı olduğu için firmaların reklamları çeşitli şekillerde örtülüyordu. Ferrari?de Marlboro yazamıyordu örneğin. Lucky Strike, Gaulouises da bundan mağdur idi. Sonra ne oldu; bu yasak yaygınlaşınca sigara sektörü sponsorluktan çekildi, yerlerini ekseriyetle bilişim/telekominikasyon sektörü firmalarına bıraktılar. Pes etmek, kaçmak zorunda kaldılar.

Devamı için;http://www.ntvmsnbc.com/id/25095173/

Bugün Radıospor'da İsmet Badem,G.Saray çok önemli bir sponsorluk anlaşması yapmak üzere,büyük ölçüde anlaşma bitti,detaylar üzerinde konuşuluyor dedi.Ne kadar doğrudur bilemiyorum.

efes bizle birleşse yemin ediyorum.feneri abdi ipekçeye gömeriz.perşembe günkü maça bakıyorum.çocuklar destekliyor efes pilseni. :p

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Bugün Radıospor'da İsmet Badem,G.Saray çok önemli bir sponsorluk anlaşması yapmak üzere,büyük ölçüde anlaşma bitti,detaylar üzerinde konuşuluyor dedi.Ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Benim anlamadığım bir şey var. Herkes diyor ki Galatasaray çok büyük bir sponsorluk anlaşması yapmak üzere. Acaba tüm İstanbul ağız birliği mi etti 'bu sponsorluk anlaşmasında adı geçen şirket hangisi, bunu başkalarına söylemeyelim' diye. Herkes biliyor ama açıklamıyor.

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Efes Türkiye'den ayrılıyor
Efes Pilsen, yeni yasa tasarısı sonrası Türkiye Ligi'nden ayrılıp yurt dışında devam etmeyi planlıyor.

Efes, yurtdışında da bira olarak bilinen bir marka. Ancak Efes'in dışarıda bir takıma bir sponsorluk arayışına girmeleri kendilerine pek bir şey kazandırmaz bence. Efes'in pek çok yan şirketi var, onlardan birinin adını alabilir.

Yok sponsor değişecekmiş,Rondo olacakmış...

Galatasaray basketbol şubesinin draması varsa Rondo'nun kreması var diyede bir reklam filmi çekeceklermiş...Bence şık hareketler bunlar...

bugün eyüp yıldız'la gökçe başaran'ın ntvspor radyodaki programına e-posta attım ve eyüp yıldız sponsorluk anlaşmasının olduğunu ve bunun çok yakında bir basın toplantısıyla kamuoyuna açıklanacağını söyledi
Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Yok sponsor değişecekmiş,Rondo olacakmış...

Galatasaray basketbol şubesinin draması varsa Rondo'nun kreması var diyede bir reklam filmi çekeceklermiş...Bence şık hareketler bunlar...

caner ışıkcevahir' Alıntı:
bugün eyüp yıldız'la gökçe başaran'ın ntvspor radyodaki programına e-posta attım ve eyüp yıldız sponsorluk anlaşmasının olduğunu ve bunun çok yakında bir basın toplantısıyla kamuoyuna açıklanacağını söyledi[quote="Kerem BOZGEYİK":2t5irii4]Yok sponsor değişecekmiş,Rondo olacakmış...

[/quote:2t5irii4]
basın toplantısı olduğuna göre cafe crown değil sponsor hadi hayırlısı :)

Herkes isme takmış durumda ve sadece ismi konuşuyor ama alınacak para isimden çok daha fazla önemli. En çok parayı Cafe Crown veriyorsa onunla anlaşılmasında hiç bir sakınca göremiyorum.

Şahsen en fazla parayı da verse, Cafe Crown ile devam edilmesini istemiyorum.. Brnim kişisel görüşüm, Efes'in yurt dışına açılma projesine adım atacağı ve GS Efes'i yaratmak isteyeceği (malum FB ile başedebilecek bir camia değiller) Ya da Vestel-Telekom takımlarından birinin GS'a sponsor olacağı. (Ankara'da yeni salon yapılması belki dinamizm getirir diyerek Türk Telekom Ankara'da kalmaya devam edebilir). TT Net'te girebilir sürece..

Bazı nedenlerden dolayı T.Telekom'un olacağını zannetmiyorum,Efes işi zaten bana kalırsa bir rüya...Vestel konusunda hiç bir fikrim yok,bir kaç yıldır şehir efsanesi oldu artık,Vestel hazır anlaşmaya deniliyor ama sonrası yok...Bana kalırsa yine Ülker olacak süpriz bir isim olurmu bilmiyorum,ancak en yakın yine ülker gibi...Bu arada aynen Sühan gibi düşünüyorum yani Ülker'in vereceği para çokta umrumda değil açıkcası,bunun nedenini defalarca yazdım kendimce,bir daha bir daha tekrar etmeye gerek yok...

Bence beklentileri karşılayabilecek bir sponsor anlaşması değil ve tahminen cafecrownla yenilenecektir ve eskidende olduğu için bir parmak bal kıvamında olacaktır.
Bence yine vasat bütçelerle cafecrownla devam edecekler.Bunu anlaşmayı hemen açıklamamalarından açıklayamamalarından anlıyorum.Sanırım kamuoyu tepkisinden çekindikleri için hazmettirmeye çalışacaklar.

Ben kendi adıma bu düzen değişmezse eğer yani daha güçlü daha vizyon sahibi bir
yönetimle birlikte daha büyük hedeflere koşabilecek bir yapılanma oluşturulana kadar tepkimi devam ettireceğim.
Cafecrown ile devam etme fikri kabul edilemez.

Can Akan' Alıntı:
Bence beklentileri karşılayabilecek bir sponsor anlaşması değil ve tahminen cafecrownla yenilenecektir ve eskidende olduğu için bir parmak bal kıvamında olacaktır.
Bence yine vasat bütçelerle cafecrownla devam edecekler.Bunu anlaşmayı hemen açıklamamalarından açıklayamamalarından anlıyorum.Sanırım kamuoyu tepkisinden çekindikleri için hazmettirmeye çalışacaklar.

Ben kendi adıma bu düzen değişmezse eğer yani daha güçlü daha vizyon sahibi bir
yönetimle birlikte daha büyük hedeflere koşabilecek bir yapılanma oluşturulana kadar tepkimi devam ettireceğim.
Cafecrown ile devam etme fikri kabul edilemez.
benim anlamadığım madem öyle neden bir basınn toplantısı düzenliyorlar ilk yenilediğimizde sadece yeniledik diye habaer olmuştu o kadar bence cafe crown değil ve sürpriz bekliyorum ..