TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker- GALATASARAYIMIZ 26.03.2008 / 21:00

Eğer ilk sayfalara bakarsanız ben yazmıştım maç NTVSPOR verir diye bazı kişiler NTV verir bu maçı %100 emişti ama haklı çıkan ben oldum . Üzgünüm çünkü haklı olduğum için maçı NTVSPOR veriyor :( Bu arada Osman Sakallıoğlu, İhsan Bayülken ve Kaan Kural, basketbolda haftanın gelişmelerini değerlendiriyor. Son Periyot bugün saat 22.10'da canlı yayınla NTV'de bu program için bir anket yapılıyor ankette GS mi yener FB diye ankete http://www.ntvspor.net/pages/BASKETBOL.ASP burada ulaşabilirsiniz.
Anket adı(konular içinden) = Son Periyot Anketleri

bravo
NTV spora bravooooo...............
sadece galatasarayimizin Uleb cup maclarina bakabiliyorum gercekten yaaaaa.....
en son haNGI LIG MACINA BAKTIM HATIRLAYAMIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

antintvspor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Kaan Kuraldan iki bomba.

1-Mirsad 2-3-4-5 savunabilir.
2-Fener-Ülker benci Pana ile yarışacak kadar iyi bir bench.

Öh Kaan Kural bu sene de Fener-Ülker'den mi alıyorsun para?

ntvsporda sımdı kaan kural konusuyo bı ınsan bu kadar fenerlı olmaz yedı resmen bızım takımı yok fener vurup gececekmıs yok fenerın benchı panatınakıosta yokmus koltuklarını kabarta kabarta ovdu fenerı pıs sısko ılk mactada boyle atıp tutuyodu farkı yıyınce agzı kapanmıstı neyse bu fenerlıler cok kabardılar bu sene ama suc bızde cok yanlıs yaptı yonetım zamanında onlar adımları atarken bız saydık yerımızde ama tek ıstedıgım umarım oyle bır mac oynarızkı fenerlı bırkac oyuncusun elı yuzu morarır...

biz takımımızı hiç biryerde yanlız bırakmayız torino ya gitmekten bahsediyoruz abdi iprkçiye mi gidemiceğiz
aptal deiliz herhalde nümayiş yapmayız ama ruhumuz basketçilerimize destek verir belki; yani onların 10000 küsür adamın önünde yanlız kalmaları beni üzer biliyorum ki orada en az 100 gs li olacak belki birbirinden habersiz..
maçıda nasl olsa ntvspor verio gidelim salonda izleyelim yoksa izleyemicez..

Gökce Başaran' Alıntı:
Kaan Kuraldan iki bomba.

Gökçe bence çok art niyetlisin! Fener Ülker´in ilk beşini Gasper Vidmar, Emir Predzic, Hakan Demirel, Rasim Başak ve James White oluştursa Fener Ülker´in benchi Pana´nın benchiyle yarışacak düzeye gelmez mi? Burdan 3 tane de çakma hakem yolladık mı kafa kafaya maç oynamak bir yana ezer geçer Pana´yı...

Ben bu havayı bir yerden hatırlıyorum. Tek eksik, resmi sitelerinde maça ilişkin seviyeli(!) bir bildiri.

solomon
ömer
emir
rasim
vidmar

5 leri bu yedekler mrsic, white, kinsey, oğuz, semih, ömer aşık, mirsad

bu bench bencede panadan daha iyi...

Semih TİYANŞAN' Alıntı:
solomon
ömer
emir
rasim
vidmar

5 leri bu yedekler mrsic, white, kinsey, oğuz, semih, ömer aşık, mirsad

bu bench bencede panadan daha iyi...

tabiki bu olucak tanjevic hic bir zaman asil besini oyuna surmez once oyunu gormek ister asil 5 solomon kinsey white semih omer asik olucak

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":2h93e3q8]Kaan Kuraldan iki bomba.

Gökçe bence çok art niyetlisin! Fener Ülker´in ilk beşini Gasper Vidmar, Emir Predzic, Hakan Demirel, Rasim Başak ve James White oluştursa Fener Ülker´in benchi Pana´nın benchiyle yarışacak düzeye gelmez mi? Burdan 3 tane de çakma hakem yolladık mı kafa kafaya maç oynamak bir yana ezer geçer Pana´yı...

Ben bu havayı bir yerden hatırlıyorum. Tek eksik, resmi sitelerinde maça ilişkin seviyeli(!) bir bildiri.[/quote:2h93e3q8]

kaan kesinlikle hakli
omer asik suan belkide avrupanin en iyi uzunlarindan
semih milli takimin onemli oyuncusu
kinsey white seviyeleri ortada
mrsic her an skor yaratabiliyor
mirsad anlatmaya gerek yok gununde oldugunda cok etkili
oguz savas pota altini cok rahat domine edebiliyor
omer onan 100 metreci gibi

adamlarin genc olarak yetistirdikleri oyunculari asil besini olusturuyor bence cok kuvetli bir bench i var jasikevicus diamantidis batiste Hatzıvrettas spanollis ilk 5 i disinda Dikoudis ve belki becirovic disinda katki saglayan oyuncu yok

Bende Kaan Kural ile aynı görüşteyim malesef :) :) :)
Solomon, Ömer Onan, Ömer Aşık, Mirsad nispeten Oğuz, Semih, Kinsey iyi oyuncular ammmmaaaaa
Emir, Vidmar, Rasim, White, Hakan Demirel gibi top class oyuncular değiller!!!
Bu gün koyu harflerle yazılı olan fb oyuncuları Pana, Csk, Barca gibi takımlarda ilk beş başlarlar bütün takım ellerine bakar duruma gelir.
KAAN KURAL BİR MECZUP GİBİ GAF YAPMAMIŞTIR DİYORUM :) :) :)

Kaan Kural'dan hiç hoşlanmam hiç bi yazdığına,söylediğini de fazla ciddiye almam..fakat burda dediği şöyle haklı..öküz tanjevic maça pota altında vidmar ve oğuzla başladığından kenarda ki Ömer Aşık ve Semih Erden gibi çok iyi iki pota altı silahı var..hem savunma da hem hücum da..e bide bunların yanına Kİnsey , Mrsic , White gibi oyuncular eklendiğin de şu ligin en kaliteli bench'i ortaya çıkıyor..he Pano gibi olamaz orası kesin de..

ayrıca kaan kural maçın favorisini kim gördü bilmiyorum da..ilk maçın olduğu hafta , ilk maç için f.ülker'i , 2. maç için Galatasaray'i favori görüyorum demişti..

maç içinse içimden bi ses nedense kazanıcaz diyor.. :)

Dün bizi küçümsedilerde küçümsediler.White, Kinsey, Solomon müthiş kısalarmış uzunlarda zaten açık ara ülker öndeymiş falan..Ülker maça çok iyi başlayıp bu kısalarla farka bile gidermiş..Hite, Erdem ve Tufan'ın ne kadar iyi savunmacı olduklarından ya haberleri yok yada gönülden Ülker'i destekliyorlar.Zaten Hüseyin Beşok kimki Semih'ın yedeği olabilir ancak.C.Gaines'te Vidmar'dan 2 gömlek aşağıda hatta..Töbe töbe..Allah'tan Tanjevic Murat hocadan iyi demediler.

En güzel cevabı sahada verecağiz, Ülker'in Abdi İpekçi'ye gömeceğiz başka yolu yok.Şu ana kadar bütün büyük maçları iyi oynadık bunuda iyi oynayıp ka-za-na-ca-ğız.

BEKO Basketbol Ligi'nin 25. haftasında, Fenerbahçe Ülker ile Galatasaray Cafe Crown çarşamba günü derbi mücadelesinde karşı karşıya gelecek. Saat 21.00'de başlayacak maç NTV Spor'da ekranlara gelecek.

NTVSPOR
Güncelleme: 11:15 TSİ 25 Mart 2008 Salı

BEKO Basketbol Ligi'nde 25. haftanın derbi maçında Fenerbahçe Ülker ile Galatasaray Cafe Crown çarşamba günü karşı karşıya gelecek. Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak mücadele 21.00'de başlarken NTV Spor'dan da canlı olarak yayınlanacak.

Ntv ne yapamaya calısıyo anlamıyorum gıdıp absurt macları ntvden yayınlıyo derbılerı ntvspordan.Tbl ne kadar entresan mevzu oluyosa hepsı bir sekılde galatasarayımızı buluyo !!!

jasikevicius spanoulis winston batiste ziziç ilk 5 ve gelio beğenmediğiniz pao benchi
sani becirovic
nikola prkacin
dejan tomaseviç
dimitris diamantidis
demos dikoudis
nikos hatzivertas
fragistos alvertis
kostas tsattsarıs.......yani sonuç olarak ya bi espri dönüyo ve ben anlamıyorum :) ya da ne bileyim yarısı dünya şampiyonu bu bench fenerin bi çeyrek sayı atamadığı bi takımın benchi olduğunu bilmeyen arkadaşlar var..:) bknz..2006 dünya şampiyonası

murat murathanoğlu , kaan kuralın cok iyi bi galatasaraylı olduğunu sölemisti . programda avrupanın en iyi bençhi dedi , haklı ama o kağıt üzerinde . bu seneki performansa bakarsak avrupanın en kötü benclerinden biri bence

şu var kaan ne kadar galatasaray a sallasa da sonuçta maalesef galatasaray lıdır..
hatta galatasaray maçlaına bilerek sarı-kırmızı atlanta t-shirtiyle gelir o da var yanii..