TBBL Final 3.Maç | Galatasaray - Fenerbahçe

ışıl + simone augustus olsa bu seri 3 -0 bizim lehimize biterdi.yönetime o kadar da yüklenmeyelim lütfen...bence f5 in şampiyon olmasının tek nedeni guardlarının bizimkine oranla 10 gömlek üstün olması.

Fevri olmaya gerek yok arkadaşlar. Zaten belliydi sonuç. Tek fark ben maç kazanabileceğimizi düşünüyordum. O da olmadı.

Aslında herşey ortada. Bizler de futbol taraftarlığı yapmayı bırakıp, başka konular üstünde durulım. Örneğin, Fenerbahçe'nin minik, yıldız ve genç takımları şampiyonluğa oynarken bizimkiler ne yapıyor acaba, ona bakalım. Futbol dışında, çok vasat hocalara teslim ettik takımlarımızı. Futbolda da vasat oyuncuları teslim ettik hocaya. Sayın Adnan Polat, geçen yöneticilik dönemi boyunca her türlü acemiliği yaptı. Sonuçta siz de diyorsunuz rakibin kupa kaldırışını kendisi de görüyor herhalde fazla memnun değildir bu durumdan. Sayın Polat ilk önce masaya yumruğunu vuran bir yöneticilik göstermeli. İnsan karakteri kolay kolay değişmez ama tüm takımlarımızda disiplinsizlik, lakaytlık had safhada. Bunun değişmesi için önce kendi yöneticilik tarzının değişmesi lazım. Yoksa daha çok Fenerbahçe kupası görür sayın başkanımız.
Herhalde Aziz yıldırım en güzel günlerini yaşıyor. Yöneticilik yıllarının başında en çok Galatasaray şampiyonluğu gören sayın Yıldırım bir tarafta Adnan Polat, öteki tarafta Yıldırım Demiröğen, balayı günlerini yaşıyor sanırım. Tebrik etmekten başka yapacak bir şey yok.

İbrahim Doğan' Alıntı:
Futbol,basketbol,voleybol,atletizm,kürek,yüzme..Tüm branşlarda bizi eziyorlar,senin yeteneksiz sporcularin ise sahada ne yaptiklarindan habersiz ruh gibi dolaniyorlar..Sonra da çıkıp yok efendim basın niye taraflı? Yok efendim niye maçlarda taraflı anlatıyorlar ? Yok efendim hakemler niye böyle? diye bir yerimizi yırtıyoruz...Geçiniz ....Rezil oluyoruz...Bizim neyimize taraf olsunlar ki? komik olmayalım ve kendimizi kandırmayalım..Adamlar 10 sene açtılar arayı da uzak ara yaptılar başarı olarak.

Ayrıca iddaa ediyorum biz seride 2-0 onde olsak,onlar bize evlerinde şampiyonluk sevinci yaşattırmazlardı..Gerekirse 2-2 yapıp öyle verirlerdi şampiyonluğu..

Allahtan tekerlekli basketbol ve sutopunda kurmuyorlar takım.

Zaten tekerlekli sandalye ve sutopu bu ülkede 6.7.branşlar adamlar tenezzül etmiyorlardır yoksa onlarıda alırlar..Ayrıca kupalar devam edecek adamlar seneye her branşta cumhurbaşkanlıgı finali oynayacak..ş.ligine direk katılacak off off hangi birini sayim..bizim yönetimde açsın fbtv yi izlesin..keşke adnan öztürk gelseydi..

Peki suçlu kim Erol bey? Cem Akdağ'ı ortadan yok edip ZK yı ben mi getirdim. Işıl'ın bu sezon oynamasının zor olduğu ortadayken güvenilir bir oyun kurucu8 almayan benmiydim? Nilay'ı kolundan tutup getiren benmiydim? Demekki yönetim suçsuzmuş tek suçlu benmişim.

Fenerbahçe Voleybol takımı Avrupa Şampiyonlar ligi Finali oynadı, Ligi ve Türkiye Kupasını aldı.
Fenerbahçe Erkek Volaybol Takımı Lig Şampiyonu oldu.
Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı Namağlup Lig Şampiyonluğuna ulaştı(Koçsuz).
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Türkiye Kupasını aldı ve Ligde de öyle ya da böyle finale çıkmak üzere(Koçsuz).
SPORUN BEŞİĞİ GALATASARAY koskoca yılda sadece onca yatırım yaptığı bayan basketbol takımı ile Türkiye Kupasını alabildi. Fenerbahçe'ye 3-0 gibi rezil bir seri ile elendi.
Rakibimiz Sponsorlar buluyor, şubelerini en iyi şekilde yönetiyor, kendilerine Dünya'nın en büyük spor kulübü diyebiliyor. Ancak bizim Galatasaray'ımız sadece izliyor. Yönetim artık bu kanayan yarayı durdursun. Bu üstünlüğe son versin. Ezeli rekabetin bir ayağı topallamaya başladı. Bu yara artık tedavi edilsin.
Yönetim artık sesimizi duysun!!

Bağdat KAYNAK' Alıntı:
Fenerbahçe Voleybol takımı Avrupa Şampiyonlar ligi Finali oynadı, Ligi ve Türkiye Kupasını aldı.
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Türkiye Kupasını aldı ve Ligde de öyle ya da böyle finale çıkmak üzere(Koçsuz).
SPORUN BEŞİĞİ GALATASARAY koskoca yılda sadece onca yatırım yaptığı bayan basketbol takımı ile Türkiye Kupasını alabildi. Fenerbahçe'ye 3-0 gibi rezil bir seri ile elendi.
Rakibimiz Sponsorlar buluyor, şubelerini en iyi şekilde yönetiyor, kendilerine Dünya'nın en büyük spor kulübü diyebiliyor. Ancak bizim Galatasaray'ımız sadece izliyor. Yönetim artık bu kanayan yarayı durdursun. Bu üstünlüğe son versin. Ezeli rekabetin bir ayağı topallamaya başladı. Bu yara artık tedavi edilsin.

Sezon başında futbol takımları süper kupayı aldı..Ayrıca yine futbol takımları şampiyon oldu diyebiliriz..

Yönetim için daha ne diyeyim,bugün salon'a gelmiş aziz yıldırım ve murat özaydınlı,resmen onlara zafer izlettirdiler.Yani hiçbir yönetim fenerbahçe'ye karşı bu kadar kibar davranmamıştı,şu fenerli adamları kulübün içine resmen casus gibi sokuyorlar,zafer kalaycıoğlu,nilay yiğit seneye nevriye'yide alırlar operasyon tamamlanır,ben bu yönetim'i asla kabul etmiyorum arkadaş,Galatasaray'ı en büyük rakibinin karşısında bu kadar zayıf gösteremezsin,futbolda önümüzdeler,amatör branşlara gelince gerçeğe gerçek adamlar eziyor,bunu söylerken utanç duyasım geliyor ama utanç duyması gereken ben değilim ki.

* BAŞARISIZIZ ARKADAŞ,BUNUN İÇİN YÖNETİM DÜŞMANI FALAN OLMAYA GEREK YOK,SADECE KALBİNDE BİRAZ GALATASARAY SEVGİSİ OLAN İNSANLAR BUNU ANLAR,BİZİM EN BÜYÜK RAKİBİMİZ SPORTİF ANLAMDA FENERBAHÇE,ŞİMDİ GİRİN İNTERNETTEN BAKIN,FUTBOL,VOLEYBOL,BASKETBOL BİZ NEREDEYİZ NE YAPMIŞIZ,FENERBAHÇE NEREDE NELER YAPMIŞ,PROJELER FALAN VARMIŞ SPORTİF BAŞARI GELMEDİKTEN SONRA HİÇBİR ANLAMI YOK O PROJELERİN,BAŞARISIZLIN HESABI ELBET SORULACAK .

Bağdat KAYNAK' Alıntı:

Ne denir ki adamların şampiyonluklarızı sayıyoruz,hesaplıyoruz resmen veya buna mahkum bırakılıyoruz,kendi takımımızınkileri saymak varken.

Bizim hissettiklerimizi yöneticilerde başkanda hissetse yaşadığımız üzüntüleri onlarda yaşasa ama nerede eski tas eski hamam...
inşallah bu sene iyi bir geleceğin başlangıcı olur...

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Yönetim için daha ne diyeyim,bugün salon'a gelmiş aziz yıldırım ve murat özaydınlı,resmen onlara zafer izlettirdiler.Yani hiçbir yönetim fenerbahçe'ye karşı bu kadar kibar davranmamıştı,şu fenerli adamları kulübün içine resmen casus gibi sokuyorlar,zafer kalaycıoğlu,nilay yiğit seneye nevriye'yide alırlar operasyon tamamlanır,ben bu yönetim'i asla kabul etmiyorum arkadaş,Galatasaray'ı en büyük rakibinin karşısında bu kadar zayıf gösteremezsin,futbolda önümüzdeler,amatör branşlara gelince gerçeğe gerçek adamlar eziyor,bunu söylerken utanç duyasım geliyor ama utanç duyması gereken ben değilim ki.

* BAŞARISIZIZ ARKADAŞ,BUNUN İÇİN YÖNETİM DÜŞMANI FALAN OLMAYA GEREK YOK,SADECE KALBİNDE BİRAZ GALATASARAY SEVGİSİ OLAN İNSANLAR BUNU ANLAR,BİZİM EN BÜYÜK RAKİBİMİZ SPORTİF ANLAMDA FENERBAHÇE,ŞİMDİ GİRİN İNTERNETTEN BAKIN,FUTBOL,VOLEYBOL,BASKETBOL BİZ NEREDEYİZ NE YAPMIŞIZ,FENERBAHÇE NEREDE NELER YAPMIŞ,PROJELER FALAN VARMIŞ SPORTİF BAŞARI GELMEDİKTEN SONRA HİÇBİR ANLAMI YOK O PROJELERİN,BAŞARISIZLIN HESABI ELBET SORULACAK .

önceden onlar bizim başarılarımızı şampiyonluklarımızı sayıyorlardı ama şimdi biz onların şampiyonluklarını başarılarını sayıyoruz. her çıkışın bir inişi vardır inşallah bu çıkış uzun sürmez.(artık birilerinin bu işe dur demesinin zamanı geldide geçiyor bile)

İsimler hiç önemli değil ama Galatasaray'ı bu durumdan çıkaracak kişiler mutlaka başa gelmeli,gerekirse bir konsensüs yapılsın duayenler bu işe el atsın,bu böyle gitmez,Yapamıyorlarsa istifalarını versinler,o koltuk hep gelecek senelere ertelenmiş başarı vaatleri verme yeri değil !!!

UTANDIKMI,UTANDIK!

Hiçbirşey değil Aziz Yıldırımın Gülerek,birazda dalga geçerek bize bakması,hemde 2.kez bunun yaşanılması çok acıydı...Hakikaten kötü oldum...Çok kötü bir yıl geçiriyoruz ve bu heran dahada vahimleşiyor...

Zafer Kalaycıoğlu Galatasaray Bayan Basketbol Takımı tarihinin en iyi kadrosuyla başında bir koç bulunmayan Fenerbahçe takımına maçın hiçbir yerinde üstünlük kuramayarak yenilmiş ve seriyide 3-0 kaybetmiştir. Maçın sonunda hakem hataları var evet ama maçın sonuna bırakırsan işini böyle olur. Zafer Hoca doğru olanı yapıp görevini daha iyi hocalara teslim etmelidir. Görevinden en ivedi şekilde ayrılmalıdır...

Doruk Gölbaşı' Alıntı:
Zafer Kalaycıoğlu Galatasaray Bayan Basketbol Takımı tarihinin en iyi kadrosuyla başında bir koç bulunmayan Fenerbahçe takımına maçın hiçbir yerinde üstünlük kuramayarak yenilmiş ve seriyide 3-0 kaybetmiştir. Maçın sonunda hakem hataları var evet ama maçın sonuna bırakırsan işini böyle olur. Zafer Hoca doğru olanı yapıp görevini daha iyi hocalara teslim etmelidir. Görevinden en ivedi şekilde ayrılmalıdır...

bence tarihin en kötü kadrosu :oops:

Arkadaşlar karşımızdaki takım üç dört senedr aynı kadroyla devam edip şampiyonluğa ulaşıyor. biz eğer her sene yeni takım kurma yoluna gidersek biz daha uzun yıllar şampiyonluk göremeyiz.nasıl sophiya üç senedr bizle beraber aynı şekilde diğer yabancılar ve yerli basketbolcular la anlaşırken biz bu oyuncularla en az üç dört sene bu yola devam etmeliyiz ki bir sonuca varalım , birbirini ezberlemş basketbolcular ortaya çıksın .buda bizim yararımıza olur kanısındayım biz her sene oyuncu değiştirmeye kalkarsak ne oyuncular birbirini tanr nede GALATASARAY RUHU oluşur .