TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker- GALATASARAYIMIZ 26.03.2008 / 21:00

gidecek arkadaşlar için biletler 6 -11 ytl
arkadaşlar hepimiz vücut olarak orada olamayabiliriz ama ruhen o salonda olacağız..
canaria da da tek taraftarımız yok tu oradan rahat çıktık abdi iperkçiden de çıkarız evvel allah
bizim takımın benchi arkasında bi 20 kişi olacağız sanırım herkes oraya gelsin mümkünse bi oaly çıkmasın diye.. tabii nümayiş yok :)

Re: F.Ülker- GALATASARAYIMIZ 26.03.2008 / 20.00

Emre Yuksel' Alıntı:
Maçın başlama saati 21.00 olarak değiştirildi.. Böylece seyirci açısından dezavantajımız biraz daha artacak.. Biraz daha kalabalık olacaklar..

galatasaray - bjk maçı maslakta cuma akşamı 19.00da oynanıyor.. fener - galatasaray maçı akşam 21.00de abdi ipekçide oynanıyor. ne lobi ama. bravo ahmet dedehayır..

Gs-bjk maçının 19'da oynatılmasının sebebi ntvspordur.çünkü cuma günleri 21:30'da bundesliga maçlarını haftalık programda canlı vermek istiyorlar.bizim casa ted maçımız cuma 20'deydi oyüzden o akşamki bundesliga maçını banttan yayınladılar.gs-bjk maçını murat hoca cuma oynamak istedi saati ise yayıncı kuruluş belirledi.

Eser Atalay' Alıntı:
gidecek arkadaşlar için biletler 6 -11 ytl
arkadaşlar hepimiz vücut olarak orada olamayabiliriz ama ruhen o salonda olacağız..
canaria da da tek taraftarımız yok tu oradan rahat çıktık abdi iperkçiden de çıkarız evvel allah
bizim takımın benchi arkasında bi 20 kişi olacağız sanırım herkes oraya gelsin mümkünse bi oaly çıkmasın diye.. tabii nümayiş yok :)

Arkadaşlar lütfen yerimizi belli etmeyelim.

Aramızda casuslar olabilir.. :roll: :p

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":3s63bbkf]gidecek arkadaşlar için biletler 6 -11 ytl

Arkadaşlar lütfen yerimizi belli etmeyelim.

Aramızda casuslar olabilir.. :roll: :p[/quote:3s63bbkf]

muahhahah casus he
daha ne diyeyim gs benc hi arkasında sarı bi t-shirt giyecem..en fazla dayak yeriz :)

Arkadaşlar bence kendinizi belli etmeyin çünkü tatsız sonuçlar olabilir. Çünkü taraftarlığın kuralı bu aynısını FB li birisi bizim maça gelim bizim sahamızda yapsa ve o maça FB seyircisi girmesi yasak olsa bizde tatsız sonuçlara baş vurabilirdik :)

mustafakaya' Alıntı:
Arkadaşlar bence kendinizi belli etmeyin çünkü tatsız sonuçlar olabilir. Çünkü taraftarlığın kuralı bu aynısını FB li birisi bizim maça gelim bizim sahamızda yapsa ve o maça FB seyircisi girmesi yasak olsa bizde tatsız sonuçlara baş vurabilirdik :)
doğru söylüyorsun zaten latife yapıyoruz ...o kadar da fransız değiliz olaya yani biz o salondan az çıkarılmadık..

bazı fenerbahçeli arkadaşlar sizi ezecez diyo ilk yarı ki maçta ezdikleri için gene ezerler dimi arkadaşlar :)

Helal olsun vallahi 50-100 kişi gitmeniz çok iyi olur.Takımı yalnız bırakmayalım.ultrAslan ne deplasman tanır,ne de yasak tanır... Alalım şu maçı da 1-0 önde başlayalım şirketler takım görsün.Ben takıma çok inanıyorum ama Hüseyin Beşok'ın performansı bu maçın durumunu belirler.Eğer performansı iyi olursa maçı alırız çünkü performansı iyi olduğu zaman Gaines içerden çok sayı buluyor ve Owens çok iyi 2/dış boş şutlar atma şansı buluyor.Dee Brown'da gününde olursa başka birşey istemem!Tabiki savunmada çok önemli Tufan,Erdem,Gaines,Hite bu oyuncularımız harika savunma yapıyorlar.

Solomon'u Dee Brown tutabilir ama harika bir çekişme izleyeceğiz.
Hite Ömer'i ezer geçer.
Chris Owens James White göre daha iyi
Gaines'i durdaracak adam göremiyorum
Hüseyin gününde olursa Aşık Ömer'İ :) tecrübesini konuşturup iyi savunma yapıp üstünlük sağlayacağını düşünüyorum olmadı Hüseyin'in yerine Gaines oynar.Dee-Tufy-Hite-Owens-Gaines şeklinde oynarız.Zor bir maç olacak ama harika maç olacağından eminim.

İnşallah alacağız maçı.Tüm kalbimiz SİZİNLE ASLANLAR!!

yapılan yorumların hepsine katılıyorum yalnız icimdeki tek korku şu ; Bizim onlara Abdi ipekçide şansımız tutmuyo
fener ise zaten sezon başından beri en şanslı takım , her mac sansları yanında oluyo ama nedense akıllı olup şanslarını kullanamıyolar , inş bizim mactada kullanamazlar

İlk mesajımın bu olmasını istemezdim ya,neyse.

Cok bunaldım fakat.Biletix'ten bilet ayırabileniniz var mı ?

Arkadaşlar maça gitmek falan yok , takımımızı zor durumda bırakacak hareketlerden kaçınalım. fülker tarafına malzeme vermeyelim.

tufanın ilk galatasaray macerasında orada son saniyede top çalıp sayıyı atması sonucunda kazandığımız maç geldi birden aklıma neden olamsınki.Ben hocamız ve aslanlarımıza sonuna kadar güveniyorum.Orada geçen senenin rövanşını alacağız.Malum orada fitch yüzünden kaybetmiştik,çok basit toplar kaçırmıştı.Neyse bu maçta umarım takım oyununu sahaya iyi bir şekilde yansıtıp rakipin ve seyricinin tahriklerine kapılmadan kazanıp evimize dönücez ve arayı açıcaz fb ile.

HOCAMIZ VE ASLANLARIMIZIN YANINDAYIZ...

Saha içi localarının-bench arkalarının bilet fiyatını bilenler varsa bilgilendirirse çok teşekkür ederim...

Beyler antuda çok çirkin konuşmalar dönüyo.Bizim açtığımız başlık bile onlara nazaran seviyemizi ortaya koyuyo.Kim kime koycak görcez. Hüseyin canıını verir alır bu maçıı çok güveniyorum onaa.