TBL 2. Hafta | Galatasaray CC 92 - 68 Antalya BŞB

Re: TBL 2. Hafta | Galatasaray: 92 - Antalya BŞB: 68

Sahadan silecemizi düşünüyodum sahadan sildik busene herkeste daha fazla sorumluluk anlayışı yerleşmiş zorlama üçlükler atmak yerine uygun pozisyondaki adamları bulmaya çalışıyoruz murat hoca çok güzel bi anlayış aşılamış oyuncularına maçın yıldızı cemal nalga blok canavarı oldu...

Re: TBL 2. Hafta | Galatasaray - Antalya BŞB ( 25.10.2008 )

Murat Şimşek' Alıntı:
Susarak kime cephe alıyoruz susarak amaçlanan ne,tiyatro mu izliyoruz??Bütün maç sustunuz ee ne oldu amacınıza ulaştınızmı susanlar???Nerde o futbolda 90 dakika hiç susmayan taraftar??Takıma zarar vermekten başka hiç bişey yapmıyoruz oraya giden taraftarlarımız 40 dakika boyunca susmadan destek verse maç kim bilir ne olurdu???

Bide bişey sorcam salondaki arkadaşlara molalarda ve devre arasında çalan sıkıcı, eski marş ve şarkılardan uykunuz geldimi zaten sessizdi ortalık içi geçen oldumu merak ettim.Ali abiden sonra anonsu yapan ve bu mütişh müzikleri seçen arkadaşı merak ettim bilmem bu forumdan mıdır ama lütfen biraz hareketli şarkılar seçip modası geçen marşlarımızı çalmak yerine yönetimimiz bi cd çıkardı yeni marşlarımızın da bulunduğu, hatta statta çalan marşlar daha iyi olabilir, benim ricamdır kendisinden...

Duyduğuma göre gene Dedehayır'ı protesto etmişiz.Polislerin ön sırada oturtmamasına izin verilmediği için.Ancak bunun yapmanın başka yolları yok mu? Yiğit ŞARDAN'la konuşmanın bir tek yolu bile yok mu?
Kimse bunlar için yardım istiyoruz sayın Başkan diyemiyor mu?
Şu maçta gerçekten bağırmamak için kendinizi ne kadar tuttunuz?
Galatasaray'ın son 3 senedir oynadığı en iyi oyundu.Bu kadar açık ve net söylüyorum.Guroviç atıyor,Erdem atıyor,Cemal tutuyor, bizim seyirci bağırmamak için kendini zor tutuyor.

Anlamıyorum, tepki vermenin en iyi yolu tepkisizlik kabulumdur ancak Fenerbahçe maçı olsaydı susar mıydınız ?

Erdal Avcı' Alıntı:
Sırf menajerinin alamdığı parası için ABD'ye kaçan ve buna sakatlık ve aile hasreti ile örtmeye çalışan adamdan bize hayır gelmez.

Stanojevic içinde aynı şeyler söyleniyor.Menajeri komisyon alamamış ve bu yüzden onu Ukrayna'ya kaçırmış vs. İkisinin durumu da aynı olamaz sanırım.Hangisine inanacağız ?

Susarak protesto olmaz.Çünkü bu takıma zarar verir.Bir dönem futbol takımında da Canaydın a tepki için maçın başında susma denen saçmasapan bir organizasyon yapılıyordu.
Yani sahanda maça başlıyorsun.Seyirci desteginide arkana alıp rakibi erken çökertebilirsin ama yönetimi protesto ugruna bu avantajını kullanmıyorsun.

Şimdi sanırım basketbol seyircisinde de bu saçma anlayıs var.Madem susacaksınız maça neden gidiyorsunuz ? Eğer illa bir tepki verecekseniz maç bittikten sonra bunu yapabilirsiniz.Ama yıllardır ilk defa iyi bir takım kurulmuşken buna çomak sokmak niye ben bunu anlamıyorum.

bağırmayan arkadaşlar siz destek vermesenizde olur zaten gelinde salon dolu gözüksün en azından artislikten başka şey değil yaptığınız zaten ilerleyen haftalarda salon size kalmayacak 3 5 kendini gs li zanneden şahıslar oturduğu yerden maçla alakası yok o gider biz kalırız zırvalamasına devam edin siz bakalım nereye kadar gideceksiniz. BU TAKIMA DESTEK ER GEÇ VERİLECEKTİR

Ön sıradan kombine alan tüm herkese kombinelerini geri vermelerini tavsiye ettim. Hadi onu geçtim, kendi sporcularının yakınlarını dahi ön sıradan kaldırtan zihniyete yazık. Engelsiz Aslanlarımızı da yukarı alsaydınız bari :roll:

Ayrıca protestonun nedeninin bilet fiyatları değil de söylemler olduğunun altını çizip bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek istiyorum.

Fatih ön sıradan kaldıranlara birşey dememişsin. Tabi işine gelmiyor değil mi? Hani verilen sözler?
Not: Kombine almadım, alanlara yazık.

Güzel oynadık.Gurovic ve Graves maçı kazanmamızı sağladılar.Erdem ve Cemalin katkılarıyla rahat kazandık.Evet tribünde cok sessizdik birilerinin yüzünden sessiz kaldık.

valla maçta pota arkasında bi ben bide arkadaşım bağırıyoduk bide yanda bi adam vardı o bağırıyodu 3 kişi anca bu kadar yani..

fatih şengün' Alıntı:
bağırmayan arkadaşlar siz destek vermesenizde olur zaten gelinde salon dolu gözüksün en azından artislikten başka şey değil yaptığınız zaten ilerleyen haftalarda salon size kalmayacak 3 5 kendini gs li zanneden şahıslar oturduğu yerden maçla alakası yok o gider biz kalırız zırvalamasına devam edin siz bakalım nereye kadar gideceksiniz. BU TAKIMA DESTEK ER GEÇ VERİLECEKTİR
Sizin amacınız nedir anlamadım????

Oraya giden insanların demekki bir sıkıntısı var vede protesto ediyorlar, bunun çok haklı sebepleri var, ama 3 gündür saçma sapan şeyler yazıyorsun!

Daha fazla provakasyon yapma!

Takıma er geç destek gelecek ama senin gibilerden değil, bizim gibi arma sevdalılarından gelecek!

tribünleri sesiz kalışı ömer abinin ikizlerinin olmaması ve protokol karşısı trübinde ailelerin bulunmasıdır.sadece alkış yapıyorlar.

birde yanlış anlaşılmasın eyüp abi ve forumdakiler destek diyolar ama gidiyorlar enköşeye oturuyorlar böyle olmaz........

Destek verilmiyor değil, lütfen bilip bilmeden yazmayın!

Hiç susmadan takımı destekleyen kitle maçlara gelmiyor, çünkü çok ciddi sıkıntılar var, ben kendi adıma hiç susmadan bağırmak gibi bir atraksiyon yapamıyorum, buna ne yaşım elveriyor nede gırtlağım!

Kısaca tribünün liderleri olmayınca hiç bir organizasyon olmuyor, olamıyor sadece 1-2 saniye kısa tezahüratlar yapılabiliyor!

Bu bağırma konusu ancak küsen arkadaşlarımızın yerini almasıyla çözülecek bir durum.

Re: TBL 2. Hafta | Galatasaray - Antalya BŞB ( 25.10.2008 )

Burak Barut' Alıntı:
Duyduğuma göre gene Dedehayır'ı protesto etmişiz.Polislerin ön sırada oturtmamasına izin verilmediği için.Ancak bunun yapmanın başka yolları yok mu? Yiğit ŞARDAN'la konuşmanın bir tek yolu bile yok mu?
Kimse bunlar için yardım istiyoruz sayın Başkan diyemiyor mu?
Şu maçta gerçekten bağırmamak için kendinizi ne kadar tuttunuz?
Galatasaray'ın son 3 senedir oynadığı en iyi oyundu.Bu kadar açık ve net söylüyorum.Guroviç atıyor,Erdem atıyor,Cemal tutuyor, bizim seyirci bağırmamak için kendini zor tutuyor.

Anlamıyorum, tepki vermenin en iyi yolu tepkisizlik kabulumdur ancak Fenerbahçe maçı olsaydı susar mıydınız ?

Ben anlamıyorum bizim seyircimiz, taraftar olmayı bıraktı iyice yargıç oldu.Eyüp Abi anlıyorum da demokraside tüm çareler bitti de takımı desteklemeden oturmak mı kaldı?
Emin olun kombine alanlar bunun böyle olacağını biliyordur.Kendi salonunda oynamadığın sürece bu tür engellerle karşılaşacağız ancak çözmek yolu bu olmamalı.
Galatasaray'ın en iyi oyununda yıllardır beklediği şu kadro da nasıl susmaya dayandınız anlamadım?

Nedir abi sorunlar? Özellikle 3 maçtır Ömer Abi'yi maçlarda göremedik.Ömer ABi demek 500 Galatasaraylı daha orada demektir.Nedir sorunlar? Çözümlemek için susalım mı :?

maçı izlemediğim için ne olup ne olmadığını bilmiyorum ama bi zorları varki böyle bi protesto gösterisine kalkışmışlar.öss döneminde olduğum içinde hiç bir maça gidemiyorum :(

Biz salona giden taraftarlar olarak çok mutsuzuz, bunun sebeplerini yönetim biliyor, umarım çözerler aksi taktirde bir süre sonra bende dahil olmak üzere bir çok insan gitmeyecektir maçlara!

Kimse eziyet çekmek için 3 vesait değiştirip, 30 ytl para harcamaz!!!

TÜM DOSTLAR BİLSİN MUTSUZUZ!!!!

Protestoyu eleştiren arkadaşlar, protesto haklıdır veya haksızdır hiç bir fikrim yok ama benim anlamadığım birşey var. Bırakın sessiz kalanlar kalsın, onlar susuyorsa siz niye susuyorsunuz? Siz bağırsanıza, tezahurat yapsanıza. Ben de bunu anlamıyorum. İlla başkaları mı lazım tezahurat yapmak için?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Biz salona giden taraftarlar olarak çok mutsuzuz, bunun sebeplerini yönetim biliyor, umarım çözerler aksi taktirde bir süre sonra bende dahil olmak üzere bir çok insan gitmeyecektir maçlara!

Kimse eziyet çekmek için 3 vesait değiştirip, 30 ytl para harcamaz!!!

TÜM DOSTLAR BİLSİN MUTSUZUZ!!!!

eyüp abi biz protestonun sebebini bilmiyoruz ve o yüzden destek vermeyen taraftarlara tepki veriyoruz..

AÇIKLAYINDA BİZDE BİLELİM MUTSUZ OLMANIZIN NEDENİNİ?

Hakan Durusel' Alıntı:
Protestoyu eleştiren arkadaşlar, protesto haklıdır veya haksızdır hiç bir fikrim yok ama benim anlamadığım birşey var. Bırakın sessiz kalanlar kalsın, onlar susuyorsa siz niye susuyorsunuz? Siz bağırsanıza, tezahurat yapsanıza. Ben de bunu anlamıyorum. İlla başkaları mı lazım tezahurat yapmak için?

Hakancım kardeşim, ben Trabzon'dan yaptım ancak ses geldi mi bilmiyorum ;)
Anlaşılan o ki Eyüp Abiyle biraz konuştuk sorunlar büyük, ancak çözülmeyecek gibi değilmiş sadece birazcık yönetimin ayakta durmasıyla çözülebilecek sorunlar.

Adam gibi adam Yiğit ŞARDAN'a Salı günü gidip konuşmaya çalışsak nasıl olur ?

R Blok 1. sıra 13 numaralı koltuğa tam 300 ytl verdim helal olsun ama oturamıyorum!!!

BENİM O KOLTUĞA OTURMAMI SAĞLAYACAK BİRİ VARMI???

eyüb bey haklısın ama o sorunu geçen senede yasadın 2 sıra alsan daha iyiydi