TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Cevdet Akay":3knmwwj0]Pankartımızda hazır. :) Bekle bizi fener , GELİYORUZ.

Yok abi, biz bekliyoruz onlar geliyor. Tıpış tıpış kucağımıza. :)[/quote:3knmwwj0]
Salona gideceğiz ya :) o yüzden dedim. Gelecekler tabi , elleri mahkum. :D

Onur Yavuz' Alıntı:
Rüyamda maça geliyorum, salondayken benim burada ne işim var, Ankara´da yapılacak işler vardı diyorum.

Tribünler dolu ama Fener maçlarına kıyasla bir durgunluk var. İlk yarıyı 5 sayı geride kapatıyoruz. Koridorlarda istersek maçı çeviririz, biraz daha gayret diyerek taraftarı hareketlendirmek isteyenlerin sesini duyuyorum.

Maçın sonucunu göremeden uyanıyorum...

onur hayırdır :) maçın sonunu görememene üzüldüm.. belki de gördün hatırlamıyorsun.. hayır "yeniliyoruz" deseydin maça gitmeyecektim de.. :)ondan meraktayım

eğer rüyanda görecek kadar kafan takılıyorsa, boşver işleri gel.. memnun oluruz.. bize galatasarayı kayıtsız şartsız seven adam lazım senin gibi.. ben de salonun sahibi gibi konuştum, efes maçından beri uğramıyorum aslında :(

26 mart abdi ipekçiyi unutma unutturma Cenk Akyol a yapılanları unutma unutturma,alttaki günleri hatırla ve kendine gel git biletini al adam gibi!
aziz2.Jpeg

Maçı kazanacağımıza yürekten inanıyorum.Bizde maçın başından sonuna kadar susmadan,Galatasaray taraftarının büyüklüğünü ve centilmenliğini bir defa daha herkese göstererek takımımızı desteklemeliyiz.
Bende pankartı çok merak ediyorum :)

arkadaşlar tüm medyanın gözü hafta sonunda bu maçta olacak.özellikle fenerbahçeli gazeteciler,yöneticiler ve fb tv bu maçı daha detaylı takip edeceklerini sanıyorum.en küçük bir hatamızı büyüterek büyük bir şeymiş gösterip bizim en ağır ceza almamızı sağlayacaklar.bu sebeple bu maçta lütfen ama lütfen olaylara sebebiyet vermeyelim.rakip takım oyuncularının kışkırtmalarına cevap vermeyelim(geçen senelerden pondexter,soloman ve mirsad ilk aklıma gelenler)sadece sadece armanın peşimde olduğumuz gösterelim ve takımı destekleyelim.aksi takdirde büyük cezalara sebebiyet olacağız.

LÜTFEN OLAYSIZ BİR MAÇ.

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Murat Cantas":1kriqrhc]Fenerle oynadığımız için değil, armaya sevdamızı haykırmak için ordayız.

Küfür etmek için değil, oyuncularımızı sahiplenmek için ordayız.

Kısaca Spor Sergi ruhuyla salondayız.
Murat bey çok güzel açıklamışsınız. Fener maçında taraftarımıza çok iş düşecek. Bilinçli taraftarla bu maçı alacağız.

Kısaca Spor Sergi ruhuyla salondayız.[/quote:1kriqrhc]

Cevdet bey kayıplardasınız?

Yarınki maç için hepimiz kampa girelim arkadaşlar..bize çok iş düşecek

Arkadaşlar ben maça gelemeyeceğim. Maalesef tv´den izleyeceğim. Maça gideceklere ve takımımıza kolay gelsin. İnşallah kazanacağız. Takımın bu maçta taraftara çok ihtiyacı var.

3500 kişilk salona 4500 kişimi gelecek ilginç :p

evet izleyebilrsiniz.spormax tüm digitürk paketlerine açık bu maç.
bu arada cumartesi 17 00 de banvit-telekom maçını sky türk veriyor bu da güzel bi haber.