TED Kolejliler-Galatasaray (82-73)

biletler biletix de satılmaya başlanmış fiyatlar değişirmi bilmiyorum sanmıyorum.gerçi biletix den alan olmuşmudur oda bir soru işareti umarım maç saaatine bizi bir süpriüz bekler

Re:

bilal tokat' Alıntı:
arkadaşlar casa ted koleji tarafını insafsız ve basketbol düşmanı olarak görüyorum 17,5 YTL basket maçı bileti mi olur ya adamlar bizleri ne zannediyor. yazıklar olsun. tek kelimeyle maça gelecektim ama bilet fiyatını görünce bir kere daha düşünmeye karar verdim. son dakikaya kadar bir sponsor arayacağım(bilet alacak) ve ted'in yaptığı hatanın farkına varıp hatasından dönmesini bekleyeceğim(hiç umudum yok ama)...... yazıklar olsun... aslanımızı izlemeyi bize çok görüyorlar ama biz ne yapar eder gireriz bunu bilmiyorlar....
Bilal, 3 gün önce bilet fiyatı konusunda ileti gönderdim ilgili yerlere. Bir şey değişmedi. Bundan sonra da değişmez. Değişmesini beklemek de, saçmalık olur. :?

Bin tane sorun var. Evde kombi patladı. yeni kombi almak zorunda kaldım. yarın bir yemek organizayonu var. kombicinin de yarın gelme ihtimali var. ama tüm şartları zorluyarak saat 17.oo sularında maçta olacağım.

Ankara'da biletler artık biletix'den satılıyor. telekom da biletix'ten satıyor. hatta biletler üzerindeki yer numaraları artık daha bir anlam kazandı. bazı alışkanlıklar ankarada nasıl kırılacak ve ankaragüçlü telekomlular bu işe ne derler orasını bilemem.

bu arada bu bilet fiyatlarından sonra mobilya alacaksak casa'dan almayacağız. değil mi?

fiyatların uçukluğu aşikar.

Yarın bir şekil ayarlanıp girilcek içeri artık..Yalnız bırakmak yok ONLARA İNAT!.

Maddi durumdan gelemeyen arkadaşlara gelin girersiniz dicem sonra giremezlerse ben mahcup olurum ama o salona her türlü girilir ve sesler kısılana kadar takımımız desteklenir.

Re:

Ahmet Arif' Alıntı:
Bin tane sorun var. Evde kombi patladı. yeni kombi almak zorunda kaldım. yarın bir yemek organizayonu var. kombicinin de yarın gelme ihtimali var. ama tüm şartları zorluyarak saat 17.oo sularında maçta olacağım.

Ankara'da biletler artık biletix'den satılıyor. telekom da biletix'ten satıyor. hatta biletler üzerindeki yer numaraları artık daha bir anlam kazandı. bazı alışkanlıklar ankarada nasıl kırılacak ve ankaragüçlü telekomlular bu işe ne derler orasını bilemem.

bu arada bu bilet fiyatlarından sonra mobilya alacaksak casa'dan almayacağız. değil mi?

Çok geçmiş olsun öncelikle. Kombici ya Fenerli ya da Casa Ted'li gibi geldi bana :? :)

Mondi alalım Mondi ;) :) Hiç ben Ankaragücü taraftarlarının para vereceklerini sanmıyorum .

Re: TED Kolejliler-Galatasaray 28.10.07 Pazar 17:00

fikstür avantajımızı iyi degerlendirmek adına,bjk maçına kadar kesinlikle kayıpsız gitmeliyiz. yarıki maçda ligdeki ilk deplasmanımız olcak,ted gecen seneki gücünde degil,gerek turkiye kupasında gerek ligdeki 3 maçda pek bir ışık vermediler. cok zorlanacagımızı düşünmüyorum acıkcası.. ayrıca yarın efesin telekomun yenecegini tahmin ediyorum. boyle olursa haftaya oynayacagımız ksk maçı ligdeki son 2 namaglup takımın liderlik maçı olacakdır..ayrıca bu maçda dee browndan skor patlaması bekliyorum

Galatasaray Cafe Crown, Ankara'da Destek Bekliyor

Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi'nin 4. haftasında Casa TED Kolejliler'le 28 Ekim 2007 Pazar günü saat 17:00'de Ankara Atatürk Spor Salonu'nda karşılaşacak.

Bugün (27 Ekim 2007 Cumartesi) Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile Ankara'ya giden Galatasaray Cafe Crown akşam saat 20:00'da karşılaşma öncesindeki son antrenmanını yaptı.

Galatasaray Cafe Crown basketbol oyuncularına, Ankara Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen antrenman sonrasında Galatasaraylı
taraftarlar tarafından özel olarak yaptırılan üzerinde tüm oyuncuların isminin yazdığı bir pasta hediye edildi.

Beko Basketbol Ligi'nde ilk üç hafta da oynadığı tüm maçları kazanan Galatasaray Cafe Crown'da, oyuncular tüm Ankaralı basketbolseverleri yarın oynanacak olan maça beklediklerini söylediler.

Beko Basketbol Ligi | Casa TED Ankara Kolejliler - Galatasaray Cafe Crown

Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi?nin 4. haftasında 28 Ekim Pazar günü saat 17.00?da Ankara Atatürk Spor Salonu?nda Casa TED Kolejliler?e konuk oluyor.

Maç Info
Maç: Beko Basketbol Ligi | 4. Hafta
Salon: Ankara Atatürk
Tarih: 28 Ekim Pazar / 17:00
Hakemler: İsmail Aydın, Serkan Emlek, Yener Yılmaz

Galatasaray Cafe Crown
Sezonun ilk üç maçını İstanbul?da oynayan ve bu üç maçtan da galip ayrılan takımımız, lig de averajla lider durumda bulunuyor. Galatasaray Cafe Crown, sezon başında kadrosuna kattığı William Avery ile yollarını ayırmasının ardından kadrosunda 3 yabancı bulunduruyor. Galatasaray Cafe Crown, ligin 3. haftasında Alpella?yı konuk etti ve rakibi 79-64 mağlup etti.

Son 5 Maç
Galatasaray Cafe Crown: 79 - Alpella: 64 (Beko Basketbol Ligi)
Galatasaray Cafe Crown 78 ? 66 Antalya Büyükşehir Belediye (Beko Basketbol Ligi)
Galatasaray Cafe Crown 73 -67 Banvit (Beko Basketbol Ligi)
Beşiktaş Cola Turka 73-58 Galatasaray Cafe Crown (Opel Türkiye Kupası)
Galatasaray Cafe Crown 65-64 Oyak Renault (Opel Türkiye Kupası)

Casa TED Ankara Kolejliler
Geçtiğimiz sezon normal sezonu sürpriz şekilde 6. sırada tamamlayan Casa TED Kolejliler?i Hasan Özmeriç çalıştırıyor. Opel Türkiye Kupası?nda 3. olarak bir üst tura çıkamayan Ankara ekibi, bu sezon ligde ilk üç maç sonunda 1 galibiyet ve 2 mağlubiyet ile 9. sırada yer aldı. Beko Basketbol Ligi?nin 3. haftasında deplasmanda Darüşşafaka ile karşılaşan Casa TED Kolejliler maçtan 80-67 mağlup ayrıldı.

Son 5 Maç
Pınar Karşıyaka 111 - Casa TED Kolejliler: 82 (Beko Basketbol Ligi)
CAsa TED Kolejliler 89 - Mersin BŞB: 74 (Beko Basketbol Ligi)
Darüşşafaka 80 - Casa TED Kolejliler: 67(Beko Basketbol Ligi)
Alpella: 73 - Casa TED Ankara Kolejliler: 71 ( Opel Türkiye Kupası)
Antalya BŞB: 67 - Casa TED Ankara Kolejliler: 83 (Opel Türkiye Kupası)

Casa TED Ankara Kolejliler
Özgür Adıgüzel / 1.92
C.Alper Özcan / 1.88
M.Nezih Özbakır / 2.07
J.Thomas Dearman / 2.03
A.Kaan Maraş / 1.95
Rıcky Shılds / 1.90
Berent Kavaklıoğlu / 1.86
Caner Erdeniz / 1.87
Ömer Ünver / 2.03
Ivan Cornell Mc Farlın / 2.03
Adnan Önder Külçebaş / 2.05
Henry Antawn Dobie 1.83

Re:

Batuhan Varolsun' Alıntı:
Galatasaray Cafe Crown, Ankara'da Destek Bekliyor

Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi'nin 4. haftasında Casa TED Kolejliler'le 28 Ekim 2007 Pazar günü saat 17:00'de Ankara Atatürk Spor Salonu'nda karşılaşacak.

Bugün (27 Ekim 2007 Cumartesi) Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile Ankara'ya giden Galatasaray Cafe Crown akşam saat 20:00'da karşılaşma öncesindeki son antrenmanını yaptı.

Galatasaray Cafe Crown basketbol oyuncularına, Ankara Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen antrenman sonrasında Galatasaraylı
taraftarlar tarafından özel olarak yaptırılan üzerinde tüm oyuncuların isminin yazdığı bir pasta hediye edildi.

Beko Basketbol Ligi'nde ilk üç hafta da oynadığı tüm maçları kazanan Galatasaray Cafe Crown'da, oyuncular tüm Ankaralı basketbolseverleri yarın oynanacak olan maça beklediklerini söylediler.
Nekadar övünsek AZ Ankara deplasman Sayılmaz!

canlı yayın olacak mı tbfnin sitesinde dün canlı yayın bölümü yoktu acaba bugün olur mu

arkadaşlar çok istememe rağmen maça büyük ihtimal gelemeyeceğim. casa ted'in sayesinde... ne zamandır bu maçı bekliyordum ama casa ted beklemediğim şekilde davrandı.

Re:

Emirhan Şatır' Alıntı:
bu pasta hediye etme meselesinde gsbasket ankaranın parmağı varmı?
Somut olarak yanıt vermek gerekirse antremanı ziyaret eden altı kişiden beşi gsbasket´e üye.

Not: Pasta siparişi verildiğinde W. Avery resmi olarak bizim oyuncumuzdu.