TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray-Oyak.R(Küçülmeye izin yok)

Benden söylemesi 10bin kişi oyak maçına gelirse içerdeki bir sonraki maç iki katı fiyatına 0lur . Yönetimin anladığı bu olur anca s0nuçda başımızdaki borsacı

İkisinin ortasını bulmak lazım. Sanki taraftar o treni kaçırdı gibi. "Hadi koşun tepki gösterelim" den daha metodlu çalışmak lazım. Neyin neden yapılacağının çok iyi anlatılması lazım. Eğer; bu hazırlıklar yapılmazsa:

1. Salona gidilmez boş kalır: Hiçbir işe yaramaz; olası başarısızlıklarda ; "taraftar bize hiç destek olmadı ; ne yüzlü konuşuyolar" denir; öylece kalakalırsınız. Galatasaraydan bahsediyoruz Mithat hocam; salonu boş bırakırsan; kimse de " yaa Allahım salon boş kaldı , ne yapalım da dolduralım " diye düşünmez. En basiti bak sen 37 kişiye oynarken düşünmemişsin o slaon nasıl dolar diye; 37 kişiye oynadıktan sonra birden yatırım mı yapıldı? Yok; aynı tas aynı hamam.

2. Salona gidilir protesto edilir: Protesto ettiğiniz bir maç çıkışı; kameralara bir açıklama yapılır " Biz çok doğru işler yapıyoruz; gerçek Galatasaray taraftarı bizima rkamızda; bu protesto edenlerin biryerlerden çıakrı var " diye; yine öylece kalakalırsınız

3. Salona gidilir; protesto yapılmaz: Ya ne yapsak alıyorlar nasılsa; rahat olun gençler denir; yatırım matırım yapılmaz ; öylece kalakalırsınız.

Velhasıl öylece kalakalmamak; sıkı çalışmak lazım. Galatasaray taraftarı sıkı çalışır mı? Sezon ortalamasının 200 kişi olduğu bir sezon; lig sonuncusuna karşı 2500 kişi gidip " En büyük Özhan Canaydın " diye bağıran bir tribünden çok fazla beklemem açıkçası. Galatasaray organizasyonunda güce karşı koymak yok pek fazla; daha çok gücü ele geçirmeye çalışmak ; ve anı gelene kadar kendini açık etmeyecek hamleler yapmak var kapı altından.

Murat İnal!

Aynı tartışmalara bir daha girmek istemiyorum, o vakitler ben yoktum, sen vardın, benchte powerade'ni içiyordun!

Temizleme meselesine gelince mademki yetkilisin hatalı bir durum var ise sen temizle bence!

Bu işler forumda organize olmaya çalışmakla olmaz, uzun süredir uygulama alanı bulmuş bir hiyerarşik bir yapı olmaksızın 9 değil 19 sayfa konuşulsa da yönetime yada şubeye karşı toplu olarak tepki gösterme, mesaj yollama hayallerini bırakın :)

Benim gibi delilere sesleniyorum!

Evet bu çağrım sadece benim gibi delilere!

Arkadaşlar buradaki olumsuz yazıların hepsine kulağımızı tıkayalım, çünkü bizim için şunlar yanlış, bunlar yanlış, bu şubeden bir ok olmaz demek, bizim için bir anlam ifade etmiyor!

Biz bu vaziyeti değiştirmek için, biz bu saçmalıklara son vermek için şubenin ve armanın peşinden gitmeye devam edeceğiz!

Şayet bizler Oyak maçında A.İpekçi'ye büyük bir kalabalıkla gidebilirsek(gideceğiz kimsenin kuşkusu olmasın) çok büyük bir iş başarmış olacağız!

Bu şube sahipsiz değil mesajı vermiş olacağız!

Yeni bir sezona, yeni bir takımla, yeni bir salonda başlayacak olmanın heyecanını saf ve temiz bir şekilde yüreğimizde hissedip sevgilimize kavuşacağımız günü düşünelim!

YILMADAN USANMADAN ARMANIN PEŞİNDEN GİDELİM!
BEN SABIRSIZLIKLA OYAK MAÇINDA ASLANLARIN SAHAYA ÇIKACAĞI ANI BEKLİYORUM!
GÖZLERİMDE YAŞLA AVUÇLARIM PATLARCASINA ONLARI ALKIŞLAYACAĞIM!

BÜTÇEMİZ KÜÇÜK OLABİLİR AMA ÜSTÜNÜZDEKİ FORMA ÇOK BÜYÜK BUNUN İÇİN OYNAYIN BİZİM İÇİN OYNAYIN DİYE HAYKIRACAĞIM!

YEMİN EDERİM BUNLARI YAZARKEN TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLUYOR!

TEKRAR EDİYORUM!

SEVGİLİ ARMA DELİLERİ GELİN A.İPEKÇİ'YE GİDELİM HEMDE ÇOK KALABALIK!

Forum değil Mossad Ajanlarının eğitim yeri :ehue

Kimisi çıkar bilmem kimden aldığı laflarla konu açar. Kimisi çıkar Alayına İsyan Ölümüne Arma der; der ama dediği ile kalır.

Sizler Murat ÖZYER'i pofpoflarken paralar çöpe giderken destek başlıkları açın, o zaman eğriye doğru deyin, çapsız Antrenörün arkasında durun şimdide ahlar vahlar içinde karalar bağlayalım!!!

Emeğinize sonsuz saygı ama yanlış kişinin arkasında durup boşuna destek oldunuz... Bugünlere geldik...

Burada inanmış bir grup insan bir çok şeyi başarabilir, zaman yaklaştıkça eminim herkes salondaki yerini alacaktır!

Yeni bir destan yazacağız!

Sorunları sadece salonları doldurarak çözebiliriz, önce biz takımımıza sahip çıkacağız, sonra bakalım neler olacak!

14 Ekim de oradayım. !

Ya da 17 Ekim kacında olursa artık mac iste. =)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Sorunları sadece salonları doldurarak çözebiliriz, önce biz takımımıza sahip çıkacağız, sonra bakalım neler olacak!

Açılış maçı olması nedeniyle şube yöneticilerine bir jest yapmalarını rica etsek!

Mesela Asvel maçındaki gibi tişört dağıtılsa güzel olmazmı?

Mümkün olduğunca takımın tabiki yanında olacağız ama ben bir başarı beklemiyorum bu kadrodan. Böyle günü kurtarmaya çalıştıkça hiç bir zaman da başarılı olamayız. Boş hayallere kapılmanın gereği yok. Sadece armaya desteğe devam nerde olursa olsun...

Önderim biz salona gidelim, salonları dolduralım, ardından başarı gelecektir:)

Nasıl bir basarı bekliyorsun bu sene ciddi anlamda soruyorum. :)

Tamam bende sonsuz destegim ama sampiyonlukta beklemiyorum acıkcası.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Önderim biz salona gidelim, salonları dolduralım, ardından başarı gelecektir:)

Nedendir bilmem ama geçen seneye göre daha güçlü olduğumuzu düşünüyorum ben.Tabiki Efes,Banvit,Beşiktaş da güçlendi ama biz de geçen seneden daha iyiyiz.Geçen sene Atkins'i izlemek zorunda kaldığımız bölgede yine ne yapacağı belli olmayan ama en azından Atkins kadar katkı vereceği kesin olan D.Wahington var.2 numarayı Evren gibi bir milli oyuuncuyla güçlendirdik.Graves'in verdiği katkıyı umuyorum verecektir o da.3 numarada Jasaitis'in Gurovic'ten kötü oynaması mümkün değil ki zaten kaç maç oynadı Gurovic.4 numarada Avrupa'nın vasatın üstünde sayılabilecek 2 milli uzunu var Milojevic ve Tolliver yerine.Geçen seneden zayıf olan tek bölgemiz 5 numara.Burada da Hüseyin'in yerine genç Eren şans bulacak zaman zaman.Bir de bu sene geçmiş senelere oranla mücadele eden bir takım olacağı söyleniyor.Bunların hiçbiri olmasa bile ilk maçta takımımızı desteklemek bizim görevimiz değil mi?İlla yöneticilere tepki gösterilmek isteniyorsa da bu maça gidelim hep beraber sadece takımı destekleyelim.Bir sonraki Erdemir maçında kimse gitmesin o zaman.

Yerli yabancı bütün transferlerimiz kaliteli ve potansiyelli oyuncular, arkalarınada bizi aldılarmı geçen seneden daha iyi bir takım olabiliriz!

Heyecanlanmak mı. İlla heyecanlanmak sart mı. Futboldan bir ornek verecegim size. 2005 2006 sezonunda biz inamatolar ve carruscaların oldugu bir kadroda sampiyon olmadık mı. Kimse o fenerin salaklıgıydı demesin. Bu inancın zaferi idi. Birseylere yurekten inanırsanız o is oluyor. Bu basketbol icinde neden olmasın. Neden herkes bu kadar inancsız. Bu mu bizim Galatasaray'a olan inancımız. Biz inanırsak takımda inanır. Olay taraftardan geciyor bunu biliyorsunuz. Sen tribundeki biz, biz sahadaki sen. O inanmıs insanların icinde bende varım tıpkı Eyup Yıldız, Caglar Senturk ve digerleri gibi. Sizlerde biraz olsa inanmayı deneyin.

Saygılar..

belki yıldız oyuncumuz yok şu takımızda ama şavaşan bir takım olacaz takım ruhu olursa geçen sene yıldız oyuncular vardı ama bir türlü takım olamadık

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yerli yabancı bütün transferlerimiz kaliteli ve potansiyelli oyuncular, arkalarınada bizi aldılarmı geçen seneden daha iyi bir takım olabiliriz!
Eyüp Abi,takımı beğensekte beğenmesekte sonuna kadar tam destekte Efes ve Fener maçlarında pota altında sıkıntı çektiğimiz zaman ve faul problemine girince ne yapacağız ? gsbasket.org'dan bir arkadaşımız pivot
olarak oyunamı girecek.