TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker- GALATASARAYIMIZ 26.03.2008 / 21:00

Kaan Kural ın yorumlarını kısmen ben de dinledim.Kaan beye göre hiç şansımız yok!Fener kadro olarak çok ağır basıyor!!Zaten panayla falan karşılaştırdı feneri herhalde el şampiyonluğu bekliyor fenerden!O pananın 2 maçta da feneri ezdiğinden habersiz olarak!!!Kaldı ki madem fenerbahce kadro olarak bu kadar iyi neden sene başından beri play off finalini bjk ile efes oynar der bir insan.Bu nası bir çelişkidir anlamak mümkün değil. Derbi içinse nerdeyse oynamasınlar diyecekti!İlk maçta kim kazanır demişti bilmiyorum kaan bey ama şunu açıkca söylemeliydi: Ayhan şahenkdeki maçta fenerbahçeye bir kere bile maç boyu öne geçme fırsatı vermeyen, maçın her anı kontrolünde geçen Galatasaray rakibini o gün sürklase etmişti. Bunu demediği gibi o dönem fenerbahcenin formsuz ve semih den yoksun olduğunu yoksa herşeyin farklı olabileceğini ima etti.Halbuki o dönem fenerbahce şuanki form düzeyinden farklı değildi.Kendisinden çok daha zorlu bir gruptan çıkarak son 8 e kalmayı başaran partizan ı deplasmanda yenip gelmişti.Ayrıca fenerde semih in olmadığından bahsederken tufan ın olmadığını da söylemek gerek herhalde.Sonuç olarak Kaan Kural fanatik bir fenerbahceliden öte yorumlarıyla objektifliğini bir kez daha belgeledi!!!Kendisini GS lı biliyordum.Sanırım yanılmışım.Ya da birtakım çevrelere sözüm ona objektif olduğunu göstermeye çabalama girişimleri olsa gerek bu.Bir kez daha yenersek bu sefer ne diyecek merakla bekliyorum.

Arkadaşlar hepiniz hatırlartsanız Kaan bey ilk maçta neler söylemişti
Neredeyse hiç şansımızın olmadığını hatta ezileceğimiz gibi kendi diyimiyle oldukça emin bir şekilde anlatıyordu programında

Bu maçta şansımız yüksek gösterilmesin bu kesinlikle bir avantaj
Biz takımımızın kapasitesini ve neler yapabileceğini zaten çok iyi biliyoruz önemli olanda zaten bu varsın bizi küçümsesinler cevabını takımımız sahada verir

kaana laf diyoruz bakıyorum bu topiğin bazı yazılaarı kaan dan beter
bazılarımızın maçtan hiç ümidi yok....

Yaw DEVLET meslesi yaptınız kaan kuralın laflarını bırakın herkes istedıgını söler .Biz işimize bakalım mac ne kagıt ustunde nede laf la oynanmıyo sahada yürekle istekle oynanıyo( biz burda karısıyakaya dıkkat dedıgımızde bizimle alay edıldı sonuc yenıldık daha bunuda unutmadık) bende sımdı yine diyorum galatasaray dikkat :p anlayana

kaan kural a ihsan bayulgen e osman sakallıoğlu na ve de murat murathanoğluna inat bu macı alıcaz , sansızlığımızı kıracaz , yanlıs hatırlamıyosam galatasaray ve bu mac icin 2 haftadır gece yatarken dua ediyorum , allah inşallah duamı kabul eder ayrıca yenersek ilk işim kaan kural a mail atmak olacak

Arkadaşlar yeneriz, yeniliriz her ikiside mümkün ama şunu rahatlıkla söyleyebiliriz fb liler bu maçta çok daralacaklar çokkk!!!
Yeterki hakemler vede satılmış federasyon pislik yapmasın!

Eser Atalay' Alıntı:
jasikevicius spanoulis winston batiste ziziç ilk 5 ve gelio beğenmediğiniz pao benchi
sani becirovic
nikola prkacin
dejan tomaseviç
dimitris diamantidis
demos dikoudis
nikos hatzivertas
fragistos alvertis
kostas tsattsarıs.......yani sonuç olarak ya bi espri dönüyo ve ben anlamıyorum :) ya da ne bileyim yarısı dünya şampiyonu bu bench fenerin bi çeyrek sayı atamadığı bi takımın benchi olduğunu bilmeyen arkadaşlar var..:) bknz..2006 dünya şampiyonası
bu pana benchi bile fenerin ilk beşinden iyidir ve değerelidir.bence tartışmak yersiz ve bu oyunculara yapılan basketbol ayıpıdır.bknz.. 2005 avrupa şampiyonası.

Hüseyin Beşok´un hastaneye kaldırıldığına dair herhangi bir resmi açıklama yok şu ana kadar. Resmi bir açıklama olmadığı takdirde konu tekrar gündeme gelmesin.

Ayrıca birbirinize karşı saygılı olun.

Beko Basketbol Ligi | Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Cafe Crown

Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi?nin 25. haftasında 26 Mart Çarşamba günü saat 21:00?da Abdi İpekçi Spor Salonu?nda Fenerbahçe Ülker?le karşılaşacak.

Maç Info
Maç: Beko Basketbol Ligi / 25. hafta
Salon: Abdi İpekçi
Tarih: 26 Mart 2008 Çarşamba / 19:00

Galatasaray Cafe Crown
Beko Basketbol Ligi'nde oynadığı 24 maçta 16 galibiyet, 8 mağlubiyet alan Galatasaray Cafe Crown ligde averajla 3. sırada. Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi?nin ilk yarısında Fenerbahçe Ülker?i 88-77 mağlup etmişti. Maç başına 76.3 sayı ortalaması ile oynayan Galatasaray Cafe Crown?da en skorer oyuncu maç başına 12.9 sayı ile oynayan Chris Owens. Galatasaray Cafe Crown?da Charles Gaines, Robert Hite, Dee Brown ve Hüseyin Beşok 11 sayı ortalamasının üzerinde oynayan diğer oyuncular. Takımın asist lider ise 4.7 asist ile oynayan Dee Brown. Charles Gaines maç başına 8.1 ribaunt alarak takımın bu alandaki lideri konumunda.

Son 5 Maç
Gran Canaria 88-79 Galatasaray Cafe Crown (ULEB Kupası)
Galatasaray Cafe Crown 76-72 Kepez Belediye (BBL)
Galatasaray Cafe Crown 99-74 Gran Canaria (ULEB Kupası)
Galatasaray Cafe Crown 66-83 Beşiktaş Cola Turka (BBL)
Darüşşafaka 67-61 Galatasaray Cafe Crown (BBL)

Fenerbahçe Ülker
Beko Basketbol Ligi'nde oynadığı 24 maçta 16 galibiyet, 8 mağlubiyet alan Fenerbahçe Ülker ligde 4. sırada. Fenerbahçe Ülker, maç başına 80.6 sayı atarken, potasında ise maç başına ortalama 74.4 sayı gördü. Fenerbahçe Ülker?de, 21 maçta forma giyen Willie Solomon, maç başına 13.8 sayı ortalaması ile oynadı. Takımın bir diğer skorer ismi ise ortalama 10.0 sayı ile oynayan Ömer Onan.

Son 5 Maç
Fenerbahçe Ülker 75-59 TAU Ceramica (Eurolig)
Darüşşafaka 78-90 Fenerbahçe Ülker (BBL)
Lietuvos Rytas 87?84 Fenerbahçe Ülker (Eurolig)
Fenerbahçe Ülker 83-55 Mersin Büyükşehir Bld. (BBL)
Fenerbahçe Ülker 59?60 Aris TT Bank (Eurolig)

Kaynak : galatasaray.org

gururkarademir' Alıntı:
tv yayını varmı arkadaşlar
BEKO Basketbol Ligi'nin 25. haftasında, Fenerbahçe Ülker ile Galatasaray Cafe Crown çarşamba günü derbi mücadelesinde karşı karşıya gelecek. Saat 21.00'de başlayacak maç NTV Spor'da ekranlara gelecek.

hüseyine geçmiş olsun ve acil şifalar diliyorum o yokken yarınki maçı kazanmamız 2 kat daha zorlaştı bence

Sağlık Raporu: Hüseyin Beşok

Galatasaray Cafe Crown oyuncularından Hüseyin Beşok, dün gece apandist rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı Kadıköy Acıbadem Hastanesi?nde başarılı bir operasyon geçirdi.

Sağlık durumu gayet iyi olan Beşok, tedbir olarak hala gözetim altında tutuluyor.

Başarılı oyuncumuza acil şifalar dileriz.

Hüseyin yok :(

Dün ameliyat olup yarın maça çıkarsa alınından öpmek lazım robotmu bu?Keşke çıksa veya bunlar böyle bi maç öncesi hiç başmıza gelmemiş olsa.Takım üstünde bu sene bi nazar var sürekli önemli oyuncularımız sakatlanıyo.Hayırlısı ne diyeli şimdi çok daha zor bi maç olcak pota altı çok karışacak (bknz.efes maçı)hüseyin bizim takmın çok önemli bi parçası çok zor bi maç olcak...

Bu sabah yenigün programına Murat Özyer katıldı takımda herhangi bi sakatlık olmadığını söyledi ya haberi yoktu yada oynarmı sanmam ilginç.Dün akşam ameliyat olmuş Hüseyin umarım en kısa zamanda takıma döner.

Apandis ameliyatı olduktan 2 gün sonra maça çıkamaz..Dikişleri bile alınmaz..

Zaten şu takımı bir sağlam göremedik gitti..Yarın Allah'ın izniyle f5 taraftarlarının arasına karışacağım..İnşallah uğur getirir ve f5i ezeriz 8)