Sponsor !!

Bu sponsorlukla ilgili şunu söyleyeyim, son anda Erkek Voleybol takımıda eklendi, rakam sanırım 10 veya iyimser bir tahminle 11 oldu, ama 16 değil.

16 rakamı, sağlık sponsoru olmaları nedeniyle, telaffuz ediliyor, bilginize.

Ozan Deniz' Alıntı:
Gazateler abartırda Kadir Çetinçalı da yazmıs dha da.O bilmeden,içerden haber almadan yapmaz böyle bir haber
Gerçekten 16 ise çok iyi..Yönetimi tebrik etmek lazım ama sanmıyorum.
Ayrıca kendime de kadın basketboluna 8 milyon dolar kaynak bulabilen bir takımın.Erkek basketbolunu içinde 15 milyon dolarlık bir kaynak bulması beklenir demeden de geçemiyorum.

Can Akan' Alıntı:
[quote="Ozan Deniz":12od18nx]Gazateler abartırda Kadir Çetinçalı da yazmıs dha da.O bilmeden,içerden haber almadan yapmaz böyle bir haber
Gerçekten 16 ise çok iyi..Yönetimi tebrik etmek lazım ama sanmıyorum.
Ayrıca kendime de kadın basketboluna 8 milyon dolar kaynak bulabilen bir takımın.Erkek basketbolunu içinde 15 milyon dolarlık bir kaynak bulması beklenir demeden de geçemiyorum.[/quote:12od18nx]

Bende inanamadım ama palavracı biri değildir bu adam.rakam müthiş gerçekten insallah doğrudur.

Can, aklımdan geçenleri yazmışsın. Başkanın dediklerinden gidiyorum. "GS Bonus, GSTV ve GS Mobile den gelen paralar amatör şubelere aktarılacak" demişti. Amatör şubelerin Erkek Basketbol dışında kalan büyük kısmına, sponsor desteği sağlanmış durumda. Kürek, Yüzme, Su topu, Binicilik içinde fahiş para gerektiğini sanmıyorum. Demektir ki buralardan gelecek para Erkek Basketbol takımımıza aktarılacak. 6 milyon Kadın basket takımımıza aktarılıyorsa Erkek basket takımımıza en azından 12 milyon aktarılması gerek bence.

Gerçi bahsi geçen paralar dilimizden çok kolay çıkan rakamlar ama gerçekten büyük meblağlar. Umarım bunu optimal değerlendirecek idareciler de kadroda olur.

Cansu hanım kimsiniz bilmiyorum ama sanırım içerden bir ses bu duyduğumuz.Erkek basket şubemiz ile alakalı bir sponsorluk girişimi varmı,bu konudada bir bilgilendirme geçerseniz memnun olurum kendi adıma.Mesajlarınız aralarda kaybolmasın bence bir başlık açın ordan bilgilendirme yapıp çıkın olmazmı,dalga geçmiyorum ciddiyim... :)

Sühan Cem' Alıntı:
Can, Erkek basket takımımıza en azından 12 milyon aktarılması gerek bence.

Abi çok emin olmamakla beraber duyduğuma göre Erkek Basket takımının bu sponsorluk anlaşmasına dahil edilmeyişinin sebebi Trabzon'un Medical Park ismi ile aynı ligde mücadele edecek olmasıymış.Eğer Trabzon ile anlaşmaları bittiğinde yarın açıklanacak sponsorluk sonuçlarından memnun kalınırsa Erkek Takımına sponsor olabilmeleri çok yüksek ihtimalmiş.

Bunun için yönetim tercihen 1 yıllık idareten bir sponsorluk arayışına girebilirmiş.

ya koskoca gs kulübüyüz biz.ya ülkere muhtacsak kapatalım gitsin o zaman bu dükkanı bu camianın müzesinde 8 tane uluslararası kupa var .türkiyeyi avrupada en iyi temsil eden kulüptür.artık yeter ya bu ne iş anlamadım allahtan bayan basket ve bayan volybol takımlarına sponsor bulduk.artık beko basketbol ligindede samp zamanı geldi çok iyi bir sponsor bulup samp olmalıyız.

Bir sezon daha Cafe Crown ile devam edilecek, gelecek sezon bence sponsor değişecek.
Bu arada Erkek takımımızın bütçesi 8-9 milyon usd civarı oldu.
Final serisi bitsin, çok şey öğreneceğiz.

cansu şen' Alıntı:
Bir sezon daha Cafe Crown ile devam edilecek, gelecek sezon bence sponsor değişecek.
Bu arada Erkek takımımızın bütçesi 8-9 milyon usd civarı oldu.
Final serisi bitsin, çok şey öğreneceğiz.
Bu hikayeleri bırakalım bence
o zaman çıksınlar bizden adam olmaz biz cafecrowna muhtacız desinler.Popülist tavırlar sergilemenin bir manası yok.Şubeyi ellerimizle onlara teslim ettik onlar ne verirse razıyız zaten basketbolda çok umrumuzda değil desinler.

Can, bu hikayeyi A.Polat başlatmadı, ama o bitirecek, yada çözecek.
Bu sezon için yapılacak bir şey yok, çünkü Ülker opsiyonu kulllanıp 1 sene daha anlaşmayı uzattı.
Seneye, rakamlar değişmeden zaten Ülker ile devam edilmeyecek, ayrıca gördükki bu yönetimin sponsor konusunda vizyonu var.

Ayrıca, geçelim bunları, bunlar martaval, yemeyiz bu ayakları, vs....
Bu jargon ile ne elde edeceksiniz? Ne yapmamımızı bekliyorsunuz taraftar olarak?

Bu sezon bir şey olmaz diyorsanız, desteğede gerek yok diyorsanız, indirin şalteri, seneye beklediğiniz gelişmeler olursa, destek olursunuz. Bunu siz bizden bu sezon bir şey olmaz dediğiniz için söylüyorum, yani bu cümleden sonra kendinizi artık hırpalamayın, daha fazla pejmürde yorumlar yapmayın.

Bazı arkadaşlar, sabırla tırnaklarıyla kazıyarak, arma sevgisi ile şubenin yanındalar, onlar bu sezon salonda olduğu için yönetim çabalıyor, kulağımla duydum defalarca, bu sezon destek çok iyiydi sözünü...

Sizden rica ediyorum, aklı selim olun, yada kendinizi hırpalamayın, sağlık en önemli servetimiz, beklediğiniz gelişmeler olana kadar, şalteri indirin, en azından sağlığınızı kazanın.

Şunu içine sindiremeyen bir ben miyim acaba? 8-9 milyon bütçe olacakmış. Aman çok da dert, bozun anlaşmayı. Sanki geçen seneden daha kötü ne kadar olabiliriz ki? Bir sene de grururumuz için oynayalım. Versin yönetim taraftara da gazı. "Sponsorsuzuz bu sene arkadaşlar, arkamızda olun. Size ihtiyacımız var" diye bak o zaman görsün yönetim GS'lıların nasıl sahip çıktığına takımına. Ben gerçekten yediremiyorum Cafe Crown olayını. Hem daha iyi Cem Akdağ başımızda kalır. Sponsor olmadan bizden olanlarla çıkarız maçlarımıza. Zaten GS Mobile, GS TV , GSBonus dan gelecek gelirlerde var. Ben Cafe Crown ismini GS'ın yanında görmek istemiyorum!!!

Cansu ne demeye çalışıyorsun bilmiyorum. Bizim GS'a desteğimizi çekeeceğimiz yok. Birey olarak gereken desteğimizi de vermeye çalışıyoruz. Sponsor, obsiyonu tek taraflı nasıl uzatıyor bir anlatabilirsen sevinirim. Hangi sponsorluk anlaşmasında obsiyon sponsora verilmiş? Yani Cafe Crown klüple alakasız olarak obsiyonu, bir sene daha uzatma kararı alıyor öyle mi? Ya rica edeceğim böyle şeyler söyleme. Bunun gerçek olma olasılığı yok. Gerçek olması zaten daha büyük ayıp..

Taraftarın desteği her dönem artarak devam eder aynı salonda oynamayı bize layık görürlerse. Yönetimin ben dirayetli davrandığını düşünmüyorum bu konuda. Bunun sebeplerini de biliyorum az çok. Ama düşündüğümüz yönetim bu değildi. Basketbol ve voleybol maçalrımızın yayın saatlerine bile müdahale edemeyen bir yönetimimiz var. Bu sene Mersinle play off yarı finalini oynarken aynı saatte GS-FB voleybol maçının konmasına müdahale edemeyen bir yönetimden benim beklentim yok. Gururumuzu düşünsünler. Adam gibi oynayalım sponsorsuz oynayalım. Ne yani Cafe Crown "kardeşim alacaksın bu parayı sana zorla veriyorum" gibi bir şeymi diyor? Cafe Crown ile bağlantılı bir GS'ı kabul etmiyorum.....

Sühan Cem' Alıntı:
Şunu içine sindiremeyen bir ben miyim acaba? 8-9 milyon bütçe olacakmış. Aman çok da dert, bozun anlaşmayı. Sanki geçen seneden daha kötü ne kadar olabiliriz ki? Bir sene de grururumuz için oynayalım. Versin yönetim taraftara da gazı. "Sponsorsuzuz bu sene arkadaşlar, arkamızda olun. Size ihtiyacımız var" diye bak o zaman görsün yönetim GS'lıların nasıl sahip çıktığına takımına. Ben gerçekten yediremiyorum Cafe Crown olayını. Hem daha iyi Cem Akdağ başımızda kalır. Sponsor olmadan bizden olanlarla çıkarız maçlarımıza. Zaten GS Mobile, GS TV , GSBonus dan gelecek gelirlerde var. Ben Cafe Crown ismini GS'ın yanında görmek istemiyorum!!!
Aynen böyle düşünüyorum işte.
Cafe crownla 8 9 milyon usd olacağına
sponsorsuz 3 4 milyon usd olsun.
Cafecrowna teslim olma zihniyetini anlayamıyorum.
Nedir bu teslimiyetçilik küçük düşürülüyoruz.Ülker grubu alenen feneri desteklediklerini söylüyorlar.Her platformda fenerli olduklarını fenerbahçe olduklarını söylüyorlar.Daha ne bekleniyor.Yıllardır bir sene daha cafecrown deniyor.Ülker grubu tek taraflı uzatabiliyorsa opsiyonu(ki hiç sanmıyorum) sende tek taraflı fesih edebilirsin.

Sühan bey, Can bey sürekli bizden birşey olmaz anlamına gelen yazılar yazdığı için, bence istirahat etmeli, kendisini yıpratmamalı diye düşünüyorum.
Bu bir emrivaki den ziyade, bir görüş, yada mantıksal bir açılım.

Opsiyon konusuna gelince, +1 opsiyon vardı, anlaşma uzatıldı, yıllar önce eklenmiş bir opsiyondu.

Ben sponsorun bu opsiyonu kullandığını duydum, ama eğer yönetim devam etmek istemiyoruz deseydi nazikçe, bence anlaşma biterdi.

Bunu demedik, görülen bu, şimdi bize 3.5 milyon önemsiz gelebilir, yakalım diyebiliriz, ama yönetim için önemli bir rakam, en azından bu sezon için.

Buraya yazdıklarım, klüp içinde duyduklarım, ayrıca bir kısmı benim varsayımım.